Rozhovor s webovým hostitelem: Otázky a odpovědi s generálním ředitelem CloudAccess.net Jonathan Gafill

Většina Joomly! uživatelé nejsou cizí jménem CloudAcccess.net.


CloudAccess.net se sídlem v Traverse City v Michiganu je oficiálním partnerem pro Joomla! od roku 2010. Každý měsíc se na CloudAcccess.net zaregistruje více než 30 000 nových uživatelů – což, pokud děláte matematiku, to je více než 800 nových Joomla! demo uživatelé denně.

V současné době pracuje CloudAcccess.net jako platforma jako servisní společnost, která podporuje obě Joomla! a systém správy obsahu WordPress. V dubnu 2014 Jonathan James Gafill vystoupil a obsadil pozici Garyho Jaye Brookse jako generálního ředitele CloudAccess.net. S pomocí Saurabha Shaha jsem se dokázal vtlačit do rušného rozvrhu Jonathana Gafilla pro online rozhovor, který hovořil o společnosti a jeho nové roli ve společnosti.

Bez dalšího zpoždění, tady je Q&Relace.

Úvod: CloudAccess.net, Společnost

Ahoj Jonathane, je mi ctí, že tě mám dnes na WHSR. Začněme úvodem, můžeme?

CloudAccess.net byl poprvé spuštěn jako webdesignová a poradenská společnost s názvem Michigan Media, ale nyní je to jedno z nejuznávanějších jmen v Joomle! hosting. Můžete nám říct více o příběhu, který stojí za úspěchem společnosti?

jacathan cloudaccessJonathan James Gafill – generální ředitel CloudAccess.net

Gary Brooks byl mozek a tlačil se za celou věc. Začal s Joomlou při vývoji webů pod názvem Michigan Media.

Během této doby viděl příležitost vylepšit předchozí demo program Joomla a pokračoval ve své vizi, zatímco na cestě překonal některé hlavní překážky. Změnil 30minutové demo Joomly na 30denní zkušební verzi s lešením podpůrných systémů, aby se zajistilo, že se s Joomlou budou moci pohodlně spojit noví uživatelé. CloudAccess.net úspěšně rostl skoky a meze do značné míry díky Garyho vizi a odhodlání. Všichni za to chválíme. Měl jsem to štěstí, že mi předal štafetu, když se Gary rozhodl vystoupit jako generální ředitel.

Blahopřeji k povýšení na roli generálního ředitele. Jaké to je provozovat rychle rostoucí globální společnost, jako je CloudAccess.net – jaký je váš typický pracovní den?

Je to čest a cítím se poctěn, že jsem součástí toho. Na CloudAccess.net jsme vybudovali skvělou kulturu a každý den je radost pracovat.

Můj typický den začíná jízdou na kole do kanceláře kolem 8 hodin (když nesníží). Jsem velkým zastáncem filozofie nulové schránky, takže jsem obvykle schopen skočit přímo do rozmanitého sortimentu každodenních úkolů a schůzek. Každý den přichází s vlastním souborem nových výzev a na každou z nich se dívám jako na příležitost ke zlepšení a růstu. Obecně se zúčastním několika foosballových bitev (stolní fotbal pro naše čtenáře z EU) a občas si procvičím své dovednosti v oblasti putt-putt nebo házení šipek. Když mám pocit, že jsem dokončil dobrou práci, jedu doma, abych se posmíval ve své šílené vědecké vrstvě.

Platforma jako služba podnikání

CloudAccess.net vyniká jako jediný hostingový partner s Joomlou! více než 4 roky a to říká hodně o vašem týmu a společnosti. Jaká jsou podle vašeho názoru tajemství úspěchu CloudAccess.net?

Děkuji za laskavá slova. Podle mého názoru lze náš úspěch připsat dvěma věcem: zaprvé jsme spojili výjimečný tým. Za druhé, vedli jsme náš tým k výjimečným cílům. Přizpůsobujeme se při každém úspěchu a neúspěchu a neustále se učíme, jak se kolektivně stát ještě lepší společností. Tajemství je spolupracovat způsobem, který neustále zlepšuje vylepšení.

Jonathan, před rokem 2014 se CloudAccess.net specializoval na Joomla! pouze hosting. Jak to ovlivnilo podnikání na CloudAccess.net?

