Kaip paslėpti ar pakeisti mano IP adresaą? Apsaugokite savo privatumą internetu

IP adresaai vienareikšmiškai identifikuoja prie tinklo prijungtų prietaisų numerius. Internetas laikomas tinklu ir dėl didėjančių saugumo problemų vis daugiau žmonių norėjo paslėpti ar pakeisti savo IP addressą.


Taigi kaip paslėpti IP addressą?

Trys būdai, kaip paslėpti ar pakeisti savo IP addressą, norint anonimiškai naršyti internet:

  Šiame straipsnyje mes įsigilinsime į šių metodų detales.

  3 paprasti būdai paslėpti / pakeisti savo IP adresaą

  1. Naudojant VPN

  VPN jungia jus prie kito serverio (taigi keičiate savo IP addressą) ir nukreipiate srautą per tunelį (šifravimas), kad jūsų duomenys išliktų confidencialūs. Sužinokite daugiau apie VPN darbus čia.

  VPN arba virtualūs privatūs tinklai yra vienas iš geriausių būdų ne tik paslėpti savo IP addressą, bet ir saugoti duomenis. Nors už naudojimąsi VPT imami nedideli mokesčiai, jie siūlo visą sąrašą privalumų, kurie gerokai viršija išlaidas.

  Pirma, přistupuje k VPN a připojuje se k serveru, který zobrazuje virtuální server. Ši serveriai užmaskuos jūsų IP addressą ir pakeis jį savo kodu. Světainės, kuriomis naudojatės, žinos tik jūsų naudojamo VPN serverio IP addressą.

  Kitame lygmenyje patikimiausios VPN paslaugos taip pat teikia aukštą šifravimo lygį. Tai reiškia, kad bet kokie duomenys, perduodami tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio, yra apsaugoti, dažnai naudojant panašų šifravimo lygį, kurį naudoja daugelis kariškių.

  Pakeisdami savo IP, VPN připojeno k síti VPN. Tai reiškia, kad kai kurias tarnybas ar šalis galėsite įveikti geografinės padėties blokus. Pavyzdžiui, naudodamiesi VPN, galite pasiekti „Netflix US“ turinys isš bet kurios pasaulio vietos.

  Viz také atminkite, kad ne visos VPN paslaugos siūlo kokybiškas paslaugas. Mes rekomenduojame ieškoti tokio stipraus ir patikimo paslaugų teikėjo kaip „NordVPN“ (3,49 USD / mėn.) Ir „SurfShark“ (1,99 USD / mėn.).

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map