Prémiové weby s tématem WordPress, díky nimž vaše firma vynikne

WordPress je patrně Platforma CMS pro online obchody.


Existuje dobrý důvod, proč tuto platformu používá více než 76 milionů uživatelů. Mezi jeho mnoho funkcí je schopnost změnit své téma podle libosti. Můžete nahrát téma a vylepšit jeho nastavení, aby váš web vypadal a působil zcela novým způsobem.

Na vašem webu je mnoho bezplatných motivů WordPress. Ostatní však budou používat bezplatná témata, díky nimž bude váš web vypadat jinak.

Proto je třeba zvážit použití prémiového tématu. Poskytne vašemu webu jedinečný vzhled, který pomůže oddělit vaše online podnikání od konkurence.

Při hledání prémiových témat je nejlepší podívat se na tematické kluby WordPress. Umožní vám na určitou dobu přihlásit se k odběru a umožní vám přístup ke všem jeho tématům. Ve srovnání s weby jako ThemeForest jsou také mnohem nákladově efektivnější. Místo placení 59 USD za téma, tematické kluby WordPress vám umožňují platit 89 USD ročně za přístup ke všem jejich tématům a zásuvným modulům.

Pokud hledáte prémiové téma, které vám umožní rozšířit váš web WordPress, už nehledejte nic jiného! Níže jsou tematické kluby WordPress, ve kterých najdete nepochybně nejlepší témata mezi ostatními.

1. Elegantní témata

Web: ArtisanThemes.io / Cena: 129 $ / každý

Artisan Themes není váš obvyklý tematický klub WordPress. Místo stahování motivů s předem vytvořenými rozvrženími vám tento tematický klub umožňuje vytvořit téma od nuly pomocí více než 20 modulů (výzvy k akci, kachlové displeje, prvky portfolia atd.).

moduly řemeslných témat

Můžete uvolnit moduly na jeho témata. Dva z jeho nejfunkčnějších a současných témat jsou Indigo a Moduly. Na rozdíl od jiných tematických webů WordPress si můžete jednotlivá témata zakoupit pouze za 129 $.

připravené weby

Ready Made Sites je ideální pro lidi, kteří nechtějí komplikace s přizpůsobováním tématu WordPress. Jednoduše si vyberte téma, které nejlépe vystihuje vaši firmu, takže ji můžete nastavit během několika minut. Ready Made Sites můžete použít, pouze pokud jste nainstalovali motiv z obchodu, jak je uvedeno.

3. Témata raket

Web: StudioPress.com/ Cena: 129,95 $ / téma nebo 499,95 $ za celou sbírku

Pokud jste dlouhodobým uživatelem WordPress, pravděpodobně jste už slyšeli o StudioPress. Je oblíbený pro svůj Genesis Framework, minimalistický a SEO přívětivý rámec WordPress pro všechna témata StudioPress.

genesis framework

Bez ohledu na vaše online podnikání si můžete ve studiu StudioPress najít téma, které vyhovuje vašim potřebám. U kreativních agentur by měl být Digital Pro jednou z vašich nejlepších možností. Pokud prodáváte produkty, služby nebo online kurzy, nemůžete s Altitude Pro pokazit.

Témata nalezená v obchodě jsou jedny z nejrychlejších a nejúčinnějších na současném trhu. Výběrem některého z témat StudioPress můžete zvýšit výkon SEO svého webu, což vede k vyššímu hodnocení a provozu vyhledávání.

studiopress témata

Prémiové téma, které zahrnuje Genesis Framework, je k dispozici za jednorázovou platbu 129,95 $. Pokud si chcete stáhnout celou sbírku témat, můžete zaplatit 499,95 $, což je hodně pro designéry a vývojáře..

Pro majitele webových stránek můžete při registraci s plánem WP Engine zdarma získat témata Genesis Framework a StudioPress zdarma..

5. Témata SKT

Web: WPZoom.com / Cena: 99 $ / rok pro všechna témata nebo 299 $ / rok s dalšími soubory PSD

Profesionální a krásný je název hry WPZOOM jako tematického obchodu WordPress. Její čisté a přehledné návrhy osloví lidi, kteří chtějí, aby jejich stránky byly co nejprofesionálnější.

wpzoom

Za 99 $ / rok získáte kromě podpory a aktualizací přístup ke všem 43 tématům WordPress plus budoucím. Pokud chcete tyto funkce a soubory PSD Photoshop všech motivů, musíte vyslat $ 299 / rok.

WPZOOM má také doplňky, které můžete použít pro své podnikání. Social Widget, pravděpodobně jeho nejlepší plugin, obsahuje odkazy na vaše profily sociálních médií. Na druhou stranu vám nejnovější Tweet Widget pomůže vytvořit tweety, na které lze kliknout v rámci vašeho obsahu.

7. Themify

Web: ThemeFuse.com / Cena: 199 $ / životnost

ThemeFuse se specializuje na poskytování funkčních témat WordPress pro bloggery, specialisty na události a vydavatele.

Tématický obchod je známý pro The Core, což vám umožňuje vytvářet profesionální návrhy WordPress z krabice. Jeho drag and drop builder je doplněn o jeho schopnost pomoci vám vytvářet intuitivní kontaktní formuláře, bezproblémovou integraci Map Google a další.

Jádro

Core je k dispozici za 49 USD (dříve 89 USD) a zahrnuje 25 motivů, které si můžete přizpůsobit a vylepšit pro svou firmu.

Pro celoživotní přístup ke všem jeho tématům (kromě jádra) pro neomezené weby budete muset vyslat 199 $.

9. Meridiánská témata

Webová stránka: TeslaThemes.com / Cena: 99 $ / rok

Tesla Themes je samozvaná „Netflix pro WordPress Themes“. Již dlouho je známo, že poskytuje čistá a krásná témata a výkonné funkce. Všechna témata jsou často aktualizována, aby byla zajištěna kompatibilita s nejnovější verzí WordPress. Vypadají také skvěle bez ohledu na velikost obrazovky, ať už jde o stolní počítač, tablet nebo chytré telefony. Prémiová podpora společnosti Tesla Themes je více než ochotná pomoci s jakýmkoli problémem, se kterým se setkáte s některým z jejich produktů.

témata

Můžete si koupit motiv za pouhých 58 USD. Pokud si chcete užít všech 68 prémiových témat, musíte zaplatit roční poplatek 99 $. Roční předplatné zahrnuje rozsáhlou dokumentaci, soubory HTML a plochý designový kit UI. Celoživotní plán stojí jednorázovou platbu ve výši 299 $. Obsahuje vše, co je k dispozici v ročním plánu, a soubory PSD Photoshop všech témat.

11. CSS Igniter

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map