Porovnejte 5 nejlepších zásuvných modulů fóra pro WordPress

Přiznejme si to, integrovaný aspekt komunity ve WordPressu je nevýrazný.


Jistě, registrovaní uživatelé a hosté – v závislosti na vašem nastavení – mohou zanechat komentáře k příspěvkům. Ale to není ani blízko k podmanivé komunitní zkušenosti, které uživatelé chtějí být součástí.

Zde se zapojují zásuvné moduly fóra.

Proč na svůj web přidat sekci fóra?

Přidání sekce fóra na váš web nabízí řadu výhod. Je to skvělý způsob, jak zapojit své publikum a dát jim pocit sounáležitosti. Kromě toho může poskytovat vašim webům bezplatný denní proud komunitního obsahu.

S rostoucí účastí ve vaší online komunitě jsou uživatelé nuceni vrátit se a reagovat nebo reagovat na to, co říkají všichni ostatní.

Naštěstí pro uživatele WordPress je většina nejlepších pluginů již přístupná z oficiální knihovny WordPress. Je to jen otázka určení, která z nich odpovídá vašim potřebám a dokonale vyhovuje vaší značce.

Abychom vám pomohli učinit co nejlepší rozhodnutí, zde je podrobnější pohled na nejlepší zásuvné moduly fóra, které můžete použít na svém webu WordPress:

1. BuddyPress

Web: www.designwall.com/guide/dw-question-answer-plugin/

Pokud je vaším cílem komunity umožnit uživatelům najít řešení jedinečných problémů, pak DW Question & Odpověď je pro vás plugin. Jak název napovídá, umožňuje vám rychle integrovat Q&Sekce na vašem webu.

Po aktivaci vám bude automaticky poskytnuta stránka Seznam otázek a Stránka otázek, kde uživatelé mohou procházet dotazy nebo zveřejňovat své vlastní. Je také snadné změnit nastavení těchto stránek, například povolit ruční schvalování otázek, ikony stavu a výchozí strukturu permalinku.

Z pohledu uživatele je další výhodou DWQA jeho použitelnost. Nejen, že se stránka Zeptejte se rychle načte, ale také se hodí k jakémukoli tématu. Rovněž umožňuje uživatelům vkládat obrázky a nabídky.

Pozoruhodné vlastnosti:

 • Rozšíření – DWQA přichází s řadou rozšíření, která můžete použít k implementaci elegantních funkcí. To zahrnuje výsledkovou tabulku, vkládatelné otázky, captcha a spoustu dalších vlastních widgetů.
 • Kategorie – Organizace otázek do kategorií usnadní vám i vašim uživatelům věci. S DWQA můžete vytvořit tolik kategorií, kolik potřebujete – stejně jako podkategorie souvisejících témat.
 • Značkové e-maily – Pro účely brandingu můžete přidat vlastní logo a adresu pro e-mailová oznámení. Jednoduše přejděte na „Otázky“ > ‘Nastavení ‘ > „E-maily“ pro přístup k těmto funkcím.

3. CM odpovědi

Web: bbpress.org/

bbPress je přímý plugin, který se zaměřuje na diskuse namísto sociálních sítí. Umožňuje publikovat sekce fóra s atributy, jako jsou nadřazené kategorie, viditelnost a otevřený stav.

Pravidlem je vytvoření vyhrazených diskusních fór pro každou kategorii obsahu na vašem webu. Jakmile budou všechna vaše fóra nastavena, uživatelé mohou zveřejňovat témata a odpovědi. Poté můžete sledovat jejich aktivity v sekcích Témata a Odpovědi z hlavního panelu.

Pozoruhodné vlastnosti:

 • Nastavení hloubky – Chcete-li získat přístup k pokročilým nastavením dostupným pro bbPress, přejděte na řídicí panel WordPress a přejděte na „Nastavení“ > ‘Fóra ‘. Zde můžete povolit určité funkce, jako je anonymní účtování, revize, předplatné a mnoho dalších.
 • Bezproblémová integrace – bbPress je odlehčený plugin navržený pro rychlou a bezproblémovou integraci s instalací WordPress. Jedinou nevýhodou tohoto přístupu je, že může být obtížné přizpůsobit se, zejména pro nezkušené majitele stránek.

4. wpForo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map