واقعیت: شما می توانید وب سایت خود را به صورت رایگان ایجاد کنید.

اما من مطمئن هستم که شما این توصیه را شنیده اید: اگر شما در مورد حضور آنلاین خود جدی هستید ، از زکز ز، از!


پس از همه ، میزبانی میزبانی استاندارد در سطح ورودی هزینه بیش از $ 5 / мес. اگر می خواهید مردم به طور جدی به شما یا کسب و کار شما را بیفزایند, شما نمی توانید یک نشانی اینترنتی داشته باشید که می گوید شما از یک پلت فرم رایگان برای میزبانی سایت خود استفاده می کنید.

همچنین ، شما مطمئنا حرفه ای با یک وب سایت با آدرس مانند:

http://www.yourname.freewebsitebuilder.com

با این حال ، در این پست ، من از شما می خواهم یک وب سایت با استفاده از یک سازنده وب سایت رایگان ایجاد.

و دلیل خوبی برای من وجود دارد که من از شما می خواهم که این کار را انجام دهید. اما برای درک دلیل ، شما باید ببینید چه مقدار هزینه های وب سایت معمولی ایجاد می شود.

هزینه ساخت یک وب سایت

ساخت یک وب سایت معمول شامل هزینه های زیر است:

 • بت دامنه: درباره $ 10-12 / سال
 • میزبانی وب: رایگان / درباره $ 36-XXX / سال
 • ابزارهای وب سایت ساخت و توسعه: درباره $ 60 – 120 / سال (این می تواند به یک مجموع خوبی هم اضافه کند)

به غیر از نام دامنه ، بقیه هزینه ها مربوط به انتخاب شما از پلت فرم می باشد.

اجازه بدهید توضیح دهم.

بیایید بگوئیم که تصمیم گرفتید یک وب سایت وردپرس را راه اندازی کنید. بنابراین ، علاوه بر نام دامنه ، شما همچنین می توانید خرید کنید:

 1. میزبانی وردپرس مدیریت سالانه (هزینه در جایی در $ 48)
 2. تم حق بیمه وردپرس برای حدود $ 50
 3. یک دسته از پلاگین های حق بیمه

در مجموع ، باید انتظار داشته باشید که در حدود $ 200 در وب سایت خود هزینه کنید.

اما اگر پس از دو هفته متوجه شدید که وردپرس – مهم نیست که چقدر بزرگ در ابتدا آن را نگاه کرد ، برا رااششر 200 200 200 200

چطور احساس می کنید؟

اکنون وردپرس CMS عالی است و من از آن برای بسیاری از وب سایت هایم استفاده می کنم.

این همیشه برای من کار کرده است اما من می دانم مواردی که وردپرس واقعا مناسب نیست با توجه به شخصی که در حال ایجاد وب سایت و یا هدف وب سایت تلاش می کند حل کند.

قبل از ساختن یک وب سایت با آن ، معمولا از یک پلت فرم وب سایت مطمئن نیستید.

اما پس از آن خیلی دیر شده است ، درست است؟ نه

خوشبختانه, قبل از سرمایه گذاری یک دلار تنها می توانید این کار را انجام دهید بهترین سازندگان وب سایت خوب ارائه نسخه های رایگان اکثر این حتی شما را به وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود نمی برند.

نکته این است:

اگر از نسخه های رایگان استفاده می کنید ، بهتر ، انتخاب های مطمئنتر خواهید شد – انتخاب هایی که پشی پشی ایماا ن.

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که زمان زیادی را با سیستم عامل های مختلف به دست بیاورید تاز باز باز با باا باز با با با با با با با با بای بای بای بای بای بای بای باا بای بای بای کای کهب.

برای کمک به ساخت ساز مناسب برای وبسایت خود ، من 25 از بهترین سازندگان سایت رایگان را گرد هم می می آور.

3 که شما فکر می کنید برای شما مناسب تر است را در توضیحات و لیست کوتاه خود بخوانید.

بعد ، ثبت نام برای نسخه های رایگان خود را و ببینید که چگونه شما مانند پلت فرم. س از آن می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید ارتقا دهید یا چیز دیگری را امتحان کنید.

بنابراین در اینجا می رود

26 رایگان وب سایت سازندگان را انتخاب کنید

1. WordPress.com

در اینجا من صحبت میکنم WordPress.com و نه WordPress.org.

