Blogování pro figuríny: Jak začít úspěšný blog v roce 2020

Už jste někdy chtěli založit svůj vlastní blog? Nebo již máte blog, který si nejste jisti, jak postupovat na další úroveň?


Pokud je vaše odpověď „ano“, pak je tato stránka tím pravým místem.

Contents

V této příručce pro blogování se naučíte:

  Proč tento průvodce blogováním? Trochu o sobě

  Již v roce 2008 jsem založil webhostingová tajemství odhalená (WHSR) a částečně díky velkému přivítání blogovací komunity, kterou jsme přešli od síly k síle. Od té doby se WHSR rozrostla na jednu z předních webů pro poradenství v oblasti webhostingu a já jsem do značky přitahoval některé z nejsilnějších hlasů v současných blogech – z nichž všichni vložili své příspěvky do této knihy a na stránky, takže je to zdroj pro každého, kdo se vydává cestou blogování s vlastním hostitelem.

  S tímto průvodcem nezmysly vám poskytnu některá z nejrychlejších, snadno pochopitelných a především účinných řešení vašich problémů s blogováním – vyřazených z mé vlastní zkušenosti a z myslí lidí, kteří si užívají toho, co dělají..

  Moje stránka profilu autora v probloggeruMoje stránka s autorským profilem na adrese Problogger.net – Pravidelně jsem v letech 2015 – 2018 pravidelně zveřejňovala řadu významných profilů průvodce bloggerů.

  Kapitola 1. Nastavení blogu od nuly

  Zahájení blogu v roce 2020 je snadné a levné.

  Nejoblíbenější blogovací software, WordPress.org, je zdarma. Profesionálně vyvinutá témata a doplňky WordPress jsou zdarma. A jsou zde doslova miliony bezplatných konzultací, které vám pomohou začít (včetně tohoto). Jedinou cenou při spuštění blogu jsou peníze, které zaplatíte za web hostitele a doménové jméno.

  Jistě, v pozdějším stádiu by to mohlo být velmi složité; ale obecně řečeno, blogování je možné pro každého, kdo má počítač s připojením k internetu. Ve skutečnosti si můžete skutečně vytvořit blog a uvést jej do provozu během příštích 20 minut. Kroky uvedené v následujících krocích jsou přesně to, jak vytvářím své blogy na začátku.

  V zásadě vše, co musíte udělat, je:

  1. Vyberte dobrého webového hostitele a název domény
  2. Nasměrujte DNS své domény na svého hostitele
  3. Nainstalujte WordPress do svého nového webového hostitele (velmi snadné pomocí automatického instalátoru).
  4. Přihlaste se k WordPress a publikujte svůj první příspěvek.
  5. A to je vše.

  Zní to jednoduše? To se vsaď!

  Projdu tě kroky níže. Pokud již víte, jak si nastavit vlastní blog, neváhejte.

  1. Vyberte dobrý webový hostitel a název domény

  Chcete-li zahájit blog s vlastním hostitelem, budete nejprve potřebovat doménové jméno a webhostingový účet.

  Vaše doména je název vašeho blogu. To, že se můžete dotknout nebo vidět, není něco fyzického; ale pouze řetězec znaků, které dodávají vašemu webu identitu – jako je název knihy nebo místo. Vaše doména „řekne“ návštěvníkům, jaký druh blogu navštěvují.

  Na druhou stranu webhosting je místo, kde ukládáte obsah blogu – slova, motivy blogu, obrázky, videa atd..

  Názvy domén – kam se zaregistrovat?

  Jména domén si můžete vybrat a zaregistrovat prostřednictvím registrátora domény. GoDaddy, NameCheap, Hover a Domain.com jsou některé z nejpopulárnějších registrátorů na trhu.

  Upozorňujeme, že je důležité oddělit registraci domény od webového hostitele. To, že váš webový host nabízí bezplatnou doménu, neznamená, že byste měli nechat hostující společnost kontrolovat registraci vaší domény. Osobně používám NameCheap ke správě registrací své domény; ale ostatní renomovaní registrátoři domén by měli být v pořádku. Tímto způsobem mohu změnit DNS domény své domény kdykoli chci, a zabránit tomu, abych byl uzamčen jedním konkrétním webovým hostitelem. Důrazně doporučujeme, abyste udělali totéž pro svou vlastní ochranu.

