15 Temat e WordPress për Kafshët shtëpiake dhe Vets

Dyqanet e kafshëve shtëpiake dhe veterinerët, si çdo biznes tjetër, duhet të kenë një prani në internet për të arritur një audiencë më të gjerë. Shumë mirë prej tyre zgjedhin WordPress-in popullor si sistemin e tyre të menaxhimit të përmbajtjes. Përveç shërbimit si një platformë ideale, WordPress ka tema për të mbuluar një numër të ngrohtë dhe kategori biznesi, kafshë shtëpiake dhe vets të përfshira. Shumë tema të WordPress kanë modele specifike për të mbuluar çdo nevojë, dhe ju mund t’i adoptoni ato si përmbajtja dhe imazhet tuaja, thjesht duke ndryshuar. Ata gjithashtu ofrojnë hapësirë ​​të madhe për personalizim. Klinikat veterinare, qendrat e kafshëve shtëpiake, grooming kafshët shtëpiake, kafshët shtëpiake dhe qendrat e kujdesit për kafshët shtëpiake mund të bëjnë secilën prej këtyre temave të tyre.


Kafshët shtëpiake të lumtur

Kafshët shtëpiake të lumtur Kafshët shtëpiake të lumtur ju ndihmojnë të ndërtoni faqe interneti të dizajnuara bukur me ndihmën e Visual Composer, i cili përfshihet si një shtojcë falas. Anydo uebfaqe në lidhje me kafshët shtëpiake mund të duket e mirë në këtë temë. Fonts typekit dhe fontet e Google janë të përfshira, kështu që mund të jeni i sigurt që teksti do të duket i mirë. Blog dhe karakteristikat e revistës vijnë me temë dhe mund t’ju nxisin të filloni një blog të lidhur me kafshët shtëpiake, i cili mund të shtojë vlerë në faqen tuaj të internetit. Mimi: 59 dollarë

Tema WP Veterinare e kopshtit zoologjik

Kopshti Zoologjik Kopshti Zoologjik është i ndërtuar në temën e WordPress Blank. Paketa Quickstart që vjen me temën përmban të gjitha ndihmat e nevojshme për vendosjen dhe rregullimin e faqes tuaj të internetit – Google Maps, Megamenu, galeri me porosi, blog dhe më shumë. Për më tepër, ka faqe të paracaktuara për çdo aspekt të faqes tuaj të internetit. Mimi: 39 dollarë

Dyqan manar

Dyqan manar Pet Store është projektuar me theks në funksionalitetin e blerjeve dhe prezantimin e produktit. Integrohet mirë me WooCommerce. Pra, nëse po kërkoni të shesni sende të lidhura me kafshët shtëpiake, kjo mund të jetë një platformë ideale. Të gjitha widget-et e personalizuara paraqiten si shtojcë, dhe gjithashtu mund t’i përdorni me lehtësi me tema të tjera. Cmimi 59 $

PETCARE

Kujdesi për kafshët shtëpiake Pesë rrëshqitës të ndryshëm me dy shtojca rrëshqitëse janë përfshirë me PetCare, dhe këto do të ndihmojnë të përqendrohen vëmendja te produktet dhe shërbimet që doni të theksoni. Gjashtë paraqitje të faqes në shtëpi mund të kujdesen për qendrat e kujdesit për kafshët shtëpiake, qendrat mjekësore për kafshët shtëpiake dhe dyqanet e kafshëve shtëpiake. Pajtueshmëria e BuddyPress do të thotë që ju mund të krijoni një komunitet të dashuruar për kafshët shtëpiake dhe t’i sillni produktet tuaja në një audiencë më të synuar. Ndërtimi i komunitetit gjithashtu mund të ndihmojë në adoptimin e kafshëve shtëpiake, dhe qendrat e adoptimit të kafshëve shtëpiake mund të favorizojnë këtë temë. Mimi: 59 dollarë

PetCenter

Qendra e përkëdhelur PetCeter mund të personalizohet që t’i përshtatet çdo biznesi, por është ndërtuar me kafshë shtëpiake dhe vets në mendje. Strehëzat e kafshëve, klinikat e kafshëve, qendrat e trajnimit të qenve, shërbimet e kujdesit për kafshët shtëpiake dhe veglat do ta konsiderojnë këtë temë të përshtatshme. Tema mund të personalizohet duke përdorur opsionet në panelin e opsioneve të temave. Slider intro i ekranit të plotë dhe sfondi paralel janë mjete të dobishme për ndërtimin e faqeve të shtëpive të verbuara. Mimi: 49 dollarë

Dawg

Dawg Kjo temë për fëmijë e ndërtuar me shtojcën ndërtuese të faqes Layers është dritë në kode dhe performancë e lartë. Stilizimi dhe ndërtimi i faqeve vjen lehtësisht duke përdorur panelin personalizues në Dawg. Janë përfshirë katër stile të faqes fillestare dhe ju mund të shtoni formularin e kontaktit 7 dhe Google Maps në faqen e internetit. Udhëzimet e hollësishme do të ndihmojnë në ndërtimin e faqeve, por nëse dëshironi, thjesht importoni përmbajtjen demo dhe filloni kokën. Mimi: 41 dollarë

Kujdesi për kafshët shtëpiake

Kujdesi për kafshët shtëpiake Kujdesi për kafshët shtëpiake është një temë e gjithanshme dhe mund të përdoret për groomers për kafshë shtëpiake, spitale për kafshë shtëpiake dhe shërbime hoteliere si dhe nga dyqanet e kafshëve shtëpiake. Në fakt, ekzistojnë 4 lëkurë të paracaktuar, një për secilin shërbim. Tre shtesa premium janë bërë pako falas – Visual Composer, PO Composer and Revolution Slider, duke e bërë këtë temë një propozim me vlerë të mirë. Readyshtë gati WooCommerce duke siguruar funksionalitetin e dyqaneve, dhe shtojca WP Booking Calendar jua bën të lehtë menaxhimin e emërimeve. Mimi: 64 dollarë

