12 velmi užitečných pluginů pro vlastní formuláře pro WordPress

Došlo k obrovskému nárůstu počtu podniků, které díky síle internetu nacházejí nové zdroje příjmů, nové klientelu a obchodní partnery. Nyní odkazuji nejen na webové stránky eCommerce, které nabízejí služby b2b a b2c, ale také na konvenční obchodní společnosti, jako jsou právní firmy a butikové investiční banky.


Jakékoli přiměřeně velké a dobře provozované obchodní zařízení si nemůže dovolit mít online přítomnost. Kvalita webových stránek se odráží na kvalitě obchodního podniku, takže musíme zajistit, aby obchodní web byl ve špičkové formě.

Jednou z klíčových a často přehlížených částí obchodních webových stránek jsou formuláře, které se na něm používají. Příkladem je kontaktní formulář, který hraje roli kupy mezi firmou a potenciálním novým klientem.

Mohli byste se naučit kódování a vytvořit si vlastní vlastní formuláře, nebo si můžete koupit plugin pro vlastní formulář. Pokud vás zajímá pozdější, zde je přehled některých nejlepších vlastních pluginů dostupných z celého webu.

Placené doplňky vlastních formulářů

Gravitační formuláře

GravForms

Tento plugin je absolutní bestií, pokud jde o funkční funkčnost, ale nový uživatel WordPress by jej měl považovat za hračku (viz srovnání Gravity a WP Forms zde). Nabízí bezproblémovou integraci s řadou dalších prémiových služeb, jako jsou Paypal, Stripe, Monitor kampaní, MailChimp atd. Kromě skvělých funkcí, které jsou do tohoto pluginu zabudovány, existuje řada doplňků, které by se mohly potenciálně přidat k jeho pluginům. použití. Vyzbrojeni editorem vizuálních formulářů, vícestránkovými formuláři, objednávkovými formuláři a podmíněnými poli; Tento plugin je nutností pro kohokoli, kdo hledá výkonného tvůrce formulářů.

Více informací & stahování

Formulář Craft

FormCraft

Form Craft pomáhá vytvářet responzivní formuláře pomocí nástroje drag and drop Builder. Podmíněnou logiku a živou aktualizaci lze využít k maximalizaci pohodlí uživatelů. Plugin také přichází s vestavěnou analytickou funkcí pro sledování odesílání dat a procenta konverze. Tento plugin může snadno pracovat společně s Mailchimpem, Monitorem kampaně, Můj mail, Získejte odpověď a AWeber.

Více informací & stahování

Ninja Kick

NijaKichpngpsd

3 motivy s čistým designem a 30 úžasným pozadím vám nabízejí veškerou nezbytnou přizpůsobitelnost. Kontaktní formulář můžete vytvořit pomocí kontaktního formuláře 7 a pomocí Ninja Kick pak na kontaktní formulář použít všechny fantastické změny. Jedním z rysů, které jsem si všiml při kontrole dema pro sebe, byl panel sociálních sítí, nad kontaktním formulářem, který by byl docela užitečný.

Více informací & stahování

ARForms

ARFormsBuilder

Ještě další prémiový formulář pro vytváření formulářů s podmíněnou logikou, přetažení & drop Builder, více integrace e-mailového marketingu, četné prvky formuláře a funkce okamžitého prohlížení. A pokud chcete přidat všechny tyto funkce, lze pomocí tohoto pluginu vytvořit formuláře pro létání a vyskakování. Plugin podporuje vícesloupcové formuláře a WPML, což znamená, že může být použit v mnoha jazycích. Plugin využívá reCaptcha k zabránění odesílání nevyžádané pošty a poskytuje analytický systém pro administrátora, aby se podíval na metriky ovlivňující míry odesílání formulářů.

Více informací & stahování

Doplňky vlastních formulářů zdarma

Podívejme se nyní na několik bezplatných pluginů, z nichž některé by mohly sloužit vašemu webu dobře a nestojí vás desetník.

Kontaktní formulář 7

Form7 &

Jednoduchý plugin pro správu formulářů může vytvářet více formulářů, podporuje odesílání formulářů AJAX a zabraňuje spamu jako kterýkoli z výše uvedených prémiových pluginů. Budete však potřebovat několik dalších doplňků, abyste mohli pracovat společně, abyste pomohli zachránit všechny příspěvky, které váš web obdrží. Tento plugin je dostatečný, pokud hledáte dobrý kontaktní formulář nebo trochu víc, ale není vhodný pro specializované funkce jako samostatný plugin.

Více informací & stahování

Formuláře Ninja

ninjaFormsDmeopngpsd

Formuláře Ninja poskytují průměrnému majiteli blogu úžasné řešení bez tvorby. Drag and drop Builder vám pomůže snadno vytvořit úžasný vlastní formulář. Jelikož se jedná o bezplatný plugin, jsou jakékoli úpravy vítány a byly navrženy tak, aby vám pomohly upravit kód podle vašich potřeb. Můžete spravovat, exportovat a upravovat příspěvky, které váš web dostává. Pro bezplatný plugin nabízí spoustu funkcí a pokud budete potřebovat více, na Ninja Forms bude pro tento plugin spousta komerčních rozšíření.

Více informací & stahování

Závěr

Jak jste si možná už všimli, určitá tvorba formulářů & moduly plug-in pro správu se hodí dobře pro obecné účely a některé jiné jsou velmi dobré v určitých funkcích. Je jen na vás, abyste si vybrali jeden z 12 skvělých pluginů, které jsou zde uvedeny, a udělejte práci pro svůj web.

Doporučil bych kontaktní formulář 7 pro průměrného vlastníka blogu, který hledá efektivní kontaktní formulář. Ale pokud provozujete online podnikání, měli byste zkusit Gravity Forms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map