  Webhosting – kde hostit váš blog?

  Pokud jde o webhosting, podívejte se na můj nejlepší webhostingový výběr a index hodnocení hostingu.

  Pro začátek doporučuji začít s malým hostitelem.

  Ve sdíleném hostování – Ačkoli jsou hostitelské zdroje ve srovnání s ostatními (VPS, cloud atd.) Menší, budete potřebovat méně rozpočtu (často <$ 5 / mo při registraci) a technické znalosti začít. Při výběru webového hostitele pro váš blog se jedná o těchto pět faktorů:

  1. Spolehlivost – Váš blog musí být stabilní a dostupný online 24 × 7.
  2. Rychlost – Potřebujete hosta, který se načte rychle, protože rychlost ovlivňuje uživatelský dojem a hodnocení vyhledávání.
  3. Ceny – Hosting s <$ 5 / mo je dobrý začátek, v této fázi nepotřebujete prémiovou službu.
  4. Prostor k růstu – Budete potřebovat upgrade hostingu (další funkce, větší výkon serveru atd.), Jak váš blog roste.
  5. Podpěra, podpora – Internet se neustále mění, vždy je dobré mít někoho, kdo vás zálohuje po technické stránce.

  Doporučený blogový hosting pro nováčky

  1. InMotion Hosting

  začít blog pomocí InMotion HostingHostujte dva blogy na serveru InMotion Hosting za 3,99 $ / měsíc.

  Navštivte web: https://www.hostinger.com/

  Hostinger je jedním z nejlevnějších web hostitelů v okolí, zejména během období líbánky. Přestože je společnost hostující rozpočet, nabízí hostinger spoustu prémiových funkcí hostingu, které jsou vhodné pro bloggery.

  3. SiteGround

  začít blog pomocí SiteGroundSiteGround účtuje 3,95 $ / měsíc za vytištění jednoho blogu.

  Profesionální tip: To, že je webový hostitel oblíbený, neznamená, že je pro váš blog nejlepší. Než se rozhodnete, podívejte se na výkon hostování a pečlivě si jej přečtěte.

  2. Nasměrujte DNS na svého hostitele

  Dále budete muset aktualizovat záznam DNS u registrátora doménových jmen (kde jste zaregistrovali svou doménu v kroku č. 1), aby ukazoval na servery webového hostitele (InMotion Hosting, Hostinger nebo SiteGround).

  DNS znamená Domain Name System a používá se k nasměrování každého příchozího uživatele na IP adresu serveru. Když tedy uživatel zadá „WebHostingSecretReveals.net“, záznamy DNS načtou IP adresu mého webového hostitele a obsluhují můj web uživateli.

  Polohovací doménové serveryPříklad: Ukazování webu na servery jmenných serverů InMotion Hosting na GoDaddy.

  Zde je podrobný návod, jak aktualizovat DNS blogu na GoDaddy nebo Namecheap.

  3. Nainstalujte WordPress do svého webového hostitele

  Chcete-li začít blogovat pomocí WordPress, musíte nejprve nainstalovat systém do svého hostitele. To lze provést ručně nebo automaticky pomocí instalační aplikace na jedno kliknutí. Obě metody jsou poměrně jednoduché a lze je snadno provést.

  Ruční instalace WordPress

  V krátkém přehledu uvádíme následující kroky:

  1. Stáhněte a rozbalte balíček WordPress do místního počítače.
  2. Vytvořte databázi pro WordPress na vašem webovém serveru, stejně jako uživatele MySQL, který má všechna oprávnění pro přístup a úpravu..
  3. Přejmenujte soubor wp-config-sample.php na wp-config.php.
  4. Otevřete wp-config.php v textovém editoru (poznámkový blok) a vyplňte podrobnosti o své databázi.
  5. Umístěte soubory WordPress na požadované místo na webovém serveru.
  6. Spusťte instalační skript WordPress přístupem k wp-admin / install.php ve webovém prohlížeči. Pokud jste nainstalovali WordPress v kořenovém adresáři, měli byste navštívit: http://example.com/wp-admin/install.php; pokud jste nainstalovali WordPress do svého vlastního podadresáře s názvem blog, měli byste navštívit: http://example.com/blog/wp-admin/install.php
  7. A máte hotovo.