PetVet

PetVet Me më shumë se 6 versione në faqen kryesore, një Rrëshqitës Revolucioni, Kompozitor Visual dhe elemente krijuese të seksionit, PetVet mund t’ju ndihmojë të krijoni një uebfaqe elegante dhe profesionale për veterinerët. Zgjidhni nga mijëra faqe dhe bëjeni ato vetë. Karakteristikat e temës do të ndihmojnë me markën, dhe duke qenë plotësisht të përgjegjshëm dhe të gatshëm WooCommerce, tema është e përshtatshme për çdo dyqan të përkëdhelur ose shërbim të lidhur. Mimi: 59 dollarë

PetPress

Pet Press Me përfshirjen e Visual Composer për ndërtimin e faqeve drag and drop, dhe Boxy Builder për ndryshimin e paraqitjes dhe fshehjen dhe shfaqjen e çdo sendi, PetPress ofron hapësirë ​​të shkëlqyeshme për hartimin e uebfaqes tuaj të përkëdhelur ashtu si e keni imagjinuar. Thjesht shtoni një shtojcë të rezervuar për menaxhimin e emërimeve në këtë temë të gatshme WooCommerce për ta shndërruar faqen tuaj te internetit në një dyqan të plotë duke ofruar produkte dhe shërbime të lidhura me kafshët shtëpiake. Mimi: 59 dollarë

Klubi i kafshëve shtëpiake

Klubi i kafshëve shtëpiake Pet Club është një tjetër temë që do të jetë e mirë për qendrat e adoptimit të kafshëve shtëpiake pasi përfshin një ekran të listave të dobishme ku mund të rendisni kafshët sipas çdo kriteri. Përputhshmëria e BuddyPress do t’ju ndihmojë të gjeni miq për kafshët tuaja shtëpiake dhe të ndërtoni një komunitet në qendër të përkëdhelur. Tema vjen e mbushur me një mjet të përparuar për instalimin e të dhënave demo që ju lejon të krijoni një kopje të saktë të pamjes paraprake me vetëm një klik. Mimi: 59 dollarë

Kujdesi për kafshët

Kujdesi për kafshët Kujdesi për kafshët është një temë WordPress që është e mbushur me karakteristika, shumë prej të cilave mund të personalizohen nga paneli i administratorit. Kjo temë është integruar plotësisht me Petfinder, kështu që ju mund të përdorni shtëpitë për kafshët shtëpiake menjëherë nga faqja juaj e WordPress. Postimi i kafshëve shtëpiake dhe kafshëve të tjera për birësim është gjithashtu më i lehtë pasi përfshihen listat e shkurtra për listat e kafshëve. Mimi: 49 dollarë

shpëtim

shpëtim Shpëtimi është një tjetër temë WordPress për kafshët shtëpiake që vijnë të integruara me Petfinder. Ju mund të sinkronizoni faqen tuaj në WordPress me llogarinë tuaj Petfinder thjesht duke futur API-në tuaj dhe Id për strehimin me Petfinder. Kjo temë është ndërtuar me vetëm një qëllim – gjetjen e një shtëpie për një kafshë. Llojet e kafshëve të mbështetur nga kjo temë janë të njëjta me Petfinder. Ju gjithashtu mund të shtoni manualisht kafshët shtëpiake në Rescue thjesht duke shtuar një postim ose një faqe. Mimi: 54 dollarë

vets

vets Vets është një temë e pasur me përgjegjësi WordPress, e cila mund të përdorni për një uebfaqe veterinare, shëndetësore ose mjekësore. Compatibleshtë në përputhje me shportën e blerjeve ecwid dhe formularin e kontaktit 7. Mund të përfshini faqe të vetme ose mjek. Të gatshëm për të përdorur ikonat e veterinerëve që mund t’i vendosni strategjikisht në faqen tuaj të internetit, janë në dispozicionin tuaj. Mimi: 49 dollarë

Animacare

Anima Care Animacare është një temë e përgjegjshme WordPress për vets. Një klinikë kafshësh ose spital gjithashtu mund të miratojë temën. Logoja juaj mund të shtohet lehtë në faqen e internetit. Gjeneratori i Shkurtër është i dobishëm dhe thjesht duhet të zgjidhni blloqet e kërkuara dhe opsionet e shënimit. Gjeneratori i Shkurtër do të ndihmojë në ndërtimin e faqeve. Mimi: 49 dollarë

Pets & vets

Pets & Vets Ju mund t’i jepni uebfaqes tuaj një pamje të veçantë duke përfshirë veprat artistike të tërhequra me dorë që Pets & Vets oferta. Instaloni WooCommerce të bashkuar për ta bërë faqen tuaj në internet një dyqan në internet, ose thjesht kaloni instalimin nëse dëshironi të përdorni faqen e internetit për qëllime të tjera. thjesht duke zëvendësuar imazhet dhe përfshirë përmbajtjen e duhur. Mimi: 59 $ Një prani në internet është veçanërisht e dobishme për qendrat e adoptimit të kafshëve shtëpiake dhe qendrat e shumimit, pasi listat do t’i ndihmojnë kafshët shtëpiake të gjejnë shtëpi dhe bashkëshortë. Pothuajse të gjitha temat e mësipërme mund të personalizohen lehtësisht, dhe nuk mund të gaboni me to.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map