Interview s webovým designem: Otázky a odpovědi s manažerem partnerství RocketTheme Ryan Pierson

Myšlenka na webovou šablonu se poprvé zrodila v roce 2004, kdy Andy Miller, generální ředitel společnosti RocketTheme, pracoval jako „hlavní vývojář pro Mambo CMS“. Ve stejném roce založil mambodev.com, který nabízel šablony i přizpůsobené práce. Tento web se vyvinul v dnešní RocketTheme. RocketTheme poskytuje svým členům šablony, které jim pomáhají přenést základní web na něco s neobyčejným designem.


Stránka nabízí prémiové šablony Joomla a také šablony pro WordPress, Magento a phpBB. Najdete zde také bezplatné pluginy a rozšíření pro tyto platformy, jako je modul počasí, který se připojuje k Yahoo nebo Wunderground APIS a zobrazuje informace o počasí. To je jen jedno z mnoha rozšíření dostupných na RocketTheme.

Rocket Theme HomepageRocket Theme Homepage

Úvod: RocketTheme The Company

RocketTheme je druh šablonového klubu. Mohli byste nám říct něco víc o tom, jak funguje členství?

Nabízíme dvě různé primární metody nákupu našich šablon a témat. První je předplacená služba, která vám umožní přihlásit se k odběru některého z našich platforem. Tato členství v klubu přicházejí s plným přístupem k celé naší knihovně šablon pro danou platformu, jakož i s podporou šablon a veškerých rozšíření nebo dalších produktů, které pro platformu zpřístupňujeme..

Pokud se například přihlásíte k odběru našeho klubu Joomla, můžete si stáhnout kteroukoli z našich podporovaných šablon Joomla a získat podporu pro ně a některá z našich rozšíření Joomla..

Druhou metodou je přímý nákup, což je jednorázový poplatek, který vám dává možnost stáhnout šablonu nebo motiv a použít je na jednom živém webu. Dostanete také podporu pro něj a všechna rozšíření nebo pluginy, pokud jsou produkty podporovány. Toto je lepší volba pro lidi, kteří chtějí konkrétní šablony a nechtějí se starat o to, že jejich termín odběru uplyne, když potřebují podporu později.

FeatureClub MembershipSingle Template
Katalog šablonCelý katalog platformyPouze šablona
Podpora / fóraPlný přístup k klubovým fórůmPouze šablony a rozšíření
Rozšíření ClubKomplementárníKomplementární
Licence webu1 – 3 (rozšiřitelné)1 (nerozšiřitelný)
Cena59-99 $29-49 $

Jak se liší RocketTheme než jiné šablony klubů??

Rádi bychom si mysleli, že vyrábíme vynikající produkt, který obstojí ve zkoušce času. Pravidelně se vracíme k některým z našich starších šablon a aktualizujeme je, abychom využili nejnovějších technologií a standardů, takže si můžete být jisti, že váš web nebude zastaralý nebo zastihne za křivkou.

Vytvořili jsme Gantry, výkonný rámec pro WordPress a Joomla, a vydali jsme jej jako projekt s otevřeným zdrojovým kódem, který umožní každému, kdo chce vytvořit vlastní šablonu, šanci tak učinit se stejným rámcem, jaký používáme pro ty, které prodáváme. Vydali jsme také všechna naše rozšíření a doplňky jako bezplatné produkty, díky nimž je může kdokoli s jakoukoli šablonou nebo motivem použít na svém webu.

O šablonách RocketTheme

Nabízíme šablony ve formátech, jako je Joomla! a WordPress. Jaký je váš nejoblíbenější formát a proč si myslíte, že je?

V současné době jsme tam největším poskytovatelem Joomly. Náš zakladatel, Andy Miller, byl jedním z původních základních zakladatelů projektu Joomla a dlužíme spoustu našeho úspěchu komunitě Joomla..

To říká: Vytváříme a podporujeme produkty pro čtyři hlavní platformy: Joomla, WordPress, phpBB a Magento. V každém z nich máme přiřazené členy týmu k vytváření a údržbě produktů a nabízíme stejnou úroveň podpory plošně.