  Instalace WordPress One-Click

  Většina blogerů dnes jejich WordPress nenainstaluje ručně.

  S podporou instalačních služeb na jedno kliknutí, jako je Softaculous a Mojo Market Place (záleží na tom, kterého webového hostitele používáte), je instalační proces velmi přímočarý a lze jej provést několika jednoduchými kliknutími.

  Následující obrázky ukazují, kde najdete funkci automatické instalace na ovládacím panelu Hostinger. Chcete-li nainstalovat WordPress, stačí kliknout na ikonu v kroužku a postupovat podle pokynů pro kontrolu figuríny – váš systém WordPress by měl být v provozu za méně než 5 minut.

  Automatický instalační program hostinger WordPressPříklad: WordPress můžete nainstalovat do svého hostitele pomocí několika kliknutí pomocí automatické instalace Hostinger (navštivte hostinger zde).

  Věci se mohou lišit pro různé webové hostitele, ale proces je v podstatě stejný. Takže se nebojte, pokud nepoužíváte jednoho z těchto hostitelů, který zde ukazuji.

  Proč WordPress?

  Osobně si myslím, že WordPress je nejlepší platforma pro blogování pro nováčky. Podle statistik společnosti Built With je více než 95% blogů ve Spojených státech vytvořeno pomocí aplikace WordPress. Globálně je na WordPressu spuštěno téměř 27 miliard blogů.

  4. Najděte svou stránku a přihlašovací stránku pro WordPress

  Po nainstalování systému WordPress vám bude přidělena adresa URL k přihlášení na stránku správce WordPress. Ve většině případů bude URL něco podobného (záleží na složce, ve které jste nainstalovali WordPress):

  http://www.exampleblog.com/wp-admin

  vytvořit nový blogpostVytvoření nového blogového příspěvku v novém WordPress Gutenberg.

  Poslední verze WordPressu v této době psaní je verze 5.3.2 – ve výchozím nastavení budete používat WordPress Gutenberg jako textový editor. Gutenberg přináší platformě WordPress spoustu flexibility. To je užitečné zejména pro začátečníky, protože mnoho věcí, jako je nastavení barev pozadí a další, již nevyžaduje kódování. Systém bloků pomáhá také se správou rozvržení článků.

  Chcete-li napsat a publikovat nový příspěvek, jednoduše přejděte na levý postranní panel, klikněte na „Příspěvky“ > „Přidat nový“ a budete přesměrováni na obrazovku psaní. Kliknutím na „Náhled“ zobrazíte náhled toho, jak věci vypadají na front-endu (jak uvidí čtenáři), po dokončení příspěvku klikněte na „Publikovat“..

  Hola! Nyní máte publikován svůj první blogový příspěvek.

  Navštivte: WordPress Theme Directory

  Zde můžete získat všechna bezplatná témata WordPress. Témata uvedená v tomto adresáři dodržují velmi přísné standardy poskytované vývojáři WordPress, a proto se domnívám, že je to nejlepší místo k získání bezplatných návrhů bez chyb..

  2. Klub placených témat WordPress

  Dalším způsobem, jak získat kvalitní placená témata, je přihlásit se k odběru tematických klubů WordPress.

  Pokud je to poprvé, co jste se o Tematických klubech dozvěděli, takto to funguje: Platíte pevnou částku poplatku za vstup do klubu a dostanete různé návrhy nabízené v klubech. Témata nabízená v Theme Clubu jsou obvykle profesionálně navržena a pravidelně aktualizována.

  Elegantní témata, Studio Press a Artisan Themes jsou tři WordPress Themes Clubs, které doporučuji.

  Je jich tam mnohem víc – některé kluby se starají o konkrétní odvětví, jako jsou realitní kanceláře nebo školy; ale v tomto článku se budeme zabývat pouze třemi.

  Elegantní témata

  WordPress placený tématický klubVzorky elegantních motivů – Více než 80 prémiových témat WordPress, .

  Navštivte: StudioPress.com. Cena: 129,95 $ / motiv nebo 499,95 $ / životnost

  Pokud jste dlouhodobým uživatelem WordPress, pravděpodobně jste už slyšeli o StudioPress. Je oblíbený pro svůj Genesis Framework, minimalistický a SEO přívětivý rámec WordPress pro všechna témata StudioPress.

