30 skvělých webů, které jsou poháněny programem WordPress

WordPress je jako bonboniéra – nikdy nevíte, co dostanete.


S množstvím témat, pluginů a typů obsahu je tvorba webových stránek pomocí WordPress.org naplněna až po okraj s nekonečnými možnostmi. Jediným limitem je vaše představivost a samozřejmě vaše schopnost najít a začlenit správné komponenty.

Vítězný nápad na webové stránky bohužel není vždy lehký. Přestože existuje spousta krásných témat s hlavními prvky designu, se kterými můžete začít, je obtížné konceptualizovat a vytvořit jedinečný web – ten, který je všestranný s osobností vaší značky.

Spíše než čekat na inspiraci ke stávce, někdy je efektivnější „vypůjčit si“ nějaké nápady od těch, kteří již prošli těžkým zvedáním.

Bez dalších okolků, zde je seznam nejlepších třiceti úžasných webových stránek, které jsou poháněny WordPress. Užívat si!

1. TEDx Melbourne

Web: http://doze.studio/

Nenechte se zmást nad snímkem obrazovky – domovská stránka Doze Studio je možná jedním z nejvíce podmanivých a úžasných webů. Je pravda, že jejich přitažlivost je díky jejich talentovanému animačnímu týmu. Ale skutečnost, že je poháněna technologií WordPress, není ničím úžasným.

3. Mercedes Benz

Web: https://thewaltdisneycompany.com/

Deset let do 21. století je dnes většina dospělých v digitálně propojených zemích známa s Waltem Disneyem. Stejně jako jejich filmy, oficiální web společnosti Walt Disney Company vydává atmosféru dobrodružství. Inteligentní umístění sochy Walta Disneye a Mickey Mouse zve návštěvníky, aby se seznámili se společností.

5. Greenwichská knihovna

Web: https://sweden.se/

Mnoho uživatelů WordPress je obeznámeno s rozvržením karty. Umožňuje jim organizovat a úhledně prezentovat obsah – aniž by museli přehánět jejich postup. Může být také optimalizován tak, aby vyhovoval jakémukoli tématu, a to i pro web, který zdůrazňuje tradici celé země. Sweden.se je jedním z dokonalých příkladů, které tento přístup využívají. Při návštěvě webu jste posláni přímo do sbírky karet, kde můžete procházet místní příběhy, které vzbudí váš zájem, od módních trendů po pracovní příležitosti ve Švédsku.

7. DELAUNAY

Web: http://www.stellarworks.com/

Web Stellar Works, konkrétně stránka „Sbírky“, je jedním z mála uměleckých děl, která využívají uspořádání vedle sebe. Společnost navrhuje nábytek, který rezonuje s různými osobními a firemními značkami – schopnost, kterou prokazují na svých dokonalých webových stránkách.

9. Bata

Web: http://www.captaincreative.com.au/

Kapitán Creative – alter ego designéra a uměleckého ředitele Brada Jamese – nás učí, že jakmile najdete image své značky, musíte ji přijmout s každým vláknem své bytosti. Pokud jste stejně kreativní a vynalézaví jako on, pak to určitě povede k pozitivním výsledkům. Jen se podívej, jak reprezentativní a nezapomenutelný je jeho web.

11. Jess Marks Photography

Web: https://www.bostonmarket.com/

Internetová stránka společnosti Boston Market chápe, že jídlo musí být prezentováno ve vysokém rozlišení, což je činí neodolatelnější a chutnější. Naštěstí je WordPress právě teď zlatým dolem témat na celé obrazovce. Kromě toho využili také šikovného „lepivého“ horního pruhu, který může návštěvníkům pomoci při posouvání.

13. Realitní kancelář

Web: https://sylvesterstallone.com/

Je více než pravděpodobné, že Sylvester Stallone zaplatil někomu jinému za vytvoření jeho stránek. Ale pak každý, kdo ví, jak instalovat motivy a pluginy, může vytvořit něco, co vypadá profesionálně. Nicméně, Stallone web je dokonalým příkladem osobního webu udělal správně. Je čistý, rychlý a nabízí komunitní stránku, na které mohou uživatelé diskutovat.