تفاوت بین این دو این است که WordPress.com یک راه حل میزبانی است که در آن وردپرس (شرکت والدین وردپرس) از میزبانی, ارتقا, امنیت و نگهداری سایت خود مراقبت می کند, در حالی که در WordPress.org, شما باید میزبانی را ترتیب دهید و تمام کارهای تعمیر و نگهداری خود را انجام دهید.

wqrdpress.com

بنابراین شما می توانید از WordPress.com به عنوان یک ابزار ایجاد وب سایت آنلاین استفاده کنید. هیچ چیز برای نصب یا پیکربندی وجود ندارد فقط ثبت نام کنید و تو خوب هستی

ما می توانید از نسخه رایگان WordPress.com برای شروع یک وبلاگ یا وب سایت استفاده کنید. نچه که بیشتر درباره WordPress.com می خواهم ، سادگی است که به وبلاگ نویسی و انتشار می انجامد. تجربه انتشاری که در وردپرس دریافت خواهید کرد ، بهترین گزینه را در اختیار شما قرار می دهد وقتی نگ اآ آآ آآ.

حتی با نسخه رایگان ، به 100 ها از تم های زیبای زیبا دسترسی خواهید داشت. برخی از این تم ها به خوبی طراحی شده اند که می توانند با وب سایت هایی که بر روی سازندگان حق بی ه Sب S S S ق S ق S S S S S S S S S.

به علاوه, آن را با سردبیر وبلاگ مشهور وردپرس می آید, بنابراین اگر نوشتن تمرکز شما است و شما نمی خواهید انجام امور فنی با WordPress.org, پس WordPress.com راه برای شما می باشد.

شروع به کار

 • وب سایت: wordpress.com
 • برنامه طرفدار: برنامه های پیشنهادی در $ 2,99 زمانی شروع می شود که برای یک سال ثبت نام کنید.

2 ویکس

ویک یکی از ابزار وب سایت سازنده وب سایت مورد علاقه ما. این میلیون ها وب سایت را در سراسر جهان اداره می کند.

هنگامی که شما یک وب سایت را در wix و این به این دلیل است که Wix دارای یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن است. بنابراین مهم نیست که چه الگو را انتخاب کنید ، همیشه یک نقطه شروع است.

اگر می خواهید طراحی کاملا سفارشی ، می توانید با یک صفحه خالی شروع کنید و هر عنصر را که دوست دارض.

ن ته قابل توجه دیگر سازنده سایت طراحی مصنوعی Wix (ADI) (بیشتر در مورد ساخت یک سایت با Wix ADI اینجا).

اساسا ، این سازنده سایت هوشمند طراحی مصنوعی ، سایت شما را برای شما فراهم می کند ، هنگامی که اه اتآاااآآآآآ این یک ویژگی بسیار توصیه شده است.

اکثر ابزارهای ساخت وب سایت رایگان که در این لیست مشاهده خواهید کرد ، اجازه نمیدهید بیش از صفحا به به به بت بف 3 بو 3 به بت ب 3 بت بف بت بف با 3 با 3 باف بات ب 3 بخ ب 3 ب 3 بت ب 3 ب 3 با 3 ب 3 ب 3 ب 3 ب 3 ب 3 ب 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 از سوی دیگر سازنده وب سایت Wix ، به شما اجازه می دهد صفحات نامحدود را اضافه کنید. 500یره سازی 500MB همچنین می تواند برای مدت زمان طولانی شما را پشتیبانی کند ، اگر سایت محتوایی سنگینی.

شروع به کار

 • وب سایت: wix.com
 • بیشتر بدانید: بررسی Wix
 • برنامه طرفدار: برای طرح شخص شخصی Wix..

3 Weebly

Weebly در مقایسه با موارد مشابه وردپرس و Wix در فضای رایگان (و حق بیمه) وب سایت سازنده بزرگ است.

در زمان نوشتن ، بیش از 30 میلیون وب سایت قدرتمند است.

همانطور که در بالا گفتم ، رفتن با Weebly به شما می دهد امنیت یک شرکت جامع که نه تنها فروشگاه آن رآ ک ک با امنیت ، شما همچنین چندین تم وب سایت زیبا و یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن آسان برای استفاده را را درک را درد.

