15 Inspirující témata vzdělávání WordPress

Pro mnoho z nás je vzdělání čistě snahou o poznání a je to prostředek, jak se připravit na lepší budoucnost.


Tradiční formy vzdělávání jsou pro mnoho obyčejných lidí stále dražší a mimo dosah. Vysokoškolské kurzy a univerzitní diplomy mohou rodičům a studentům poskytnout dobrý zpět. Vzhledem k tomu, že se internet stal místem, kde se prodává většina věcí, není divu, že se to stalo i zde. Mnoho předních vzdělávacích institucí má online přítomnost, aby přilákalo studenty z celého světa.

Existuje řada témat WordPress navržených speciálně pro podporu vzdělávacích institucí, jako jsou školy, univerzity, vysoké školy, školky a dokonce i soukromí lektoři..

Většina z těchto témat je citlivá, zaměřená na mobilní zařízení, které nese mladší cílové publikum. Tato témata jsou navržena tak, aby byla vysoce funkční a kompatibilní s pluginem WooCommerce, takže platba předem za kurz je snadná.

Prohledal jsem několik témat WordPress Education a uvedl jsem 15 z nich pro bližší pohled.

Lincoln – Vzdělávací materiál Design WordPress Téma

Lincoln

Dispozice Lincolnu byla navržena odborníky, kteří mají dobré znalosti z oblasti vzdělávání. Kurzy lze rozdělit do kategorií a rozdělit do tříd. Můžete nastavit ceny a slevy, získat recenze, vytvářet události a přiřadit řečníka. Je také kompatibilní s oblíbeným pluginem LearnDash, třebaže jej budete muset zakoupit samostatně.

Cena: 59 $

Vzdělávání WordPress Téma | Vzdělávání WP

Vzdělávání WP
Vzdělávání WordPress Theme přichází s pluginem LearnPress, který vám přináší nejlepší zážitek z učení. To také znamená, že ušetříte 250 $, což je cena doplňků LearnPress. Pokud se chcete přesunout na jiné téma, tento plugin zajistí, že všechna vaše data zůstanou v bezpečí. Jsou možná tři různá rozvržení domovské stránky, takže si můžete vytvořit web, který je svým vzhledem zcela jedinečný.

Cena: 59 $

Hlavní město

Hlavní město
Capital přichází s widgetovanou domovskou stránkou a integrací kalendáře událostí. Pro začátečníky i odborníky bude toto téma snadno použitelné. Je postaven na rámci ZOOM, který tvoří jádro každého tématu z WPZOOM. Je vysoce přizpůsobitelný a Visual Customizer vám dává kontrolu nad vzhledem vašich webových stránek.

Cena: 69 $

Jazykový kurz WordPress Téma

Jazykový kurz
Jazykový kurz je snadno nainstalovatelný a plně přizpůsobitelný téma. Dodává se s 80+ krátkými kódy a posuvníky pro sdílení obrázků. Celoživotní aktualizace zkracují nákup a efekty líného načtení pomohou udržet pozornost čtenáře na stránce.

Cena: 75 $

Masterstudy – Vzdělávací centrum WordPress Téma

MasterStudy
Masterstudy spojil dobrý design s kolekcí prémiových pluginů, aby efektivně prezentoval vaše kurzy. Vzdělávací organizace a jednotlivci nabízející online kurzy mohou snadno vytvářet obsah pomocí Masterstudy. Kurzy lze kategorizovat a zahrnout podrobnosti o cenách a slevách pro každou třídu. Šablony pro „Učitele“ umožňují zobrazit podrobné informace o každém učiteli a pomáhají studentům najít ty správné. Pro zvýšení pocitu naléhavosti mezi studenty, kteří se chtějí přihlásit na kurzy, byl poskytnut odpočítávací kalendář.

