Se systémem správy obsahu, jako je WordPress, si může kdokoli postavit profesionálně vypadající web během jednoho dne. Můžete snadno instalovat motivy, vytvářet stránky a vkládat jakýkoli obsah, který chcete nabídnout publiku. I ti nejzkušenější weboví vývojáři však potřebují další testování a optimalizaci, aby odemkli skutečný potenciál jakéhokoli webu.


Přestože je k dispozici mnoho monitorovacích a analytických nástrojů, testování je časově náročný proces. Pamatujte, že potřebujete čas shromažďovat dostatečné údaje o výkonu webu. Chcete-li věci urychlit, můžete pomocí testovacích nástrojů A / B rozdělit testování více verzí svého webu současně.

Níže je pět nejlepších A / B testovacích nástrojů, které můžete použít pro svůj web WordPress:

1. Název Experimenty

Title Experiments je bezplatný testovací plugin A / B, který je snadno použitelný a velmi užitečný. Integruje se přímo s post editorem WordPress – umožňuje hladce vytvářet více titulů pro váš obsah.

název-experiment

Pozoruhodnou funkcí programu Title Experiment free je dostupnost podrobného průvodce a optimalizačních tipů, které jsou přímo doručeny do vaší e-mailové schránky, pokud o to požádáte. Dodává se také s profesionální verzí, která vám poskytuje pokročilé funkce, jako jsou obrázky s více obrázky, statistiky a prioritní podpora zákazníků.

Stažení a další informace: wordpress.org/plugins/simple-page-tester/

3. Nelio A / B testování

Pokud chcete více než jen jednoduchý testovací plugin A / B, měli byste zvážit získání Nelio A / B testování. Je to komplexní optimalizace konverze platforma, která vám umožní testovat cokoli z produktů, widgetů, témat a nabídek. Pomocí nástroje tepelné mapy můžete také sledovat, jak vaše publikum interaguje s vaším webem přímo.

nelio

Navzdory hloubce informací můžete získat pomocí Nelio A / B testování; organizované vizuální rozhraní usnadňuje použití i začátečníkům. Nezapomeňte, že se jedná o prémiový plugin, který se dodává pouze s bezplatnou zkušební verzí.

Stažení a další informace: www.kissmetrics.com/

5. WordPress vyzývá k akci

A konečně, pokud je vaším cílem přesně otestovat konverzní poměr výzev k akci, pak je WordPress Výzvy k akci plugin pro vás. Kromě toho, že je to lehký nástroj, který umožňuje vícerozměrné rozdělené testy, obsahuje také tvůrce CTA drag and drop, který je dodáván s předem připravenými šablonami..

cta

Po vytvoření CTA poskytuje WordPress Výzvy k akci vzájemné porovnání variace. Je také snadné přepínat mezi částmi CTA do vizuálního editoru. Stačí vybrat tlačítko Spustit vizuální editor nebo přímo upravit rozměry CTA, text záhlaví, obsah a barvy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me