Roundup: 13 Krásné ručně vybrané Bootstrap WP Témata z šablony Monster

Rád procházím weby s šablonami a hledám témata a nejnovější trendy v designu. Následuje několik ručně vybíraných motivů WP bootstrap z šablony Monster, o kterých jsem si myslel, že byste se rádi podívali.


Co je bootstrap?

Nezapomeňte, že všechna níže uvedená témata jsou spouštěcími motivy.

Témata Bootstrap – což někteří z vás možná neví, jsou oblíbenou volbou při vývoji rámců HTML, CSS a JS pro responzivní weby. Celkově lze říci, že bootstrapová témata se mohou pochlubit moderním a atraktivním designovým schématem, jsou citlivá a přátelská k mobilu a pěkně si hrají s HTML 5.

Citace odpovědi Rizwana Abbase na Stackoverflow –

Bootstrap je front-end vývojový rámec, který umožňuje vývojářům & návrháři, aby rychle vytvořili plně citlivé weby. Rámec obsahuje globální nastavení CSS se zabudovanými komponenty a rozšiřitelnými třídami ve formě typografie, navigace, tlačítek a mnohem více.

Kritika Stejně jako všechny skvělé věci, i Bootstrap přichází s nějakou kritikou. Hlavní je, že všechny webové stránky Bootstrap vypadají stejně. To je samozřejmě, pokud výchozí styl nijak neupravujete.

Citlivý design Twitter Bootstrap je superhrdina v oblasti CSS Frameworks. To rozhodně platí, pokud jde o budování responzivních webových stránek.

Šablona Monster

Šablona Monster (www.templatemonster.com) je jedním z webů, na kterých si pověsím, když potřebuji nějakou inspiraci. Stránka existuje zhruba od roku 2007 – s desítkami tisíc témat (nejen WordPress, ale také Drupal, Joomla atd.).

1. Monstroid

Toto je pravděpodobně pravý klenot všech témat WordPress šablony Monster. Téma se může pochlubit řadou možností rozvržení, které zahrnují rámečky v rámečku a šablony plné šířky s levým, pravým nebo žádným postranním panelem. Toto téma je zcela citlivé, takže bez ohledu na to, jaké zařízení uživatel používá, bude váš web vždy vypadat skvěle a může se pochlubit posouváním paralaxy, možnostmi videa na pozadí a několika posuvníky. Téma zahrnuje úplnou sociální integraci, rozhraní Google Maps API a podporu rozšíření třetích stran. Navrhování flexibilního, ale vizuálně působivého webu nebylo nikdy snazší.

Bootstrap verze: 3.3.X

monstrum

Ke stažení: Obchodní agent

3. Designové studio 

Citlivé téma, téma Design Studio WordPress je vynikající volbou pro blogy a portfolia. Zahrnuje paralaxu, editor MotoPress a jezdec MotoPress, jakož i řadu funkcí pro zvýšení funkčnosti a zapojení systému, včetně kontaktního formuláře a formuláře pro odběr bulletinu. Součástí tématu je také platné sémantické kódování, které vylepšuje SEO vašeho webu a zajišťuje rychlé načítání stránky.

Bootstrap verze: 3.3.X

Stahování: 33 Chanel

5. Galerie umění Citlivý 

Galerie umění je citlivé téma WordPress připravené na sítnici s paralaxou, možnostmi videa na pozadí, nástrojem MegaMenu, editorem MotoPress, jezdcem MotoPress a pokročilou podporou SEO. Zahrnuto je PSD, stejně jako platné sémantické kódování.

Bootstrap verze: 3.3.X

Ke stažení: Hang Gliding

7. Nejlepší řešení

Toto téma se může pochlubit řadou výkonných nástrojů, které usnadňují sestavování webů WordPress, které jsou stejně vizuálně přitažlivé, jako jsou poutavé, včetně 100% responzivního rozložení, efektu paralaxy, vestavěného tvůrce stránek drag-and-drop, a mega menu. Byl vyvinut speciálně pro obchodní společnosti a zdůrazňuje plochý design s jasně barevnými bloky pro moderní dojem. Téma je dodáváno s ilustrovanými obchodními tipy, poradenskou sekcí, zpravodajskou sekcí, formulářem pro odběr bulletinu a mapami Google. Konstrukce je jednoduchá, přesto efektivní a přesvědčivá.

Bootstrap verze: 3.3.X

Ke stažení: Malá Itálie

9. Ředitel školy

Téma Schoolmaster WordPress upřednostňuje rozvržení, které je informativní, což uživatelům usnadňuje přístup k různým informacím. Přední stránka je přednastavena, zatímco blok zpráv a mnoho možností nabídky zajišťuje snadný přístup ke veškerému obsahu vašeho webu. Téma je kompletně upravitelné a zahrnuje 100% responzivní design, vlastní příspěvky a obsah, líný efekt načtení, efekt paralaxy a více než 80 různých krátkých kódů.

Bootstrap verze: 2.3.1

Ke stažení: Plánování rodiny

11. Pivovar

Díky svému 100% responzivnímu designu využívá toto jedinečné a naprosto upravitelné téma design, který je stejně stylový a zářivý. Velký posuvník hrdiny zobrazuje obrázky připravené na sítnici – ideální pro zobrazení obrázků jídla nebo pití. Téma má také efekty paralaxy a líné načítání.

Bootstrap verze: 2.3.1

Ke stažení: Creative Tattoo

13. Svatební plánovač

Téma WordPress Svatební plánovače umožňuje řadu různých vlastních typů příspěvků a vlastních formátů příspěvků, je vícejazyčné a může se pochlubit více než 80 krátkými kódy. Lze jej snadno nainstalovat ve dvou jednoduchých krocích a nabízí nebývalou škálu možností designu, včetně více barevných možností, přizpůsobené typografie a fantastických posuvníků, které usnadňují sdílení obrázků. Vlastní widgety navíc zajišťují snadné sdílení a sociální sdílení.

Bootstrap verze: 2.3.1

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map