چگونه به خودکار ارسال به فیس بوک از وردپرس

مدیریت یک وبلاگ وردپرس می توان خسته ساز است. بعد از مشاهده دقیق ، نوشتن و نگه داشتن یک پست جدید ، پس از آن می توانید از طریق کانال های تبلیغاتی خود را انتخاب کنید.


فیس بوک فقط از سیستم عاملهای واقعی برای این کار است. مطابق با Statista غول رسانه های محدوده 1.94.

این ارسال به مشاهده مجدد راهنمایی های لازم برای تولید خودکار توزیع فیس بوک برای سایت وردپرس شماست.

پرش سریع به:

Fillimi i kësaj.

Metoda # 1: Përdorimi i Karakteristikave "reklamoj" Jetpack

Jeppack shtoni më shumë se faqja juaj dhe shikoni më shumë se ju dëshironi të gjeni një faqe në internet. این می توانید به شما در پایگاه داده محتوا ، امنیت ، کنترل و تحلیل سایت و جستجوگرها کمک کنید.

WordPress.com disponon në këtë moment, duke filluar me Jetpack; نروان نباشید – هرچند وقت یک بار دیگر ، ادامه دهید با استفاده از این برنامه ، WordPress.org خودتان می توانید با استفاده از بهترین گزینه ها ، خود را کنترل کنید.

از شما خواسته می شود که می توانید از ویژگی های جدید Jetpack استفاده کنید. این كاملاً امكان پذیر است ، اما می توانید سایت وردپرس خود را با یك میزبان از مزایا ارائه كنید:

Jetpack është e qartë "reklamoj" است که به عنوان خودکار به شبکه های رسانه های اجتماعی به اشتراک می رساند. Për përdorim në këtë, tek Jetpack بروید> تنظیمات> Ndarje.

Në pjesë "Publikimi"Kontrolloni lidhjen e informacioneve tuaja në internet. Kjo faqe për ndarjen e WordPress.com – Reklamimi për blerjen e faqes tuaj në internet për t’u përdorur në internet, nga faqja e Facebook-ut, Facebook, Twitter, Google+ dhe LinkedIn në internet.

برای ادامه مرورید روی دکمه Connect در کنار فیس بوک کلیک کنید.

در اختیار فشردن به حساب فیس بوک خود را وارد کرده و روی آن ادامه دهید و روی سایت خود ادامه دهید. در صورت تمایل ، شما می توانید انتخاب کنید که می توانید نمایندگان پست های خود را در یک صفحه اختصاصی مدیریت کنید یا با نمایش دادن خود به شما اجازه دهند. حساب کاربری خود را انتخاب کنید و روی Connect Connect.

خودشه! این امکان را برای استفاده از پست های وردپرس استفاده می کند. شما قادر به مشاهده این ویرایشگر هستید

اگر می خواهید از یک پیام سفارشی برای ارسال فیس بوک استفاده کنید ، ویرایش کنید. به یاد داشته باشید که می توانید با این تاریخ انتشار در وبلاگ وردپرس شما هماهنگ است.

Metoda # 2: Përdorimi nga بافر

بازاریابان آنلاین می توانید با دسترسی کامل به منابع طبیعی – یک ابزار اتوماسیون برای به اشتراک گذاشتن و استفاده از کتاب راهنمای استفاده شما.

مزیت اصلی این است که شما قادر به سازنده تا پست های خود را بر روی یکی از برنامه های پیشنهادی ارائه دهید. به یادآوری این نمایش ، برای به دست آوردن به پیام کوتاه رساندن به شما در پایگاه اطلاع رسانی پست های خود ، می توانید آن را به عنوان انتشارات زمانی که می توانید از بین ببرید.

برای شروع با Buffer ، ثبت نام را انجام داده و با استفاده از برنامه های تبلیغاتی رسانه ای اجتماعی خود به پلتفرم شروع کنید. Klikoni këtu për të shtuar plus (+) në vlerësime, Shikoni.

Tani për tani, tani nuk mund të gjeni mundësinë e përdorimit të llogarive tuaja në internet: Twitteriitter, فیس بوک, LinkedIn, Google+, Pinterest dhe Instagram. برای اتصال به فیس بوک ، نگاهی به صفحه ، یا گروهی – بسته به یک نوع گزارش کاربری که در آن استفاده شده است ،.

پس از ورود به سیستم ، به سؤال خود ادامه دهید.

Kontrolli i drejtimit të automjeteve një program Post për këtë vlerësim. Për kryerjen e këtij karriumi, vlerësoni zgjedhjen dhe shikoni për vlerësime.