15. Další web

Web: https://www.jamesb.com/

Očekává se, že jako fotograf budete znát cestu kolem prezentace. James Brandon nezklame s jeho osobními stránkami. Zejména portfolio sekce stojí za zmínku pro jeho jednoduchost a uspořádání. Přijala principy designu bez rozptylování a zajistila, aby se vaše cílové publikum mohlo soustředit na svůj hlavní obsah.

17. Trefecta Mobility

Web: http://www.gracenote.com/company/about-us/

Na první pohled vypadá domovská stránka Gracenote jako něco, co můžete s WordPress zvládnout během několika minut. Jakmile však přejdete na jejich stránku o stránce, pochopíte, proč je jejich web v tomto seznamu uveden. Pro většinu značek je web účinným nástrojem, který divákům umožní nahlédnout do jejich kultury. Gracenote toho dosahuje jednoduchou fotografií, která ukazuje energetickou zasedací místnost. Pokud máte podobnou fotografii svého týmu, měli byste být schopni snadno implementovat stejnou strategii na svůj web.

19. IZOD

Web: https://chaptr.studio/

Chaptr je kreativní agentura, která tlačí minimalismus do extrému. Na jejich domovské stránce jsou pouze čtyři vizuální prvky – logo záhlaví, tlačítko nabídky, návrh hodnoty a jemně umístěné logo „Ch“, které vás zaujme natolik, aby se pro více informací posunuly dolů. Jakmile to uděláte, objevíte prvky stránky pod záhybem, které jsou dokonale propojeny do jednoho poutavého zážitku.

21. Počítačové formuláře

Web: https://www.katyperry.com/

Ano – představovat posuvníky obrázků na celé obrazovce je stále skvělý způsob, jak dát publiku vizuální zážitek a zároveň doručit zprávu vaší značky. Sama Katy Perry používá tuto strategii k tomu, aby do své stránky vštípila svou kreativní osobnost. Samozřejmě jsou také skvělé pro sdílení užitečných informací, jako jsou oznámení a harmonogramy koncertů. Se správnými nástroji můžete pravděpodobně vytvořit podobný web WordPress za hodinu. Dobrým začátkem by byl snadno použitelný posuvný plugin, který vám pomůže s organizací a prezentací vašich vizuálních prostředků.

23. Železo na železo

Web: http://blog.flickr.net/en

Blog Flickr, hrdě poháněný webem WordPress.com, je ztělesněním čistého prostředí WordPress. V horní části je umístěna jednoduchá nabídka, obrázek, který zaujímá pozornost nad záhybem, a praktický seznam nejlepšího obsahu webu přímo pod ním. Přestože je toto rozvržení již široce používáno, je stále spolehlivé a efektivní bez ohledu na vaše místo.

25. WGN TV

Web: http://whoisleon.com/

Jako začínající webový vývojář je nejlepším způsobem, jak předvést svůj talent a rozsáhlou sadu dovedností, nalít je všechny na váš osobní web. Leon je webový vývojář, designér UX, fotograf, tvůrce videa, mobilní vývojář a samoobslužný milovník kávy. S výjimkou posledně jmenovaných může být vše, o čem tvrdí, že je, již dokázáno pouze na jeho webových stránkách.

27. Outward Bound Croatia

Web: http://www.happyinmyskin.co.uk/

Happy In My Skin, kterou provozuje trenér všímavosti Faiy Rushton, je jedním z nejklidnějších webových stránek, které dosud využívá WordPress. Kromě minimalistického přístupu k designu používá web perfektní kombinaci písem, využití bílého prostoru a barev. To ukazuje, že design webových stránek není o každém detailu – jde o to, jak se tyto kusy spojují a vzájemně se doplňují.

29. ETQ

Web: http://www.formfree.com/

Než to odmítnete jako další web s obrázkem na pozadí celé obrazovky, věnujte čas návštěvě FormFree. Stile, nevšimneš si něčeho zvláštního? Zkuste posouvat. Ve chvíli, kdy vstoupíte na web, jste okamžitě vtáhnuti do lineárního zážitku – přesně tak, jak to zamýšleli vývojáři. Je to krok od formátu s dlouhým posouváním, který spouští mnoho dalších webů podporujících WordPress.

Závěr

Už jste se cítili inspirováni? Pokud si můžete živě představit, jak bude vypadat váš další web, pak jste připraveni hledat témata a doplňky, které vám mohou pomoci při sestavování.

Abychom vám pomohli začít, a zde pro dlouhý seznam témat WordPress, o kterých byste měli vědět.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map