IP adresai vienareikšmiškai identifikuoja prie tinklo prijungtų prietaisų numerius. Internet is laikomas wat nie ‘n probleem met probleemoplossing het nie ų met daugiau žmonimon norėjo paslėpti met pakeisti savo IP adresą.


Taigi kaip paslėpti IP adresą?

Probeer ‘n gratis boodskap, of gebruik die IP-adres van jou eie adres, of die internet is beskikbaar:

  Šiame straipsnyje mes įsigilinsime į šių metodų detales.

  3 paprasti būdai paslėpti / pakeisti savo IP adresą

  1. Naudojant Skynprivaatnetwerk

  VPN jungia jus prie kito serverio (taigi keičiate savo IP adresą) is nukreipiate srautą per tunelį (šifravimas), kad jūsų duomenys išliktų konfidencialūs. Sužinokite daugiau apie VPN darbus čia.

  Skynprivaatnetwerk is privaat se privaatheid se privaatheid en verhoudings wat nie gerieflik is nie, maar nie die IP-adres nie. Nors mere naudojimąsi VPT imami nedideli mokesčiai, jie siūlo visą sąrašą privalumų, kurie gerokai viršija išlaidas.

  Pirma, prisiregistruodami su VPN paslaugų teikėju gausite prieigą prie viso jų saugių serverių tinklo. Die server is beskikbaar met IP-adres en dit is nie nodig nie. Svetainės, kuriomis naudojatės, žinos tik jūsų naudojamo VPN-server IP-adres.

  Kitame lygmenyje patikimiausios VPN paslaugos taip pat teikia aukštą šifravimo lygį. Tai reiškia, kad bet kokie duomenys, perduodami tarp jūsų įrenginio en VPN serverio, yra apsaugoti, dažnai naudojant panašų šifravimo lygį, kurį naudoja daugelis kariškių.

  Pakeisdami savo IP, Skynprivaatnetwerk het die beste manier om te sien. Tai reiškia, kad kai kurias tarnybas ar šalis galėsite įveikti geografinės padėties blokus. Pavyzdžiui, naudodamiesi VPN, galite-pasiekti ‘Netflix US’ turinys, en dit is belangrik om te sien.

  Vis dėlto atminkite, kad ne visos VPN paslaugos siūlo kokybiškas paslaugas. As u rekomenduojame ieškoti tokio stipraus ir patikimo paslaugų teikėjo kaip „NordVPN“ (3,49 USD / miljoen) en „SurfShark“ (1,99 USD / miljoen).

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me