Jak KnownHost rozšiřuje služby podnikové kvality průměrnému spotřebiteli

Společnost KnownHost byla založena v roce 2006 a v té době byla mimořádně zaměřena na virtuální privátní server (VPS) a společné umístění serveru. Před zhruba dvěma lety se generální ředitel společnosti KnownHost Justin Sauers pustil do expanze.


Výsledkem bylo rozšíření produktové řady KnownHost a nyní pokrývá téměř celé spektrum webhostingových řešení. Krátce jsem mluvil se Sauersem o pozdních hodinách a zjistil jsem, že mě jeho pohled na expanzi zajímá.

Pozadí společnosti

KnownHost Office ve společnosti West Chester, US.

Průmysl webhostingu roste (a roste) a navzdory masivnímu přílivu zákazníků stále existuje velká poptávka po kvalitním webhostingu. Výzvou pro zákazníka bylo vždy najít správnou rovnováhu funkcí za přijatelné ceny.

Tam, kde některé společnosti poskytující webhosting snížily ceny a nabízejí neznatelné zákazníky ceny za krk, vždy jsem věřil, že nic v životě není zadarmo. Pokud platíte absolutní dolní dolar, není realistické očekávat špičkovou službu.

Jako dlouhodobý zákazník v oblasti webhostingu jsem zjistil, že vyplatí se podrobně podívat na to, co webový hostitel nabízí, a provést můj výzkum toho, jak dobře tyto funkce a služby nabízí, pokud je to možné. Pokud se rozhodnete pro nejlevnější produkt, může to být přitažlivé k vašemu spodnímu řádku, ale nakonec by to mohlo stát nevýslovné částky v prostojích a poškození značky nebo reputace..

Úkolem je najít správného poskytovatele webhostingových služeb, se kterým budete spolupracovat. Ten, který je zaměřen na jejich zákazníky více než jen nabízet nejlevnější dostupný produkt.

KnownHost umístí zákazníka jako první

Podle tohoto velmi praktického ředitele bylo rozšíření produktů nabízených společností spíše otázkou rozšíření o jednu základní hodnotu: Bylo nezbytné, aby si KnownHost věřil skutečnosti, že se jednalo o spravovanou hostingovou společnost..

Důvodem tohoto zaměření byl vždy zákazník. Sauersovi a jeho týmu spočívá součet jejich technických znalostí a podnikového hardwaru, aby se snížilo zatížení hostování správy klientů.

Umístili jsme naši společnost, spolu s našimi technickými znalostmi, aby byli k dispozici našim klientům. Nezáleží na tom, zda jste jediný účet sdíleného hostingu nebo nasazení 500 serverů s více servery. S každým zákazníkem zacházíme jako s váženým členem naší rodiny. – Justin Sauers, CEO, KnownHost

V tuto chvíli KnownHost obsluhuje zákazníky z více než 150 zemí a dělá to velmi efektivně.

Více než jen sdílený hosting

S více než desetiletou zkušeností zákazníků pod pásem, zejména v podnikovém prostoru, se KnownHost rozhodl poslouchat. Jejich zákazníci jim dali vědět, co potřebují, a společnost vytvořila řešení, která vyhovují těmto potřebám.

K dnešnímu dni využívají špičkové technologie OpenStack, KVM a OpenVZ, které jsou podporovány solidním podpůrným týmem, který je vždy po ruce. Jejich administrátoři horlivě sledují výkon svých poplatků pomocí špičkových nástrojů pro správu.

Výsledkem je úspěšná řada produktů, které zákazníci nejen chtějí, ale jsou si také schopni dovolit. Strategie fungovala a podle Sauers každý v KnownHost chápe tuto filosofii a opravdu si užívá, když svým klientům poskytuje pevný a pevný konec..

Sdílené hostitelské služby na serveru KnownHost nejsou vaším řešením typu run-of-the-mill, one-size-fits-all. Právě v této oblasti aplikoval KnownHost svou podnikovou strategii a zahrnoval prémiové funkce, které se běžně vyskytují jako doplňky ve VPS a vyhrazeném hostitelském prostoru..

Vezmeme-li hlubší ponor do sdíleného hostování známého hostitele

Funkce podnikového měřítka za ceny sdíleného hostingu

Jednou z prvních věcí, které jsem si všiml na jejich sdílených hostingových účtech, bylo to, že to KnownHost postavil na cloudu. To znamená, že i zákazníci se sdíleným hostingem mohou těžit ze zvýšené spolehlivosti, která je vlastní uživatelům cloudové platformy.

Cloudové platformy jsou lépe vybaveny pro zpracování velkých objemů provozu nebo dočasných špiček. Ačkoli zdroje jejich účtu stále přicházejí s omezeními zdrojů, výkonnost webu je obecně méně ovlivněna anomáliemi.

Pokud jde o zabezpečení, společnost KnownHost zabudovala podobná ochranná opatření do sdílených hostingových účtů, které je obtížnější najít v jiných podobně uspořádaných řešeních. Například Imunify360 je součástí všech sdílených hostingových účtů, čímž přináší spolehlivou bezpečnost webového serveru.

Nejvzácnější ze všech je rozsáhlá podpora pro vývojáře, kterou mají účty sdíleného hostingu společnosti KnownHost, mezi které patří Laravel, Zend, CakePHP, Yii a mnoho dalších. To uživatelům umožňuje velkou flexibilitu při vývoji na základě jejich upřednostňovaných rámců.