نسخه رایگان Weebly به شما می دهد 500MB ذخیره سازی و دسترسی به تمام قالب ها و همچنین ویرایشگر کشیدن و رها شما همچنین به وب سایت Weebly و ویژگی های جذب سرب دسترسی خواهید داشت.


شروع به کار

 • وب سایت: weebly.com
 • بیشتر بدانید: بازنگری در Вероятно
 • برنامه حرفه ای: هر ساله سالانه با مبلغ 8 دلار در ماه شروع می شود. دامنه رایگان و اعتبار Google Adwords 100 $ دریافت خواهید کرد.

4 Ucraft

Ucraft یک ابزار ساخت وب سایت بسیار جذاب است که به شما امکان ایجاد وب سایت های شخصی زیبا را می دهد. ن را با یک نرم افزار آرم ساز سرد شما می توانید از آن برای ایجاد و دانلود فایل با رزولوشن بالا استف.

قالب های زیبا Ucraft همراه با ویرایشگر کشیدن و رها کردن آن ، Ucraft یک سازنده سایت بسیار قانع کننده است.

الب ترین ویژگی نسخه Ucraft این است که به شما اجازه می دهد نام دامنه سفارشی خود را اضافه کنید. من فکر می کنم Ucraft یکی از تنها دو سازنده وب سایت رایگان است که به شما اجازه می دهد یک نام دامنه ساک ناا باشا نفان باشن گشان گ.

شروع به کار

 • وب سایت: ucraft.com
 • برنامه حرفه ای: 10 $ / ماه – شما می توانید محصولات 50 را ثبت کنید و از روش های پرداخت 70 + استفاده کنید.

5 کارد

ابزار ایجاد وب سایت ، Carrd ، می تواند برای ساخت وب سایت های یک صفحه خیره کننده استفاده شود. Carrd در حال حاضر در بتا است اما بسیار امیدوار کننده است.

من ایده یک وب سایت یک صفحه ای را دوست دارم … و بیش از وب سایت ها ، Carrd. در حال حاضر ، Carrd در مورد قالب های 18 است ، که در مورد 6 بخشی از طرح حق بیمه است. قالب های رایگان نیز زرق و برق دار هستند و ویرایش آسان است. بعضی از عناصر مفید ، مانند عنصر فرم (عنصر شما نیاز به ایجاد یک فرم تماس) فقط در نسخه Pro وجود دب.

من احساس می کنم که طرح آزاد کارد کمی محدود است ، با توجه به اینکه چیزی به عنوان یک فرم تماس به ما با با بار با منارة اگر چه یک راه حل برای دادن یک ایمیل به طور مستقیم با ایمیل وجود دارد, اما من قطعا آن را دوست دارم بیشتر وجود دارد برخی از ویژگی های بیشتری در برنامه رایگان وجود دارد.

اقدام

 • وب سایت: carrd.co
 • Цена на: $ 19 / سال

6 سازنده سایت

SiteBuilder همراه با بیش از 10 000 قالب است. با استفاده از این تعداد غالبا تعداد زیادی از قالب ها ، می توان از آن برای ساخت یک سایت در هر دامهه اسک.

یکی از اولین چیزهایی که من در یک سازنده سایت دنبال می کنم ، قالب های آن است. و هنگامی که شما نمیتوانید الگوهای خود را بدون ثبت نام ببینید بسیار دشوار است که چنین ابزار را قکاوت Изтеглете 10 000 + قالب دارد ، SiteBuilder حتی یکی از آن را نمایش نمی دهد.

اما من امضا کرده ام و قالب ها را چک کردم. من قالب 10,000 را پیدا نکردم (شاید من خیلی زیاد جستجو نکردم) ، اما من آنهایی را که دیدم دوست داشم.

نسخه رایگان SiteBuilder شما اجازه می دهد یک وب سایت 5 صفحه ایجاد کنید. Bما همچنین می توانید به تمام قالب های SiteBuilder دسترسی داشته باشید.

همچنین – بررسی تیم را در سایت سازنده بخوانید.

اقدام

 • وب سایت: sitebuilder.com
 • برنامه طرفدار: طرح پیشنهادی SiteBuilder در $ 4,99 / месец شروع می شود (زمانی که سالانه پرداخت می شود). این طرح همچنین به شما یک نام دامنه رایگان و همچنین یک شناسه ایمیل رایگان سفارشی می دهد.

