Vytvoření blogu je krok číslo jedna.


Chcete-li zůstat před konkurencí v každém výklenku, musíte aktivně růst a vylepšovat svůj blog.

Při budování úspěšného blogu existuje mnoho faktorů. Využití správné sady dat, výběr nejlepších nástrojů a použití nejlepší strategie má vliv na úspěšnost vašeho blogu..

Contents

Co je v této příručce?

V této příručce se podíváme na řadu věcí, které můžete udělat pro neustálé zlepšování a růst vašeho blogu.

Náš přístup je podobný jako „Kaizen“ – pojem, který se obvykle týká statistického procesu, který zlepšuje kvalitu ve všech aspektech podnikání (původně výrobní). Zaměříme se na použití dat / konkrétních webových metrik k definování našich akcí.

Některé z tipů, které jsem zmínil, vyžadují velmi malé úsilí a mohou přinést okamžité pozitivní výsledky; zatímco jiní potřebují více času a dovedností k dokončení. Je to jako hraní videoher RPG – některé úrovně jsou snadné, zatímco některé vyžadují delší čas / úsilí, aby zvládly potřebné dovednosti a průlom.

   Data je tvůj přítel, ale který?

   Víme, že data jsou zásadní pro měření vašeho pokroku a pro zlepšení vylepšení v blogování.

   Ale na jaký typ dat byste se měli dívat?

   Pokud nepoužíváte správné webové metriky ke sledování pokroku a vyladění svého webu, můžete podniknout dva kroky zpět namísto jednoho kroku vpřed.

   V závislosti na povaze vaší mezery a úrovni porozumění se můžete podívat na různé typy statistických údajů.

   Na první pohled může být přehled Google Analytics ohromující. Tolik čísel! A možná nebudete znát některé metriky nebo koncepty.

   No nebojte se, protože…

   1. Čísla / koncepty nejsou tak komplikované a
   2. Upřímně si nemyslím, že by blogerové měli trávit příliš mnoho času broušením analytických přehledů Google Analytics.

   Proto navrhuji sledovat pouze čtyři čísla Google Analytics. A zde jsou čtyři důležité statistiky o Google Analytics, které by měl každý blogger – bez ohledu na velikost svého blogu nebo výklenek, ve kterém se nacházíte – chápat a sledovat.

   1 – Získané relace / uživatelé

   Podle definice Google: Relace je skupina uživatelských interakcí s vašimi webovými stránkami, které se konají v daném časovém rámci.

   Představte si, že relace jako kontejner pro akce, které uživatel provede na vašem blogu. Kontejner může obsahovat více zobrazení stránky, událostí a akcí.

   Pochopte, že v přehledu Google Analytic existuje velký rozdíl mezi relací a uživatelem.

   Jednoduché vysvětlení (pro další podrobnosti si přečtěte) je následující: Uživatel je osoba, která přichází na váš blog a čte váš obsah. Jeden uživatel může v přehledu Google Analytics zaznamenat více relací denně. Pokud například přijde na váš web, přečte si ráno několik hodin blogových příspěvků 8:00 a po obědě 13:00 se vrací znovu – to jsou zaznamenány dvě relace.

   Relace končí dvěma způsoby:

   • Časové vypršení: Po 30 minutách nečinnosti / o půlnoci
   • Změna kampaně: Pokud uživatel dorazí přes jednu kampaň, odejde a poté se vrátí prostřednictvím jiné kampaně.

   Jedním ze způsobů, jak měřit růst, je sledování toho, kolik relací / uživatelů váš blog získá. Pokud váš blog získává tento měsíc více relací než dříve, pak určitě musíte něco udělat správně.

   Chcete-li zobrazit vaše čísla při získávání relací / uživatelů, přihlaste se do Google Analytics, Dashboard > Získávání > Přehled.

   2 – Provozní kanály / doporučení

   Google Analytics seskupuje zdroje provozu do několika kanálů, běžné jsou placené vyhledávání, organické vyhledávání, přímé, sociální, doporučení atd..

   Většina z těchto termínů je samozřejmá, s výjimkou:

   • Termín „doporučení“ se vztahuje na návštěvníky přicházející z odkazů na jiných webových stránkách;
   • „Přímé“ označuje uživatele, kteří navštíví váš blog zadáním webové adresy do adresního řádku.

   Chcete-li získat čísla, přihlaste se do Google Analytics, Dashboard > Získávání > Celý provoz > Kanály.

   Příklad (akvizice > Celý provoz > Kanály).

   Podívejte se, odkud pochází váš provoz.

   Existuje web nebo blog, který vyniká od které sociální platformy odesílá na váš blog největší provoz? Dostáváte hodně provozu organického vyhledávání (máte štěstí!)? Jaké úsilí je zbytečné, pokud jde o provoz?

