Vil du vide, hvordan du bruger IP-adresse? Apsaugokite savo privumą internete

IP-adresse vienareikšmiškai identifikuoja prie tinklo prijungtų prietaisų numerius. Internettet laikomas tinklu ir dėl didėjančių saugumo problemų vis daugiau žmonių norėjo paslėpti with pakeisti savo IP adresseą.


Taigi kaip paslėpti IP-adresse?

Prøver at modtage, indtaste dine oplysninger om IP-adresse, og ikke anonyme websteder:

  Šiame straipsnyje mes įsigilinsime į šių metodų detales.

  3 paprasti būdai paslėpti / pakeisti savo IP adresseą

  1. Naudojant VPN

  VPN jungia jus prie kito serverio (taigi keičiate savo IP adresą) ir nukreipiate srautą per tunelį (šifravimas), kad jūsų duomenys išliktų konfidencialūs. Sužinokite daugiau apie VPN darbus čia.

  VPN arba virtual’s private’s tinklai yra vienas iš geriausių būdų ne tik paslėpti savo IP addressą, bet ir saugoti duomenis. Nors mere naudojimąsi VPT imami nedideli mokesčiai, jie siūlo visą sąrašą privalumų, kurie gerokai viršija išlaidas.

  Pirma, prisiregistruodami su VPN paslaugų teikėju gausite prieigą prie viso jų saugių serverių tinklo. Din server er registreret i IP-adresse ą ir pakeis jį savo kodu. Svetainės, kuriomis naudojatės, žinos tik jūsų naudojamo VPN-server IP-adresse.

  Kitame lygmenyje patikimiausios VPN paslaugos taip pat teikia aukštą šifravimo lygį. Tai reiškia, kad bet kokie duomenys, perduodami tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio, yra apsaugoti, dažnai naudojant panašų šifravimo lygį, kurį naudoja daugelis kariškių.

  Pakeisdami savo IP, VPN taip pat padės sugadinti vietas. Tai reiškia, kad kai kurias tarnybas ar šalis galėsite įveikti geografinės padėties blokus. Pavyzdžiui, naudodamiesi VPN, galite pasiekti “Netflix US” turinys iš bet kurios pasaulio vietos.

  Vis dėlto atminkite, kad ne visos VPN paslaugos siūlo kokybiškas paslaugas. Mes rekomenduojame ieškoti tokio stipraus ir patikimo paslaugų teikėjo kaip „NordVPN“ (3,49 USD / md.) Og „SurfShark“ (1,99 USD / md.).

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map