Je tu spousta lidí, kteří se rozhodnou pravidelně chodit do tělocvičny kolem této roční doby. Bude to skvělý čas, aby se vaše tělocvična posunula na další úroveň inzerováním tělocvičny / fitness centra prostřednictvím internetu, takže zde je několik témat pro webové stránky tělocvičny WordPress.


Symetrio

7

Symetrio bylo navrženo a vyvinuto tak, aby co nejlépe sloužilo online platformě jakéhokoli podnikání v oboru fitness sportovním nadšencům spolupracujícím s odborníky na fitness..

Toto téma funguje pro tělocvičnu, kluby fitness, zdravotní střediska, osobní trenéry a další weby sportovních aktivit. Mezi rysy tohoto tématu patří třídy, rozvrh / rozvrh, události, otevírací doba, pozadí paralaxy, 3 různá rozložení blogů a praktická sada krátkých kódů a widgetů.

Více informací & stahování | Cena: 58 $

Ve tvaru

8

V tématu Shape má několik nástrojů speciálně vyrobených pro fitness průmysl, jako je tréninkový modul, který vám umožní vytvořit program s podrobnostmi včetně tréninkových dnů, intenzity, svalů, úrovně tréninku atd..

InShape také integruje tréninky do kalendáře, který usnadňuje sledování. Použijte toto téma připravené na překlad spolu s jeho posuvníkem HTML5, lepkavým navigačním menu, Mega Menu, pokročilými možnostmi SEO a účinnými kontaktními formuláři.

Více informací & stahování | Cena: 48 $

Průvodce tělocvičnou

4

Gym Guide je název tématu, který by mohl navrhnout téma pro tělocvičny a fitness centra, může být použit jako nástroj pro vzdělávání a sledování uživatelů tělocvičny. Uživatel tělocvičny může spravovat počet tříd a sledovat vybavení tělocvičny. Tento tematický balíček zahrnuje správu galerie, posuvník & nástroje pro správu postranního panelu a tvůrce stránek.

Více informací & stahování | Cena: 58 $

FitnessGYM

2

Čisté, na sítnici připravené, citlivé téma WordPress pro fitness centra a tělocvičny. Tento tematický balíček zahrnuje podporu celoživotního času, připravenost na překlad, vestavěný rozvrh, posuvník vrstvy a tažení front-end & stavitel stránek.

Toto téma poskytuje 6 formátů příspěvků, 3 styly jedné stránky portfolia, 4 styly rozložení, 40 různých vlastních prvků a vlastní krátké kódy.

Více informací & stahování | Cena: 48 $

Posilovna

5

Power Gym je další prémiové téma WordPress věnované tělocvičnám a webovým stránkám fitness centra. Toto téma přátelské pro vyhledávače přichází s výkonným vlastním panelem pro správu, který upravuje pozadí, barvy textu, sekce widgetů a téměř všechno ostatní. Funkčnost tohoto tématu zajišťují programy, školitelé, fotogalerie. Power Gym plně reaguje.

Více informací & stahování | Cena: 58 $

Zdatnost

8

Fitness je velmi populární prémiové téma WordPress vytvořené speciálně pro tělocvičny a fitness kluby. Je také inzerován jako téma, které může poskytnout ideální online platformu pro zubaře, lékaře a jakékoli servisní firmy. Tento balíček motivů je nabitý množstvím možností motivů, jako jsou šablony stránek, galerie, krátké kódy, formáty příspěvků a výběr barev.

Toto téma je vytvořeno pomocí osvědčených postupů SEO, včetně nového vložení Twitteru, uvozovek, audio přehrávače & videa. Data XML můžete importovat, abyste mohli začít. Pomocí kurzu Creator můžete vytvořit vlastní písemný příspěvek, vybrat z rozbalovací nabídky pro svého trenéra, přidat zaměstnance, trenéry a umožnit všem formátům médií provozovat skvělý web.

Více informací & stahování | Cena: 48 $

Zdatnost

3

Skvělé téma pro fitness centra a kluby. Toto téma přátelské pro vyhledávače je naloženo s neomezenou paletou barev, posuvníkem karuselu & Revslider, možnosti třídy / harmonogramu, stránka filtrovatelných trenérů, 8 vlastních widgetů, citlivý design a plně přizpůsobitelné návody.

Více informací & stahování | Cena: 48 $

Sportovní & Život

7

Sportovní & Život je prvotřídní téma fitness a tělocvična. Toto téma by také fungovalo pro sportovní kluby a další činnosti související s cvičením. Balíček témat poskytuje možnosti pro třídy, jízdní řády, osvědčení a školitele. Toto téma je přátelské pro vyhledávače, přichází s možnostmi fontů google a je připraven na překlad. K dispozici je také dětská tematická verze.

Více informací & stahování | Cena: 48 $

Gymnastická základna

11

Gym Base je minimalistické téma pro sportovní kluby, fitness centra a tělocvičny. Tento tematický balíček zahrnuje filtrovatelné portfolio s podrobnostmi, stránku s rozvrhem, kontaktní stránku s mapami a kontaktní formulář. Toto téma přichází s programem pro tvorbu stránek s více než 50 komponentami pro tvorbu stránek, jedním demo importérem, širokým barevným schématem, možnostmi více než 800 fontů a kompatibilitou s WPML.

Více informací & stahování | Cena: 48 $

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me