Interview s webovým hostem: Spoluzakladatel Pressidium Hosting, Andrew Georges

V poslední době měla WHSR tu čest a výsadu vést exkluzivní rozhovor s Andrewem Georgesem, spoluzakladatelem Pressidia. Také jsem dokončil čestnou recenzi o této službě hostování webových stránek WordPress, kterou si můžete přečíst zde. Stejně jako u všech našich recenzí jsem službu důkladně otestoval a nabídl mi jasnou zpětnou vazbu o tom, co funguje a co byste měli vědět.


Úvod

andrew

Ahoj Andrew, jak se máš? Je mi ctí, že jste dnes jako náš host na pohovoru.

Děkuji Jerry, je pro mě také ctí a výsadou být hostitelem na vašem blogu.

Pojďme mluvit o sobě a vaší společnosti Pressidium. Jak byste popsal svou roli spoluzakladatele Pressidia.

Jako spoluzakladatel startupu se zapojuji do všech aspektů podnikání, od vývoje produktů, inženýrských a technických inovací po plánování růstu, prodeje a marketingu..

Vytvořili jsme platformu podnikové třídy, která webovým stránkám WordPress umožňuje překonat humbuk cloud computingu a skutečně získat skutečné obchodní výhody. Pomáháme snižovat náklady zákazníka, rychle reagovat na měnící se obchodní podmínky a poskytovat zjednodušené nástroje pro správu.

Miluji jednání s klienty z první ruky, je skvělé učit se a slyšet, jak jejich firmy fungují a jak jim Pressidium může pomoci (a pomohlo) jim svými ušima. Opravdu vidíme každého jednotlivého klienta jako partnera a tvrdě pracujeme na budování silného vztahu s nimi.

Jaká je jedna věc, která tě nejvíc vzrušuje pro práci v Pressidiu?

Myslím, že to je Pressidium dopad na hostující průmysl, který mě opravdu vzrušuje nejvíce. Nízkorozpočtový a vysoce výkonný design Pressidium dává každému příležitost vyzkoušet si výhody Enterprise Architecture Hosting. Už se nejedná o prémiovou službu, kterou mohou využívat pouze privilegovaní lidé.

U našeho modelu každý zákazník využívající platformu Pressidium® Pinnacle Platform zažije, co to znamená mít kvalitní, podnikový výkon a služby bez astronomické cenovky.

“Zamiloval jsem se do svého prvního 300 baudového modemu.”

Můžete nám říct jednu věc, o které většina lidí nevědí o sobě?

Mnoho lidí nemusí vědět, že jsem byl technik od velmi mladého věku. Celý svůj život jsem tvořil a tvořil, od experimentování s elektronikou a budování vlastního šunkového rádia ve věku 10 let až po objevování nádherného světa softwarového inženýrství a vývoj mého prvního asteroidního herního klonu na Amiga 500 (ve 12). Moje opravdová láska byla síť, která byla spojena s něčím větším a větším, než jsem byl pro mě vždy fascinující. Zamiloval jsem se do svého prvního 300 baudového modemu (znáte přesný typ z tahu „WarGames“) a vytáčením mainframe VAX / VMS na místní technické škole. Tehdy jsi potřeboval hodně trpělivosti, za starých dobrých časů.

Když jsem vyrůstal, uvědomil jsem si, že jsem vlastně řešitelem problémů. Vždy jsem zjistil, že identifikuji problém, analyzuji ho a přijdu s řešením. To ve mně vedlo k tomu, že jsem ve věku 15 let přistál s mými prvními servery pro budování pracovních míst a lokální sítě a moje kariéra a vášeň pro práci s počítači se od té doby neustále vyvíjely. Od té doby je to přes 20 let, ale moje láska k disciplíně se nezmenšila.

Přinesl jsem tento problém řešení problému se mnou do Pressidia a neustále se ptám týmu „Jaký je problém, který se snažíme vyřešit?“ Protože bez ohledu na počáteční problém je docela obtížné přijít s řešením, které funguje efektivně.

Vidíte, nejsme jen psát kód kvůli kódu (i když jsem to udělal v minulosti a přiznávám, že to byla zábava). Snažíme se poskytovat skutečnou hodnotu našim zákazníkům a toho dosáhneme tím, že jako řešení pro jejich problémy využíváme Služby Pressidium’s Services.

O společnosti a hostingové služby

Co můžeme vědět o Pressidiu? Prosím, dejte nám přehled o hostingových službách Pressidium.

