Budování kmene kolem vašeho umění; Jedna krásná osoba najednou

Zíral do obrovského oceánu možných interakcí se sociálními médii a může zanechat umělce ztraceným, zmateným a ochromeným. Možnosti jsou nekonečné a fluktuace nástrojů sociálních médií se rychle mění s novými IPO, akvizicemi a generálními opravami.


Miliony a miliony konverzací se odehrávají každou chvíli na nesčetných platformách – tak jak můžete dokonce poškrábat povrch umístění hlasu v této nekonečné komoře ozvěny?

Seth Godin vytvořil koncept budování hnutí spojením jako mysl a vedení lidí prostřednictvím spojení, kultury a závazku ve své knize Tribes..

Udělejte si chvilku a sledujte jeho projev TED týkající se kmenů a uvidíte, jak vás tento koncept může spojit s pohybem obklopujícím vaše umění..

Než začneme řešit JAK budovat váš Kmen věrných milovníků umění, musíme oslovit PROČ.

Váš příběh a proč na tom záleží

Vytvářejte svůj vlastní kmenUmělci musí posunout své publikum do vyšších výšek tím, že budou osobně komunikovat a dotýkat se jich na hluboké úrovni. Budování komunity kolem uměleckých děl, která jsou osobní a smysluplná, pomůže vytvořit silný a zajímavý kmen.

Předpokládejme zřejmé, že vás k tomuto článku dovedou. Máte online přítomnost pro svou uměleckou činnost nebo uměleckou kariéru, ale necítíte spojení mezi vaším webem, blogem a různými prodejnami sociálních médií. Víte, že umělci a milovníci umění existují v tomto obrovském oceánu online interakce – ale nejste si jisti, jak je přivést do svého online světa..

Máte příběh? Samozřejmě máte příběh – každý má jeden!

Lepší otázkou je, že jste jasně definovali svůj příběh pro své publikum způsobem, který ukazuje, kdo jste jako umělec, co řídí vaši práci a proč je pro ně relevantní? Váš příběh je to, co spojuje člověka s vaší prací a přibližuje jej k tomu, aby se stal šampiónem vašeho umění, vaší vášní a pohybem.

Udělejte si chvilku a pomyslete na svou oblíbenou značku nebo online osobnost. Vidíš jejich příběh hned teď? Zjistíte, že nadáváte o značce nebo produktu a vyprávíte svůj příběh v konverzaci, když je doporučujete příteli nebo kolegovi? Pomyslete na Apple, všichni známe jejich příběh.

Gary Vaynerchuk vzal vinařský průmysl a obrátil ho na hlavu – a během procesu vytvořil věrný kmen.

Okamžité rozpoznání značky a spojení jejího příběhu z vás učinilo část jejich pohybu. Ve chvíli, kdy jste nadšeně sdíleli příběh jiné značky jako potvrzení svým přátelům nebo kolegům, jste se stali členy jejich kmene.

Úžasným zdrojem pro umělce vytvářející kariéru v online prostoru je elektronická kniha Chris Guilleabeau Art + Money. V této knize popisuje váš kmen následovně,

To jsou lidé, kteří se chtějí spojit s vámi, mezi sebou, s vaší prací as tím, co vaše práce znamená. To jsou vaši fanoušci.

Vytvářejte svůj vlastní kmenChris Guillebeau, tvůrce masivního kmene obklopujícího jeho práci na svém webu, Umění neshodnosti, učinil odvážný krok, když vydal svou první tiskovou knihu založenou na jeho webových stránkách. Navštívil každý stát a každou kanadskou provincii, aby se mohl osobně setkat se svým kmenem. Mluvil o své knize, podepsal kopie, promísil se a poté se shromáždil v místní kavárně nebo baru po každé události, aby se on a ti, kteří se spojili s jeho prací, mohli setkat a růst jako komunita

Udělejte si chvilku a vytvořte svůj příběh mimo očekávaný životopis umělce nebo stránku O mně na vašem webu. Podívejte se na následující online umělce a všimněte si, jak si vytvořili své příběhy a propojili je v jejich online přítomnosti.

Kesha Bruce je umělecký a umělecký marketingový konzultant se silnou přítomností na Twitteru. Během své online přítomnosti udržuje své vášně v souladu s jejím uměním a její příběh pomáhá vést ostatní v uměleckém světě.

John T. Unger je kovový sochař, který vytváří tyto velké instalace a jako umělec je zcela nekonvenční. Jeho osobní přítomnost dokonale odpovídá jeho online příběhu a jeho interakce na Twitteru pomáhají jeho příběhu posílit a propojit jeho kmen.

Ken Kaminesky je fotograf cestovního ruchu se silným sledováním jak na svém blogu, tak ve svém kanálu na Twitteru. Všimněte si jeho použití grafiky a designu, které vám pomohou lépe vyprávět jeho příběh a vizuálně propojit jeho umění.

Jednoduchou pravdou pro budování relevantního publika je, že když váš příběh rezonuje se správnými lidmi, váš kmen se začal formovat. Pokud je váš příběh autentický a je přímým odrazem toho, co pohání vás a vaše umění, bude vás váš příběh přitahovat. Tito lidé se stanou vaším publikem a vrátí se, aby se dozvěděli více o vás a vaší cestě tímto světem. Váš příběh je inspiruje a vytvoří spojení, které vyživuje všechny zúčastněné.

