15 povinných plug-inů pro affiliate obchodníky

Úspěch ve vytváření webových stránek WordPress závisí na mnoha věcech. Zohledňuje vaši kreativitu, ziskovost vašeho nápadu a vaši vytrvalost.


A co je důležitější, záleží na vašich schopnostech a znalostech v obrovském světě pluginů WordPress.

Je pravda, že affiliate obchodníci již mají na talířích spoustu věcí. Proto je WordPress pro ně ideální platformou. S neustále se rozšiřující knihovnou pluginů mohou snadno přidávat funkce a funkce, aniž by se museli učit kódovat.

Většina pluginů z knihovny WordPress má také přímý integrační proces. Vše, co musíte udělat, je vyhledat požadovaný plugin, klikněte na „Instalovat“ a poté na „Aktivovat“.

To však neznamená, že můžete libovolně fackovat na jakýkoli plugin, kdykoli se vám bude líbit. Jistě, spousta samoučených uživatelů WordPress se učí skrze pokus a omyl. Ale v případě přidružených obchodníků mohou chyby stát náklady na zisk denně.

Ať už potřebujete spravovat přidružené odkazy nebo si přejete být viditelní ve vyhledávačích, níže je prvních 15 pluginů WordPress, o kterých musíte jako affiliate marketingu vědět:

Přidružené odkazy

První plugin WordPress, který potřebujete jako affiliate marketing, je správce affiliate odkazů. Tito vykonávají nejdůležitější práci integrace affiliate odkazů a ujistěte se, že dostanete zaplaceno.

1. Snadné přidružené odkazy

Web: https://prettylinkpro.com – Cena: Zdarma / 49 $ ročně

Populárnější alternativou k Easy Affiliate Links by byla Pretty Link Lite. Je ideální pro obchodníky, kteří chtějí dělat víc, než jen maskovat, spravovat a sledovat své odkazy. Nejen, že zahrnuje všechny funkce správy pláště, které kdy budete potřebovat, ale také přichází s rozšířeným nastavením, dalšími nástroji a komplexnějšími přehledy.

Pokud máte rozpočet, můžete také upgradovat na profesionální verzi, která vám umožní automaticky nahradit klíčová slova na celém vašem webu přidruženými odkazy, implementovat maskovaná přesměrování a split testování.

3. Žízeň – pomocníci

Web: http://support.bestazon.io – Cena: bezplatný / neziskový dárcovský model

BestAzon je jedním z nejužitečnějších pluginů pro správu odkazů pro affiliate marketingu, který prodává prostřednictvím Amazonu. Způsob, jakým to funguje, je jednoduchý: převádí odkazy Amazon na globální přidružené odkazy a poté uživatele přesměrovává do lokalizovaného obchodu Amazon.

Je to vynikající způsob, jak svým návštěvníkům nabízet relevantní nabídky, zvyšovat počet konverzí a budovat důvěru ve vaši značku. Po instalaci stačí zadat vaše Amazon Affiliate ID pro příslušná tržiště.

Je však třeba poznamenat, že BestAzon vydělává peníze prostřednictvím neziskového dárcovského modelu nebo paušálních plateb.

  • Model darování (zdarma k použití) používá 3 ze 100 kliknutí na přidružený odkaz k zobrazení stránky zprostředkovatele, z níž má prospěch nezisková organizace..
  • Paušální poplatek vám účtuje 6 $ měsíčně.

5. EasyAzon

Web: https://wordpress.org/plugins/wp-cloaker – Cena: Zdarma

Pokud chcete rychlý, spolehlivý a lehký doplněk pro maskování přidružených odkazů, pak je WP Cloaker jednou z lepších možností. Pokud jde o funkce, tento plugin je stejně intuitivní a robustní jako Easy Affiliate Links.

Navzdory jednoduššímu rozhraní přichází WP Cloaker s nástrojem pro hlášení v reálném čase, který vám může poskytnout užitečný graf kliknutí. K monitorování nejúspěšnějších přidružených kampaní můžete využít také ovládací prvek „Deset odkazů“.