  StudioPress nabízí flexibilní stanovení cen podle vašich potřeb. Genesis Framework s podřízeným tématem je k dispozici za jednorázovou platbu 59,99 $. Prémiové téma, které zahrnuje Genesis Framework, stálo každý 99 $. Pokud chcete získat přístup ke všem tématům, můžete zaplatit 499 $.

  Umělecká témata

  připravené webyPřipravené stránky nabízené Artisan Themes.

  Další informace: Zde je několik dalších jednoduchých věcí, které můžete udělat pro ochranu svého blogu WordPress

  Pluginy pro lepší výkon blogu

  W3 celková mezipaměť WordPress plugin

  Pokud jde o optimalizaci výkonu blogu, W3 Total Cache a Swift Performance jsou nejoblíbenějšími možnostmi.

  Další dva pluginy výkonu, na které byste se měli podívat, jsou Cloud Flare a WP Super Cache. Cloud Flare je bezplatný plugin poskytovaný společností CDN, Cloud Flare; zatímco WP Super Cache je vyvíjen společností Donncha a Automattic, společností, která nyní vyvíjí a provozuje WordPress.

  Plugin pro mezipaměť je v moderním světě blogů nutností – výrazně zlepšuje uživatelské prostředí tím, že zvyšuje výkon serveru, zkracuje dobu potřebnou ke stažení a zvyšuje rychlost načítání stránky..

  Pokud váš blog obsahuje mnoho obrázků – zvažte přidání EWWW Image Optimizer. Jedná se o optimalizátor obrázků na jedno kliknutí, který dokáže optimalizovat obrazové soubory v knihovně. Má také funkci automatické komprese obrazu pro zmenšení velikosti obrázků při jejich nahrávání. Optimalizací obrázků můžete zkrátit dobu načítání stránky a vést k rychlejšímu výkonu webu.

  Další informace: SEO 101 pro první blogery

  Plugin pro Gutenbergovy bloky

  Vlastní bloky Gutenberg

  Se zavedením editoru Gutenberg ve WordPress 5.0 mohou bloggerové nyní vytvářet obsah pomocí editoru založeného na blocích. Ve výchozím nastavení nabízí WordPress sadu základních bloků obsahu, jako je odstavec, obrázek, tlačítko s výzvou k akci, zkratka atd. Přidáním pluginů Gutenberg Block získáte do svého blogu více zajímavých prvků (například – FAQ, akordeon, autorský profil, karusel, click-to-tweety, GIF bloky atd.)..

  Stohovatelné, Ultimate Blocks a CoBlocks jsou tři snadné a bezplatné pluginy Gutenberg Block, které můžete vyzkoušet.

  Kapitola 4. Hledání mezeru a vytváření obsahu

  Normálně takto začíná nováček blog: psali o své práci v pondělí, o koníčcích v úterý, o filmech, které sledovali ve středu, ao politických názorech o víkendech. Stručně řečeno, tito lidé jednoduše píšou o různých tématech bez prvotního zaměření.

  Ano, tyto blogy by akumulovaly stabilní sledování jejich přátel a rodin; ale to je o tom.

  Je velmi obtížné mít významný počet věrných čtenářů, když náhodně blogujete, protože lidé nebudou vědět, zda jste filmový kritik, recenzent jídla nebo kritik knihy. Inzerenti se také zdráhají inzerovat s vámi, protože nevědí, o čem jste. Chcete-li vytvořit úspěšný blog, musíte najít mezeru.

  Jak si vybrat správné místo pro blogování?

  Chcete-li najít tu správnou výklenek pro blogování, je třeba zvážit klíčové body.

  1. Vyplňte potřebu

  Pokud jste si někdy mysleli: „Přál bych si, aby o tom někdo blogoval“, to je okamžik a-ha. Pokud je to téma, o kterém byste se chtěli dozvědět více, pak je pravděpodobné, že se o něm chtějí dozvědět i ostatní.

  Jaké jsou vaše jedinečné znalosti? Jak můžete poskytnout něco jedinečného tématu, které nikdo jiný nemůže? Mohlo by to být dokonce prostřednictvím rozhovoru s odborníkem.

  Příklad: Ginain blog Embracing Imperfect se zaměřuje na pomoc matkám při výchově dětí se zvláštními potřebami.

