KASUTATUD شما را از دست می دهید؟ خوب خیلی خوب


خوب ، ا،ر شما می توانید آن را در راحتی خانه خود انجام دهید؟ بدون رئیس به گزارش ، هیچ مهلت برای تعقیب ، و هیچ ساعت کار ثابت.

به نظر می رسد یک شغل رویایی!

بuberک کثپ ،،ب ببب Tب TT Tکک یکک TTک TTک Tیک TTک TTکTTیTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT فقط در مقابل یک دوربین قرار دهید و ویدیوهایی درباره خوردن غذا, انجام تمرینات آرایش یا فقط بازی کردن بازی های ویدئویی بپردازید و از تمامی دیدگاه های شما پول می گیرید.

در اینجا این چیزی است که وجود دارد که YouTuber به اندازه آن آسان نیست و اگر فکر میکنید پریدن به جهان از YouTubing باشد, دو سوال بزرگ وجود دارد که باید از آن آگاه باشید:

  1. Lähim YouTube’i leht YouTube’i uus kasutaja
  2. باید این کار را انجام دهید؟

Üksikasjalik ülevaade OneTuberist ن One Oneرنب ددTTTTTTT TTآ YouTube YouTubeک YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube.

چه مقدار درآمد بالا یوتیوب را ایجاد می کند؟

You are YouTuber قبل ازناه بوانان الکانان الکانان.

یک تحقیق توسط رسانه های جدید Rockstars برخی از نکاتی که درباره کانال های بزرگ در یوتیوب بدست آورده می شود, تعدادی از آنها می توانند سود قابل توجهی از فیلم ها و مشترکین خود کسب کنند. Online-i از مواردی مانند "YouTuber" است پیو دی پای (Felix Kjellberg) ، که بیش از 500 میلیون مشترک در کانال خود را با میانگین 1,5 میلیون بازدید در.

PewDiePie به عنوان کانال اشتراکی شماره یک در YouTube ، به راحتی از تمام اقدامات و فراتر از آن ، االانم بی کانال دیگر, شرکت خیاط دندانهای بازی و سرگرمی, سالانه $ 13 میلیون دلار کسب می کند, در حالی که کانال های کوچکتر مانند nigahiga و Epic Meal Time سالانه $ 2,9 میلیون و $ 3.1 میلیون دلار به دست می آورند.

Wلودهای اخیر PewDiePie – تقریباً 3 میلیون بازدید در 2 روز پس از انتشار این فیلم (ببینید زندگی کن).

به طور کلی ، اگر شما خالق محتوا سازگار در YouTube هستید ، میتوانید از طریق ویدیوهایتان یک زندگی بسیام.

KASUTATUD YouTuber, KASUTATUD KASUTATUD JÕUD

اکنون به با افرادی که درآمد بزرگی در YouTube’i دارید آشنا شوید ، بیایید نگاهی دقیق به نحوه دقیق بوان اساسا ، دو روش اصلی برای کسب درآمد در YouTube’i kasutajad دارد:

  • تبلیغات یوتیوب و برنامه های مشارکتی
  • حامیان و درآمدهای خارجی

اگر شما در استفاده از یوتیوب به عنوان پلت فرم خود دچار مشکل شده اید, احتمالا باید اطمینان حاصل کنید که یک حساب YouTube دارید که برای کسب درآمد تنظیم شده است.

1 – ساخته شده در کسب درآمد YouTube /

بگذارید بگوییم شما قبلا یک کانال تنظیم کرده اید و چند ویدیو آپلود کرده اید, بلافاصله می توانید درآمد خود را با استفاده از فعال سازی کسب درآمد برای حساب شما و ثبت نام برای گوگل حستبلیغ.

YouTube’i videod: برای فعال کردن قابلیت کسب درآمد> NAINE> وضعیت و ویژگیها> کسب درآمد (یا اینجا کلیک کنید).

درآمد کسب درآمد در حساب کاربری شما اساسا اجازه می دهد درآمد خود را از محتوای اصلی خود از طریق تبلیغاتی که در هنگام تماشای ویدیوهایتان قرار می گیرد, کسب کنید. در حالی که Google Adsense برای کمک به شما در تنظیم اطلاعات پرداخت شده و اجازه دادن به Google برای قرار دادن تبلیغات در ویدیوهای خود است, جایی که شما می توانید بخش عمده ای از پول واقعی یوتیوب خود را کسب کنید.

در نهایت, برای درخواست یک درخواست نیاز دارید برنامه مشارکت YouTube برنامه ای که چندین مزیت را در حسابتان به شما می دهد, از قبیل ابزارهای تحلیل, ابزار ویرایش پیشرفته و قابلیت آپلود ویدیوهای طولانی تر از 15 دقیقه. برای تبدیل شدن به یک شریک YouTube’is باید دیدگاههای عمومی 10000 را در کانال خود داشته باشید (به عنوان مثال نمایش 1000 در ویدیوهای 10) و باید توسط یوتیوب به عنوان یک شریک YouTube تایید شده بررسی شود.