Zjistíte, že většina našich návrhů je k dispozici na všech čtyřech těchto platformách. To umožňuje našim uživatelům najít styl, který se jim líbí, a držet se ho, i když se rozhodnou migrovat své stránky z Joomly na WordPress nebo přidat fórum phpBB..

Vaše společnost vyvinula Gantry Framework. Řekněte nám o tom něco více a proč je to výhodné pro majitele podniků…

Rámec Gantry začal jako produkt nutnosti. Při vývoji nových šablon jsme zjistili, že musíme opakovat mnoho procesů. Pokaždé jsme vymýšleli kolo, abychom přidali prvky, které si naši zákazníci užívali od jednoho designu k druhému, a Gantry se pro nás stal způsobem, jak udělat něco velmi dobře jednou, a snadno je přidat do budoucích návrhů.

Rámec se od svých počátků hodně vyvíjel a udělali jsme obrovské kroky ve vytváření něčeho, co je uživatelsky přívětivé, rychlé a snadno přizpůsobitelné..

Vypadá to, že weby WordPress jsou v současnosti pod téměř neustálým útokem hackerů? Jsou vaše témata pravidelně aktualizována, aby zohledňovala nová porušení zabezpečení nebo jaká ochranná opatření máte zavedena?

Neustále sledujeme naše členské fóra pro případné zprávy o bezpečnostních problémech souvisejících s našimi tématy a rychle aktualizujeme jakékoli téma, kde by takový problém existoval..

Protože naše moderní témata jsou sestavena se stejným rámcem (Gantry), jsme schopni rychle identifikovat a zavést opravy, které pokrývají všechna naše témata najednou.

* Poznámka: Na konci tohoto rozhovoru jsme zahrnuli některé vzorky šablon RocketTheme. 

Podrobnosti o členství v RocketTheme

Co získám, když se připojím k klubu? Je to pouze přístup k již vytvořeným tématům nebo se nová témata přidávají pravidelně? Pokud ano, jak často, kolik atd.?

Připojením k jednomu z našich klubů získáte okamžitý přístup k celé naší knihovně šablon, témat nebo stylů pro danou platformu. Můžete si stáhnout a vyzkoušet tolik, kolik chcete, a obdržíte licence na stránky, které vám umožní používat naše šablony na živých webech. Při vstupu do klubu můžete získat až tři licence a máte možnost kdykoli zakoupit více. Při každé obnově získáte také další licence.

Získáte také přístup na naše fóra podpory jak pro naše šablony, tak pro přidružená rozšíření. Na těchto fórech je kromě našich vývojářů také tým moderátorů. Vyjdeme z cesty, abychom se ujistili, že otázky jsou zodpovězeny rychle a úplně.

Řekl bych, že jedním z našich největších přínosů pro členy je naše komunita. Prostřednictvím našich fór se naši členové neustále spojují a vidí výhody těchto diskusí.

Podrobnosti o ceně Rocket Theme WordPress Theme Club.Podrobnosti o ceně Rocket Theme WordPress Theme Club.

Všiml jsem si, že máte možnost podpory Premier pro členy klubu za trochu navíc. Jaký je příklad toho, jak to mohou vlastníci podniků využít?

Tato možnost je k dispozici pro kohokoli, kdo čelí problému nebo potřebuje další ruku, aby naše šablony nebo rozšíření udělal pro svůj web něco jedinečného. Je také k dispozici pro každého, kdo může potřebovat další sadu očí nebo nějaké drobné vyladění jedné z našich šablon.

Mnoho našich zákazníků staví své první stránky nebo vytváří něco, co je mnohem větší a podrobnější než cokoli, s čím se dříve setkali. Jsme tu, abychom vám pomohli, pokud to budou potřebovat.

Partnerský program RocketTheme

Mnoho našich čtenářů jsou majitelé webových stránek, kteří se zajímají o způsoby vytváření toků příjmů pro své stránky. Chápu, že máte affiliate program. Jak by se člověk přihlásil k tomuto programu??

Náš affiliate program je řízen službou ShareASale a je to skvělý způsob, jak vydělat nějaké extra peníze šířením slova o tom, co společnost RocketTheme nabízí. Náš partnerský program se skvěle hodí pro každého, kdo bloguje o webdizajnu, nebo má web, který se zaměřuje na jiné doplňkové téma.

