25 Temat e WordPress-it të Pasurive të Paluajtshme të Praktikuara

Shumica prej nesh nuk përdorin më agjentë ose tregtarë të pasurive të patundshme për të ndihmuar në gjetjen e shtëpive tona të reja. Përkundrazi, ne pastrojmë Internetin dhe kërkojmë lista të pasurive të patundshme.


Ky postim është për të gjitha bizneset e pasurive të patundshme atje në kërkim të temës ideale të WordPress për t’i ndihmuar ata me platformën e tyre në internet. Unë kam zgjedhur disa tema të mrekullueshme për WordPress vetëm për ju.

What’sfarë është kaq e shkëlqyeshme për një temë të përkushtuar për pasuritë e patundshme?

Temat e pasurive të patundshme janë pak më specifike në funksionin e tyre sesa temat normale. Ata zakonisht kanë tendencë të vijnë të integruar me Google Maps. Disa tema kanë karakteristika të mrekullueshme të filtrit, kështu që ne mund të kërkojmë vende të reja për të qëndruar me / pa hapësirë ​​parkimi, wifi falas, lavanderi dhe lehtësira të tjera.

Me një temë të mirë të pasurive të patundshme ju duhet të jeni në gjendje të kërkoni një vend të ri bazuar në buxhetin tuaj dhe kërkesat tuaja për hapësirën. Për më tepër, ato mund të përdoren për të filtruar shtëpitë për blerje ose qira.

Jo vetëm që blerësi i ardhshëm të jetë i aftë të hyjë në detajet e pasurisë me lehtësi, por personi që shet ose marrë me qira prona duhet të gjejë shtimin e detajeve të pronave të pasurive të patundshme një proces të shpejtë dhe intuitiv.

Vendbanimi i WP

Vendbanimi i WP

WP Residence e lehtëson trajtimin dhe menaxhimin e gjërave me opsione të shumëfishta të konvertuesit të monedhave, një sistem të menaxhimit të formatit të çmimeve, 3 stile me kokë, metodat e pagesës Stripe / Paypal dhe dorëzimin e lehtë të skajeve të përparme për pronarët e pasurive të patundshme. Karakteristikat e tij lejojnë ruajtjen dhe aktivizimin e sinjalizimeve të postës elektronike, shtim të thjeshtë të planeve të dyshemesë dhe një opsion të avancuar të kërkimit me 8 kushte. Kjo është një temë e mundësuar për Geolocation, gati për përkthim, me paraqitje të gjerë dhe me boks. Me WPResidence, ju mund t’i ngarkoni njerëzit me parashtresa të paguara.

Më shumë detaje & Shkarkime

pasuri e patundshme

pasuri e patundshme

Pasuria e patundshme është një zgjidhje ideale për kompanitë dhe agjentët e pasurive të patundshme. Uebfaqja e krijuar mund të përdoret për të pranuar paraqitjet e pronave falas, për një tarifë ose për një opsion të përsëritur të pajtimit me pagesa përmes Paypal. Një Geolocation mundësuar, plotësisht të përgjegjshëm, përkthim & Tema e gatshme RTL me opsione të shfaqjes së slideshave dhe faqeve dëshmuese dhe të gabimeve 404.

Më shumë detaje & Shkarkime

Hapësirat e vërteta

RealSpaces

Një temë e pasurive të patundshme që është e përshtatshme për faqet e internetit të korporatave dhe biznesit. Tipar i listave të paguara të aktivizuara me Paypal, galeria Isotope, një rrëshqitje revolucioni, menaxhimi i agjentëve të përparme dhe dorëzimi i pasurisë, kërkimi me anë të filtrit, aftësia për të kursyer kërkim, shtoni dhe krahasoni pronat janë pjesë e paketës së kësaj teme.

Më shumë detaje & Shkarkime

Shtëpia Javo

JavoHouse

Javo House është një temë premium e pasurive të patundshme WordPress me paraqitjen e përparme dhe sistemet e administrimit të agjentëve në vend. Për më tepër, tema është Paypal e integruar dhe ofron mbështetje për Google Maps. Kjo temë ka 7 stile listimi dhe 3 faqe pronë të stilizuar ndryshe.

