Jedním z nejdůležitějších aspektů, který tvůrci webových stránek často zanedbávají, je řádné zpracování chybové stránky 404. Vidíme, že když návštěvníci dorazí na tuto stránku, z nějakých důvodů vymazali spojení s webem. Může to být způsobeno problémem se serverem HTTP, chybnou cestou URL, poškozeným odkazem nebo odstraněním jakékoli stránky z webu.


Pokud provozujete plně funkční web nebo blog, pak každý & zvažuje se také každá stránka webu, i neplatná stránka. Chybové stránky jsou dnes běžným jevem, takže mějte na paměti, že kreativně navržená chybová stránka vám vždy pomůže udržet návštěvníky po dlouhou dobu nebo jim doporučit, aby znovu našli správnou cestu. Kreativní i atraktivní design stránky 404 nabízí návštěvníkům webu příjemné prostředí. Proto byste měli tuto stránku okořenit několika inovativními komponenty do reprezentativního formátu.

Vzhledem k tomu, že jsem zkušený grafický designér, vždy věnuji pozornost údržbě každé stránky webu. Navzdory zahrnutí vytrvalé nebo neinformativní stránky 404 byste se měli zaměřit hlavně na vybudování inovativní stránky, která návštěvníky nadchne, když na ně přistanou..

Klíčové důvody k vytvoření vlastní chybové stránky 404

Pro zvýšení & Udržujte důvěru

Pěkný & Rozsáhlé vlastní ID stránky 404 je velmi důležité pro udržení důvěry diváků. Neinformativní chybová stránka 404 může vést návštěvníky k ukončení jejich vyhledávání na konkrétním webu. Viděl jsem několik webů, které nemají vlastní chybovou stránku, a ztratí důvěru diváků tím, že je zaměňuje..

Pro udržení zapojení uživatelů

Kreativně navržená chybová stránka může nalákat návštěvníky, aby se vrátili na předchozí stránku a našli podle svých potřeb ty správné věci. Pomáhá vám vybudovat čtenářskou komunitu a udržet diváky s vaším webem nebo blogem.

Chcete-li mít lepší design webových stránek

Podle současného trendu je web počítán ve špatně navrženém, aniž by měl vlastní stránku 404. Je tedy čas vytvořit stránku s neuvěřitelnou a inspirativní chybou, která vám zprostředkuje správnou zprávu.

Seznam 10 inovativních 404 chybových stránek pro vaši inspiraci

Acodez

Chybová stránka 404 na Acodez.in – na základě vlastního ilustrovaného znaku – maskota společnosti – ‘Acodie ‘.

CSSChopper

CSSChopper

Jednoduchost je klíčem profesionálního webdesignu, který úžasně spravuje všechny informace o stránce, aby byl web uživatelsky přívětivý a zvýšil návštěvnost webu. CSSChopper je jedním z nejlepších příkladů takových typů webů, který je jednoduchý, ale profesionálně navržený. Stránka 404 tohoto webu obsahuje obrázek a skutečně přináší zprávu, že s námi ztratíte spojení, takže se vraťte a vyhledejte správnou stránku, jinak klikněte na „domovskou stránku“ nebo „kontakt“.

Metro

Metro

Stránka Metro 404 je opravdu skvělá díky roztomilým obrázkům medvědů, kteří se rozptylují. Tento obrázek má pouze efekt „WoW“ a zoufalí návštěvníci klikají & přesměrovat na domovskou stránku tohoto webu. Na této stránce jsou uvedeny správné odkazy, ale místo je podle stránky velmi malé. Velký prostor na této stránce je prázdný, což z něj dělá špatný design.

Blizzard Entertainment

Blizzard-Entertainment

Na Blizzardu lze vidět neuvěřitelný design 404 chybových stránek, což je velmi vizuálně přitažlivé. Úžasně použití „zlomeného zrcadla“ & přerušené odkazy ukazují, že se web rozpadl a rozpadl se. Rozhodněte se tedy vrátit pomocí několika dostupných odkazů a efektivně dokončit vyhledávání bez jakýchkoli potíží. Seznam odkazů je správně spravován. Použití pozadí je vážně citelné a dokonale vybavené všemi možnými odkazy.

Neformální značkový obchod

Neformální značkový obchod

Tento návrh 404 chybové stránky je rozhodně poutavý, což je nejdůležitější věc, která zaujme více zákazníků & převést je na prodejní číslo. Zahrnutím cenných zdrojů & odkazy, tato stránka zvyšuje pohodlí zákazníků & přesměruje na vhodné místo. Plně zábavný, přesto zaměřený na cíl a vizuálně přitažlivý přístup.

Vysokoškolský humor

Vysoká škola-humor

Jakmile dosáhnete této 404 stránky „College Humor“, uvidíte některé animované obrázky lidí & zvířata, která spolu bojují. Nic tak kreativního, ale zajímavé na této stránce je, že po několika sekundách automaticky přesměruje na domovskou stránku bez kliknutí na jakýkoli odkaz. Líbí se mi pouze tento přístup, spíše než design.

Agens

Agens

Jeden z nejlepších návrhů chybových stránek s ilustrací. V první části stránky je krásně upraven obrázek animovaného člověka. Když umístíte kurzor myši na tento obrázek a posunete kurzor, obrázek se bude pohybovat také na pozadí. Tento web zobrazuje zprávu, že jste ztratili cestu. Musíte tedy najít vhodnou cestu k dokončení vyhledávání. Jednoduchý, přesto zajímavý nápad je velmi chytře využíván a jistě ovlivňuje návštěvníky, ať už klikají na odkazy nebo se vrací zpět na domovskou stránku.

Já jsem Will Wilki

Já-jsem-Will-Wilki

Tato chybová stránka obsahuje obrázek rozostření, který zahrnuje dvě osoby, které označují, že došlo k chybě & „Cesta nenalezena“. Tento obrázek kreativně vysvětluje vše, jste na špatném místě a musíte se vrátit. Obrázek je velmi jednoduchý, bez navigace & animace, ale ideální pro tuto stránku.

Mod Cloth

Mod-Cloth

„Mod Cloth“ je prodejní stránka s látkou, která pomocí roztomilého psího obrázku na stránce 404 učinila tuto stránku vysoce vizuální. Uspořádání odkazů & panely nabídek jsou vynikající a chytře používané s ilustracemi. Všechny relevantní informace lze najít na této chybové stránce bez potíží. Kromě obrázku je zbytek části stejný jako domovská stránka, což znamená menu & zápatí. Je to určitě atraktivní stránka, kde můžete zůstat návštěvníky a zapojit se. Líbí se mi způsob zobrazení stránky Mod Cloth 404.

Audiko

Audiko

Ilustrace stránky 404 Audiko pokrývá celou stránku několika odkazy a vyhledávacím pruhem. Hlavní zaměření Audiko je na vytváření ilustrací, které zahrnují animované lidi & další symboly. Pro pohodlí diváků je použití vyhledávací lišty dobré pro návrat na správnou stránku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me