Chatboti uusim versioon: Chatfuel ، Verloop ، بسیاری از چت ها و Gupshup در مقایسه

بana S، شکززن ب S S IRIR IRIRIRIRIRIRIRIRIRIRIRIRIRIR C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C Cort C C C C C Cort C C C Cort C Cا Cortort C Cort C C C C Cا Cortort Chatbot به برجسته تر تبدیل شده است. چتبات ها ، بیشتر قسمتها ، اسکریپت های خودکار که به نمایش داده شد پاسخ می دهند.


CNNi Facebooki Chatboti uus versioon.

هنگامی که CNN را در فی ت تیا پر Chatboti ،گومم،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،b،،،،،b،b،b،b،b،، b،.

CN-koodi lisamiseks on CN-koodi muutmine ضی ر CN CNر CN CNر ر ر CNر CN CNرت ررع ررع ررع CNرع.

CNN Chatbot در عمل.

در این مرحله احتمالا شما در حال حاضر در مورد میلیون و یک فرصت فکر می کنید که این ممکن است برای تاسخ سریع به مشتریان – بله ؛ روش های خودکار – چک کردن ؛ شما حتی ممکن است قادر به دریافت – bکbکککک صصصصک!

اما فقط یک ثانیه قبل ام اینکه شما بیرون بروید KASUTATUD KASUTAMINE:

هدف شما Chatbot چیست؟

Vestlusbotsid امروز بسیار متنوع هستند و می توانند عملا هر چیزی را انجام دهند. در واقع ، برخی از آنها بسیار خوب هستند که قادر به یادگیری خودشان هستند و توانایی های خود را در با این حال با عملکرد عالی می آید مشکل بیشتر (و اغلب برچسب قیمت بالاتر).

در نظر داشته باشید فرض اولیه داشتن Chatbot ، و این است که به عنوان یک واحد پشتیبانی به کسب و اال مم. Chatbot وجود دارد که به مشتریان خود کمک کند ، در ارائه پشتیبانی سریعتر ، سفارشی سازی بیشتر ، و یا.

بهترین بخش این نقش حمایت کننده این است که تا حد زیادی کسب و کار شما را تسریع می کند. شما قادر خواهید بود تا Chatbot به طور همزمان در هر زمان روز به مشتریان پاسخ دهد.

با اندیشیدن به شما ، اجازه دهید چهار مورد محبوب Chatbots و ارائه دهندگان آنها را اجرا کنیم. ما برخی از اطلاعات اصلی و همچنین مناطقی که هر کدام از این Chatbot ها به بهترین وجه مورد استفادا.

1 Chatfuel

Chatfuel را در عمل ببینید

پیام هشدار در Tech Crunch فیس بوک صفحه.

2 päeva

وب سایت: manychat.com / قیمت: Freemium

Chatfuel است ، هرچند در جزئیات کمی بیشتر. این یک آموزش بسیار ساده است که شما را از طریق راه اندازی پیام خوش آمد می آورد. این به صورت رایگان در دسترس است ، اما تعداد توابع خاصی را محدود می کند مگر اینکه به نسخه PRO ارتقا. سپس قیمت ها پس از تعدادی از کاربران فعال که انتظار می رود آن را به یک ماه ، با شروع از USA dollarit 5 USA dollarit.

چگونه کار می کند

این ویژگی بتای اولیه در اینجا بسیار مشابه با سایر موارد مشابه است که در آن پیامهای پیش تنظیم شده اینها پس از توالی هایی که از پیش تعیین شده اند به کاربران شما ارائه می شوند. ککخخ بد ربر د دد دد بب بب.

PaljudChatManyChat رابط کاربری خوب و تمیز داردPaljudChatهمچنین دارای چند پیام ساده از پیش تعیین شده است مه موانید به عنوان یک راهنمای استفاده کنید

چه چیز دیگری می تواند چندین چت انجام دهد؟

برای اکثر صفحات کسب و کار این ناحیه است که بسیاری از آنها ممکن است درخشش داشته باشند. به عنوان یک ابزار پشتیبانی از کسب و کار ، ManyChat ابزارهای رشد را ارائه می دهد که می تواند به تولید.

به جای تکیه بر یک پیام خوش آمد گویی استاندارد, می توانید از این ابزار ها برای تقسیم کردن کاربران خود و ارائه اطلاعات مرتبط تر از ابتدا استفاده کنید. هر ابزار رشدی که شما ایجاد و گسترش می دهید نیز می تواند به صورت جداگانه ردیابی شود تا ببنند بو.

برای پیشبرد برنامه ریزی ، ربات همچنین با توالی پیام می آید. بسیاری از Chhat این یک گام را ادامه می دهد که شما را قادر می سازد پیام های خودکار از کانال های دار.

یکی از ویژگی های جالب MultiChat چت زنده است که شما را قادر می سازد دقیقا ببینید که چگونه مخاطبان شما در تعامل با توالی های مختلفی که ایجاد کرده اید, برقرار است. این همچنین تصاویر نمایه و PA.

ManyChat onlain دی ر از محبوب Chatbot است که آسان برای استفاده است. این سریع بنایم و پیوند به صفحه شما و ارائه بینش اطلاعات.

پشتیبانی:

ManyChat بر روی سیستم پایه دانش دانش به عنوان اولین خط پشتیبانی کار می کند. اگر شما می توانید آنچه را که دنبال آن هستید جستجو کنیل ، پاسخ ها می توانند تا 3 روز و حتی.

 • پتانسیل خوبی برای تولید سرب
 • برنامه نویسی صفر مورد نیاز است
 • بدون پتانسیل برای یکپارچه سازی خرده فروشی
 • با Chrome مناسب نیست

دیدن ManyChat در عمل

پیام هشدار در صفحه ManyChat فیس بوک.

4 Gupshup

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map