   A otázka peněz: Co mohu udělat, abych příští měsíc zvýšila tato čísla?

   (Budeme kopat některé z věcí, které můžete udělat v pozdější části našeho průvodce.)

   3 – míra okamžitého opuštění

   Odraz je jednostránková relace na vašem blogu. Odrazený uživatel přijde na váš blog a odejde bez návštěvy druhé stránky.

   Míra okamžitého opuštění je dobrým měřítkem vašeho obsahu nebo kvality provozu:

   • Poskytujete svému publiku správný obsah?
   • Zaměřujete se svým obsahem na správné publikum?

   Vysoká míra okamžitého opuštění není nutná špatná věc.

   Pokud úspěch vašeho blogu závisí na uživateli, který si prohlíží více než jednu stránku – například uživatelé navštíví vaši stránku „začít zde“ a předpokládají, že kliknou na odkaz, aby si přečetli vaše další příspěvky, pak ano, vysoká míra okamžitého opuštění je špatný.

   Existují však i jiné případy, kdy je výhodnější vysoká míra okamžitého opuštění. Pokud například váš blog závisí na příjmu partnera, pak je vysoká míra okamžitého opuštění možná dobrá věc – uživatelé navštíví váš blog, kliknou na vaše přidružené odkazy a odejdou.

   Míra okamžitého opuštění je důležitou metrikou, protože vyvolává otázku „proč-otázka“.

   Proč dochází k náhlému nárůstu (nebo poklesu) míry okamžitého opuštění vašeho blogu?

   Existuje přerušený odkaz na obrázek? Je načítání stránek příliš pomalé? Není zarovnání designu neporušené? Změnil se zdroj provozu blogu dramaticky?

   4 – Průměrný čas na stránce

   Sledování času, který člověk stráví na vaší stránce, vám pomůže vymyslet způsoby, jak zlepšit váš obsah a přilnavost blogu.

   Existuje několik způsobů, jak měřit průměrný čas na stránce, ale pro snadnější orientaci se zaměříme jen na nejjednodušší.

   Průměrný čas na stránce Přihlaste se do služby Google Analytics, Dashboard > Chování > Obsah webu > Všechny stránky.

   5- (Volitelné) cíle

   V laikovém termínu cíle v Google Analytics měří, jak dobře váš blog dosahuje vašich cílových cílů.

   Těmito cíli mohou být:

   1. Zaregistrujte se do svého zpravodaje nebo
   2. Navštivte a přečtěte si část svého blogu nebo
   3. Stáhněte si ebook, nebo
   4. Proveďte nákup (pokud zpracováváte transakci).

   Nastavení cílů v Google Analytics není nutností – ale důrazně se doporučuje, pokud čtete, abyste překonali křivku učení.

   Správně nakonfigurované cíle umožňují službě Google Analytics poskytovat důležité informace, například počet konverzí a míru konverze na vašem webu – což vám zase pomůže vyhodnotit účinnost vaší obsahové nebo marketingové kampaně..

   Budeme mluvit více o tom, jak jsou cíle použity .

   Vylepšení…

   Až budete mít přehled o různých typech dat dostupných pro váš web, zde jsou některé praktické věci, které můžete udělat, které zlepší váš blog.

   Taktika č. 1: Poznejte své publikum lépe

   Kdo je vaše publikum, opravdu? Jaký je jejich všeobecný věk? Jakou úroveň vzdělání mají? Jakákoli kulturní specifika?

   A co je nejdůležitější: PROČ jsou na vašem webu? Jak jim můžete lépe sloužit?

   Pokud nevíte, kdo jsou vaši čtenáři blogů, fotografujete ve tmě.

   Zde jsou tři způsoby, jak lépe poznat své publikum.

   Začněte u lidí, které znáte, a poté rozbalte na jména ve svém výklenku. Shromažďujte informace, vytvářejte statistiky a grafy. Jako blogger můžete najít průzkumy a ankety užitečné nástroje po ruce. Dotaz na publikum blogu pomáhá určit vaši demografii.

   Pomocí průzkumů veřejného mínění, průzkumů a rozhovorů zjistěte, kdo čte i kdo čte – jejich věk, pohlaví, povolání, zájmy, procházky životem atd. Pozvěte je, aby vás kontaktovali a představili a mluvili o tom, co se jim líbí váš blog. Proč se rozhodli tě sledovat? Jaké příspěvky jsou jejich oblíbené? Co je to o vás a vašem obsahu, který vám dává důvěryhodnost v jejich očích?

   Vždy vyzývám předplatitele WHSR, aby v newsletteru zasáhli „odpověď“, takže mám šanci se připojit. Měli byste udělat totéž.

