Google Maps.

Neatkarīgi no tā, vai esat liela organitzācija vai uzņēmējsabiedrības īpašnieks vai pat tikai neliela kafejnīca, kurā ir norādīta jūsu uzņēmuma vieta pakalpojumā Google Maps!


Bet, ja jūs esat tāds liels iesācējs kā man, tad jums jāpievieno Google karte WordPress Tīmekļa vietne var likties pilnīgi noslēpumaina.

Nu, tev veicas!

Mēs zinām, cik viegli ir pazust visu tecnisko mumbo-jumbo, tāpēc mēs esam izveidojuši šo vienkāršo un girlidru ceļvedi, kas palīdzēs jums pievienot Google karti savai vietnei.

Tàpat kā vecā adage, "kaķim ir vairāk nekā viens veids “, Jūs varat derēt par savu zemāko dolāru, ka ir arī daži veidi, instalem Google Maps, esmenten els pievērsīsimies tikai diviem galvenajiem veidiem.

Viss, kas Jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir tikai daži pamata zināšanu kodēšanas paņēmieni vai arī jāzina WordPress informācijas paneļi, un jūs esat zelts!

Metode # 1: pievienojot tos manuāli

Ja jūs jūtat practisku darbību, varat izvēlēties manuāli pievienot Google karti savā WordPress vietnē kā pastu vai rakstu.

Vispirms vispirms ir jāatrod atrašanās vieta, kuru vēlaties a Google Maps. Kad esat a izdarījis, noklikšķiniet uz kopīgošanas ikonas:

Noklikšķiniet uz pogas Kopīgot pakalpojumā Google Maps

Kad to izdarīsit, pakalpojumā Google Maps ir jāatver jauns registres ar atrašanās vietas kodu (iframe). Šeit var nokļūt mazliet dicey.

Noklikšķiniet uz pogas Iegult kartes un pēc tam varat kopēt visu atrašanās vietas kodu, ko tie jums sniedz. Ko jūs varat arī izdarīt, ir izvēlēties kartes lielumu vai iestatīt pielāgotu izmēru. Lai ko jūs darāt, neaizmirstiet kopēt atrašanās vietas kodu!

Kopējiet atrašanās vietas kodu no sadaļā Ievietot

Tāpēc tagad jums ir atrašanās vietas kods. Ar ko tu nodarbojies?

Labi, ielādējiet veco WordPress informàcijas paneli, lai iegultu atrašanās vietu savā WordPress ziņā vai lapā.

Pārejiet uz Post> Afegeix un nou vai atveriet ziņu / lapu, kuru jau esat izveidojis rediģēšanas režīmā. Tajā šeit atlasiet opciju Text (Teksts), nevis Visual (Vizuālā) un ielieciet atrašanās vietas kodu teksta vietā.

Teksta režīmā ielīmējiet visu atrašanās vietas kodu savā WordPress rakstā / ziņojumā

Kad esat ievietojis kodu savā ziņojumā, pārejiet atpakaļ uz vizuālo displeju, lai pārbaudītu un pārliecinātos, vai karte ir pareizi iegulta.

Pēc atrašanās vietas koda ielīmēšanas pārslēdzieties atpakaļ uz vizuālo režīmu.

Voila, esat pabeidzis, un salts ir a lapa en Google Map! Ja tas nav ielādēts pareizi, pārbaudiet, vai atrašanās vietas kods ir pareizi nokopēts un ielīmēts.

Metode # 2: Plugin izmantošana

Ja šī pēdējā metode tev vēl nedaudz ir pārāk grūti, neuztraucietats tad! WordPress no tikai ļauj jums viegli ussākt vietni, tie arī padara par super viegli pievienot funcionajas, piemram, Google Maps, spraudņiem.

Inicia la sessió de Google Maps i permet fer servir un càlcul de Google Maps, desactivar el botó de Google Maps i fer servir el WebFactory Web per a utilitzar un milzíguet operatiu.

Logotip de Google Maps

Tieši uz leju, viena no labākajām lietām per Google Maps logrīku ir tā, ka tos var brīvi lejupielādēt no WordPress spraudņu kataloga.

Tas aizņem tikai vienu minūti, lai instalētu, un pēc tam jūs varat pielāgot savu karti un ievietot to savā WordPress vietnē dažu minūšu laikā.

Joprojām ir vajadzīga palīdzība? Vegeu vídeo parocīgs sense WebFactory:

Protams, ja pot fer paties a l’hora de fer el karti a l’hora de fer-ho, ir a vistes a l’ús del fitxer de Google Maps Logrīks PRO versija.

Ar que fa que el kart estigui situat en un càmping, s’hi adreces un paplašināt spraudni, lai tajā iekļautu vairāk nekā 50 funcionjas. Tas arī nodrošina vairāk nekā 20 + lightbox ādas, 15 patins de kartes un vairk nek 1,500 més de karts spraudņus.

Ja tas nav iespaidīgs, tad vienkārši izskatiet to pilnu functionju sarakstu:

 • Atbildīga un ātra
 • Saderīgs en visiem WordPress mothiviem un spraudņiem
 • Pielāgotas informācijas burbuļi ar neierobežotu tapām kartē
 • Vairāk nekā 15 pells de kartes
 • Vairāk nekā 20 pells gaismes kafijas
 • Vairāk nekaste 1.500 tapes de kartes per a piella
 • Neierobežotas kartes vienā lapā
 • Pielāgojama kartes valoda
 • 4 karts režīmi: virzieni, patins, iela un patins uz ielu
 • Ātrāka ielāde kartēs ar uzlabotu kešatmiņu
 • Pilns atbalsts īsās koda un slēptas sānu joslai, lai ērti lietotu īsās koda versijas
 • Viegla vietņu migrācija ar eksporta un instrument important
 • Com integrar Google Analytics, podeu escriure, cik d’apmeklētāju atver kartes
 • Atielistes de pasta electrònica de Lielisks, kas atrodas ASV
 • Regulāri ielāpi, atjauninājumi i jaunas funcionaljas.

Papildus visím apbrīnojamām functionjām, kuras ieprograms versiju, Google Maps logrīks tiek uzskatīts par visātrāko Google Map programes WordPress.

Daļa no tā izriet no tā, ka tā vietā, lai ielādētu lielu interaktīvu karti savā vietnē, Google Maps logrīks vietā padara kartes sīktēlu. Tas samazina nepieciešamo pārsūtīto datu apjoms apmeklētājiem un jūsu interneta uzņēmējas, padadot tàdējādi viss slodze ātrāk.

Protams, ja jūs tikko sākat darbu, un neesat pārliecināts, vai salts vajadzētu ieplūst spraudņā, Google Maps logrīku PRO piedāvā 7 dienu pilnas atmaksas pārbaudes laiku!

Tādā veidā varat izmēģināt to tik daudz, cik vēlaties, un pārbaudiet, vai tas darbojas jūsu vietnē vai ar citiem instalētiem spraudņiem. Ja jums liekas, ka jums tas nav vajadzīgs, tad vienkārši atgriezieties oriģinālā, bezmaksas versijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me