Më shumë detaje & Shkarkime

Pasuri të paluajtshme

Pasuri të paluajtshme 6

Tema fleksibël WordPress e dizajnuar për të ndihmuar në shfaqjen e pasurive të patundshme. Kjo është një temë e optimizuar e motorit të kërkimit me paraqitjen në fund të përparme, mbështetje plugin dsIDXpress, lëkurat e pakufizuara dhe opsionet e sfondit.

Më shumë detaje & Shkarkime

Hometown

Hometown

Një zgjidhje elegante për bizneset e pasurive të patundshme në internet. Ashtu si me temat e mëparshme, kjo mbështet dorëzimin e pasurisë së përparme dhe paketa e temës vjen e ngarkuar me një shirit pronës dhe harta pronash me shënjues elegant. Motori i kërkimit optimizoi temën me paraqitjet e boksit dhe gjerësinë e plotë.

Më shumë detaje & Shkarkime

famë

famë

Ashtu si tema e mëparshme, edhe kjo ka një numër të madh karakteristikash si pjesë e arsenalit të saj; por ndryshe nga ai i mëparshmi, kjo përqendrohet vetëm në faqet e internetit të pasurive të patundshme. Luster posedon modele të shumta faqesh, përputhshmëri WooCommerce dhe Paypal, mbështetje MailChimp, filtra të avancuar të kërkimit të ndërtuar me kod të optimizuar të motorit të kërkimit.

Më shumë detaje & Shkarkime

Casa

Casa

Casa lejon vizitorët të rezervojnë, marrin me qira dhe blejnë pasuri të paluajtshme. Ai krenohet me një sistem rezervimi të mundësuar nga WooCommerce, është i gatshëm WPML dhe mund të përdoret për listat e produkteve dhe shërbimeve, si dhe.

Më shumë detaje & Shkarkime

Pasuri të plota

FullEstate

Full State është një temë e pastër dhe elegante që mund të përdoret për shumë qëllime përveç vendeve të pasurive të patundshme. Do të funksiononte për faqet e internetit të biznesit dhe portofolit. Përveç normës për temat e pasurive të patundshme, Full Estate ka shumë variacione të faqes në shtëpi, 8 lëkurë të paracaktuar dhe 4 stile të paraqitjes.

Më shumë detaje & Shkarkime

Realsite

ealSite

Realsite ka disa tipare mjaft të mrekullueshme përveç atyre që gjenden në temat normale të pasurive të patundshme. Ajo siguron qasje në statistikat për pronën dhe kërkimin. Realsite ka një fokus të fortë të fitimit të parave dhe reklamohet si i shkallëzueshëm, kështu që do të funksiononte edhe me një uebfaqe të madhe.

Më shumë detaje & Shkarkime

Shtëpi të vërteta

realhomes

Kjo është tema më e mirë e shitjes së pasurive të patundshme për WordPress në ThemeForest. Lista e pasurive mund të paraqitet në stile të thjeshta dhe të rrjetit. Homes Real vjen i ngarkuar me dorëzimin e pasurisë në pjesën e përparme, kërkimin e përparuar të pasurive dhe integrimin e Paypal.

Më shumë detaje & Shkarkime

HomeQuest

homeQuest

Krijuar nga Templatic, kjo temë bazohet në një temë të njohur të drejtorive që ata krijuan në të kaluarën. HomeQuest paketon një sistem të fuqishëm të menaxhimit të përmbajtjes. HomeQuest ka mundësi të dobishme të fitimit të parave, mbulim global dhe një version me temë për fëmijë.

Më shumë detaje & Shkarkime

CitiLights

Citilights

CitiLights vjen me paraqitjen në fund të përparme, integrimin e Google Map, përputhshmërinë e pluginit IDX dhe veçoritë e pajtimit të anëtarësisë. Kjo temë është e përshtatshme për bizneset / agjensitë në shitje / qira të pronave që janë duke kërkuar në një platformë në internet për të ndihmuar në zgjerimin e bazës së klientit të tyre.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map