   Zde jsou tři nástroje, které vám pomohou vytvářet průzkumy zdarma:

   • Průzkum opice
   • Formulář Google
   • Průzkum Zoho

   Na vaší Facebookové stránce je spousta informací (předpokládám, že pro svůj blog máte jednu, pokud ne – jděte vytvořit jeden co nejdříve). Stačí vědět, kde je najdete.

   Statistiky publika publika Facebook, propojte svou stránku a zjistěte více o svém publiku: věk a pohlaví, stránky, které se jim líbí, a online nákupy (pouze v USA).

   Na fórech je dobré vidět, co se vaří ve vašem oboru a co vaše publikum shledává zajímavým a relevantním v daném čase.

   Webmaster World a Web Hosting Talk jsou dva typické příklady toho, jak vám specializované fórum může poskytnout neuvěřitelné množství vstupů k pochopení toho, o co se lidé v mém oboru zajímají.

   Jedno varování, než začnete naskakovat – nedovolte, aby vás hluk odvrátil od vašich cílů. Fóra jsou hostitelem dobrého a špatného jablka uživatelské základny, takže se ujistěte, že odfiltrujete jakékoli irelevantní diskuse a zaměřte se pouze na to, na čem záleží – zejména na témata, která jsou v podstatě žádostí o pomoc, protože vám poskytují podklady k psaní odpovědí.

   Taktika č. 2: Nalijte olej do ohně: Zaměřte se na vítěze

   Nyní jste vyzbrojeni správnými údaji o svém blogu a publiku, je čas na některé akce.

   První věc, kterou musíte udělat, je zjistit, co funguje a co není pro váš blog.

   1. Investujte více peněz a úsilí do zdrojů provozu, které převádějí to nejlepší.

   V následujícím příkladu (viz obrázek níže) míra konverze cílů pro mobilní zařízení Facebook Mobile a Google Organic převádí 7x na 20x lépe. Zde bychom měli udělat více úsilí, času a peněz, abychom získali více provozu z těchto dvou zdrojů.

   Chcete-li prozkoumat provoz blogu, přihlaste se do řídicího panelu Google Analytics > Získávání > Celý provoz > Zdroj / médium.

   2. Zdvojnásobte reklamní kampaň, která funguje.

   Pokud utratíte 50 $ / měsíc za reklamu na Twitteru, která přináší velký provoz, utratíte 100 $ / měsíc a oslovíte ještě více lidí.

   3. Rozbalte svůj obsah (místo neustálého vytváření nových příspěvků)

   Rozbalte obsah, který poskytuje nejlepší míru interakce.

   Jaká témata se u vašich čtenářů zdají být nejoblíbenější? Můžete do příspěvku přidat další informace? Buďte kreativní – pohovorte s odborníkem v oboru, přidejte nové grafy, vytvořte videonávod atd. Klíčem je zaměřit se na vítěze a z nich vytěžit maximum.

   Uživatelé na těchto stránkách tráví více času (podtržená čísla). Můžete rozšířit obsah, který poskytuje nejlepší míru interakce? Chcete-li toto číslo zobrazit, přihlaste se do řídicího panelu Google Analytics > Chování > Obsah webu > Všechny stránky.

   Taktika č. 3: Sklizeň nízko visícího ovoce

   Ovoce s nízkým předsazením je velmi snadné uchopit z ovocného stromu a naštěstí většina webů má ovoce s nízkým předsazením pro sběr. Základní úkoly, které můžete udělat během několika minut denně, mohou mít velký dopad na celkový úspěch vašeho blogu.

   Mezi základní úkoly, které můžete nyní udělat, patří:

