ونه به خودکار ارسال به فیس بوک از وردپرس

حفظ یک وبلاگ وردپرس می تواند خسته کننده باشد. پس از صرف ساعت تحقیق, نوشتن و پرداختن یک پست جدید, پس از آن باید از طریق کانال های توزیع محتوا مختلف از لیست های ارسالی به شبکه های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید.


فیس بوک یکی از سیستم عامل های اصلی برای این کار است. مطابق با Statista غول رسانه های اجتماعی حدود 1.94 میلیارد کاربر ماهانه از 2017 داشت – که موقعیت خود را بزرگترم ا ()دج (((((((((((((((((((((((.

این پست به دنبال یافتن بهترین روش های خودکار سازی روند اشتراک فیس بوک برای سایت وردپرس شماست.

رش سریع به:

شروع کنیم.

№ 1: با استفاده از ویژگی "разгласявам" Реактивни раници

رفنظر از اینکه شما یک وبلاگ نویسی یا یک فروشگاه الکترونیکی را اجرا کنید Jetpack افزونه قطعا به سایت ودپب ودپب ودپب. Изтегляне на най-добрите сайтове за SEO SEO کمک کند هاشدد SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO SEO.

با این حال ، برای شروع با Jetpack ، شما باید پلاگین را با یک حساب کاربری WordPress.com موجود متصل کنید. نگران نباشید – ثبت نام کاملا رایگان است و باید ظرف چند دقیقه آن را ادامه دهید. هنگامی که انجام شد ، شما هم اکنون می توانید از ویژگی های افزونه در سایت WordPress.org خود استفاده کنید.

از شما خواسته می شود که آیا می خواهید ویژگی های Jetpack توصیه شده را فعال کنید. این کاملا اختیاری است ، اما می تواند سایت وردپرس خود را با یک میزبان از مزایا ارائه دهد:

Jetpack همچنین شامل ویژگی "разгласявам" است که به طور خودکار به شبکه های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد. برای دسترسی به این ، به Jetpack بروید> تنظیمات> اشتراک گذاری.

در قسمت "انتشار ارتباطات"، روی اتصال حسابهای رسانه اجتماعی خود کلیک کنید. این صفحه به اشتراک گذاری WordPress.com را باز می کند که در آن شما می تواه.

برای ادامه بروید روی دکمه Connect در کنار فیس بوک کلیک کنید.

در هنگام فشردن به حساب فیس بوک خود وارد شوید و روی Продължете کلیک کنید تا وردپرس مجوزهای لازم را اعطا کا. در نهایت, شما باید انتخاب کنید که آیا میخواهید پستها را در یک صفحه خاص مدیریت کنید یا از طریق نمایه خودتان منتشر کنید. حساب کاربری مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی Connect کلیک کنید.

خودشه! اکنون میتوانید از این حساب به عنوان یک کانال توزیع برای پستهای وردپرس استفاده کنید. شما باید قادر به دیدن گزینه در ویرایشگر پست هستید:

اگر میخواهید از یک پیام سفارشی برای پست فیس بوک استفاده کنید ، روی ویرایش جزئیات کلیک کنید. به یاد داشته باشید که این با تاریخ انتشار در وبلاگ وردپرس شما هماهنگ است.

روش # 2: استفاده از بافر

بازاریابان آنلاین باید با آنها آشنا باشند بافر – یک ابزار اتوماسیون برای به اشتراک گذاری و نظارت بر ب بشاب بربی براباب.

مزیت اصلی آن این است که شما را قادر می سازد تا پست ها را براساس یک برنامه تعیین شده منتشر کنید. به یاد داشته باشید ، برای به حداکثر رساندن قرار گرفتن در معرض پست های خود ، اما باید آن را انا ا نا نننرط ان اریاریاریاععارع.

برای شروع با Buffer ، ثبت نام کنید و با اتصال حسابهای رسانه اجتماعی خود به پلتفرم شروع کنید. با کلیک روی دکمه плюс (+) در پانل حسابها ، شروع کنید.

در حال حاضر ، کاربران رایگان قادر به پیوند به یک حساب برای هر یک از شش شبکه هستند: توییتر ، ، ف ف وی inteیو،،،، برای اتصال فیس بوک ، روی پروفایل ، صفحه یا گروه – بسته به نوع حساب کاربری که مایلید استفاده کنید ونید ،نید،،.

پس از ورود به سیستم ، به سادگی روی حساب مورد نظر خود کلیک کنید سپس آن را در داشبورد خود در قاله.

گام بعدی تنظیم یک برنامه ارسال برای این حساب است. برای انجام این کار ، حساب را انتخاب کرده و روی تب برنامه قرار دهید.

