Set Icon WHSR – Shkarkoni 1,200+ ikona origjinale falas

Pa pagesë Icon Pack nga WHSR - Skicë Falas


Kjo paketë premium ikonë përfshin një numër artikujsh të përdorimit të zakonshëm në bloge, si dhe të gjitha rrjetet kryesore të mediave sociale.

Rrjetet e mediave sociale dhe shërbimet në internet

Twitter, Facebook, Pinterest, LinkedIn, Tumblr, Google+, YouTube, Dribble, Digg, Reddit, RSS, Blogger.com, WordPress.com, SquareSpace.com, MySpace.com, Evernote, Github, Slash dot, Feedburner, dhe Vimeo.

Artikujt e zakonshëm në Tema e Blogimit:

Email, miu kompjuterik, Monitor, Laptop, libër Mac, Tastierë, Plugin, Hard disk, Wifi, Server, kabllo Fuqie, konfigurim faqesh, Laps, Kufje, stil Font, Image, Document, Pad shënim, Kalendar, Lojë tastierë, Fshini, Llamba e dritës, Throfia, Alarmi, Lista e kontrollit, ID e profilit, Kontrolli i vëllimit, fotot polaroid, grafiku i byrekut dhe busulla.

Specifikimet e Icon Pack

 • Formati i skedarit: .png, .svg, .psd
 • Liçensa: Atribut-NoDerivs 3.0 Paportuar
 • Madhësia e Shkarkimit: 3.5 MB
 • Numri i ikonave: 50
 • Data e lëshimit: 16 qershor 2015
 • Modeluesi: Nikola B.
 • Lëshuar nga: Zbulohet Sekreti i Web Hosting (WHSR)

Shkarko Pa pagesë Skica Icon Pack

Për të filluar shkarkimin, klikoni këtu.

krahasim & Zgjidhni Web Host

 • Zgjedh zgjedhjet më të mira të web-it për Jerry
 • Sa për të paguar për hostin tuaj në internet
 • Pritja më e mirë për postat elektronike të kompanisë
 • Zgjedhja më e mirë e pritjes për biznesin e vogël

krijoj & Zhvilloni prezencën në internet

 • Si të filloni një blog
 • Tre mënyra të thjeshta për të bërë një faqe në internet
 • 25 shkronja të sigurta në internet për faqen tuaj të internetit
 • Kaloni nga HTTP në HTTPS

Tools & Udhëzues tjetër

 • Si ta përmirësoni dhe rritni blogun tuaj
 • Koleksione të faqeve të internetit më të mira personale
 • [Vegla] Kontrolloni se kush po pret një faqe në internet
 • [Vegla] Krahasimi i hostit në internet

Më shumë ikona origjinale falas

Ikonat e qeseve të blerjeve

32 ikonat e qeseve për blerje me një ngjyrë

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Më shumë Ndihmë në Zhvillimin e Uebfaqeve Udhëzuesi përfundimtar HTML për krijuesin e uebit Si të zhvendosni faqen tuaj te interneti në një host tjetër në Internet 10 Shërbimet e Pritjes Top 10 për faqet e internetit të ndryshme krahasuar Falas… Lexo më shumë

36 Kozmetikë pa alergjen & Ikonat e ushqimit

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Lexo më shumë

Ikonat e blerjeve të linjës së sheshtë: 42 ikona për faqet e tregtisë elektronike

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Më shumë Ndihmë në Zhvillimin e Uebfaqeve 3 mënyra të thjeshta për të bërë një udhëzues HTML në internet për fillestarët 15 hostim falas në internet për të marrë parasysh Cilin është ndryshimi midis një emri domaini dhe një uebi… Lexo më shumë

Skica Falas: 50 Paketa e Ikave të tërhequra me dorë, Tema e Blogjeve

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 11 Mars, 2020
 • Nga Jerry Low

Ky grup ikonash skicë dore përfshin të gjitha 20 rrjetet kryesore të mediave sociale dhe aplikacionet në internet, duke përfshirë Facebook, Google+, Pinterest, Reddit, LinkedIn, GitHub, Evernote, etj; plus 30 artikuj të njohur as… Lexo më shumë

Paketë Ekskluzive e FreeVector.net: Ikona të Sigurisë

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Më shumë Ndihmë në Zhvillimin e Uebfaqeve Krijoni një uebfaqe në 3 mënyra të thjeshta Mjet falas për të krahasuar shërbimet e mbajtjes së faqes Sa kushton për të ndërtuar një faqe në internet Lista e shembujve të mrekullueshëm të faqes së internetit që ju… Lexo më shumë