   1. Pomocí IFTTT propagujte své nejnovější příspěvky na blogu na sociálních médiích.
   2. Nastavte si profil sociálních médií speciálně pro váš blog.
   3. Přidejte na svůj web tlačítka pro sociální sdílení.
   4. Vytvořte kontaktní stránku, aby návštěvníci webu věděli, jak vás kontaktovat.
   5. Nainstalujte systém komentářů třetích stran, například Disqus. Tím se zlepší míra zapojení uživatelů.
   6. Napište stránku o vyloučení odpovědnosti, aby čtenáři věděli, že vám mohou věřit, abyste byli předem.
   7. Sdílet obsah více než jednou; použijte nástroj automatizace k opětovnému sdílení staré sítě. Opětovným sdílením staršího obsahu jej budete udržovat na veřejnosti.
   8. Vytvářejte záběry, které obsahují některé z vašich nejlepších obsahů.
   9. Vytvořte infographic, který dále vysvětluje populární článek.
   10. Proveďte několik testů A / B a zjistěte, jak dobře funguje vše od navigace po tlačítka Call to Action.
   11. Vytvořte úvodní stránku, která bude sloužit vašim novým návštěvníkům.
   12. Zjistěte, jaké je hlavní téma vašeho blogu, a ujistěte se, že veškerý obsah odpovídá vašemu tématu / cílům.
   13. Zkontrolujte na svém blogu překlepy, gramatické chyby a překlepy. Nic neznamená, že blog vypadá v této oblasti neprofesionálnější než vícenásobné a důsledné chyby.
   14. Vytvořte tým na ulici. Toto je tým jednotlivců, kteří pomáhají šířit slovo o vašem blogu. Na oplátku jim můžete poslat tričko zdarma nebo jiné dobroty.
   15. Vytvořte redakční kalendář.
   16. Naplánujte si zálohy, abyste neztratili celý svůj blog na katastrofické zhroucení stránek.
   17. Studujte svůj slogan? Uchopí zájem čtenáře? Vysvětluje to efektivně to, o čem jste?
   18. Sledujte další blogy ve svém výklenku a spojte se s těmito vlastníky blogů.
   19. Komentujte další blogy a přidejte cenné myšlenky.
   20. Najděte mentora, který uspěl se svým blogem. Požádejte mentora, aby vám pomohl dosáhnout úspěchu vlastního blogu.
   21. Aby vaše formulace výzvy k akci (CTA) byla co nejjasnější. Nahraďte slova jako „klikněte sem“ silnějšími příkazy, například „získejte e-knihu zdarma“.
   22. Ujistěte se, že existuje rovnováha mezi obrázky a textem, ale že obrázky jsou pro příspěvek relevantní.
   23. Opravte poškozené odkazy. Můžete nainstalovat plugin, který vám umožní snadno najít poškozené odkazy na blogu WP.

   Taktika č. 4: Vytvořte seznam, sbírejte e-maily návštěvníků

   Lidé, kteří navštíví váš web, tam přistáli, protože se zajímají o téma, které pokrýváte. Toto je cílené na publikum, jak se můžete setkat. Je důležité, abyste shromažďovali své kontaktní informace, abyste mohli těmto jednotlivcům pokračovat v prodeji.

   Sociální média jsou přeplněná, ale e-mailem zasíláte své materiály velmi specifickému publiku, které se již rozhodlo, že se zajímají o to, co musíte říct.

   91% lidí kontroluje své e-mailové schránky každý den.

   Porovnejte to s weby, jako je Facebook, kde váš příspěvek může dostat tlačený zpravodajský kanál vším hlukem.

   Naštěstí existuje několik nástrojů pro e-mailový marketing, které vám mohou pomoci sbírat a zůstat organizovány pomocí e-mailového marketingu.

   • Neustálý kontakt
   • GetResponse
   • AWeber

   Kromě toho budete chtít použít profesionálně navržený formulář pro přihlášení, takže není pochyb o tom, že se uživatel zaregistroval do seznamu adresátů. Poslední věc, kterou chcete, je obvinit ze spamování těch, kteří jsou ve vašem seznamu adresátů. Některé z výše uvedených nástrojů seznamu e-mailů mají vestavěné formuláře pro přihlášení nebo doplňky, které se synchronizují s vaším blogem.

   Jak zacílit a rozšířit svůj e-mail pro přihlášení: Tipy od Adama Connella

   Adam Connell

   Jedna z mých nejoblíbenějších technik [vytváření seznamů] je použití „opt-ins“ zaměřených na kategorii..

   Je to podobný nápad jako upgrade obsahu, ale je mnohem snazší spravovat.

   Myšlenka je, že pomocí formulářů pro přihlášení nabízíte exkluzivní obsah, který je relevantní pro téma, které někdo v tu dobu čte.

   Pokud například provozujete blog o jídle, nabídli byste lidem, kteří čtou kategorii o receptech, jiný „hlavní magnet“ než ty, které si prohlíží kategorii snídaňových receptů.

   V UK Linkology jsme použili ke zvýšení registrace e-mailů o více než 300%:

   Zde je stručný přehled postupu, který jsme použili:

   1. Reorganizovat & kondenzujte naše kategorie blogů na 4-5 klíčových témat
   2. Vytvořil hlavní magnet pro každé hlavní téma
   3. Nainstaloval se zásuvný modul Thrive Leads WordPress, který dokáže zacílit přihlašovací formuláře na konkrétní kategorie
   4. Nastavení formulářů pro přihlášení k propagaci každého olověného magnetu (zaměřili jsme se na formuláře pro přihlášení v postranním panelu, v obsahu a popover)
   5. Aktivované cílení na kategorie, aby se zajistilo, že se každý přihlášený formulář objeví ve správné kategorii

   Klíčem je nabídnout olověný magnet, který úzce souvisí s tím, co někdo v tu dobu čte.

   Tímto způsobem je mnohem větší pravděpodobnost předplatného.

   – Adam Connell, Adam Connell mě tečka.

