Konfigurace zásuvného modulu pro mezipaměť W3: Obecná nastavení

Ukládání do mezipaměti je neuvěřitelně důležitou součástí zrychlení vašeho webu WordPress. Rychlý web se promítá do lepšího uživatelského dojmu, což znamená lepší míru okamžitého opuštění a více času stráveného návštěvníky vašeho webu. Rychlé a pohotové weby s nízkým časem načítání jsou rozhodně populárnější než weby, které jsou pomalé a načítání trvá několik sekund.


Google vyzkoušel několik experimentů s rychlostí a jejich výsledky byly podle očekávání. Pro své stránky s výsledky vyhledávání zavedli zpoždění na straně serveru, aby vytvořili dojem pomalého webu. Uživatelé, jejichž výsledky vyhledávání byly zpožděny o 200 milisekund, provedli v prvních třech týdnech po zavedení zpoždění o 0,22% méně vyhledávání. A časem se zdá, že se dopad zhoršuje a počet vyhledávání poklesl ve druhém třítýdenním období experimentu o 0,36%..

Když prodloužili dobu zpoždění, pokles počtu vyhledávání se ještě více snížil. A opět s časem výsledky snížené rychlosti vždy zesílily.

Amazon, online maloobchodní obří čísla, která by ztratila 1,6 miliardy dolarů z prodeje, kdyby jejich webové stránky zpomalily až o jednu sekundu. Více se o tom můžete dočíst v tomto velmi bystrém článku od Kit Eaton o FastCompany.

Existuje mnoho faktorů, díky nimž jsou webové stránky úhledné. Ukládání do mezipaměti je jedním z nich. W3 Total Cache je neuvěřitelně populární plugin pro ukládání do mezipaměti pro weby WordPress a plní řadu funkcí, které web zrychlují..

Celková mezipaměť W3

Dnes se podíváme na to, čeho lze dosáhnout z obecných nastavení Pluginu W3 Total Cache.

Otevřete pomlčku WP a v části Doplňky vyberte možnost Přidat nový. Vyhledejte plugin W3 Total Cache Plugin, nainstalujte ho a aktivujte. Nebo si můžete stáhnout plugin přímo z WordPress.org jako soubor zip a pak jej můžete nahrát pomocí FTP klienta na svůj web.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map