Hluboká analýza 5 oblíbených zásuvných modulů WordPress pro vstupní stránku

Vstupní stránky hrají klíčovou roli při generování potenciálních zákazníků. Aby stimulovali konverze, musí upoutat pozornost vaší cílové skupiny, vybudovat si důvěru se správnými informacemi a přimět je, aby podnikly další krok.


Proč potřebujete zásuvný modul pro vstupní stránku WordPress?

Pokud používáte WordPress, můžete si všimnout, že vestavěný tvůrce stránek není přesně ideálním nástrojem pro tvorbu vstupní stránky. Ale protože WordPress se týká pouze flexibility, můžete si pomocí editoru HTML vytvořit slušnou vstupní stránku. Stačí si sami sestavit základní kousky, jako je tlačítko CTA, kopírovat, obrázky a formuláře.

Pokud však chcete být konkurenceschopní, může jít o tradiční cestu vytváření stránek časově náročné a jednoduše nepraktické. Lepším řešením je použití zásuvného modulu pro vstupní stránku, který šetří čas a pomáhá s optimalizací míry konverze.

V tomto článku se podíváme na pět nejlepších pluginů pro vstupní stránku pro WordPress, prozkoumáme jejich výhody a nevýhody a pomůžeme vám rozhodnout se, který z nich je pro váš web nejlepší..

1. Beaver Builder

Web: instabuilder.com / Cena: začíná na 77 USD

InstaBuilder 2.0 je komplexní nástroj, který vám umožní vytvořit, spustit a optimalizovat vaše vstupní stránky. Využívá tvůrce přetahování stránek, který vám pomůže snadno přidat prvky stránky, jako jsou tlačítka, nadpisy a kopírování..

instabuilderVytváření stránek přetažením.

Jedním z významných aspektů InstaBuilderu je intuitivní rozhraní. Animace na panelu nástrojů jsou plynulé a prvky stránky lze upravit nebo přemístit pouze pomocí myši. Pokud potřebujete další možnosti formátování, jednoduše klikněte na libovolný prvek a zobrazí se další panel nástrojů a panel nastavení vpravo.

Jediným problémem je, že možná budete potřebovat trochu času, abyste si zvykli na funkce nástroje. Popisek vám samozřejmě pomůže identifikovat každou položku na panelu nástrojů, ale pouhý počet možností neumožňuje najít to, co potřebujete. V nejlepším případě je to trochu únavné, ale rozhraní je velmi citlivé a zajišťuje rychlý pracovní postup.

Pokud chcete ještě rychlejší způsob vytváření vstupních stránek, InstaBuilder vám umožňuje používat „komba“, která se skládají z prvků, které se často používají společně pro lepší konverzi. Také můžete přizpůsobit komba tak, aby přizpůsobila nástroj vašim konkrétním potřebám.

006„Combos“ v InstaBuilderu.

Pozoruhodné funkce

 • Předdefinované šablony – Pokud počet funkcí na panelu nástrojů sám o sobě nestačí k získání vás, vezměte na vědomí, že InstaBuilder 2.0 nabízí více než sto přizpůsobitelných šablon, které jsou již předkonfigurovány pro konverze. Ať už potřebujete prodejní stránku nebo stránku s poděkováním, existuje šablona, ​​která vám usnadní práci.
 • Editor obrázků –Chcete-li, aby vaše obrázky vypadaly lépe, můžete jednoduše použít integrovaný editor obrázků, který používá technologii z Adobe Aviary SDK. To zefektivňuje a urychluje proces pro ty, kteří využívají mnoho vizuálních prvků.
 • Analytics –InstaBuilder má vestavěnou analytickou funkci, která vám pomůže s důležitými statistikami. Můžete to zkombinovat s funkcí rozdělení testování a odemknout nejlepší verzi vstupních stránek.
 • Pokročilé funkce stránky –Kromě výše uvedených klíčových funkcí vám InstaBuilder také nabízí spoustu dalších funkcí, jako je uvítací brána, vyskakovací okno, odpočítávací časovač a bezplatná předem vytvořená grafika..

3. Instapage

Web: livecomposerplugin.com / Cena: Začíná zdarma

I když jsou vstupní stránky nezbytné pro generování potenciálních zákazníků a zpeněžení, nemusíte za ně vždy utrácet peníze. S programem Live Composer můžete mít všechny základní funkce, které potřebujete k vytvoření efektivních vstupních stránek.

živý skladatelZačněte s „Edit in Live Compose“.

Program Live Composer využívá stejné rozhraní jako řídicí panel WordPress, takže se budete cítit jako doma. Chcete-li plugin spustit, vytvořte novou stránku a klikněte na „Upravit v živém skladateli“. Tím se načte stránka spolu s rozhraním pluginu.

Všimněte si, že program Live Composer funguje podobně jako Beaver Builder, který se také přímo integruje s WordPress. To znamená, že budete pracovat s aktuálně nainstalovaným motivem pro svůj web. Prvky stránky, jako jsou widgety postranního panelu, záhlaví a zápatí, nelze pomocí pluginu také upravovat.

Chcete-li vytvořit vstupní stránku, můžete přetáhnout moduly z hlavního panelu nástrojů v dolní části stránky. Moduly se skládají z textu, HTML, ikon, oddělovačů a karet lze přidat pouze do kontejnerů, které najdete na levé straně nabídky..

živý skladatel2Vytvoření vstupní stránky pomocí programu Live Composer.

Chcete-li vyhledat konkrétní moduly, můžete si vybrat kategorii z nabídky „Prvky“. Není však praktické nastavit filtr na „Zobrazit vše“, protože to bude napěchovat nabídku s každým dostupným modulem.

Nezapomeňte, že drobným problémem s rozhraním Live Composer je to, že položky nabídky nelze normálně procházet. Místo toho musíte k přesunu nabídky použít levé a pravé tlačítko. Díky tomu je plugin méně tekutý a může to být nepříjemné, pokud hledáte konkrétní modul.

Pozoruhodné vlastnosti:

 • Rozšíření – Plugin je dodáván s obchodem s rozšířeními, kde můžete najít bezplatné i placené. S rozšířeními můžete přidávat funkce, jako je podpora Map Google, marketingové ikony, animace atd..
 • Návrh stránky & Zálohy kódu – V nástroji můžete uložit a exportovat design své stránky. V případě potřeby můžete také vygenerovat a uložit kód své stránky pro budoucí použití.
 • Nové funkce řídicího panelu –Po instalaci programu Live Composer budou na váš dashboard WordPress přidány nové sekce: Reference, soubory ke stažení, galerie, partneři, projekty a tyto sekce jsou v editoru svázány s příslušným modulem..

5. Lander

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map