   Taktika č. 5: O stránce

   Opravdu úžasná stránka About musí mít více než jen fakta o vaší společnosti. Měl by to být příběh o vás a o tom, jak jste rozrostli své podnikání, jaké jsou vaše hlavní přesvědčení a co vás odlišuje od konkurence. Zde jsou některé klíčové prvky dobré stránky O aplikaci.

   Idea # 1: Olovo s otevíracím háčkem, který chytí čtenáře.

   Hammocks Yellow Leaf chytí čtenáře tímto řádkem na jejich stránce o stránce: „V PŘIPOJENÍ k udržitelné sociální změně věříme v vášnivé cestování, zdřímnutí, dobré jídlo, skvělé přátele, dlouhé rozhovory, rozšířené obzory + ducha dobrodružství.“ Jak byste mohli pomoci, ale číst dál?

   Idea č. 2: Zachovejte to osobní.

   Den osmihodin je jedním z příkladů webových stránek, které to dokážou dobře. Začíná to jednoduše „Ahoj! Jsme Nathan Strandberg a Katie Kirk… “Silný, konverzační tón vtáhne čtenáře dovnitř.

   Idea # 3: Sdílejte svou historii.

   Brian Clark v Copybloggeru zahajuje svou stránku About (O) tím, že mluví o historii společnosti.

   Vaše stránka About by měla být odrazem vašeho obchodního prohlášení a vaší osobnosti. Udělej to zajímavým a čtenáři se budou cítit, jako by tě znali na osobní úrovni.

   Taktika č. 6: Vylepšete svůj blog vizuálně

   Posouzení vašeho webu trvá průměrné osobě 0,05 sekundy. To se promítá do 50 milisekund, aby na návštěvníka udělal dobrý první dojem. Za 50 milisekund je pochybné, že osoba má čas číst většinu svého textu. Co to znamená? To znamená, že první dojem většiny lidí na váš web je vytvářen na základě designu a obrázků, které mozek zpracovává rychleji než text.

   Obecně platí, co navrhuji s vizuálními prvky vašeho blogu:

   Ne:

   • Používejte nerelevantní, ošklivé fotografie, které nedělají nic pro to, aby vaše značka vypadala charakteristicky
   • Používejte fotografie se špatně položenými modely

   Zde jsou tři způsoby, jak najít, nemusíte najímat fotografa a posádku, abyste získali krásné fotografie pro váš web.

   1 – Vytvořte se

   S tolika bezplatnými zdroji a webovými aplikacemi na internetu je snadné vytvořit úžasné obrázky sami – i když nejste profesionálním grafikem.

   Foto editory

   Chcete originální grafiku pro další blogový příspěvek? Vytvořte jej sami pomocí následujících kroků:

   1. Fotografujte pomocí telefonu,
   2. Najděte zdarma ikony a vektorové umění na WHSR Icons, Icon Finder nebo Freepik,
   3. Sloučte a upravte tyto prvky pomocí webového editoru, jako je Pic Monkey, Canva nebo Design Wizard.

   Ukázka – Vytvoření obrázku na Facebooku pomocí bezplatného editoru Design Wizard. Tento nástroj nabízí ve své databázi více než 17 000 šablon návrhů a 1 200 000 obrázků – .

   Software ke stažení (zdarma)

   Zaznamenejte si obrazovku a vytvořte z ní obrázky GIF. Bezplatný nástroj – ScreenToGif (Windows) a Kap (Mac).

   Ukázka – obrázek GIF Vytvořil jsem tento příspěvek do sbírky osobních webových stránek pomocí ScreenToGif.

   2 – Najměte nezávislého návrháře

   V případě, že grafické a fotografování opravdu není vaše věc, můžete práci vždy nechat na volné noze.

   Náklady na grafiku a web design se v posledních letech výrazně snížily díky svobodnému softwaru a tvrdé konkurenci. Na základě mé nedávné studie – návrhář účtuje průměrně asi 26 $ / hodinu a můžete jít tak nízko, jak 3 $ / mo.

   Není reklama: Chee Ching je moje osoba, která potřebuje profesionální designové služby. Je návrhářkou „kompletního balíčku“, která přichází s velkým talentem a obchodním smyslem – nemůžu ji dostatečně doporučit.

   Náklady na web a grafický design založený na nezávislých profilech Upwork Top 100. Průměrná hodinová sazba = 26,32 $ / hodinu; nejvyšší = $ 80 / hod, nejnižší = $ 3 / mo (zdroj).

   3 – Pixabay (nebo jiné adresáře nabízející krásné obrázky)

   Pokud do svého příspěvku musíte přidat irelevantní fotografie – nejmenší, co můžete udělat, je vyhnout se ošklivým fotografickým fotografiím. Nejenže jsou nevýrazné a rozlišovací, ale mohou se objevit na více jiných webech v daném okamžiku, takže váš blog vypadá méně jedinečně.