  2. Něco, na co jste nadšení

  Pamatujte, že o svém tématu budete psát, číst a mluvit každý den po dobu příštích několika let. Pokud nemáte zájem o svůj předmět blogu, pak by bylo velmi těžké se neustále držet.

  Navíc si užijete psaní o těchto tématech.

  3. Téma, které má stálou sílu (stálezelený obsah)

  I když diskuse je skvělá, nezaručuje, že vaše téma zde bude příští týden. Například, pokud jste velmi nadšeni Vine a začnete blog zaměřený na to, když to odpadne z módy, budete mimo obsah. Je lepší zaměřit se na obecnější téma, například „špičkové trendy v sociálních médiích“ nebo „obrázkové aplikace, které se houpají“. Tímto způsobem, pokud výstřelek zmizí z módy, váš blog může stále hledat cokoli, co jej nahradí.

  4. Ziskové

  Váš blog musí být ve výklenku, ze kterého můžete vydělávat peníze.

  Zeptejte se sami sebe, zda je to téma, které přitáhne čtenáře a vytvoří příjem – ať už prostřednictvím reklamy nebo prodeje. Pokud blogujete na podporu svého stávajícího podnikání, přináší blog nové klienty? Pokud jste blogování jen proto, že jste nadšení téma, existuje způsob, jak zpeněžit svůj individuální blog?

  Používám SpyFu, reklamní nástroj Pay-per-click, k odhadu ziskovosti výklenku někdy. Moje logika za tím – pokud inzerenti platí za Google Adwords tisíce dolarů, musí být v tomto poli vydělané peníze. Zde jsou dva příklady, které jsem našel:

  _niche2-měsíční rozpočet - sportovní vzhledyPříklad č. 1: Jedná se o reklamní statistiky pro výrobce sportovního oblečení (myslím, že sportovní značky jako Adidas nebo New Balance, ale menší). Podle společnosti Spyfu tato společnost utratila za Adwords více než 100 000 dolarů měsíčně.Niche # 3 - poskytovatel IT řešení - světový trh, většina lidí, kteří provozují web, je bude potřebovat. V této oblasti je 10 - 15 dalších velkých hráčů. Tato společnost nabízí na Google 3 846 klíčových slov a utratí zhruba 60 000 $ měsíčně.Příklad č. 2: Toto jsou statistiky reklam pro poskytovatele IT řešení. V tomto výklenku bylo zhruba 20 dalších velkých hráčů. Tato společnost kupovala na Googlu zejména reklamy na 3 846 klíčových slov a utratila zhruba 60 000 $ měsíčně.

  Další informace: Jak konzistentně psát alespoň jeden skvělý obsah týdně

  Kapitola 5. Rozšiřování čtenářství blogu

  Smutná pravda pro mnoho bloggerů tam jim trvalo příliš dlouho na to, aby si vybudovali své čtenáře. Získání prvních 1 000 zobrazení stránky může trvat měsíce a zdá se, že se tam některé velmi specializované blogy nikdy nedostanou.

  Zde je pět základních strategií, které vám pomohou vzít váš blog od 1 do 1 000 zobrazení stránky.

  1. Napište něco, co lidé chtějí číst

  Lidé se topí v aktualizacích sociálních médií, zprávách, e-mailech a různých druzích promo akcí. Je stále obtížnější přimět lidi ke čtení vašeho obsahu. Stále však můžete dělat dobře, pokud víte, kdo je vaše ideální publikum a co hledají. Přemýšlejte o mezeře ve vašem výklenku, o tom, jaký typ obsahu chybí a jak můžete přinést větší hodnotu publiku.

  Zde jsou věci, které vám mohou pomoci s vaším výzkumem:

  • Pomocí nástrojů sociálních médií sledujte úspěšný obsah na sociálních médiích. V takovém případě můžete vytvářet obsahové nápady, které získají dobrou zpětnou vazbu od sociálních médií.
  • Pomocí nástrojů pro obsah, jako je Odpovědět veřejnosti, můžete vyhledávat oblíbené otázky, které lidé kladou na Googlu.
  • Pomocí počtu zhlédnutí na YouTube najdete témata, o která se lidé zajímají.
  • Pomocí nástroje pro výzkum klíčových slov určete konkrétní témata, která lidé hledají v rámci vaší niky. Na základě těchto klíčových slov můžete vytvářet obsah.

  2. Spojte se s vaší komunitou

  „Sdíleno a hotovo“ již není názvem hry.