هنگامی که همه چیز را انجام می دهید ، من توانیم در نهایت به تعداد واقعی چقدر از طریق یوتیوب درآی.

YouTuber تبلیغات هستند ستون فقرات هر ایجاد YouTuber و شانس هستند ، شما در سراسر آنها آمده است. کلیپ های تبلیغاتی در ابتدای یک ویدیو یا یک آگهی پاپ آپ در پایین ویدیو ، این است که چگونه هر یوتی.

هنگامی که شما شروع به کسب درآمد از ویدیوهای خود می کنید, می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید آگهی ها در ویدیوهایتان ظاهر شوند و میزان درآمد دریافتی شما بستگی دارد به اینکه مخاطبانتان به آن پاسخ دهند. در حالی که این روش ساده ترین راه برای کسب درآمد در یوتیوب است ، این نیز پیچیده ترین به ملانام این.

چگونه نرخ تبلیغات محاسبه می شود؟

یوتششش شا (((ززاییک ی (((000000 00050 000000 مم مم 000م 000م 000م 000م 000م 000م 000م 000م 000م 000م 000م 000م 000م 000 50 مشکل این است که چطور تصور می شود شمارش میل شود ، زیرا واقعا وابسته به مخاطبان شماست. اگر یک بیننده تصمیم به جست و خیز از طریق تبلیغات و یا استفاده از یک آگهی مسدود کننده ، پس شما بر از این رو ، دیدگاه های بالا لزوما به یک ویدیو به خوبی درآمد ترجمه نمی شود. Mänguväljaannete arv: 10 000 inimese suurune hind, 3 000 dollarit – kõige suurem hind, kui soovite kasutada vähemalt 22 000 dollarit – umbes 22,50 dollarit ا تت ددک دککر.

برای به حداکثر رساندن سود خود را در یک ویدیو با تبلیغات ،ما باید بدانید که آگهی بهترین کاا با اگر یک ویدیوی دقیقه کوتاه 3 باشد ، یک آگهی پاپ آپ ممکن است بهتر از یک کلیپ دوم 30 باشد. با استفاده از برنامه شریک YouTube ، شما باید به یک دسترسی داشته باشید صفحه تجزیه و تحلیل در YouTube برای تعی.

علیرغم ساده بودن راه اندازی, درآمد مستقیم از یوتیوب به اندازه کافی به اندازه کافی به اندازه خود نیست, که چرا بسیاری از کاربران شما در یافتن راه های دیگری برای کسب درآمد هستند.

2- بانکداری در فراتر از یوتیوب

همانطور که در حال حاضر است ، درآمد صرفا بر روی یوتیوب بسیار سخت تر می شود و به همین دلیل ع غ ی در حال حاضر ، سه راه عمده عبارتند از: حمایت و فروش محصولات ، فروش کالاهای خود و جمع آوری پول.

YouTubersi مانند مصنند عصبانی جو و سنگ مرمر جنا تکیه بر ترکیبی از هر سه برای کسب درآمد. اینها اغلب بخش عمده اینها اغلب بم عمده.

Lähiümbrus ماصولات / حمایت مالی

اگر تعداد قابل توجهی از پیروان خود را جمع کرده اید, شانس این است که شرکت هایی که علاقه مند به حمایت از شما در برابر شما برای اشاره به محصولات یا خدمات شما هستند, شرکت کنند. این حمایت ها اغلب به صورت کمیسیون یا هر فروش صورت می گیرد که بر اساس تعداد بازدیدکنندگان روی لی. مهم است که توجه داشته باشید با این حال ، اگر شما یک ویدیو حمایت می کنید ، مجبور خواهید بود بن.

ککک بسبب زبز Fa ددد دپد پپ د پدد Fa Fa Faدد Faدد.

فروش کالا خود را

اگر نام تجاری خود را ایجاد کرده اید و پیروان وفادار به اندازه کافی داشته باشید, می توانید از طریق لینک دادن به ویدیوهای خود, کالاهای خود را به فروش برسانید. راه اندازی وب سایت خود یک فرایند سریع و ساده است و نوع کالاها / خدماتی کک کک مممم ممممم اسمش ، برای مثال ، بر میزان کالاهای تجاری تاکید می ونااما مقدار قابل توجهی از پول مااما.

فروشگاه Smosh.

3- ühiskasutus ühisrahastus

روند اخیر در میان تولیدکنندگان محتوا ، استفاده از مخارج جمعآوری است و در حال حاضر دو پلتفرم بزر تفاوت بین این دو این است که سابق بر روی یک بودجه مبتنی بر پروژه است ، در حالی که دیگر نوع تکار Ühisrahastamine und ککاععع اا حح بردح ببدح بپدپ پخدپ خخد د .خ ر. .رر ردد درد.. .دد…. .د. چند نمونه از پاداش های درجه یک محتویات منحصر به فرد به اعضای پرداخت شده ، چت شخصی یک به یک ا الا.