   Existuje nespočet adresářů obrázků, kde můžete získat skvělé a úžasné fotografie. Pixabay je můj oblíbený kvůli své flexibilitě. Neexistují žádné požadavky na přiřazování, což znamená, že s obrázky, které získáte z tohoto zdroje, můžete dělat, co chcete.

   Používání je navíc velmi jednoduché – na domovské stránce je k dispozici dokonce i jednoduché vyhledávání ještě před přihlášením. Získáte přístup k fotografiím, vektorovým obrázkům a ilustracím a podle potřeby je můžete filtrovat. Stahování skutečných obrázků je neuvěřitelně snadné a opět přichází s možnostmi velikosti obrázku (pixelů a MB), takže obraz, který máte v ruce, je jasný a kvalitní pro jakýkoli účel, který by mohl být (v mém případě pravděpodobně online váš blog – není nutná žádná velká velikost souboru).

   Ukázka – obrázek nalezen na Pixabay.

   Příklady skutečného života

   Příklad č. 1: Nepřekonávejte celý svůj obsah dohromady

   Měla by existovat rovnováha mezi bílým prostorem a dalšími prvky. Bílé místo nemusí být bílé barvy. Všimněte si, jak Freshbooks používá negativní prostor k vytvoření elegantního vzhledu. Snižte nepořádek na stránce. Odstraňte nepotřebné položky nebo je přesuňte jinam. Zvětšete mezeru a snížíte tak šum.

   Příklad č. 2: Použijte jednoduchý design k minimalizaci rozptylování

   Uživatelé by se měli zaměřit na váš obsah. Máta dělá dobrou práci se zaměřením čtenáře na účel webu – aby vás přiměly zaregistrovat se k účtu.

   Příklad č. 3: V horním navigačním menu použijte méně položek

   Pod těmi většími pak můžete vytvořit podkategorie. Jeden příklad, který ukazuje, jak můžete uspořádat mnoho kategorií, lze vidět na Amazon.com. Rozdělili položky do kategorií, jako jsou Knihy, ale poté kategorii dále rozdělili podle dalších podkategorií, které vám pomohou při třídění a nalezení konkrétní položky z tisíců. Pokud máte mnoho kategorií, zkuste přijít s několika hlavními kategoriemi. Omezte používání vyskakovacích oken. Při maximálním přidání pouze jednoho vyskakovacího okna.

   Taktika č. 8: Optimalizace vyhledávače na stránce

   Pokud máte lepší hodnocení vyhledávačů, uvidíte nárůst provozu a výnosů. Zjistit, že svatý grál, jak se ve vyhledávačích umístit výše, se však může zdát ohromující. I když je pravda, že výzkum a zlepšování faktorů mimo stránku (například získávání odkazů) jsou přirozeně důležité, v SEO existuje spousta nízko visících plodů, které mnoho bloggerů přehlíží.

   Google pravidelně mění své algoritmy, takže může být obtížné zjistit, co Google chce. Chcete-li se ve vyhledávači Google dobře umístit, musíte se soustředit na tři věci: obsah, výkonnostní oprávnění a uživatelský dojem.

   Všechny tyto faktory se spojí a spojí se do toho, co Google považuje za „dobrý“ blog, který si zaslouží vyšší hodnocení ve výsledcích vyhledávání..

   Zvyšte svůj vyhledávací provoz o 321% pomocí SEO na stránce

   V poslední době jsem studoval způsoby zvýšení provozu organického vyhledávání pouze změnou a formátováním obsahu (SEO na stránce)..

   A mám pěkné výsledky.

   Provoz vyhledávání jednoho z mých příspěvků se zvýšil o 321%!

   Zde jsou základní kroky SEO na stránce, které vám pomohou získat větší provoz:

   1. Sledujte odchozí odkazy, abyste rozšířili svůj obsah o informace, které vaše publikum zajímá.

   Například: V mém článku o prvním příspěvku na blogu jsou odkazy na další zdroje s desítkami nápadů pro příspěvky na blogu.

   Jakmile jsem přidal kód pro sledování odchozích odkazů, zjistil jsem, že moji čtenáři klikají na tyto odkazy jako blázen. Co jsem udělal? Rozšířil jsem svůj obsah o 57 nápadů pro první příspěvek na blogu. A teď je to moje nejoblíbenější klíčové slovo, které přináší maximální provoz Google.

   2. Vytvořte s, pokud máte napsáno více než 2 000 slov.

   To vám pomůže získat rychlé odkazy na Google SERP a zvýšit vaši MP.

   3. Najděte otázky, které vaše publikum položí na téma vašeho článku, a odpovězte.

   V bloku „Lidé se také ptát“ můžete položit dotazy od Googlu.

   Tyto akce zvýší vaše šance dostat se do doporučeného úryvku.