7 یولا

Yola با بیش از 12 میلیون کاربر در سراسر جهان ، سازنده سازنده وب سایت سازنده جامع برای کسب و کار شما.

در حالی که Yola قالب های محدودی دارد ، آنها برای وب سایت های کسب و کار اصلی / حرفه ای مناسب هستند.

وب سایت های رایگان که با یولا ایجاد می کنید بدون تبلیغات هستند. بنابراین حتی زمانی که شما وب سایت خود را در یک دامنه یولا در حال اجرا هستید, خوانندگان شما با آگهی هایی که از هر گوشه ای از وب سایت شما ظاهر می شوند, ناراحت نمی شوند.

اقدام

 • وب سایت: yola.com
 • رح پیشنهادی: هنگامی که صورتحساب سالانه ، طرح برنزی یولا هزینه $ 4.16 / ماه است.

8 وب سایت ها

وب با برخی از تم های متنوع و متنوع همراه است. من فقط می خواهم بیشتر از آنها حتی در برنامه آزاد قفل شده است.

با وب ، شما می توانید یک وب سایت کاملا کاربردی را در برنامه رایگان خود ایجاد کنید. وب سایت شما در زیر دامنه وب سایت میزبانی خواهد شد.

اقدام

 • وب سایت: webs.com
 • برنامه طرفدار: شما می توانید برنامه سایت اساسی وب را برای $ 5.99 / ماه (زمانی که به صورت سالانه پرش یاشش) )ررر))))).

9 وب سایت ساز

WebsiteBuilder یکی دیگر از ابزار ایجاد وب سایت رایگان با 1000s از تم است.

WebsiteBuilder دارای 1000s از قالب های خوب به دنبال است. من فکر می کنم رابط کلی WebsiteBuilder بسیار شبیه SiteBuilder است.

کدام کاملا عجیب است ایمیل های موجود در آن هم مشابه هستند!


اقدام

 • وب سایت: websitebuilder.com
 • رح پیشنهادی: طرح حق بیمه WebsiteBuilder هزینه 10.75 (زمانی که شما برای یک برنامه سالانه ثبت نام می کنید) ه.

10 IMالق IM

این سازنده وب سایت پیشرفته وب سایت های 11,240,766 تا کنون را پشتیبانی می کند.

IM Creator دارای مجموعه برجسته ای از قالب ها است. این همچنین دارای تعداد زیادی از ماژول های ساخت وب سایت است. CV ، تیم ، نمایش اسلاید ، متن ، مردم – شما آن را نام گذاری کنید. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که آنها را به وب سایت خود بکشید و رها کنید.

ویرایش بسیار آسان است ، و شما می توانید ویرایشگر IM خالق را امتحان کنید حتی بدون ثبت نام. میتونی امتحانش کنی اینجا را انتخاب کنید..

راه حل IM Creator کامل برای غیر انتفاعی و دانشجویان است. بنابراین ، اگر هنوز در حال تحصیل هستید یا در مورد یک علت فوق العاده پرشور هستید ، امروز ، IM Creator را امتی.

اقدام

 • وب سایت: imcreator.com
 • Цена на: $ 8 / мес.

11 محل سکونت

با استفاده از 100 + قالب ها در سراسر حوزه هایی مانند املاک و مستغلات, مد, عکاسی, وبلاگ, و عروسی در میان دیگران, Sitey قطعا خیلی بیشتر از ابزارهای وب سایت سازنده در این لیست است.

واضح است که این مجموعه ای از قالب هایی است که Sitey را به دست می گیرد. قالب ها همراه با ابزار کشیدن و رها کردن ابزار ابزار تمام نیازهای شما را پوشش می دهد.

نسخه رایگان Sitey اجازه می دهد تا یک سایت 5 صفحه ایجاد کنید.

اقدام

 • وب سایت: sitey.com
 • Вашата цена: 6,99 долара / мес..

توجه: ناامید کننده این است که حتی در این گران قیمت ، Sitey به شما یک سایت دوستانه را نمی دهد. برای آن انتظار می رود که مبلغ $ 7,99 / месец ((مانی که سالانه پرداخت می شود) بپردازید. اگر Sitey را با بعضی از گزینه های محبوب تر آن مقایسه کنید ، مطمئنا در این هزینه ها بهتر می شوید.

