Porovnejte 5 nejlepších zásuvných modulů WordPress

Jak úžasný je systém správy obsahu WordPress, není imunní vůči bezpečnostním hrozbám což může ohrozit kontinuitu našich webových stránek. Mějte na paměti, že kybernetické útoky neohrožují pouze vaše online data, ale také mohou poškodit vaši pověst, zejména pokud narušení ovlivní data vašich zákazníků..


Kromě kybernetických útoků ohrožují zabezpečení vašeho webu také některé nesprávné konfigurace v backendu.

V každém případě musíte být připraveni na to nejhorší zálohy rychle obnovit plnou funkčnost vašeho webu.

Bez dalších úprav je níže uvedeno pět nejlepších zálohovacích modulů WordPress, které můžete použít:

1. BackUpWordPress

BackUpWordPress je plugin, který chcete, pokud potřebujete vytvořit automatické zálohy jednoduše a spolehlivě. Po instalaci a aktivaci pluginu okamžitě provede svou práci pomocí výchozího nastavení automatizace. V případě potřeby můžete svůj plán zálohování určit pomocí Nástroje > Zálohy a poté klikněte na „Nastavení“ ve výchozím plánu.

Alternativně můžete jednoduše přidat nový plán s jinou sadou pravidel kliknutím na „+ Přidat plán“.

zálohy

Přestože je základní plugin zdarma, můžete za něj také zaplatit rozšíření které přidávají funkce. Dostupná rozšíření právě teď propojují BackUpWordPress s cloudovými službami, jako jsou Disk Google, Dropbox a Windows Azure.

Stažení a další informace: wordpress.org/plugins/duplicator/

3. VaultPress

Pokud potřebujete něco víc než jen záložní plugin, měli byste jít s VaultPress. Kromě možnosti vytvářet automatické zálohy tento plugin také pravidelně prohledává databázi, zda neobsahuje malware, viry a další bezpečnostní chyby. Dodává se také s vestavěnou ochranou proti spamu, která udržuje reputaci a SEO vašeho webu.

vaultpress

Nezapomeňte, že za používání aplikace VaultPress a jejích bezpečnostních funkcí musíte zaplatit měsíční licenci. Ačkoli rostoucí náklady mohou být pro nové blogery příliš vysoké, je ideální pro ty, kteří jsou ochotni investovat do zabezpečení WordPress.

Stažení a další informace: wordpress.org/plugins/updraftplus/

5. BlogVault

Jediná věc, která je lepší než denní záloha, je reálný čas záloha – základní funkce BlogVault. Funguje tak, že vytváří okamžité zálohy, kdykoli uložíte změny na svém webu. Díky tomu nikdy neztratíte pokrok, když procházíte intenzivním obsahem nebo obecným vývojem webu.

blogvault

BlogVault také obsahuje nástroje pro monitorování, historii a testování zálohování, které zajišťují integritu vašich dat. Jedinou nevýhodou je, že se jedná o prémii plugin, který je dodáván s ročním poplatkem, než budete moci používat jeho funkce.

Cloudová integracePouze DropboxZálohy a upozornění e-mailem

Závěr

Vytvoření zálohy je důležitým aspektem údržby webu, který zaručuje kontinuitu. Nezapomeňte si vybrat plugin, který nejlépe vyhovuje vašim online cílům. Ať už potřebujete jednoduchý záložní plugin nebo komplexnější sadu zabezpečení, výše uvedený seznam vám může pomoci učinit nejlepší rozhodnutí.

Pokud máte další problémy s WordPress, doporučujeme vám odkazovat se na tento příspěvek, kde najdete nejlepší rychlé opravy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map