IP adresy jsou jedinečným identifikačním číslem zařízení připojených k síti. Internet je považován za síť a kvůli rostoucím obavám o zabezpečení se více lidí snaží skrýt nebo změnit svou IP adresu.


Jak tedy skrýt IP adresu?

Tři způsoby, jak skrýt nebo změnit vaši IP adresu pro anonymní procházení Internetu:

  Budeme kopat do podrobností o těchto metodách v tomto článku.

  3 snadné způsoby, jak skrýt / změnit vaši IP adresu

  1. Použití VPN

  VPN vás spojí s jiným serverem (tedy změnou vaší IP adresy) a nasměruje vaši komunikaci tunelem (šifrování), takže vaše data zůstanou důvěrná. Další informace o práci s VPN naleznete zde.

  VPN nebo virtuální privátní sítě jsou jedním z nejlepších způsobů, jak nejen skrýt vaši IP adresu, ale také udržet vaše data v bezpečí. Přestože VPN za jejich použití účtují malý poplatek, nabízejí celý seznam výhod, které daleko převyšují náklady.

  Zaprvé se zaregistrováním u poskytovatele služeb VPN získáte přístup k celé síti zabezpečených serverů. Tyto servery zamaskují vaši IP adresu a nahradí ji vlastní. Webové stránky, ke kterým přistupujete, budou znát pouze IP adresu VPN serveru, který používáte.

  Na druhé úrovni poskytují nejspolehlivější služby VPN také vysokou úroveň šifrování. To znamená, že veškerá data, která jsou předávána mezi vaším zařízením a serverem VPN, jsou chráněna, často podobnými úrovněmi šifrování, které používá mnoho vojenských jednotek.

  Výměnou vaší IP sítě VPN také pomáhají spoof umístění. To znamená, že některé služby nebo země budete moci překonat bloky geografického umístění. Například pomocí VPN můžete přistupovat k obsahu Netflix v USA odkudkoli na světě.

  Uvědomte si však, že ne všechny služby VPN nabízejí kvalitní služby. Doporučujeme, abyste se podívali na silného a renomovaného poskytovatele služeb, jako je NordVPN (3,49 $ / mo) a SurfShark (1,99 $ / mo)..

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me