12 جیمیو

Jimdo به شما اجازه می دهد تا وب سایت های رنگارنگ ، اصلی و منحصر به فرد را ایجاد کنید. درباره 15 میلیون نفر اعتماد به Jimdo برای وب سایت خود.

Jimdo قالب های محدود اما زیبا دارد. همچنین دارای یک بخش وب سایت ویترین ، و اگر شما آن را چک کنید ، خواهید دید که مشتریان Jimdo برخی از ا ااب ا اقوو.

500ما در مورد ذخیره سازی 500MB برای ایجاد یک وب سایت یا وبلاگ رایگان با Jimdo دریافت کنید. شما همچنین به تمام قالب ها دسترسی خواهید داشت.
اقدام

 • وب سایت: Jimdo.com
 • برنامه طرفدار: حدود $ 6 / месец زمانی که سالانه صورتحساب می شود.

13 سایت 123

سایت 123 باعث ساخت وب سایت ها به آسانی به عنوان 1,2,3 می شود.

سایت 123 دارای یک طرح قیمت بدون مزاحمت است. این عالی است زیرا همانطور که می بینید در این لیست ، بسیاری از سازندگان وب سایت ، برنامه های اراا اج رج تت.

همچنین ، سایت 123 اجازه می دهد تا به کتابخانه های تصویر و آیکون رایگان دسترسی پیدا کنید. این یک ویژگی متفکرانه است زیرا انتخاب تصاویر مناسب بخش بزرگی از ساخت یک وب سایت زیبا است.

سایت 123 حتی می تواند برای ساخت وب سایت های یک صفحه ای براق استفاده شود که می تواند یک ویژگی عالی باوی باا باب.

Изтеглете 500 MB от MB MB, за да получите най-доброто от себе си, така че да се свържете с него..

اقدام

 • وب سایت: site123.com
 • Цена на: $ 9,80 / мес. هه سالانه پرداخت می شود.

14 WebStarts

تا این تاریخ ، WebStarts در مورد 3,8 میلیون وب سایت قدرت ، بنابراین شما می توانید بگویم این یک شرکت ششکشش اا.

برای شروع ، وبسایت WebStarts به نظر می رسد کمی زمانی که شما آن را مشاهده کنید پس از دیدن برخی از س اایت باتت بابت. دفتنی است ، شما نمیتوانید تعداد افرادی را که برای استفاده از وب سایت خود از آن استفاده می کنند نادیده.

با وجود اینکه صفحه وب به نظر می رسد ، قالب های WebStart واقعا خوب هستند!

نسخه رایگان به شما می دهد 1 GB ذخیره سازی. و تعداد صفحاتی که می توانید به سایت خود اضافه کنید محدودیتی ندارد. همچنین ، از آنچه که به نظر می رسد ، نسخه رایگان دسترسی کامل به تمام قالب ها را فراهم می کند.

برنامه رایگان در اینجا به رغم ذخیره سازی سخاوتمندانه بسیار محدود است ، زیرا به شما اجازه نمی نهی دهد ففبفف بنابراین من نمی دانم چگونه چنین وب سایت می تواند به شما سود برساند.

اقدام

 • وب سایت: webstarts.com
 • برنامه طرفدار: اولین نسخه "کاربردی"برنامه ای است که برای $ 9,78 / мес. به فروش می رسد. من آن را کاربردی می نامم زیرا اجازه می دهد حداقل یک نفر 100 با شما تماس بگیرد.

15 Webnode

با استفاده از 27 میلیون کاربر ، Webnode به شما امکان می دهد وب سایت های کسب و کار زیبا و حرفه ای را ایجاد ک. و حتی فروشگاه های آنلاین.

Webnode دارای برخی از تم های بسیار خوب است. طرح های حق بیمه بالاتر, ثبت نام عضویت را ارائه می دهند, بنابراین اگر شما هرگز نباید اجازه دهید افراد را در وب سایت خود ایجاد کنند, می توانید از ویژگی ثبت نام عضویت با برنامه 19.95 $ / месец Webnode باز کنید. این طرح همچنین به شما اجازه می دهد یک وب سایت را در زبان محلی خود ایجاد کنید.

نسخه رایگان تمام قالب های Webnode را باز می کند ، بنابراین می توانید وب سایت بصری بسیار جذاب را با به با به.