در ارائه بهترین پیشنهادات روزانه ارسال را انتخاب کنید و زمان های خاص را در اختیار شما قرار می دهیم ، با دیدن این گزینه ، هر زمان که می خواهید کتاب جدیدی را برای Buffer اضافه کنید ، در صفحه نمایش داده می شود و فقط در این زمان ممکن است.

خریداران برنامه Buffer خود را به راحتی مشاهده می کنید ، وقت خود را به این سایت با WordPress خود می کنید. Për këtë, do të instaloni WP në بافر پلاگین.

Buffer خود را با قانون به WP به Buffer> Cilësimet e rregullimit dhe shikimit të Autorizimit të Plugin-it.

Provinca për blerjen e shërbimeve të mëparshme është e mundur të shikoni më shumë. Buffer – این به طور خودکار تمام اطلاعات حساب کاربری شما را به داشبورد وردپرس متصل خدمات کرد.

Ju do të gjeni më shumë mundësi të shikoni në faqen e faqes WP për të shtuar më shumë Buffer. فقط می توانید این گزینه را انتخاب کنید.

با اجرای دقیق ، روی دکمه دکمه ، گزینه های انتخاب شده را انتخاب کنید تا بتوانید صاحب امتیاز شوید و یا بهروزرسانی شده و در صفحات پست الکترونیکی ارسال کنید. این کار را با کلیک بر روی مرورگرها انتخاب کنید و هر کدام را انجام دهید.

اگر هرکدام از اینها سریعتر به محض دسترسی به اینترنت ، هر زمان که بتواند به عنوان یک پست جدید در اختیار شما قرار بگیرد ، بتواند آن را ویرایش کند.

Metoda # 3: Me përdorimin e Nelio

با استفاده از روش ها و ابزار فوق العاده ، می توانید از طریق پست وبلاگ وردپرس خودتان را به عنوان وسیله نقلیه خود به حساب فیس بوک خود بفرستید. اگر شما یک راه حل ساده کرده اید ، می توانید با استفاده از Nelio Plazini.

کاری چه کاری.

Para se të postoni automatikisht aktivizoni, filloni me ligjin e përmbajtjes Nelio> Cilësimet nga داشبورد واقعی ، حسابهای خود را ببندید.

با استفاده از Buffer ، شما می توانید به آدرس Nelio Përmbajtja me një faqe فیس بوک ، گروه یا نمایه شخصی خود بپیوندید. فقط با کلیک بر روی دکمه تغییر مکان ، کلیک کنید.

با کنترل دقیق ، کاربری شما در صفحه تنظیم شده در جلسات تبلیغاتی و تبلیغی خود را نشان می دهد. Nënshkrimet e Nelio-së Tuaja هماهنگ تغییر شدید. این بیننده اتومبیل تمام فعالیتهای موجود در این مرورگر را شامل می شود ، می توانید آن را توزیع کنید ، و آن را به اشتراک بگذارید.

Shënim Zëri: Shpërndajeni Post Post?

تبلیغات نشان می دهد که می توانید آن را برای هر شبکه اجتماعی به شرح زیر است.

ناتان الوینگینگ از CoSchedule në 20 artikuj dhe jepni një postim të ri për të dërguar në lidhje me shërbimet e rrjetit të keq (Burimi).

فیس بوک

 • E Mërkurë @ 3 PM
 • پنجشنبه dhe جمعه @ 1-4 PM
 • شنبه dhe një e diel @ 12-1 PM

توییتر

 • Çdo ditë @ 2-3 AM, 6-7 AM dhe 9-10 PM
 • دوشنبه تا جمعه @ 12-3 PM dhe 5 PM
 • E martë @ 5-6 PM

پینترست

 • شنبه @ 8-11 PM
 • جمعه @ 3 PM

لینک

 • سه شنبه @ 10-11 AM

گوگل پلاس

 • E Mërkurë @ 9 AM
 • هفته جاری @ 9-11 AM

Shfaqja e përgjithshme

 • دوشنبه و پنجشنبه @ هر زمان به جزئي 3-4 PM
 • Çdo ditë @ 2 AM dhe 5 PM
 • چهارشنبه ها @ 7 PM

وسایل نقلیه اجتماعی بخش بزرگی از بازارهای محتوا وردپرس شما می توانند؟ اینها رو بخون قانون طلایی بازاریابی رسانه های اجتماعی برای وبلاگ نویسان!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map