Domovská stránka PressidiumDomovská stránka Pressidium

Pressidium Pinnacle Platform je plně spravovaná hostingová platforma WordPress, navržená od základů tak, aby byla vysoce dostupná a škálovatelná (bez jediného bodu selhání). Pressidium nabízí rychlý, robustní, škálovatelný a bezpečný Premium Managed WordPress Hosting.

Naše platforma je navržena speciálně pro hostování profesionálních webů WordPress pomocí technologií a systémů webscale, které jsou optimalizovány tak, aby poskytovaly neuvěřitelnou rychlost, bezkonkurenční dostupnost a dostupnost. Nabízí úžasné množství kontroly prostřednictvím našeho rychlého a snadného uživatelsky vytvořeného webového uživatelského rozhraní, takže na pouhým stisknutím tlačítka mohou naši uživatelé zažít skvělé funkce, jako jsou okamžité zálohy, pracovní místa a mnoho dalšího.

* Poznámka: Můžete se rychle projít a dozvědět se více o službách prezidia zde.

“Zaměřujeme se na výkon stránek, ne na objem.”

Platforma Pressidium Pinnacle Platform zní jako splnitelný sen pro ty, kteří chtějí extra stabilitu a škálovatelnost. Co můžeme vědět víc?

portál pressidium

Většina lidí dnes bojuje s jejich hostingem, musí spravovat svůj CMS, vypořádat se s bezpečností, zajistit, aby jejich software byl aktuální a pokud se jejich web stane populárním, musí přizpůsobit svou infrastrukturu tak, aby vyhovovala poptávce.

To vše je obvykle příliš mnoho pro blogery, firmy a profesionály WordPress a často to povede k výrazným prostojům na jejich webu (v nejhorším možném čase). Pressidium to vše řeší. Naše platforma a služba transparentně řeší problémy se zabezpečením a škálovatelností, takže nemusíte. V případě problému to náš tým za vás také vyřeší.

Stručně řečeno, naše plně spravovaná platforma WordPress a krásný portál pro správu vám umožní soustředit se na svůj obsah, aniž byste se museli starat o své webové stránky, vše ostatní nám zůstává – zcela bezproblémové zdarma.

Jednou z opravdu skvělých věcí na našem designu je naše škálovatelná architektura. Většina konvenčních hostitelů se soustřeďuje především na hromadné služby, což znamená, že napěchují stovky, ne-li tisíce, webů na jeden server typu PC.

Platforma Pressidium Pinnacle Platform je zcela jiná. Zaměřujeme se na výkon webu, který není hromadný. Každý web je hostován v mřížce nebo řadě serverových farem, ve vrstvené architektuře. Tento design pochází z kritických prostředí v reálném čase (používaného v telekomunikačním průmyslu, na akciovém trhu a v NASA), kde je vše nadbytečné a kapacita může být zvýšena jednoduše přidáním dalších uzlů do úrovně, která to potřebuje..

pressidium-architecture-2

“Věřte tomu nebo ne, nemáme žádné vynucování kvót.”

Co se stane, když zákazníci přebírají více přenosů, než je jejich přidělená kvóta (například 30k návštěv / měsíc je pro uživatele osobního plánu)? A jak měříte návštěvy?

Věřte tomu nebo ne, nemáme žádné vynucování kvót. Nepřijímáme striktní a přísný přístup k tomu, jak daleko přesahují jejich plán naši zákazníci, protože každá sada okolností je jiná.

Místo toho se pomocí statistik nadměrného množství sleduje celkové využití účtu. Pokud je používání nepřetržitě mnohem vyšší, než je limit plánu, po dobu dvou až tří měsíců, pak pomocí statistik navrhneme, aby zákazník upgradoval na vhodnější plán. Pokud si zákazník nepřeje upgradovat nebo jej nepotřebuje, navrhneme jim nejprve spravedlivý poplatek za přebytek, než bude skutečně vyúčtován. Základní filosofie za tím je najít nákladově nejefektivnější řešení pro zákazníka, a rozhodně ne očividně prodlužovat. Jedná se spíše o to, aby naši zákazníci dosáhli co nejlepšího výkonu a pomohli jim uspět, místo toho, abychom z nich vytlačili každou cent.