Rovněž rozšiřují stejné funkce na další varianty standardního sdíleného hostingu, jako jsou plány specifické pro WordPress. Sečteno a podtrženo, politika je stejná; jejich cílem je stejná úroveň služeb ve všech oblastech a excelence ve všech oblastech.

Poznámka: KnownHost pracuje ze čtyř datových center – tři v Severní Americe a jedno v Amsterdamu, což poskytuje větší flexibilitu uživatelům, kteří potřebují zacílit provoz z určitých oblastí, kde je to nutné.

Sdílený hosting KnownHost je plně spravován

I když je jejich působivý seznam funkcí, část, která činí sdílený hosting KnownHost opravdu zvláštním, spočívá v jejich přístupu. Většina poskytovatelů sdíleného hostingu nabízí sdružené zdroje mimo standardní server s jedinou IP adresou.

Pro KnownHost nakonfigurovali své sdílené hostingové účty tak, aby každý měl své vlastní zdroje a různé adresy IPv6. To je hlavní výhoda a ne ta, kterou snadno najdete ve sdílených hostingových plánech.

Ultra spolehlivá vysoce výkonná cloudová infrastruktura, jejíž služby jsou založeny na místech, která jim předčí konkurenci. Jo, a oni to zvládnou za vás. Většina věcí, jako jsou aktualizace aplikací a podobně, je aktualizována automaticky a produkt je zálohován výhradně týmem podpory v USA.

KnownHost interní tým podpory

To znamená, že vaše volání o pomoc se nepřesměrují po celém světě k technikům, kteří se vám snaží porozumět. Všechny balíčky KnownHost dostávají stejnou podporu – každý den v týdnu, kdykoli.

Nejlepší ze všeho, přes tyto vynikající vlastnosti, které mají ve svých sdílených hostingových produktech, KnownHost to nevyužil k účtování nebe vysokých sazeb. Udržovali ceny sdíleného hostingu velmi konkurenceschopné, což je působivé vzhledem k tomu, jak dobré je jejich vybavení a software.

Platíte ceny sdíleného hostingu za základní funkce hostingu v cloudu. Tvrzení, které je velmi těžké porazit.

Co bude dál pro KnownHost?

Dnes sdílený hosting tvoří asi 10% jejich zákaznické základny, protože VPS leží tam, kde leží jejich původní silné stránky. Sauers se však domnívá, že se to může v průběhu vývoje webhostingového průmyslu změnit.

Vidíme, že web hosting skutečně expanduje do mas a myslím, že je to skvělá věc. Čím více umíme umisťovat znalosti a technologie do rukou uživatelů, tím lépe. Dynamický obsah a uživatelská zkušenost se neustále vyvíjejí a spolu s tím i metody používané za tímto účelem k podpoře tohoto rámce. – říká Sauers.

Celkový pocit, který Sauers dostane, je, že webhostingový průmysl se stále pohybuje pozitivním směrem. Existuje však mnohem naléhavější potřeba většího zaměření na zabezpečení webových stránek a serverů.

Upřímně řečeno, to je skvělé pro KnownHost, protože toto zaměření a vyvíjející se krajina znamenají, že je potřeba neustále se vyvíjejících aplikací, které vyžadují aktualizace a opravy pro optimální robustnost..

Tam, kde KnownHost vyniká, jsou řízená řešení a jejich zkušenosti v této oblasti znamenají, že všichni uživatelé, nejen velké společnosti, získají výhodu snadného používání a klidného prostředí. Jak sám Sauers poznamenává, starají se o nudné věci, takže se nemusíte bát.

Závěr: Je to víc než jen ony a nula

Když jsem se považoval za geeka pro celý život, vždycky jsem byl posedlý těmi a nulami – ukazateli výkonu a zaměřenými na nepatrný rozdíl ve výkonových faktorech. Přesto i já, zvláště v dnešním prostředí, uznávám potřebu společností jako KnownHost a vůdců, jako je Justin Sauers.

To jsou vizionáři, kteří vidí minulosti a nuly k větším výhodám nehmotného majetku. Servis, podpora, a co je nejdůležitější, potřeba, aby společnosti dnes budovaly větší důvěru se svými zákazníky, spíše než je dojit za každý dolar, který mohou.

Jako potenciální zákazník s webhostingem by vás to mělo hluboce zajímat a s tolika poskytovateli služeb v dnešní době je důležité najít toho, komu můžete důvěřovat, abyste svůj webový majetek posunuli na další úroveň. Najít web hostitele, který ocení zákazníka s více miliony dolarů, je snadné.

Výzvou je nalezení správných partnerů, jako je Sauers a jeho tým, kteří si také cení vašich 100 USD.

Více o KnownHost

KnownHost hosting data o výkonuKnownHost hosting rychlost.

Sledujeme výkon sdíleného serveru KnownHost a hostování VPS důsledně na našem sesterském webu HostScore. Jejich služba je od prvního dne velmi stabilní. Výše uvedený graf ukazuje dobu odezvy, kterou jsme zaznamenali od 20. října do 18. listopadu 2019. Nejnovější údaje o rychlosti a době dostupnosti služby KnownHost – navštivte tuto stránku na serveru HostScore.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map