25 Handpicked Real Estates WordPress Themes

Většina z nás již nepoužívá realitní kanceláře ani obchodníky, aby pomohla najít naše nové domovy. Spíše hledáme internet a hledáme výpisy nemovitostí.


Tento příspěvek je určen pro všechny realitní společnosti, které hledají ideální téma WordPress, které jim pomůže s jejich online platformou. Vybral jsem pár úžasných témat pro WordPress právě pro vás.

Co je tak skvělého na téma věnované realitě?

Témata nemovitostí jsou ve své funkci trochu konkrétnější než normální témata. Obvykle se integrují do Map Google. Některá témata mají úžasné funkce filtru, takže můžeme hledat nová místa k pobytu s parkovacím místem i bez něj, wifi zdarma, prádelnu a další zařízení.

S dobrým realitním tématem byste měli být schopni hledat nové místo na základě svého rozpočtu a vašich požadavků na prostor. Kromě toho je lze použít k odfiltrování domů k nákupu nebo pronájmu.

Budoucí kupující by měl mít nejen snadný přístup k podrobnostem o nemovitostech, ale osoba prodávající nebo pronajímající nemovitost musí najít rychlé a intuitivní přidání údajů o svých nemovitostech..

Rezidence WP

Rezidence WP

Rezidence WP usnadňuje manipulaci a správu věcí pomocí více možností převodu měny, systému správy cenového formátu, 3 stylů záhlaví, platebních metod Stripe / Paypal a snadného zadávání frontend pro majitele nemovitostí. Jeho vlastnosti umožňují ukládání a aktivaci e-mailových upozornění, snadné přidání půdorysů a možnost vlastního pokročilého vyhledávání s 8 podmínkami. Toto je Geolocation povoleno, téma připravené k překladu s širokým a rámečkovým rozvržením. S WPResidence můžete účtovat lidem placené příspěvky.

Více informací & stahování

Nemovitost

Nemovitost

Realty je ideálním řešením pro realitní společnosti a agenty. Vytvořený web lze použít k přijímání podání nemovitostí zdarma, za poplatek nebo pro opakující se možnost předplatného s platbami přes Paypal. Geolokace umožnila, plně reagující překlad & Téma připravené pro RTL s možnostmi prezentace prezentace a posudky a 404 chybovými stránkami.

Více informací & stahování

Skutečné prostory

RealSpaces

Realitní téma, které se dobře hodí pro firemní a obchodní webové stránky. Funkce placených výpisů s povolením Paypal, galerie Isotope, posuvník revoluce, správa agentů frontend a zadávání vlastností, vyhledávání podle filtru, schopnost ukládat vyhledávání, přidávat a porovnávat vlastnosti jsou součástí balíčku tohoto motivu.

Více informací & stahování

Dům Javo

JavoHouse

Javo House je prémiové téma WordPress v oblasti nemovitostí se zavedeným front-endem a systémy správy agentů. Kromě toho je toto téma integrováno do Paypal a poskytuje podporu pro Mapy Google. Toto téma má 7 stylů výpisu a 3 různě stylizované stránky vlastností.

Více informací & stahování

Nemovitost

Nemovitosti 6

Flexibilní téma WordPress určené k prezentaci nemovitostí. Toto je téma optimalizované pro vyhledávače s front-endem, podporou pluginů dsIDXpress, neomezeným vzhledem a možnostmi pozadí.

Více informací & stahování

Rodné město

Rodné město

Elegantní řešení pro realitní společnosti online. Stejně jako u předchozích motivů i tento podporuje odesílání vlastností frontendu a balíček motivu je nabitý posuvníkem vlastností a mapami nemovitostí se stylovými značkami. Téma optimalizovaná pro vyhledávače s rozvržením v rámečku a celé šířce.

Více informací & stahování

Lesk

lesk

Stejně jako předchozí téma, i toto má v rámci svého arzenálu řadu funkcí; ale na rozdíl od předchozího se zaměřuje výhradně na webové stránky nemovitostí. Luster má řadu šablon stránek, kompatibilitu WooCommerce a Paypal, podporu MailChimp, filtry pokročilého vyhledávání vytvořené pomocí optimalizovaného kódu vyhledávače..

Více informací & stahování

Casa

Casa

Casa umožňuje návštěvníkům rezervovat, pronajmout a koupit nemovitost. Může se pochlubit rezervačním systémem poháněným WooCommerce, je připraven pro WPML a může být použit pro výpisy produktů a služeb..

Více informací & stahování

Full Estate

FullEstate

Úplný stav je čisté a elegantní téma, které lze použít k mnoha účelům, kromě nemovitostí. Fungovalo by to pro obchodní a portfolio webové stránky. Kromě normy pro realitní témata má Full Estate také několik variací na domovské stránce, 8 výchozích vzhledů a 4 styly rozvržení.

Více informací & stahování

Realsite

ealSite

Realsite má některé docela úžasné funkce, kromě těch, které najdete v běžných realitních tématech. Poskytuje přístup ke statistikám majetku a vyhledávání. Realsite má silné zaměření na zpeněžení a je inzerován jako škálovatelný, takže by také fungoval s velkým webem.

Více informací & stahování

Real Homes

realhomes

Toto je nejprodávanější realitní téma pro WordPress na ThemeForest. Seznam nemovitostí lze prezentovat jednoduchými a mřížkovými styly. Real Homes přichází načten s front-end majetku podání, pokročilé vyhledávání majetku a Paypal integrace.

Více informací & stahování

HomeQuest

homeQuest

Vytvořeno Templatic, toto téma je založeno na populární téma adresářů, které vytvořili v minulosti. HomeQuest obsahuje výkonný systém pro správu obsahu. HomeQuest má užitečné možnosti zpeněžení, globální pokrytí a podřízenou verzi motivu.

Více informací & stahování

CitiLights

Citilights

CitiLights přichází s front-endem, integrací Google Map, kompatibilitou IDX pluginů a předplatným členství. Toto téma je vhodné pro firmy / agentury v oblasti prodeje / pronájmu nemovitostí, které hledají online platformu, aby pomohly rozšířit jejich klientskou základnu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map