Zjednodušili jsme také počítání návštěv a snažíme se udržet věrné a spravedlivé znázornění skutečných zdrojů, které web během daného měsíce používá. Při návštěvě započítáme každou jedinečnou IP adresu, která přistupuje na web, do 24 hodin, z tohoto počtu také odfiltrujeme škodlivé a škodlivé aktivity. To znamená, že jediný návštěvník může na web vstoupit mnohokrát během dne, bude to považováno za jednu návštěvu. Počítání návštěvy tímto způsobem velmi zhruba odpovídá relaci Google Analytics, i když Google používá jinou metodiku. Zákazníci jsou v reálném čase informováni o svých statistikách využití prostřednictvím svého Pressidium Dashboard a brzy jim budou zaslány měsíční zprávy o využití, aby mohli sledovat růst svých stránek. Jak je však uvedeno výše, nebudeme nikdy stránky deaktivovat, pokud přesáhnou zdroje plánu zákazníka – chceme, aby weby našich zákazníků rostly a jejich firmy uspěly, není třeba je penalizovat.

K obchodnímu a osobnímu názoru

Je to téměř rok, co Pressidium poprvé uvedlo na trh. Jak je zatím obchod? Co bude pro společnost příštích šest měsíců?

Poprvé jsme představili Pressidium na WordCamp 2014 v Sofii a členové komunity WordPress projevili velký zájem o to, co jsme měli nabídnout. To vedlo k neočekávanému počtu uživatelů ve velmi krátkém časovém období, což nás nutilo škálovat dříve, než jsme plánovali. Díky našemu designu hostování architektury Enterprise Architecture se však naše infrastruktura upravila transparentně, takže žádný z našich uživatelů nezažil žádné problémy.

Těšíme se, že máme neustálý vývojový systém, díky kterému pravidelně vyvíjíme, implementujeme a nasazujeme nové funkce na naši platformu. Náš plán je založen na vstupech našich klientů. Jako příklad uvádíme hlas pro nejžádanější funkce a zahrneme je do naší příští verze.

Pracujeme také na větší spolupráci s komunitou WordPress, o které máme pocit, že jsme členy. To zahrnuje poskytování solidních, podrobných článků na našem blogu, aktivní účast v komunitních diskuzích a spolupráci s hlavním týmem a samozřejmě sponzorování setkání a WordCamps..

Je skvělé mít webového hostitele, který se zaměřuje výhradně na hosting WordPress (jsem fanoušek WordPress!). Ale zároveň to znamená, že necháte dveře zavřené pro mnoho potenciálních zákazníků, kteří nejsou na WP. Jak strategie ovlivnila pouze uživatele WordPressu??

Spoluzakladatelé Pressidium John Andriopoulos, Filip Slavik, Giannis Zachariadis a Andrew Georges.Spoluzakladatelé Pressidium John Andriopoulos, Filip Slavik, Giannis Zachariadis a Andrew Georges.

Udržováním našich odborných znalostí a našeho zaměření především na WordPress jsme schopni nabídnout našim zákazníkům něco, co není k dispozici u standardních společností poskytujících hosting. Známe WordPress naruby, pracovali jsme s ním roky, najímáme pouze ty nejtalentovanější jednotlivce s hlubokou znalostí a porozuměním WordPress, proto jsme nejlepší lidé, pro které naši zákazníci přijdou v případě problému.

Oproti tomu konvenční hostingové společnosti šířily své znalosti na více platformách. Myslíme si, že to může oslabit kvalitu nabízených informací. Pokud váš web například používá WordPress, nechcete mluvit s odborníkem na Joomla nebo magento.

Pro podnikání to zdaleka není problém. Místo toho, abychom se na to dívali jako na „udržování našich dveří zavřených potenciálním zákazníkům“, vidíme to jako službu těm lidem, kteří s námi opravdu chtějí spolupracovat, tím, že nabízejí to nejlepší, z čeho jsme dobří.

To je vše pro mé otázky – doufám, že se vám tento online rozhovor líbil. Chcete něco přidat? Děkuji mnohokrát.

Mockrát vám děkuji, bylo to úžasné a je mi ctí příležitost obhájit naši čtenářskou revoluci WordPress. Opravdu věříme v to, co děláme, jsme nesmírně hrdí na naši platformu a je skvělé, když máme šanci sdílet naši vizi s ostatními.

Teplé děkuji Andrewu Georgesovi

Chtěl bych vám vřele poděkovat Andrewu Georgesovi, spoluzakladateli Pressidia, že jste si udělali čas na rozhovor s WHSR o vnitřních procesech ve společnosti. Více informací o Pressidiu a dalších hostitelských společnostech se dozvíte v naší sekci recenze hostingu na tomto webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map