   4. Zkuste do svého H2 zahrnout relevantní klíčová slova s ​​dlouhým ocasem.

   Nepřehánějte to!

   5. Použijte číslované a odrážkové seznamy, abyste měli šanci zasáhnout doporučený úryvek.

   Jakmile jsem tam byl, počet kliknutí na můj článek na tento dotaz se zvýšil o 20%!

   6. Pokud nejste spokojeni s výsledky vašeho provozu od společnosti Google, zkuste pro své stránky vždy nový název.

   Změň to. Experiment! Přidejte modifikátory a nová klíčová slova.

   U svého nejoblíbenějšího článku jsem letos změnil značku titulu více než 20krát 🙂

   A v důsledku toho jsem díky těmto jednoduchým krokům SEO na stránce zvýšil provoz o 321%.

   – Michael Pozdnev, Chci být bloggerem.

   Některé jednoduché věci, které můžete zlepšit hodnocení vyhledávání, jsou:

   • Na všech obrázcích použijte popisné alt-tagy
   • Opravte všech 404 chyb a přerušených odkazů
   • Zahrňte klíčová slova do H1, H2 a H3
   • Interní propojení – ujistěte se, že jsou vaše důležité stránky interně propojeny
   • Používejte originální užitečný obsah, který odpovídá potřebám uživatelů – Google Panda penalizuje weby příliš velkým počtem stránek s tenkým obsahem
   • Používejte strouhanku a soubor Sitemap, abyste Googlu pomohli pochopit strukturu vašeho webu a tok obsahu
   • Pokud je váš obsah delší než 2 000 slov, použijte znak
   • Otestujte názvy stránek, abyste zlepšili CTR na stránce s výsledky vyhledávání – případové studie ukázaly, že CTR ovlivňuje hodnocení stránek.
   • Zvyšte míru zapojení stránek – míra okamžitého opuštění a čas na stránce ovlivňují hodnocení stránek.

   Taktika č. 9: Přečtěte si vlastní psaní

   Jedním jednoduchým způsobem, jak vylepšit svůj blog, je věnovat čas práci se starým obsahem. Přečtěte si staré příspěvky pravidelně:

   • Najděte a opravte gramatické chyby. I kusy, které prošly více úpravami, mohou obsahovat překlepy.
   • Napište lepší tituly a podnadpisy. Zkontrolujte, zda tato klíčová slova cílí na požadovaná klíčová slova a zda jsou dostatečně zajímavá, aby upoutala zájem čtenáře.
   • Vytvářejte nové nápady na propagaci starých příspěvků na sociálních médiích. Můžete například uspořádat chat na Twitteru, který využívá některé z vašich starých příspěvků k zahájení diskuse?
   • Přepracovat starý obsah a prezentovat ho čerstvým a zajímavým způsobem, jako je prezentace nebo video.
   • Vytvářejte zaokrouhlení nejlepších příspěvků zaměřených na konkrétní téma.
   • Usnadněte si vyhledání oblíbených příspěvků.
   • Recyklujte a upgradujte svůj starý obsah na něco ještě cennějšího než dříve.

   Taktika č. 10: Dobrý obsah nestačí

   Nelze popřít, že dobrý, dobře napsaný obsah je důležitý, pokud chcete zaujmout publikum. Nestačí však řídit provoz na vašich stránkách sám.

   Musíte vytvořit obsah, který vaše cílové publikum nejvíce chce číst.

   Jak víte, co chtějí číst?

   1. Google Analytics

   Podívejte se zpět na Google Analytics. Zjistěte, jaký typ obsahu vaše publikum miluje. S kterými kousky nejčastěji komunikují nebo sdílejí? Vytvořte více z těchto témat a méně z méně populárních (nebo použijte méně oblíbená témata, aby byla více jako populární příspěvky).

   Jedná se například o našich 10 nejlepších blogových příspěvků pro webová tajemství odhalená v lednu 2016. Příspěvek o pluginech Facebooku drží publikum déle, než je průměr. To znamená, že publikum považuje tyto informace za užitečné. Ve skutečnosti na tento příspěvek tráví o 100% více času než na jiné. Je čas zjistit, co dělá to tak dobře a “zesílit” obsah.

   2. Jiné mediální platformy

   Nechte se inspirovat populárním obsahem v podcastech, kanálech YouTube, SlideShare atd. Toto je okno, o kterém lidé ve vašem výklenku chtějí vědět více. Existuje důvod, že určitý obsah je v daném okamžiku populárnější.

   Například iTunes umožňuje uživatelům procházet podcasty na základě popularity. Berte na vědomí téma i způsob, jakým je publikováno publiku.

   Pomocí YouTube zjistěte, co vloggové ve vaší výklenku dělají. Zjistěte, která videa jsou na jejich kanálech nejoblíbenější. Proměňte tato oblíbená videa v nápady na obsah blogu.