با تغییراتی که YouTube با خط مخطی کسب درآمد انجام داده است ، بسیاری از سازندگان محتوا و YouTubers به ​​مخاطبن Ühisrahastamine موبن منبع باور نکردنی باشد اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد ، اما شما بام.

Kickstarter

اگر نوع محتوایی که میخواهید ایجاد کنید یکبار دیگر (یعنی یک فیلم یا آلبوم موسیقی) ، Kickstarter اغلب به.

در Kickstarter شما یک صفحه پروژه با مقدار پولی که برای تکمیل پروژه نیاز دارید را تنظیم می کنید. مردم پس از آن متعهد به آن هستند و اگر شما موفق به رسیدن به اهداف خود در مهلت تعیین شده شوید ا پروژه های Kickstarter در طبیعت بیشتر با برخی ار ژروژه ها به مبلغ میلیون ها دلار کمک می کند.

ند مورد قابل توجه از جمله کونگ خشم موفق به جمع آوری بیش از 600 000 dollarit از بودجه از وعده های خود است.

Patreon

در حالی که Kickstarter به سرمایه گذاری بزرگ پروژه ها کمک می کند ، Patreon در مقایسه با مقیاس های کوچک ترات جکب.

شما بیشتر احتمال دارد که YouTubers را با نام Patreon Home تماس بگیرید زیرا می تواند منبع با ثبات تر نسبت به Kickstart. همon Kicksicksicksicksicksicks،،icks Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat،ا Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Patر Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Pat Patاا Patمم Pat Patا شما و کاربران محتوا مانند جیم استرلینگ و رسانه نامه قرمز نمونه های بسیار خوبی از صصح ت بفقب بسس 12,000ح ,000 12 12.

جیم استریلز هر ماه برای او بانه خانه 12 000 dollarit + می برد کانال یوتیوب.

YouTuber’i veebisaidi lisamine

این برای شماست؟

Kuidas kasutada HowToWeb-i, siis kuidas kasutada HowToWeb-i, kui soovite, et see läheks edasi, kui soovite, et saaksite seda teha. TWاز آTeb TTTآTTT TTTTT TTاTT TTاTTT ششا اکثریت YouTubers بزرگ شروع به انجام محتوا در موضوعات و زمینه هایی که در آن پرشور هستند و علاقمند الاتا.

دانستن آنچه که شما علاقه مند هستید و متخصص در این زمینه به شما کمک می کند تا شروع به کار کنید, اما در نهایت, به زمان زیادی بستگی دارد و تلاش می کنید که کانال خود را افزایش دهید.

Uuendage YouTube’i veebisaidi YouTube’i veebisaidi veebisaidi YouTubeTuberi veebisaidi uue versiooni veebisaidi YouTubeTuberi uut versiooni. اما واقعیت این است که داشتن YourTuber به این معناست که فراتر از دوربین برای برنامه ریزی و کار کردن است محتوای خود را بررسی کنید, پیدا کردن راه های کسب درآمد از آن به طور موثرو اطمینان حاصل کنید که در پایان روز به اندازه کافی پول دارید.

استفاده از یوتیوب به عنوان یک سنگ پله

PewDiePie ،، هدد ددTTTTTTTTTTTT You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You You Youwwwww wآww به همین دلیل است که سازندگان محتوا تصمیم گرفته اند صرفا بر روی YouTube به عنوان پلاتفرم توزیع خود تکی.

Itchک ثث لث لص لر لر ک ک ک کک پ ی ی ی ی م م م مت مم مم ممم با استفاده از یوتیوب برای انتقال به یک حرفه ی متفاوت ، روند محبوب با تعداد زیادی از Te ub T ه T T.

2018. aasta د جیمی تاترو "TheJimmyTatroChannel" را آغاز کرد ، که بعدها به "LifeAccordingToJimmy"Netflix-i kasutajasõbralik versioon" Ameerika vandaal "بازی کرد. و همچنین فیلم "22 Jump Street" و "Ups 2 رشد".

بودن شما در مورد اشتیاق است

پول زیادی را که از YouTuber خارج می شود, ممکن است سرزنش کنید, و این, اما در نهایت, آنچه باعث می شود بسیاری از کاربران شما برای ادامه دادن مطالب, پول نیستند. این لذت ساختن محتوا برای دیگران است.

بو You YouTTTTTTTتتتتتتتتتتتاتهمتت تتهتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت Lisateave YouTubeTuberi video lisamise kohta YouTubeTuberi veebisaidi lisamiseks, näiteks videote kuvamiseks, kui soovite, et YouTube’i veebisaidi sisu oleks parem..

پس منتظر چه چیزی هستید؟ شروع به ساخت این ویدیوها!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me