Na začátku byl Joomla naším primárním zaměřením. Běhali jsme s tím a pevně jsme se drželi, když společnost vyletěla. Po cestě si naši klienti chtěli být schopni spravovat své weby WordPress v našem cloudovém ovládacím panelu (CCP) a chtěli, aby za nimi stál náš nadřazený tým podpory, když se stavěli. Od té doby jsme představili WordPress jako zcela integrovanou nabídku produktů na celé naší platformě. I když budeme vždy v centru Joomla, zjistíme, že existuje poptávka po rozmanitosti … a lidé prostě milují naše ovládací panely a tým.

CloudAccess.net WordPress Hosting plányCloudAccess.net WordPress Hosting plány

Je dobré vědět, že CloudAccess.net nyní nabízí hosting WordPress. Ale pojďme si ještě trochu promluvit o partnerství společnosti s Joomlou! – Chápu, že společnost dostane téměř 1 000 nových Joomla! weby každý den. Jaká je největší výzva provozování webhostingu s tak vysokou mírou obratu?

Každý den máme spuštěno velké množství ukázek. Nejdříve byla výzvou vybudovat systémy, které umožní tento druh škálování. Poté nastala výzva k řešení interakce se všemi těmito uživateli, zejména když si uvědomíte, že poskytujeme demo klientům úroveň podpory, která překonává to, co většina poskytovatelů hostingu poskytuje svým placeným klientům! V posledních několika letech jsme si zvykli na zátěž a vybudovali jsme automatizaci a systémy, které pomáhají s bolestnými body… nyní pracujeme na jiných výzvách.

Používání Joomly! a CloudAccess.net

Jaké jsou některé z výhod používání Joomly! pro obchodní stránku?

Dvě slova: Open Source.

Kromě toho si myslím, že je to perfektní kombinace „snadné“ a „univerzální“. Přiznejme si, že malý / střední podnik má pobídky pro budování a správu svého webu v domě, pokud dokáže správně fungovat. Joomla v tomto scénáři vyniká, a ještě více, pokud má firma tým, který čas od času poskytuje pomoc a pomoc. Zde přichází CloudAccess.net. Poskytujeme platformu, intuitivní ovládací panely a tým, který zajišťuje, že podnikání je úspěšné při používání Joomly i dalších aplikací, jako je WordPress..

“Chtěl bych vyzkoušet CloudAccess.net, ale zdá se to příliš komplikované / příliš mnoho potíží / nejsem dobrý v Joomle / atd.” Co byste řekli lidem, kteří si nejsou jisti CloudAccess.net?

Je pravda, že někteří lidé mají pochybnosti o své schopnosti učit se novým věcem – zejména ve světě technologií.

V tomto případě se setkáváme s mnoha lidmi, kteří mají pocit, že jsou „netechnici“. Přijímáme tyto lidi a provádíme je, jak se učí. Časem vidíme, jak se ty samé prohlásené „netechnici“ obracejí a staví krásná místa pro sebe, své přátele a své rodinné příslušníky. A není to proto, že je Joomla velmi snadno použitelný … je to proto, že vědí, že se mohou spolehnout na CloudAccess.net a vést je s živými webináři, konzultacemi a praktickou pomocí..

Budoucí plány CloudAccess.net a dále

Jonathane, v posledních letech jsme viděli několik velkých akvizic a fúzí – miliony, ne-li miliardy, byly vytvořeny zakladateli hostitelských společností. Co si o tom myslíš? Je výprodej nebo nákup dalších společností součástí plánu CloudAccess.net v příštích 18 měsících?

Gary Brooks zůstal jako náš majitel, ale zveřejnil, že má v úmyslu prodat společnost, pokud je situace v pořádku.

Vaříme některé vážné inovace … věci, které nikdo jiný nedělá. Po použití našeho cloudového ovládacího panelu klienti znovu opakují, že cPanel patří do historických knih. Máme dobře promyšlenou infrastrukturu a naše klientská základna rychle roste. Kromě toho jsme si vybudovali tým, který nemá nikdo jiný. To se rovná hodnotné společnosti, která je čím dál tím cennější. Je těžké předvídat budoucnost, ale všichni jsme nadšeni z toho, co má přijít.

To je vše pro mé otázky, moc děkuji za váš čas. Existuje něco, co chcete přidat, než skončíme toto Q&Relace?

Děkuji, že jste mě dostali! J

Chcete víc?

cloudový přístup

S CloudAccess.net se můžete spojit na adrese:

 • Twitter: https://twitter.com/cloudaccess
 • Google+: https://plus.google.com/108716495886729484756/
 • YouTube: http://www.youtube.com/user/cloudaccess
 • FaceBook: https://www.facebook.com/cloudaccess
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map