   Na SlideShare můžete přejít na stránku Nejoblíbenější a zjistit, které snímky poutají zájem návštěvníků webu.

   Ukázka skutečného života: Podcasty Planet Money, seřazené podle popularity.

   3. Trendy na Twitteru

   Co je na Twitteru trendy? To vám umožní nahlédnout do aktuálních témat, o kterých by vaši čtenáři mohli chtít vědět více. Mějte na paměti:

   Ne vše, co je na Twitteru trendy, se netýká vaší niky. Bradova žena mohla být propuštěna z Cracker Barrel, ale má to opravdu něco společného s vaším obchodním koučováním? Možná se to stane, pokud byste chtěli mluvit o tom, jak překonat požár v sociálních médiích.

   Vždy můžete generovat nové nápady na blogování z What’s Trending on Twitter – i když to není přesně vaše nika. Ve WHSR – část našeho růstu pochází z obsahové strategie, kde sloučíme naši primární výklenek (blogování, webhosting, marketing sociálních médií) s dalšími trendy trendy (World of War Craft, Dungeon Master, Shark Tank TV seriál, zahradnictví atd.) ). Vdáváním dvou velmi odlišných témat rozšiřuje čtenářství a nabízí nové úhly psaní na vaše téma.

   Stránky, na které lidé kladou dotazy na určité téma, například Quora, mohou být také dobrým zdrojem informací o tom, co lidé chtějí vědět víc o.

   Taktika č. 11: Vytvořte stránku rozbočovače a uveďte svůj nejlepší obsah

   Podívejte se na různé kategorie na svém webu. Chybí nějaké kategorie? Můžete si vytvořit stránku rozbočovače (někteří ji nazývají „pás karet“) a uvádět svůj nejlepší obsah v této kategorii? Nebo možná chcete jednoduše zdůraznit určité téma před ostatními, protože vaše analýza dat ukázala, že návštěvníci vašich stránek se o XYZ nejvíce zajímají..

   Můžete vytvořit grafy, které se spojí s tématy, seskupit prvky do základního grafu a přidat na svůj web barvu a zájem. Některé z typů obsahu, které byste mohli chtít zahrnout, jsou:

   • Průvodci návodem na konkrétní téma
   • Případové studie
   • Pokročilá témata
   • Nejoblíbenější témata v konkrétní kategorii
   • Témata, která jsou v současné době trendy

   Taktika č. 12: Zvýšení rychlosti načítání stránek

   Trochu předtím jsme mluvili o důležitosti rychlých časů načítání pro váš web a o tom, jak netrpěliví mohou být. Zrychlení načítání blogu vyžaduje, abyste se podívali na mnoho různých prvků.

   Nástroje na vyzkoušení

   ShortPixel pomáhá komprimovat a optimalizovat obrázky bez ohrožení kvality obrazu. Zde můžete zadat adresu URL svého webu a zkontrolovat, kolik dalšího můžete komprimovat obrázky svých stránek pomocí aplikace ShortPixel.

   Taktika č. 13: Spojte se s ostatními ve vašem výklenku

   Většina průvodců blogů, které dnes najdete online, se zaměřuje na zlepšení psaní nebo přidání dalšího obsahu.

   Pravda je však taková, že více nebo dokonce lepší obsah není vždy odpovědí.

   Někdy je chytřejší odstoupit od vytváření dalšího obsahu a podívat se na další věci, které můžete udělat, abyste dosáhli lepších výsledků z blogů, jako je vytváření sítí se svými kolegy.

   Na první pohled se nemusí zdát jako dobrý nápad mluvit s ostatními blogery ve vaší nika. Nakonec oba soupeříte o podobný provoz.

   Spojení s jinými vlivy však může být pro vás přínosem. Je zde dostatek provozu, který by mohl obejít, a když se bloggerové navzájem doporučují, návštěvníci jejich stránek si toho obvykle všimnou.

   • Oslovte a propojte se s dalšími blogery. Oba cílíte na podobné publikum, takže budete mít oba výhody. Můžete se také spojit s blogery v souvisejících výklencích. Pokud například vyrábíte dřevěné cedule a prodáváte je, budete se chtít spojit s blogem, který hovoří o dekorech pro kutily.
   • Sdílejte informace s ostatními blogery. Našli jste místo pro reklamu, které je obzvláště úspěšné? Nebojte se říkat ostatním. Na druhé straně vám řeknou, kde inzerují.
   • Vyměňujte si mezi sebou příspěvky hostů a oslovte tak druhé publikum.
   • Představte svým přátelům blogerům svůj rozhovor tím, že uvedete rozhovor, vložíte do nich článek do svého zpravodaje nebo jim jen rozdáte výkřik na sociálních médiích..
   • Sdílejte nápady na psaní a úpravy.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me