  Musíte neustále sdílet své příspěvky znovu a znovu. Pokud jste vyzváni, abyste se připojili ke skupině Pinterest, která odpovídá vašemu výklenku, zaregistrujte se, sdílejte a často komentujte. Pokud se připojíte k seznamu stejně smýšlejících bloggerů, je pravděpodobné, že si budou navzájem pravidelně sdílet obsah – každý týden nebo denně. To pomůže rozšířit vaši čtenářskou a angažovanost.

  Neustále hledejte svůj kmen – odměňte ostatní členy v něm a spojte se s nimi.

  Nápověda na Twitteru. Komentář k příspěvkům ostatních členů. Sdílejte články ve svých zpravodajích. Zaokrouhlujte nahoru a odměňujte blogy, které máte rádi, každý týden nebo měsíc.

  Zeptejte se, jak můžete někomu pomoci s příspěvkem pro hosta nebo nabízením spotů pro hosta. Prodávejte své produkty, používejte jejich přidružené odkazy, propagujte jejich odkazy na sociálních médiích a zároveň je označujte. Jakmile se objeví příležitosti pro nábor bloggerů, tito bloggerové si pamatují vaši pomoc a vyzvou vás k účasti.

  3. Ujistěte se, že je váš blog snadno čitelný

  Jsem frustrovaný, když najdu blog s titulem, jsem úplně nadšený, když najdu obsah s velkým kusem textu, několika odstavci, bez nadpisů nebo odrážek a malými písmeny. To mě odvádí pryč.

  Kromě toho, co jsem zažil výše, by váš blog neměl zatěžovat čtenáře vyskakovacími okny a prokliky. Místo toho, předložte obsah dovedně svým čtenářům. Seznamte se s časovými omezeními svých čtenářů a pochopte, co je vede k tomu, aby zůstali na vašem webu.

  Zde je návod, jak usnadnit čtení blogu:

  • Optimalizujte svůj blog pomocí záhlaví, podnadpisů, odrážek nebo číslovaných seznamů. Díky tomu bude váš obsah vypadat přehlednější.
  • Rozdělte obsah svého blogu na oddíly nebo odstavce. Stěna textu může vypadat zastrašující a ohromující čtenáře.
  • Nepoužívejte ozdobná písma. Držte se webových bezpečných písem, jako jsou Arial, Georgia, Times atd.
  • Používejte jednoduchou angličtinu a psejte v krátkých větách. Zaměřte se na čitelnost článku pro osmého studenta.

  4. Blogové komentáře

  Zaprvé, komentování blogů je docela pravděpodobně nejvíce přehlíženou metodou pro budování blogového provozu – hlavně proto, že lidé sávají kvalitní a smysluplné konverzace s cizími lidmi (včetně mě). Komentování blogů je však kvalitní metodou pro budování provozu, která se také stává bezplatnou – nelze s tím argumentovat!

  Pro komentování blogu existují dvě zlatá pravidla:

  1. Vždy napište kvalitní komentář. Pokud nemáte k diskusi něco smysluplného, ​​nezanechejte komentář (komentáře „Děkuji – skvělý příspěvek“… jsou k ničemu)
  2. Zaškrtněte pouze odkaz tam, kde je to vhodné. Nezkoušejte spam, bez ohledu na to, jak lákavé to může být; obrátí se na vás.

  I když jiné pravidlo (možná ne zlaté pravidlo), pokud necháte odkaz, neuvádějte pouze adresu URL svého blogu. Místo toho odkazujte na svůj vlastní relevantní příspěvek, který přidává hodnotu původnímu příspěvku a diskuzi. Klíčem je zde Relevance.

  5. Q&A Platformy

  Fóra a Q&Platformy jsou skvělá místa, kde si můžete sednout před své relevantní zájmové publikum. Trik spočívá v sledování probíhajících rozhovorů ve vašem výklenku, takže můžete zazvonit, když máte něco užitečného říct (a ne, ne každý příspěvek bude příležitost – ale někteří budou). K tomu bude potřeba dobrý čtenář zdrojů, například Feedly.

  Nenalezli přesné možnosti nebo dostatek příležitostí přímo na místě?

