Řada podniků se stále více snaží o připojení ke svým zákazníkům prostřednictvím sociálních médií. A proč by ne? Představuje velmi dobrou příležitost pro jakékoli začínající online podnikání, aby rozšířilo svůj dosah. Pojďme se podívat na to, co říká zpráva o průmyslu sociálních médií,


 • 92% obchodníků se domnívá, že sociální média jsou pro jejich podnikání důležitá, oproti loňským 86%.
 • 89% obchodníků se sociálními médii chce vědět, jaké taktiky a techniky lze použít k tomu, aby se jejich webové stránky více zapojily ze sítí sociálních médií.
 • Drtivá většina 97% obchodníků zaměstnává marketing sociálních médií.

Podle průzkumu je prvních pět výhod sociálního marketingu následující,

 • Zvýšená expozice
 • Zvýšený provoz
 • Věrné čtenáře
 • Statistiky trhu
 • Vedoucí generace

Pokud nejste přesvědčeni o důležitosti sociálních médií a jejich roli ve vašem podnikání, měli byste tuto zprávu určitě přečíst. Poskytuje skvělý přehled. Nyní pro ty z vás, kteří používají WordPress jako svou platformu pro doručování obsahu online masám, vás nasměruji směrem k nejlepším pluginům pro sdílení obsahu na všech hlavních platformách sociálních médií.

Monarch

Monarcha Monarch vytvořil Elegant Themes a je krásně vytvořený plugin pro sociální sdílení. Plugin je intuitivní, tlačítka pro sociální sdílení mohou být přidána na postranní panely, nad / pod obsah, fly-in, pop-up a na médiích. Můžete také nastavit časové zpoždění pro vyskakovací a fly-in možnosti sdílení stylu, aktivovat možnosti sdílení, jakmile návštěvník dosáhne konce obsahu vaší stránky, nebo aktivovat, když návštěvník posouvá významnou část stránky.

Monarch může aktivovat možnosti sdílení po komentářích návštěvníků na vašem webu, po provedení nákupu nebo po období nečinnosti diváka. Monarch poskytuje možnosti sdílení pro 40 různých sociálních sítí s snadnou úpravou a 8 různými možnostmi umístění.

Díky statistikám poskytnutým tímto úžasným pluginem můžete sledovat a sledovat nejefektivnější metody rozvoje sociálních sledování a hromadění sociálních podílů..

Více informací & stahování | Tato cenovka je v mých očích velmi lákavou volbou.

# 3 Ultimate Social Deux

UltimateSocial

Jedná se o vícejazyčný, pohotový, krátkodobě nabitý plugin pro sociální sdílení s možnostmi plné kontroly barev. Plugin je kompatibilní s programy Easy Digital Downloads, Aesop Story Engine, WooCommerce, JigoShop a Visual Composer.

Ultimate Social Deux slibuje rychlou dobu načítání tlačítek sdílení, takže funguje bez zpomalení rychlosti načítání vašich webových stránek. Poskytuje elegantní a efektivní řešení s ustanoveními pro 10 sociálních sítí. Barva, velikost, vzhled a umístění tlačítek sociálních podílů lze přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Více informací & stahování | K dispozici je bezplatná verze a placená verze je cena 10 USD za web; roční platby stejné jsou vyžadovány pro pokračující podporu a aktualizace.

# 5 Plovoucí sociální lišta

FloatingShareBAr

Jednoduchý plovoucí panel sociálních sdílení pro váš web WordPress vytvořený skvělými lidmi ve WPBeginner. Tento plovoucí panel sdílení lze přidat do vašich blogových příspěvků, stránek a dalších typů příspěvků.

Skutečně lehký panel sdílení, který neovlivní dobu načítání vašeho webu. Tento plugin je velmi chytrý, jeho skripty jsou načteny pouze tehdy, když návštěvník přesune kurzor nad panel sdílení. Jinak je vidět replika lišty sdílení, která nepřispívá k době načítání webu. V souladu se svou minimální politikou je zahrnuto pouze pět sociálních sítí: Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter a Google+.

Rozhraní drag and drop pro ovládání vzhledu možností sociálních sdílení na vašem webu a meta box pro deaktivaci pluginu na konkrétních příspěvcích nebo stránkách. Tento plugin byl vyvinut pro interní účely a používá se na WPBeginner, List25 a SteadyStrength.

Více informací & stahování | Zdarma s možností placených doplňků

# 7 Social Media Feather

SocialMediaFeather

Lehký plugin WordPress, který pomáhá přidávat možnosti sdílení a sledovat možnosti příspěvků na vašem webu, konkrétních vlastních typů příspěvků a určitých stránek. Tento plugin nepoužívá Javascript, je to tak, že jakékoli zatížení na rychlosti načítání vašeho webu je minimální.

Můžete jej vykreslit na libovolné stránce nebo zakázat na jakékoli stránce přidáním krátkých kódů do vlastních polí. Jednoduché a elegantní řešení k vyřešení všech hlavolamů pro sdílení na vašem webu.

Více informací & stahování | Volný, uvolnit

Kromě výše uvedených 8 pluginů existuje několik dalších možností, které byste si mohli vyzkoušet!

 • Digg Digg
 • Shareaholic 
 • Cunjo
 • Přidat toto
 • Světlice
 • Sdílejte to

Podívejte se na mou podrobnou recenzi GetSocial, bezplatného pluginu pro sociální sdílení pro WordPress a malého chatu s jejich generálním ředitelem Joao Romao.

Vaše nejlepší volba

Bezplatný plugin, který nezpomaluje váš web, je pravděpodobně nejlepší volbou pro většinu webů WordPress, i když když se věci zvětší, bude užitečný dobrý statistický panel, který najde váš nejvíce sociálně přitažlivý obsah..

Několik bezplatných sociálních pluginů přichází se základními statistikami sdílení, které pomáhají při sledování sociálních podílů, což by mělo být pro většinu webů dostatečné. Ale i když byste se měli rozhodnout pro prémiový plugin, nejsou nijak zvlášť drahá a v dlouhodobém horizontu by se jim mohla hodit každý kousek a více.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me