Ka shumë njerëz që bëjnë rezolucione për të goditur rregullisht palestrën përreth kësaj periudhe të vitit. Do të ishte një kohë e mirë për ta çuar palestrën tuaj në nivelin tjetër duke reklamuar palestrën tuaj / qendrën e fitnesit përmes fuqisë së internetit, kështu që këtu disa tema për faqet e internetit të palestrave WordPress.


Symetrio

7

Symetrio u krijua dhe u zhvillua për t’i shërbyer më së miri platformës online të çdo biznesi të industrisë së fitnesit nga entuziastë të sportit që punojnë së bashku me profesionistë të palestrës anësore.

Kjo temë funksionon për një palestër, klube fitnesi, qendra shëndetësore, trajnerë personalë dhe faqe të tjera të aktiviteteve sportive. Karakteristikat e kësaj teme përfshijnë klasa, orar / orar, ngjarje, orë hapjeje, sfond paralel, 3 paraqitje të ndryshme në blog dhe një grup i dobishëm i kodeve dhe pajisjeve të shkurtra.

Më shumë detaje & Shkarkime | Mimi: 58 dollarë

Në formë

8

Në temën Shape ka disa mjete të bëra posaçërisht për industrinë e fitnesit siç është një modul stërvitje i cili ju lejon të krijoni një program me detaje përfshirë ditët e stërvitjes, intensitetin, muskujt e punuar, nivelin e stërvitjes, etj..

InShape gjithashtu integron stërvitjet me një kalendar që e bën të lehtë ndjekjen e tij. Përdorni këtë temë të gatshme për përkthim, së bashku me rrëshqitësin e saj HTML5, menunë ngjitëse të ngjitjes, Mega Menu, opsione të përparuara të SEO dhe forma efektive të kontaktit.

Më shumë detaje & Shkarkime | Mimi: 48 dollarë

Udhëzues palestre

4

Udhëzuesi i Palestrës është pasi emri i temës mund të sugjerojë një temë për palestrat dhe qendrat e fitnesit, ai mund të përdoret si një mjet për të edukuar dhe monitoruar përdoruesit e palestrave. Përdoruesi i palestrës mund të menaxhojë numrin e klasave dhe të monitorojë objektet e palestrës. Kjo paketë tematike përfshin menaxhimin e galerisë, rrëshqitës & mjetet e menaxhimit të shiritit anësor dhe një ndërtues faqesh.

Më shumë detaje & Shkarkime | Mimi: 58 dollarë

FitnessGYM

2

Tema e pastër, retinë e gatshme, me përgjegjësi WordPress për qendrat e palestrës dhe palestrave. Kjo paketë tematike përfshin mbështetjen e jetës, gatishmërinë e përkthimit, të ndërtuar në orarin, rrëshqitësin e shtresave dhe një tërheqje në fund të përparme & ndërtues faqesh.

Kjo temë ofron 6 formate postimi, 3 stile portofoli të vetme faqe, 4 stile paraqitjes, 40 elementë të ndryshëm me porosi dhe kode të shkurtra të personalizuara.

Më shumë detaje & Shkarkime | Mimi: 48 dollarë

Palestra e energjisë

5

Power Gym është një tjetër temë premium WordPress kushtuar palestrave dhe faqeve të internetit të palestrës. Kjo temë miqësore e motorit të kërkimit vjen me një panel të fuqishëm adminer për të modifikuar sfondet, ngjyrat e tekstit, seksionet e widget dhe pothuajse gjithçka tjetër. Funksionaliteti i kësaj teme sigurohet nga programet, trainerët, galeritë e fotografive. Palestra e energjisë është plotësisht e përgjegjshme.

Më shumë detaje & Shkarkime | Mimi: 58 dollarë

durim

8

Fitnesi është një temë premium shumë e njohur WordPress krijuar posaçërisht për palestra dhe klube palestër. Reklamohet gjithashtu si një temë që mund të sigurojë platformën ideale në internet për dentistët, mjekët dhe çdo biznes shërbimi. Kjo paketë temash është e ngarkuar me një bollëk opsionesh temash si shabllone faqesh, galeri, kode të shkurtra, formate postimi dhe një zgjedhës ngjyrash.

Kjo temë është ndërtuar me praktikat më të mira të SEO, duke përfshirë emetimin e ri në Twitter,, citime, player audio & videos. Ju mund të importoni të dhëna XML për t’ju ndihmuar të filloni. Ju mund të përdorni Krijuesin e Kursit për të krijuar një postim me shkrim të personalizuar, të zgjidhni nga një menu poshtë për trainerin tuaj, të shtoni anëtarët e stafit, trainerët dhe të mundësoni që të gjitha formatet e mediave të drejtojnë një faqe të shkëlqyeshme.

Më shumë detaje & Shkarkime | Mimi: 48 dollarë

durim

3

Një temë e shkëlqyeshme për qendrat e fitnesit dhe klubet. Kjo temë miqësore e motorit të kërkimit vjen e ngarkuar me një gamë ngjyrash të pakufizuar, një rrëshqitje karusel & Revslider, opsione klasa / orari i udhëtimit, faqja e trajnerëve të filtrueshëm, 8 pajisje shtesë, një dizajn i përgjegjshëm dhe mësime plotësisht të personalizueshme.

Më shumë detaje & Shkarkime | Mimi: 48 dollarë

sportiv & jetë

7

sportiv & Jeta është një palestër premium dhe temë palestre. Kjo temë do të funksiononte edhe për klube sportive dhe aktivitete të tjera që lidhen me ushtrimet. Paketa e temave ofron mundësi për klasa, orare, rekomandime dhe trajnues. Kjo temë është miqësore me motorin e kërkimit, vjen me opsione të shkronjave google dhe është gati për përkthim. Ekziston edhe një version për tematikë për fëmijë.

Më shumë detaje & Shkarkime | Mimi: 48 dollarë

Baza e palestrës

11

Gym Base është një temë minimaliste për klube sportive, qendra palestër dhe palestra. Kjo paketë teme përfshin një portofol të filtruar me detaje, një faqe orari, faqe kontakti me harta dhe një formë kontakti. Kjo temë vjen me një ndërtues faqesh me mbi 50 komponentë ndërtues faqesh, importues demo me një klikim, një skemë të gjerë ngjyrash, opsione shkronjash 800+ dhe përputhshmëri WPML.

Më shumë detaje & Shkarkime | Mimi: 48 dollarë

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me