  Vytvořte nějaký vlastní obsah relevantní pro zvláště horkou konverzaci. Pokud se například někdo zeptá, jak něco udělat s kódem .htaccess, můžete napsat tutoriál a poslat jej na svůj blog – poté do Q&Část webu, odpovězte žadateli s upoutávkou a propojte je s vaším blogem, abyste získali plné kódy a ukázky. Je pravděpodobné, že pokud se jedna osoba zeptá na otázku, ostatní mají stejnou otázku – a vaše odpověď fóra a odkaz na ni budou žít, aby jim také poradili, až přijde čas.

  Z hlediska kterých Q&Doporučuji používat platformy

  • Quora, Klout a Yahoo! Odpovědi – to jsou tři z nejlepších obecných Q&Platformy
  • StackOverflow – pokud jste vydavatel prodeje knih o programování.
  • Tripadvisor – Pro cestovatelské blogery

  Další informace: Najít další způsoby, jak zpeněžit svůj blog, a přečíst si případovou studii Kevina Muldoona při prodeji BloggingTips.com za 60 000 $.

  Kapitola 7. Použití bezplatných nástrojů pro blogování

  Přestože užitečné bezplatné nástroje a webové služby existují online, problémem je je vyzvednout mezi všemi dalšími junky nebo zastaralými nástroji..

  Jako dárek k rozloučení za přečtení mého průvodce až sem vám poskytnu seznam bezplatných nástrojů, které po celou dobu používáme ve WHSR. Hodně štěstí a přeji vám úspěch na cestě za blogováním.

  Psaní

  • Po termínu – pokročilý styl a gramatická kontrola.
  • Gramatika – Nejoblíbenější asistent psaní na webu.
  • Hemingway App – Pomocí tohoto nástroje můžete napsat krátké a tučné písmo.
  • Freedom.to – Blokujte rušivé webové stránky, abyste se mohli soustředit na psaní.
  • ByWord – rozptylovací bezplatný nástroj pro psaní.
  • Evernote – Jeden nástroj, který potřebuje úvod.

  Úpravy obrázků

  • Fotor – Editujte a navrhujte krásný obrazový nástroj pro příspěvky na sociálních médiích, plakáty, pozvánky atd.
  • Canva – Navrhněte hezké obrázky a příspěvky sociálních médií.
  • Průvodce návrhem – Vytvářejte hezké obrázky pomocí bezplatných šablon a hotových obrázků.
  • JPEG Mini – Snižte velikost souborů JPEG.
  • Tiny PNG – Zmenšení velikosti souborů PNG.
  • Skitch – pořizování poznámek k obrázkům.
  • Pic Monkey – oceněný nástroj pro úpravu obrázků.
  • Pik to Chart – Jednoduchý nástroj pro tvorbu infographic.
  • Pixlr – nástroj pro úpravu obrázků.
  • Favicon.io – nejlepší favicon generátor, vůbec.

  Fotografie zdarma & snímky

  • Icon Finder – Obrovský bezplatný adresář ikon.
  • Morgule File – Více než 350 000 obrázků pro komerční použití.
  • Stock Snap – stránka adresáře obrázků s krásnými fotografiemi přidanými každý týden.
  • WHSR Free Icons – Bezplatné ikony navržené naším interním designérem.

  Reference & Výzkumy

  • Světový vědecký – osvobodit zpravodaje akademiků.
  • Světová kniha faktů – Bez srandy – světové informace přímo z CIA.
  • Tech Republic – Bílé knihy, zprávy a případové studie o tech.
  • Marketing Sherpa – volné marketingové zprávy.
  • Hospoda obchodu – volné časopisy, bílé knihy a případové studie.
  • Hubspot Library – dobrý referenční zdroj v marketingu.
  • CrunchBase – zprávy o začínajících společnostech.
  • BuzzFeed Trending – Najděte nejnovější aktuální témata na BuzzFeed.
  • Kreativní psaní – výzva – Nápady a výzvy k překonání bloků psaní.
  • Upozornění Google – získejte e-maily s upozorněním na nový obsah, který sledujete.