Cena: 59 $

Školní okres WordPress Téma

Školní čtvrť
School District má nápadnou stránku O nás, která může zaujmout čtenáře. Parallax rolování umožňuje příjemný zážitek z prohlížení. Automatické aktualizace instaluje aktualizace automaticky. Téma je připraveno na widget a přichází s krátkými kódy, takže můžete snadno vkládat obsah.

Cena: 79 $

Chytrý kurz – téma systému řízení učení

Chytrý
Clever Course je vytvořen pro vytváření a prodej kurzů online. Může oddělit stránku a provádět kvízy, které pomáhají vyhodnotit studenta. Šablona vstupní stránky nabízí možnost zakázat záhlaví i zápatí, což umožňuje celé stránce přenášet obsah. Web můžete přeložit do mnoha jazyků, protože je vícejazyčný.

Cena: 59 $

Guru | Učení Management WordPress Téma

Guru
Guru je špičkové vzdělávací téma WordPress, které kombinuje Sensei, BuddyPress, WooCommerce, Mailchimp, Kalendář událostí a WooCommerce. Špičkové pluginy a dobrý, univerzální design usnadňují práci s nimi. Výuka a učení tohoto tématu se stává snadným cvičením pro každého.

Cena: 59 $

Vzdělávací zprávy WordPress Téma

Vzdělávací zprávy
Education News je plně upravitelné téma, které je připraveno pro vícejazyčné použití. Můžete jednoduše použít dvoustupňovou instalaci nebo si můžete zvolit optimalizaci motivu pomocí Theme Customizer nebo 80+ krátkých kódů. Téma také umožňuje uživatelům neomezenou paletu barev.

Cena: 75 $

Soukromí učitelé WordPress Téma

Soukromí učitelé
Studentům i lektorům bude snadné používat webové stránky vytvořené s tématem Soukromí učitelé. Hledání lektorů lze zahájit přímo z domovské stránky. Bloky průhledného obsahu dodávají webům módní dojem.

Cena: 75 $

Malí lidé, WordPress téma mateřské školy

Malí lidé
Téma Little People lze použít pro školky, školky nebo centra péče o děti. Zahrnuto bylo mnoho přednastavených stránek vhodných pro školky a péči o děti, což vám ušetří čas a úsilí při vytváření vlastních stránek. Má sekci blogu a byly k dispozici počitadla čísel, která zobrazují počet šťastných dětí a šťastných rodičů.

Cena: 49 $

Dětské děti – základní škola vzdělávání pro děti

Dětské děti
Baby Kids je téma vhodnější pro webové stránky základních škol. Je kompatibilní s většinou pluginů a některé prémiové pluginy, jako je Page Builder a Best Slider, jsou již zahrnuty. Úspory získáním těchto dvou pluginů téměř pokryjí kupní cenu tématu. Byly zahrnuty stránky událostí a každá událost může mít svou vlastní stránku.

Cena: 49 $

Vzdělávací středisko Školicí kurzy WordPress Téma

Vzdělávací centrum
Vzdělávací centrum je navrženo pro použití škol, vysokých škol, univerzit, online kurzů a vzdělávacích programů s mnoha barevnými možnostmi a chytlavým designem. Je kompatibilní s programem LearnDash. Po zakoupení tohoto motivu získáte 30% slevu na plugin LearnDash.

Cena: 59 $

Driveme – Téma WordPress autoškoly

Driveme
Driveme je dobře vytvořené téma navržené s ohledem na autoškoly. Lze ji však upravit i pro jakýkoli jiný vzdělávací institut. Jsou možné formáty jedné stránky nebo více stránek. Můžete se podívat na ceny různých kurzů a rezervovat si to samé. Tlačítka CTA jsou k dispozici také jako součást tématu. Toto téma je vítězem soutěže Envato Most Wanted Contest v kategorii Vzdělávání na ThemeForest.

Cena: 49 $

To je souhrn některých lépe navržených témat WordPress Education. Jak vidíte, existuje celá řada možností. Který z nich si vyberete, závisí na potřebách vašich vzdělávacích webových stránek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map