Porovnání prvních 5 zásuvných modulů WordPress pro vstupní stránku

Jako neprofesionální webový vývojář jste jednou museli projít desítky tutoriálů, knih a online výukových zdrojů, abyste se naučili, jak navrhovat pomocí kódu. Tehdy bylo vytvoření webu od nuly přísně pokusem a omylem. Výsledkem je, že může snadno trvat několik hodin nebo dokonce dní, než dosáhnete webu, který si vizualizujete ve své hlavě.


I když navrhování vašich webových stránek pomocí kódu je stále stejně prospěšné jako vždy, u dnešní technologie to již není nutné. Vše, co musíte udělat, je použít tvůrce webu drag-and-drop nebo integrovat CMS do vaší domény, pokud chcete profesionální webovou stránku zprovoznit a spustit.

Pokud jde o flexibilitu, škálovatelnost a snadné použití, je WordPress jednou z nejlepších možností pro začátečníky i veterány. Je pravda, že jeho vestavěné možnosti přizpůsobení motivu a stylu jsou poměrně omezené. Ale s externím pluginem pro vstupní stránku můžete vytvořit prodejní stránku přesně podle vašich představ – vše během několika minut.

Níže je pět nejlepších z nejlepších pluginů pro vstupní stránku WordPress.

1. OptimizePress

Web: https://www.wpbeaverbuilder.com/ – Cena: zdarma / 99 $ za prémiové šablony a moduly

Pokud byste chtěli upravit svou stránku a přitom zachovat základní aspekty designu od aktuálního tématu, pak je pro vás Beaver Builderova Lite verze tím pravým doplňkem. Po instalaci je možné libovolnou stránku kompletně upravit pomocí rozhraní drag and drop.

Chcete-li spustit editor Beaver Builder, přejděte na hlavní panel WordPress a klikněte na „Stránky“ > ‘Všechny stránky.’ Umístěte kurzor myši na stránku, kterou chcete upravit, a klikněte na Tvůrce stránek. Případně můžete stránku otevřít a v editoru WordPress kliknout na kartu Tvůrce stránek.

V editoru hlavní stránky můžete přidat řádky s různými sloupci a poté přidat různé prvky stránky pomocí „modulů“ a widgetů WordPress. Takto Beaver Builder pracuje v kostce.

Chcete-li například přidat oblast obsahu se dvěma sloupci, klikněte na Rozložení řádků, vyberte 2 sloupce a přetáhněte ji na požadované místo na stránce..

Na vaši stránku se tak přidají dvě nové oblasti obsahu s obrysy modrými tečkami. Vlastnosti jednotlivých sloupců můžete upravit kliknutím na ně.

Poté máte tři možnosti, pokud jde o přidávání prvků obsahu do těchto řádků: Základní moduly, Pokročilé moduly a Widgety WordPress..

V části Základní moduly můžete přidat různé fotografie, text, zvuk, video a vlastní prvky HTML. Jednoduše je přetáhněte do jedné z oblastí sloupců, které jste vytvořili při přidávání řádků.

Pozoruhodné vlastnosti:

 • Prémiové moduly a šablony – Pokud můžete investovat alespoň do standardního balíčku, můžete získat přístup k prémiovým modulům & šablony, které vám mohou bez námahy okořenit váš web.
 • Použitelné s jakýmkoli motivem WordPress – Beaver Builder vám umožňuje provádět úpravy stránek, aniž byste zcela transformovali své aktuální téma WordPress.
 • Ukládání řádků a modulů – Konečně Beaver Builder umožňuje ukládat řádky a moduly, které jste dříve vytvořili nebo použili. To vám umožní ušetřit čas v případě, že je potřebujete znovu použít.

3. Tvůrce stránek elementu

Web: https://siteorigin.com/page-builder/ – Cena: zdarma / 29 $ za 1 web

Doplněk Page Builder od SiteOrigin je dalším schopným tvůrcem vstupní stránky, ale je nejlépe popsán jako hlavní součást většího ekosystému WordPress. Nejprve je třeba nainstalovat samostatný balíček SiteOrigin Widgets, aby bylo možné plně využít vizuálního tvůrce stránek. Můžete také nainstalovat pluginy CSO a instalační program SiteOrigin pro další rozšíření funkcí, ale pokud jde o vytváření vstupní stránky, jsou tyto volitelné..

Po instalaci můžete spustit tvůrce stránek tak, že přejdete do editoru WordPress a kliknete na kartu „Tvůrce stránek“.

Přestože můžete provádět důkladné úpravy, aniž byste opustili hlavní editor WordPress, měli byste použít „Živý editor“ pro náhled vašich změn v reálném čase. Stačí kliknout na tlačítko „Živý editor“ na hlavním panelu nástrojů.

Live Editor vám umožňuje přidávat řádky, používat předdefinovaná rozvržení nebo integrovat funkce na vaši stránku pomocí widgetů.

Pozoruhodné vlastnosti:

 • Vysoká rozšiřitelnost – Tvůrce stránek se může na povrchu jevit jako nevýrazný, ale sada plug-inů SiteOrigin je z hlediska škálovatelnosti nad úrovní zbytku. Je to díky vizuálnímu editoru CSS, instalátoru pluginů a řadě prémiových doplňků, které lze samostatně stáhnout z webu SiteOrigin..
 • Náhledy živé obrazovky – SiteOrigin vám umožňuje přepínat mezi režimy stolních počítačů, mobilů a tabletů a zobrazit náhled stránek na různých velikostech obrazovky.

5. KingComposer

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map