  Marketing sociálních médií & SEO

  • Bing webmasterský nástroj – Bingův bezplatný webový diagnostický nástroj.
  • Google Webmaster Tool – bezplatný nástroj pro diagnostiku stránek společnosti Google.
  • Postupujte – sledujte své konkurenty
  • Majestic SEO – bezplatná verze umožňuje rychle zkontrolovat profil odkazu na web (CF / TF).
  • Zapojte Bay -Všechny v jednom marketingu, prodeje & platforma pro automatizaci služeb
  • Podobná kontrola stránky – ve vašem blogu zkontrolujte duplicitní stránky.
  • Jako Průzkumník – Zkontrolujte sociální metriky obsahu (nebo konkurence).
  • Tweet Deck – Změňte více účtů Twitter na jednom hlavním panelu.
  • Buzz Sumo – najděte populární obsah a vlivy na hlavních sociálních sítích.
  • Štítek – průzkum trhu sociálních médií.
  • IFTTT – Snadno publikujte obsah na několika platformách sociálních médií.

  Web Analytics & Produktivita

  • Google Analytics – bezplatné webové statistiky.
  • Matomo – Google Analytics mínus Google.
  • YouTube Analytics – statistika vašich videí na YouTube.
  • Statistiky WP – Porovnejte svůj blog WordPress s ostatními.
  • Process Street – Jednoduchá správa procesů a pracovních toků.

  Testování rychlosti webových stránek

  • Bitcatcha – Zkontrolujte rychlost webu z 10 míst.
  • Test webové stránky – Podrobně zkontrolujte rychlost webové stránky.
  • GT Metrix – podrobně otestujte a sledujte rychlost načítání webové stránky.

  Často kladené dotazy na blogování

  1. Kolik stojí spuštění blogu?

  Odhadované náklady na spuštění blogu, který obsahuje doménové jméno a webhosting, jsou nižší než 100 USD ročně (méně než 10 USD měsíčně). Tato cena je založena na blogu s vlastním hostitelem (používajícím WordPress). Rozdělení nákladů by bylo: 15 USD ročně za doménové jméno .com a asi 60 USD ročně za webhostingový poplatek.

  2. Jak se bloggerům dostává zaplaceno?

  Pro lepší představu o tom, jak jsou bloggerům placeny, jsem je rozdělil do dvou typů – jeden je místo, kde jednáte přímo se zákazníky nebo inzerenty, zatímco druhý je místo, kde se připojujete k programu nabízenému společností nebo sítí.

  Pokud jednáte přímo se zákazníky nebo inzerenty, máte větší kontrolu nad stanovováním cen. Můžete vydělávat peníze:

  – Prodej prémiového obsahu (web pro členy)
  – přímá reklama
  – Prodej produktu
  – Pracovní desky
  – Psaní a publikování sponzorovaných příspěvků

  3. Jak začít blog zdarma?

  Existuje řada platforem, na kterých můžete dnes bezplatně zahájit blog, včetně WordPress.com, Tumblr nebo Blogger. Chcete-li vytvořit bezplatný blog, musíte se pouze zaregistrovat a začít publikovat svůj obsah.

  4. Jaký je úlovek za bezplatnou platformu pro blogování?

  V našem světě není nic zdarma. S bezplatnou platformou pro blogování existuje řada nevýhod:

  – Každá platforma stanoví pravidla, která musíte dodržovat
  – Zdá se, že název domény vašeho blogu je subdoména, například „myblogname.wordpress.com“ nebo „myblogname.tumblr.com“.
  – Na svém blogu můžete provádět omezené funkce, doplňky a výběr motivů
  – Bezplatné platformy obvykle omezují možnost zpeněžení vašeho blogu

  Důrazně doporučujeme, abyste svůj blog zahájili pomocí WordPress.org s vlastním hostitelem (jak je uvedeno v této příručce). Kromě překonání omezení bezplatného blogu je potenciální růst vašeho blogu neomezený.

  Existuje řada platforem, na kterých můžete dnes bezplatně zahájit blog, včetně WordPress.com, Tumblr nebo Blogger. Chcete-li vytvořit bezplatný blog, musíte se pouze zaregistrovat a začít publikovat svůj obsah.

  Ale tady je úlovek:

  • Každá platforma stanoví pravidla, která musíte dodržovat
  • Název domény vašeho blogu se jeví jako subdoména, například „myblogname.wordpress.com“ nebo „myblogname.tumblr.com“.
  • Na svém blogu můžete provádět omezené funkce, doplňky a výběr motivů
  • Volné platformy obvykle omezují možnost zpeněžení vašeho blogu

  Obrazovka zachycená na stránce WordPress Advertising Policy.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map