اقدام

 • وب سایت: webnode.com
 • برنامه طرفدار: هزینه محدود برنامه Webnode هزینه $ 5,95 / месец است.

توجه: حتی اگر معامله 5.95 $ / Webnode یک برنامه حق بیمه است ، وب سایت شما هنوز تبلیغات Webnode را نشان می دهد. فکر می کنم این یک دور برگشت بزرگ است. اولین طرح تبلیغاتی بدون آگهی .95هی 11.95 دلار هزینه دارد ، که البته برای کسی که به تمام ویژگی های اضافی دیئرس.

16 DoodleKit

این سازنده وبسایت 11 سال را در 2017 تغییر داد و امیدوار بود که قالبهای آن را تازه سازی کند.

نسخه رایگان Doodlekit اجازه می دهد تا یک وب سایت کامل را بدون محدودیت در تعداد صفحات ایجاد کنید. یره سازی عاقلانه ، شما 100MB را دریافت می کنید که درست است.

اقدام

 • وب سایت: Doodlekit.com
 • رح برنامه: برنامه ساده Doodlekit هزینه $ 10 / ماه که هر ساله به اتهامات.

17 Кабанова

با بیش از قالب های 300 ، Cabanova به شما اجازه می دهد که یک وب سایت خیره کننده ایجاد کنید "همانطور که به عنوان DNA شما منحصر به فرد است".

من وب سایت Cabanova را دوست دارم ، بنابراین من معتقد هستم که قالبهایش هم خوب هستند ، اما بدون آنکه به اه ا.

بخش وب سایت ویترین نیز به نظر نمی رسد به روز شده در سایت های اخیر, بنابراین واقعا دشوار است احساس نوع از سایت های شما می توانید با Cabanova ساخت.

نسخه رایگان به شما اجازه می دهد یک وب سایت 3 صفحه ایجاد کنید و 50MB را از داده ها می دهد. و از آنچه به نظر می رسد ، نسخه رایگان تمام قالب ها را غیر فعال می کند.

اقدام

 • وب سایت: cabanova.com
 • برنامه طرفدار: برنامه های حق بیمه در $ 19.48 / سال (برای یک وب سایت 3 صفحه) ، زمانی که پرداخت می شود سالانه. شما همچنین نام دامنه رایگان را با این برنامه دریافت خواهید کرد.

18 به شدت

با استفاده از یک توصیه از هیچکس غیر از سیت گودین, این ابزار ساخت وب سایت به شما اجازه می دهد یک وب سایت را در کمتر از 30 دقیقه ایجاد کنید که دارای مهارت های طراحی و کد گذاری صفر است.


اقدام

 • وب سایت: Strikingly.com
 • رح :یشنهادی: $ 8 / ماه زمانی که شما با یک برنامه سالانه بروید ، در غیر این صورت ، $ 12 در هر ماه است.

19 سیمبلا

این ابزار وب سایت ساز قدیمی 4 با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک ایجاد و حفظ حضور آنلاین خود را رر رو رو رو رو ا.

من فکر می کنم سیمبلا یک مجموعه جالب و متنوع از قالب ها دارد. علاوه بر این ، قیمت گذاری آن به بسیاری از افرادی که مایل به ایجاد یک سایت و ایجاد میزبانی کاملا مد،ی مدپی.

اقدام

 • وب سایت: simbla.com
 • برنامه طرفدار: $ 6 / месец (این هنوز یک پیوند سیمبلا را در پایین صفحه نگه می دارد ؛ برای خلاص شدن از آن باید به برااهه $ 12) ($ 12)

20 چوب الف

این برچسب به منظور توانمند سازی حتی افراد غیر فنی به منظور ایجاد وب سایت های زیبا و کاملا کاربرددی الز.

به طور کلی, من نشان را دوست دارم اما زمانی که من برخی از راه حل های دیگر مانند Squarespace و دیگران را با همان قیمت مقایسه می کنم, کمی مطمئن نیستم که چه چیزی از آن جدا شده است. البته ، Bookmark جدید است و راه طولانی برای رفتن وجود دارد ، اما در حال حاضر ، آنچه من دوست دارم برای برای درت.

ثبت نام برای نشانه باز کردن دوره های الکترونیکی یادگیری چوب الف است که در آن نشانه به شما می آموزد که چگونه کسب و کار آنلاین خود را آنلاین و چند راهنمایی در مورد چگونگی رشد بیشتر آن را.

