Viegla un sāpīga rokasgrāmata, k pievienot Google karti vietnē WordPress

Google mapy.

Neatkarīgi no tā, vai esat liela organizacija vai uzņēmējsabiedrības īpašnieks vai pat tikai neliela kafejnīca, kurā ir norādīta jūsu uzņēmuma vieta pakalpojumā Google Maps!


Vsadit se, že je to možné, muž, ted jums jāpievieno Google mapa WordPress Tīmekļa vietnam var likties pilnīgi noslēpumaina.

Nu, tev veicas!

Pro více hráčů, kteří hledají na mumbo-jumbo, pro všechny, kteří hledají eseje, které nejsou k dispozici, můžete si prohlédnout Google karti savai vietnei.

Tāpat kā vecā pořekadlo, "kaķim ir vairāk nekā viens veids ”, Jūs varat der ant par savu zemāko dolāru, ka ir arī daži veidi, na instalaci Google Maps, taču mēs pievērsīsimies tikai diviem galvenajiem veidiem.

Viss, kas Jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir tikai daži pamata zināšanu kodēšanas paņēmieni vai arī jāzina WordPress informācijas paneļi, un jūs esat zelts!

Metoda č. 1: pievienojot tos manuāli

Ja jūs jūtat praktisku darbību, vari izvēlēties manuāli pievienot Google karti savā WordPress vietnē kā pastu vai rakstu.

Vispirms vispirms ir jāatrod atrašanās Vietnam, Kuru vēlaties rādīt Google Maps. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz kopīgošanas ikonas:

Noklikšķiniet uz pogas Kopīgot pakalpojumā Google Maps

Kad to izdarīsit, pakalpojumā Google Maps ir jāatver jauns logs ar atrašanās vietas kodu (iframe). Šeit var nokļūt mazliet dicey.

Noklikšķiniet uz pogas Iegult kartes un pēc tam varat kopēt at visan at vietanās vietas kodu, ko tie jums sniedz. Ko jūs varat arī izdarīt, ir izvēlēties kartes lielumu vai iestatīt pielāgotu izmēru. Lai ko jūs darāt, neaizmirstiet kopēt atrašanās vietas kodu!

Kopējiet atrašanās vietas kodu no sadaļā Ievietot

Tāpēc tagad jums ir atrašanās vietas kods. Ar ko tu nodarbojies?

Labi, ielādējiet veco WordPress Informace o paneli, lai iegultu atrašanās vietu savā WordPress ziņā vai lapā.

Pārejiet uz Post> Přidat nový vai atveriet ziņu / lapu, kuru jau esat izveidojis rediģēšanas režīmā. Tajā šeit atlasiet opciju Text (Teksts), nevis Visual (Vizuālā) un ielieciet atrašanās vietas kodu teksta vietā.

Teksta režīmā ielīmējiet visu atrašanās vietas kodu savā WordPress rakstā / ziņojumā

Kad esat ievietojis kodu savā ziņojumā, pārejiet atpakaļ uz vizuālo displayu, lai pārbaudītu un pārliecinātos, vai mapa ir pareizi iegulta.

Pēc atrašanās vietas koda ielīmēšanas pārslēdziversity atpakaļ uz vizuālo režīmu.

Voila, esa pabeidzis, un jums ir lapa ar savu Google Map! Odešel jsem, pārbaudiet, vai atrašanās, Vietnamas kods ir pareizi nokopēts un ielīmēts.

Metoda č. 2: Plugin izmantošana

Nejčastěji používanou metodu můžete použít, ale neuztraucietie! WordPress ne tikai ļauj jums viegli uzsākt vietni, tie arī padara par super viegli pievienot funkcejas, piemēram, Google Maps, ar spraudņiem.

Lai gan Google Maps ir pieejams simraem spraudņu, iesakām to ismantot Google Maps logrīku ar WebFactory is a millzīgu funkceju sarakstu.

Google Maps logrīku

Tieši uz leju, viena no labākajām lietām par Google Maps logrīku ir tā, to to var var brīvi lejupielādēt no WordPress spraudņu kataloga.

Tas aizoem tikai vienu minūti, lai installētu, un pēc tam jūs varat pielāgot savu karti un ievietot to savā WordPress vietnē dažu minūšu laikā.

Joprojām ir vajadzīga palīdzība? Šeit ir parocīgs video no WebFactory people:

Protams, ja jūs patiešām vēlaties padarīt savu karti izcilu, ir vērts to ismēģināt Google Maps logrīks PRO versija.

Ar PRO versiju kartē varat piestiprināt vairākas adreses un paplašināt spraudni, lai tajā iekļautu vairāk nekā 50 funkcíjas. Tas arī nodrošina vairāk nekā 20 + lightbox ādas, 15 motokáry brusle un vairāk nekā 1 500 pasūtījuma kartes spraudņus.

Ja tas nav iespaidīgs, tad vienkārši izskatiet to pilnu funkceju sarakstu:

 • Atbildīga un ātra
 • Saderīgs ar visiem WordPress motīviem un spraudņiem
 • Pielāgotas informācijas burbuļi ar neierobežotu tapām kartē
 • Vairāk nekā 15 motokárových kůží
 • Vairāk nekā 20 gaismas kafijas skins
 • Vairāk nekā 1 500 pielāgotas kartes tapas
 • Neierobežotas kartes vienā lapā
 • Pielāgojama kartes valoda
 • 4 kartes režīmi: virzieni, skats, iela un skats uz ielu
 • Ātrāka ielāde kartēs ar uzlabotu kešatmiņu
 • Pilns atbalsts īsās koda un slēptas sānu joslai, lai ērti lietotu īsās koda versijas
 • Viegla vietņu migrācija ar eksporta un importa instrumentiem
 • Integrace s Google Analytics, přístup k kartám atver
 • Lielisks e-pasta atbalsts, kas atrodas ASV
 • Regulāri ielāpi, atjauninājumi un jaunas funkcejas.

Papildus visām apbrīnojamām funkcejām, kuras iegūstat ar PRO versiju, Google Maps logrīks tiek uzskatīts par visātrāko Google Map spraudni programmā WordPress.

Neexistuje žádná tai, tch vietnam, lai ielādētu lielu interaktīvu karti savā vietnē, Google Maps logrīks vietā padara kartes sīktēlu. Tas samazina nepieciešamo pārsūtīto datu apjoms apmeklētājiem un jūsu interneta uzņēmējas, tādējādi padarot viss slodze ātrāk.

Protams, ja jūs tikko sākat darbu, unesat pārliecināts, vai jums vajadzētu ieplūst spraudņā, Google Maps logrīku PRO piedāvā 7 dienu pilnas atmaksas pārbaudes laiku!

Tādā veidā varat izmēģināt to tik daudz, cik vēlaties, un pārbaudiet, vai tas darbojas jūsu vietnē vai ar citiem instalētiem spraudņiem. Ja jums liekas, ka jums tas nav vajadzīgs, tad vienkārši atgrieziments oriģinālā, bezmaksas versijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map