Ikonat e Dizajnit Grafik Vecteezy – 36 ikona minimaliste

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 11 Mars, 2020
 • Nga Jerry Low

Detajet e përcaktuara të ikonave Ne po paraqesim një grup tjetër prej 36 ikonash të reja, me temë grafike, me format .ai, .eps, .psd, dhe .png këtë muaj. Seti i ikonave është dizajnuar ekskluzivisht nga Vecteezy.com për WHS… Lexo më shumë

Flat Icon Pack – Tema e Blogimit, Shtator 2014

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Më shumë Ndihmë në Zhvillimin e Uebfaqeve Mjet falas për të krahasuar shërbimet e mbajtjes së faqes në internet Sa kushton një faqe në internet Lista e shkronjave të mrekullueshme të sigurta të internetit për projektuesit e faqes Ndërtuesit e faqeve për biznesin e vogël… Lexo më shumë

Ikonat e Transportit Vecteezy – 70 ikona të Dizajnuara me Fletë

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Më shumë Ndihmë në Zhvillimin e Uebfaqeve 3 mënyra të thjeshta për të krijuar një faqe interneti Mjet falas për të krahasuar shërbimet e mbajtjes së uebit Si të filloni një blog në më pak se një orë Sa duhet të kushtojë një faqe në internet… Lexo më shumë

Pako ikonë e Kupës së Botës 2014 (Stili me rrota të mprehta)

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Lexo më shumë

Ikonat e mbajtjes së shtëpisë FreePik – 300 ikona falas të dizajnuara minimale

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Lexo më shumë

Ikona të Tokës FreePik – 180 Ikona të Dizajnuara Minimaliste Falas

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Lexo më shumë Ikona për fëmijë nga FreePik

Ikonat Foshnja FreePik: Falas 150 ikona me temë për fëmijë

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Lexo më shumë

Pako me ikonë të sheshtë (janar 2014)

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 11 Mars, 2020
 • Nga Jerry Low

Ne thjesht nuk mund të marrim mjaft ikona të dizajnit të sheshtë, kështu që këtu janë 20 ikonat e dizajnit të sheshtë në artikujt e përditshëm. Nëse jeni duke kërkuar për disa ikona të projektimit, të freskëta, minimaliste për projektin tuaj të ardhshëm – qoftë… Lexo më shumë Ikona X'mas

X’mas 2013: Ikona të bukura të Krishtëlindjes

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 27 shkurt 2020
 • Nga Jerry Low

Më shumë Ndihmë në Zhvillimin e faqes në internet Sa kushton një faqe interneti Mjet falas për të krahasuar shërbimet e mbajtjes së faqeve në internet Si të instaloni një certifikatë SSL? Ndërtuesit e sitit për biznesin e vogël & fillestarët The… Lexo më shumë

Sheshi: 30 ikona të mediave sociale me dizajn të sheshtë

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 11 Mars, 2020
 • Nga Jerry Low

Një nga tendencat më të njohura të dizajnit kohët e fundit është i sheshtë – ai ka qenë duke u rritur në të gjithë rrjetin. Nëse jeni duke kërkuar për disa ikona të dizajnuara të sheshtë për projektin tuaj të ardhshëm, atëherë ky postim është për… Lexo më shumë

Skicë: Seksioni i ikonave të mediave sociale të bëra me dorë

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 11 Mars, 2020
 • Nga Jerry Low

Sketchy është një ikonë shumëngjyrësh e vendosur për të gjitha mediat kryesore sociale dhe platformat e përdorimit të shpeshtë të blogerave, duke përfshirë Facebook, LinkedIn, Blogger, Flickr, Google Plus, MySpace, Vimeo, YouTube, Reddit, Vimeo, Yaho… Lexo më shumë

Fletë: Seksioni i ikonave të mediave sociale për krijimin e sheshtë

 • Ikona falas
 • Përditësuar më 11 Mars, 2020
 • Nga Jerry Low

Një grup ikonash shumëngjyrësh, të dizajnuara me banesë për 30 rrjete kryesore të mediave sociale, duke përfshirë Facebook, LinkedIn, Google Plus, MySpace, Vimeo, YouTube, Tumblr, dhe më shumë. Seti funksionon shkëlqyeshëm me të dyja të ndritshme-… Lexo më shumë

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map