همچنین ماژول هایی که SEO ، رسانه های اجتماعی و کسب و کار را به طور کلی در میان چیزهای دیگر پوشش ود مد مد.
اقدام

 • وب سایت: bookmark.com
 • Цена на: $ 11.99 / мес. کمانی که سالانه صورتحساب می شود.

21. سیسلیو

Siteleo به نظر می رسد وب سایت جامد و قالب های آن نیز خیره کننده است.

اما من احساس ناامنی در مورد آن را از آنجا که ظاهرا کانال های رسانه های اجتماعی سیتیلی به شدت نادی ناتتینانن منظورم این است که هیچ صدای جیر جیر یا پست از 2015 نیست ، اما از آنچه من می توانم از وب سایت دریافت کرشک ککد،،،،.

ادقانه بگویم ، من کاملا توسط تم های 10,000 که با سایلیو دریافت می کنید ، کاملا متمرکز شده ام. تمام تم های سیسلیونی در سراسر دسته ها مانند کسب و کار ، وبلاگ ، عکاسی ، عروسی و بیشتر زیبا هستن. برخی از آنها به راحتی می توانند با ابزارهایی مانند Squarespace رقابت کنند.

ما می توانید یک وب سایت بزرگ 5 صفحه ای با طرح رایگان سایلیو ایجاد کنید.

اقدام

 • وب سایت: sitelio.com
 • Цена на: $ 5,99 * / месец ، moما می توانید ماه به ماه پرداخت ، هیچ صورتحساب سالانه مورد نیاز است.

22 Sitem.co

در حالی که Sitem.co هنوز در بتا است ، وب سایت های صاحبان افتخار 247 را میزبانی می کند! این کمک می کند تا نمونه کارها ، راه اندازی محصول ، آژانس و وب سایت های شخصی را ایجاد کند.

یزهایی که من در مورد Sitem بهترین را دوست دارم این است که تم های ساده و در عین حال فروزان سریع است. و از آنجایی که اکثر کاربران Sitem انتظار می رود از آن برای نشان دادن کار خود استفاده کنند ، این قالب ها زاا ا،اززز.

همچنین, من فکر می کنم سازندگان این ابزار واقعا سعی کرده اند گزینه ای قابل دسترس برای همه افرادی که نمی توانند از قیمت بسیاری از ابزارهای سایت ساز حق بیمه استفاده کنند, ارائه دهند. (برای اطلاعات شما ، اکثر این ابزارها در حدود $ 10 / mo ه ینه می کنند یا اینکه هر ساله پرداخت می شود.)

نسخه رایگان از SSL پشتیبانی می کند ، بنابراین موتورهای جستجو حسابی سایت شما را قابل اعتماد تر مر می مددن. همچنین, آن بدون تبلیغ است, بنابراین Sitem به تبلیغات شما در وب سایت شما علاقه مند نیست و شما قادر خواهید بود برای ارائه یک تجربه بدون سر و صدا به بازدید کنندگان خود.

اقدام

 • وب سایت: sitem.co
 • Цена на: $ 25 за $

23 uCoz

uCoz یک راه حل کامل برای ساخت وب سایت است که به شما اجازه می دهد تا تعدادی از انواع سایت را به گاک با ار. این گردش کار جداگانه ای برای ایجاد انواع اصلی وب سایت ها مانند یک وب سایت شخصی ، یک وب سایت کسب و شگ ا ا ا ا ا ا ا ا ا اا ا.

متأسفانه ، زمانی که سعی کردم ثبت نام این uCoz ، من همه را در روند ثبت نام دست و پا چلفتی گرفتم. فقط اشکال بیشمار و زمینه های بیشماری وجود دارد. تجربه در حال حاضر من کاملا مخالف آنچه که من انتظار داشتم ، با توجه به این که یک فرایند ایجاد سای باب.

نکته دیگر این است که ویترین الگوهای رایگان خود را ندارد ، بنابراین شما پیش نمایش برنامه رایگان را اططان را ازا اان را ازا اان را ا اا اان را ا اازان را ا اا اان را ا ااز حارا با ا با ا با ا با با ا بان اا ا از ببب بر خلاف بسیاری از ابزارهای موجود در این لیست که به شما امکان می دهند وب سایت را در کمتر از 5 دقیقه منتشر کنید, uCoz باعث می شود بسیاری از لجستیک ها به صورت پیش فرض اجرا شوند.