Jeho jedinou nevýhodou je nedostatečná škálovatelnost. Přesto by mělo stačit na pokrytí všech vašich potřeb správy partnerských odkazů – od kategorizace odkazů po sledování uživatelů.

7. Partnerské odkazy Lite

Web: https://wordpress.org/plugins/affiliate-coupons – Cena: Zdarma

Jak název napovídá, Affiliate Coupons je plugin, který vám umožňuje propagovat speciální nabídky pomocí propagačních kódů na vašem webu WordPress..

Po instalaci zahrnuje celý proces nastavení několik jednoduchých kroků. Stačí přidat údaje o dodavateli, vložit kód kupónu, doplnit jej stručným popisem a vložit kupóny pomocí krátkého kódu.

Celý proces zní jednoduše, ale výsledek vypadá z pohledu uživatele svůdně a profesionálně.

9. Coupon Creator

Web: https://www.soft79.nl/product/woocommerce-extended-coupon-features – Cena: 29 € zdarma

Pokud pro své online prodejní úsilí závisí na platformě WooCommerce, měli byste již být obeznámeni s vestavěnými funkcemi správy kuponů. Funkce rozšířeného kupónu WooCommerce jednoduše umožňují rozšířit funkčnost uvedených funkcí.

Pro ty, kteří mají zájem o použití tohoto pluginu, stojí za to prozkoumat funkci automatického kupónu. To vám umožní vytvořit automatické kupony, které se spouští, když jsou splněny určité podmínky.

Pokud například zákazník použije konkrétní způsob platby, bude k pokladně automaticky přidán automatický kupón. S verzí pro můžete zavést pokročilejší promo mechaniky, jako jsou množstevní slevy a freebies.

Srovnávací tabulky produktů

Potřebujete propagovat dva nebo více přidružených produktů na jednom příspěvku? Vynikající způsob, jak toho dosáhnout, je prezentovat každý produkt úhledně v srovnávací tabulce nebo tabulce.

11. WP-Lister Lite

Web: https://huge-it.com/product-catalog – Cena: 29 USD zdarma

Tento další plugin – Katalog – umožňuje vytvářet komplexní katalogy produktů doplněné obrázky, hvězdičkami a tlačítky pro sociální sdílení.

Design-moudrý, katalog je jedním z nezbytných v tomto seznamu. Umožňuje kterémukoli přidruženému prodejci během několika kliknutí změnit svůj nově vytvořený web WordPress na profesionálně vypadající obchod s elektronickým obchodem..

Vše, co musíte udělat, je vybrat si z pěti bezplatných šablon katalogů – všechny jsou již předkonfigurovány pro maximální uživatelský komfort. Například posuvník obsahu je ideální, pokud chcete prezentovat obrázky produktů ve vysokém rozlišení.

Katalog má také několik pozoruhodných funkcí, včetně, ale nejen, odezvy na mobilní zařízení, zoomování fotografií a vyskakovacích oken lightboxu. Při aktivaci příliš mnoha vizuálních funkcí buďte opatrní, protože mohou negativně ovlivnit výkon vašich stránek.

13. TablePress

Web: https://premium.wpmudev.org/project/wp-smush-pro – Cena: 49 $ / měsíc zdarma (členství ve WPMU DEV)

Komprese a optimalizace Smush Image – také známá jako „WP Smush“ – je nejpopulárnější komprimační plugin pro média, který je dnes k dispozici. Jedná se o zásuvný modul typu non-nesmysl, který dokáže tuto práci provést jediným kliknutím.

Chcete-li získat přístup k pluginu, přejděte na „Média“ > ‘WP Smush ‘, kde můžete snadno„ hromadně rozbít “až 50 snímků zdarma.

Za prémiovou verzi můžete zaplatit, abyste hromadně optimalizovali vše ostatní za hranicí 50 obrázků. V opačném případě budete muset všechny komprimovat z knihovny médií ručně.

Program WP Smush funguje tak, že komprimuje velikost souborů obrázků bez snížení kvality. To výrazně zvyšuje dobu načítání tím, že snižuje celkovou spotřebu šířky pásma na každé stránce.

15. Posilovač výkonu WP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map