در اینجا میتوانید روزهای ارسال را انتخاب کنید و زمانهای خاصی را که میخواهید به اشتراک بگذارید ، اضافه. توجه داشته باشید که هر زمان که محتوای جدید را به Buffer اضافه می کنید ، در صف قرار می گیرد و فو زرط نرب.

حالا که برنامه Buffer خود را آماده کرده اید ، وقت آن است که آن را با سایت WordPress خود ادغام کنید. برای این ، شما باید نصب کنید WP به بافر پلاگین.

Ffس از آن باید حساب Буфер خود را با رفتن به WP به Buffer> Настройки تنظیم کنید و روی دکمه Оторизирайте Plugin کلیک کنید.

هنگامی که افزونه درخواست دسترسی مجوز برای مدیریت حساب Буфер خود را کلیک کنید اجازه دسترسی را کلیک کن. این به طور خودکار تمام اطلاعات حساب کاربری буфер شما را به داشبورد وردپرس متصل خواهد کرد.

شما باید اکنون بتوانید آنها را در زیر تب وردپرس و صفحه WP به افزونه Buffer مشاهده کنید. فقط فراموش نکنید که با کلیک کردن بر روی تصویر و انتخاب گزینه Акаунтът е активиран حساب کاربری را فعال کنید.

هنگامی که انجام شد ، روی دکمه Настройки по подразбиране کلیک کنید تا مشخص شود آیا پستهایی که اخیرا منتشر شده یا بهروسرا ش ا اب اشششی این کار را با کلیک کردن بر روی کادر انتخاب کنار هر دو گزینه انجام دهید.

اگر هر گام درستی را طی کردید ، هر زمان که یک پست جدید را منتشر یا به روز کنید ، باید تایید را با را با را را با ر.

№ 3: با استفاده از محتوای Нелио

با استفاده از روش ها و ابزار فوق, اکنون می توانید از پست وبلاگ وردپرس خودتان به صورت خودکار به حساب فیس بوک خود بفرستید. اما اگر شما یک راه حل بسیار ساده را می خواهید ، می توانید از آن استفاده کنید محتوای Nelio پلاگین.

ه کاری انجام می شود یک تقویم تحریریه ای ساخته شده است که به شما کمک می کند برنامه ریزی محتوا و نیع.

قبل از اینکه پست خودکار را فعال کنید ، ابتدا با رفتن به Нелио Съдържание> Настройки از داشبورد اصلی ، حسابهای خود را ببندید.

درست مثل Buffer ، شما می توانید به لینک Nelio Content با یک صفحه فیس بوک ، گروه یا نمایه شخصی خود بپیوندید. فقط روی دکمه مربوطه کلیک کنید ، اعتبار ورودی خود را ارائه کنید ، و مجوز پلاگین را اعطا کنید.

هنگامی که انجام شد ، حساب کاربری شما در صفحه تنظیمات در پروفایل های مرتبط نمایش داده می شود. همه پست های جدید نیز به طور خودکار با تقویم Съдържание на Nelio شما هماهنگ خواهند شد. این به طور خودکار تمام فعالیتهای درگیر را شامل می شود ، از جمله به اشتراک گذاری صفحات رسانه های اجتم.

نکته جایزه: بهترین زمان ارسال چیست؟

مطالعات مختلف نشان می دهد که بهترین زمان ارسال برای هر شبکه اجتماعی به شرح زیر است.

ناتان الوینگینگ از CoSchedule به بررسی 20 پرداخت و این بهترین زمان را برای ارسال ها برای شبکه های اجتماعی مه بامب بامب ببب بامب مبارب.

فیس بوک

 • چهارشنبه @ 15:00
 • نجشنبه و جمعه @ 1-4 PM
 • نبه و یکشنبه @ 12-1 PM

توییتر

 • هر روز @ 2-3 AM ، 6-7 AM و 9-10 PM
 • دوشنبه تا جمعه @ 12-3 PM و 5 PM
 • چهارشنبه @ 5-6 PM

پینترست

 • شنبه @ 8-11 PM
 • @معه @ 3 PM

لینک

 • سه شنبه @ 10-11 AM

گوگل پلاس

 • چهارشنبه @ 9 AM
 • بقیه هفته @ 9-11 AM

نمایش مشخصات عمومی

 • دوشنبه و پنجشنبه @ هر زمان به جز 3-4 PM
 • هر روز @ 2 AM و 5 PM
 • چهارشنبه ها @ 19:00

آیا رسانه های اجتماعی بخش بزرگی از استراتژی محتوا وردپرس شما هستند؟ اینها رو بخون قوانین طلایی بازاریابی رسانه های اجتماعی برای وبلاگ نویسان!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map