Mohou majitelé webových stránek udělat něco pro to, aby byl program úspěšnější, například umístění na stránce, které jste si všimli, je efektivnější, osobní potvrzení nebo podobné?

Nejlepším pravidlem je udržovat spojení čisté a snadno viditelné. Weby, které jsou do značné míry závislé na reklamách, mají tendenci tuto stránku zaplňovat reklamními pruhy a vytvářet návštěvníkům slepotu. Pokud chcete být úspěšní, udržujte nepořádek na minimu.

Máme několik pokynů, abychom se ujistili, že náš odkaz je používán na webu, kde by to mělo smysl, a že tento odkaz je prezentován způsobem, který nezpůsobuje zmatek pro návštěvníka..

Přizpůsobení motivů

Jak přizpůsobitelná jsou témata? Je to jen otázka přepsání malého kódu nebo přidání různých stylů, abyste získali nový vzhled, nebo je to složitější?

Naše témata jsou velmi přizpůsobitelná. To je z velké části díky našemu použití Gantry framework, protože to velmi usnadňuje přeskupení modulů / widgetů. Šablonu RocketTheme můžete proměnit v téměř jakýkoli typ webu, který si dokážete představit.

Téměř každý aspekt našich šablon lze přizpůsobit, aniž by se museli zabývat kódem.

Máte nějaké statistiky, grafy nebo grafy související s RocketTheme, které byste chtěli sdílet s našimi čtenáři?

I když v tuto chvíli nemáme žádné konkrétní grafy nebo grafy, které máme sdílet, máme živou a rostoucí komunitu webových vývojářů, majitelů malých podniků a ctižádostivých podnikatelů, kteří nejen spolupracují s námi a navzájem prostřednictvím našich fór, ale prostřednictvím sociálních médií.

Naše stránky na Facebooku a Twitteru mají základnu s více než 10 000 sledujícími a tyto platformy využíváme k propojení a sdílení informací s naší komunitou na osobnějším základě..

Náš hlavní tým je složen z více než tuctu členů, včetně vývojářů, technického spisovatele, kontroly kvality a koordinátorů podpory. Máme také tým moderátorů fóra, kteří poskytují další podporu naší uživatelské základně prostřednictvím našich fór. Náš tým sídlí po celém světě v místech jako USA, Velká Británie, Nizozemsko, Německo, Polsko, Chorvatsko, Řecko a Indonésie.

Navzdory naší vzdálenosti vyrábíme každý měsíc v průměru čtyři šablony, styly nebo motivy. Kromě toho pravidelně udržujeme a aktualizujeme naši knihovnu rozšíření pro několik hlavních platforem, které jsou volně dostupné pro kohokoli, ať už vlastní šablonu RocketTheme nebo ne.

Také jsme vytvořili Gantry framework, který je otevřený a dostupný každému, kdo jej může použít jako součást své příští šablony nebo motivového návrhu.

„Jsme uprostřed vývoje Gantry5, což je hlavní aktualizace pro náš primární rámec a který přináší našim uživatelům spoustu nových funkcí. V příštím měsíci plánujeme sdílet další informace o těchto nových funkcích prostřednictvím našeho blogu. “

Chcete více informací o RocketTheme?

RocketTheme udržuje blog a můžete je sledovat na sociálních sítích Facebook a Twitter.

Ukázky šablon RocketTheme

Šablona WordPress – Vermilion

Wordpress Template - Vermilion

Magneto šablona – Chapelco

Magneto šablona - ChapelcoMagneto šablona – Chapelco

phpBB Template – Osmosis

phpBB Template - OsmosisphpBB Template – Osmosis

Joomla! Šablona – Plethora

Joomla Template - PlethoraJoomla Template – Plethora

O Ryan Pierson

ryan

Ryan Matthew Pierson má více než desetileté zkušenosti v oblasti psaní technologií, blogů a vysílání. Kromě produkce multimediálního obsahu napsal také tisíce článků na téma technologie, které byly publikovány na některých špičkových technologických webech a zpravodajích na webu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map