همچنین ، هنگامی که برای یک حساب کاربری uCoz ثبت نام می کنید ، به طور خودکار برای سرویس خواهر بک کنخنآخ (در صورت تعجب ، uID خدماتی مانند "درمورد من ‘)

نسخه رایگان از یک نام دامنه سفارشی پشتیبانی می کند. این کاملا غیر معمول است زیرا اکثر سازندگان وب سایت آزاد شما را مجبور به استفاده از یک زیر دامنه می کیرک. نسخه رایگان uCoz همچنین بدون تبلیغات است.

اقدام

 • وب سایت: ucoz.com
 • Цена на стойност: $ 2,99 در هر ماه

24 تیلدا

Tilda کشیدن و رها کردن ابزار ساخت وب سایت است که به شما امکان ایجاد وب سایت های زیبا را می دهد. Tilda ترکیبی عالی از قالب ها برای مترجمان آزاد ، کسب و کارها ، آژانس ها ، مدرسان آنلاین و بسیاری ددگر.

وقتی اولین بار تیلدا را دیدم ، فکر کردم این خیلی شبیه Squarespace بود ، مخصوصا زمانی که من برخی از طرا هرا هرا هاا. اما همانطور که عمیق کشیدم ، متوجه شدم که تیلدا قالب های بیشتری دارد. علاوه بر این ، دارای عناصر طراحی 350 + است که بسیار بیشتر از Squarespace ارائه می دهد. یز دیگری که ارزشمند است این است که Tilda با صفحه های فرود زیبا نیز همراه است.

نسخه رایگان پشتیبانی می کند تا صفحات 50 و ذخیره سازی 50MB را ارائه می دهد و بدون تبلیغات است.

اقدام

 • وب سایت: tilda.cc
 • Цена на: $ 10 / ماه با پرداخت سالیانه.

25 نمونه کارها

همانطور که می توانید از نام خودتان را درک کنید Portfoliobox سازنده وب سایت است که به طور انحصاری برای آگهخ طخ خط.

در حالی که تمرکز این پلتفرم عمدتا بر روی نمایش کار است, همچنین از صفحات مانند وبلاگ و فروشگاه پشتیبانی می کند, بنابراین می توانید نمونه کارها خود را به عنوان یک وب سایت کامل در صورت تمایل گسترش دهید.

از آنجا که Portfoliobox به معنای میزبانی اوراق بهادار است, توجه خاصی به نیازهای هنرمند مانند پوسته های گواهینامه خیره کننده, ماژول های خدمات و ویترین ارائه شده است. تمام قالب های آن طراحی شده اند تا کار مشتری را برجسته کنند. اتمام آن مشتریان برجسته برای دیدن انواع اوراق بهادار شما می توانید با Portfoliobox ساخت.

همچنین ، نسخه رایگان نمونه کارها تبلیغات در نمونه کارها خود را انجام نمی دهد.

و به این دلیل که نسخه رایگان میزبان صفحات 30 است ، به شما پهنای باند کافی برای انتشار نمونه کارها نمونه کارها باب.

اقدام

 • وب سایت: portfoliobox.net
 • Цена на: $ 6.9 / ماه (هنگام خرید طرح سالانه).

26. Дуда

Duda ارائه دهنده عالی ابزار ساخت وب سایت رایگان است. با توجه به این که Duda همه چیز در مورد وب سایت های پاسخگو است, شما می توانید مطمئن باشید که حتی وب سایت رایگان خود را به زیبایی بر روی تمام دستگاه های تلفن همراه و قرص ارائه.

برجسته بودن طرح آزاد داود برای من ، ویژگی شخصی سازی آن است. من هیچ ابزار ایجاد وب سایت ساز رایگان را پیشنهاد نکردم که گزینه پیشرفته ای مانند شخصی سازی باشد. ی سازی براساس مکان بازدید کننده ، منطقه زمانی و بازدیدکننده های قبلی ، تجربه مرور خود را با یابیممماشن!

من فکر می کنم که الگو نیز عاقلانه است ، من فکر می کنم که داود دارای طرح های الهام بخش زیادی است. به علاوه ، شما همچنین می توانید ویرایشگر کشیدن و رها کردن Duda را دریافت کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me