A pak vedete tento pohyb lidí – tohoto Tribe – směrem k něčemu hlubokému pomocí vašeho umění a vášně.

Prezentace vašeho příběhu a budování kmene

Vytvářejte svůj vlastní kmenKmenové kmeny přicházejí ve všech různých velikostech a nacházejí je mnoha způsoby. Živí umělci staví své kmeny pomocí svých kreseb a složité sítě komunikačních kanálů – online i osobních sítí.

Dříve jsme se zabývali tématem Budování kmenů pro umělce a zaujali jsme teoretičtější přístup k vytvoření pohybu kolem vašeho uměleckého díla. Hnutí věrných a angažovaných fanoušků, kteří se s vámi a vaším příběhem spojují na hluboké a smysluplné úrovni. Budování kmene je víc než jen nalezení následovníků na Twitteru a fanoušků na Facebooku – jde o to být vůdcem skupiny lidí, kteří hledají spojení, kulturu a změnu.

Poté, co jste pracovali na zdokonalování svého příběhu, je na čase, abyste jej proplétali během své online přítomnosti. Ujistěte se, že je váš příběh umístěn na předních místech vašeho webu, blogu a sociálních médií. Máte-li čas a zdroje, spolupracujte s návrhářem nebo specialistou na značku, který vám pomůže vylepšit váš příběh a propojit jej s grafikou vašich stránek, logy a dalšími vizuálními reprezentacemi vaší firmy. Tento krok není nutností, ale pomáhá při vytváření soudržného příběhu o vás a vaší práci, který plyne během vaší online přítomnosti.

Pokud vaše umělecká činnost existuje nějakou dobu nebo jste v polovině své kariéry, najmutí někoho s odborností na značku nebo silného copywritera může přidat vnější perspektivu, která je nezbytná pro solidní vyprávění značky. Krok zpět a dívat se na svou práci objektivně, bez emocí, aby se váš příběh mohl soustředit a správně to vyprávět, je obtížné, když už mnoho let tvoříte umění sami..

Dalším důležitým faktorem při šíření vašeho příběhu je zajistit, aby vaše interakce na sociálních sítích, online spisy a podcasty nebo videonahrávky také podporovaly příběh vaší práce. Při dodržení své celkové strategie přilákání podobně smýšlejících lidí do svého kmene se ujistěte, že hlas, který používáte k reprezentaci sebe sama, odráží váš příběh..

Například, pokud váš příběh hovoří o mnoha letech barmanství a vaše umění odráží drsné hrany, které jste získali v předchozím životě jako mistr martini, mluvte stejným tónem, jaký byste mohli za tím pruhem. Anthony Bourdain vybudoval masivní Tribe a obrovské množství práce silně založené na drsném a syrovém hlasu, který získal po mnoho desetiletí v kuchyních. Pro něj, aby cukrový kabát této formy své identity, aby se pokusil rozšířit své publikum, byl hezký chlap, který by se setkal jako nepřirozený a skutečně by odvrátil své skutečné fanoušky pryč.

Udělejte svůj příběh vizuálním a přístupným na různých platformách. Řekněte například svůj příběh prostřednictvím video produkce nebo vytvořením vizuálního životopisu nebo životopisu založeného na infografice a jejich umístěním na svůj web a blog. Nebo můžete použít stránku About.Me k rychlému shrnutí vašeho příběhu a poté propojit svůj blog, web, vizuální životopis, stránku Pinterest nebo účet Twitter.

Možnosti, které se týkají prezentace vašeho příběhu online, jsou neomezené. Ujistěte se, že obsah, který vyprávíte, je jasný, profesionální a přesvědčivý a že zvolená platforma podporuje vaše silné stránky.

Výběr správného pro váš kmen

Jak tedy, se všemi existujícími sociálními platformami, jak si vybrat ten pravý pro šíření vašeho příběhu a nalezení svého kmene? Upřímně řečeno, tato odpověď by mohla vyplnit celou knihovnu.

Pojďme se tedy podívat na některé základní teorie, jak najít svůj kmen.

Průvodce krok za krokem, jak najít cílové publikum

1. Identifikujte své ideální publikum

Nejprve musíte určit své ideální publikum.

Zde se specifikujte – kdo se s vaší kresbou spojí nejvíce?

Jste romanopisec specializující se na milostné příběhy upírů teen? Stačí přejít na nejnovější projekci filmu Twilight nebo blog věnovaný tomuto fenoménu teen a uvidíte, jak a kde se vaše publikum stýká. Jsi matkou ve dne a pletením v noci? Zasáhněte maminkové blogy a najděte ženy s podobnými každodenními žonglování jako vy. Budete mít nejen více žen, s nimiž se můžete podělit o své příběhy, budete mít přímé ucho, co váš cílový trh chce od ručně pleteného zboží.

Vytvořte seznam hlavních demografických údajů, o kterých si myslíte, že budou spojeny s vaším příběhem. Uveďte jejich věk, průměrný příjem, pohlaví (pokud je to relevantní), typy míst, kde by se osobně a online stýkali, jedinečné atributy specifické pro vámi produkované umění atd..

2. Vytvořte seznam klíčových slov

Vytvořte seznam klíčových slov, která odrážejí některé rysy uvedené v demografickém seznamu.

Vyhledejte Google a začněte psát klíčová slova, která jste vytvořili. Postupujte podle odkazů na tyto blogy a najděte několik, které nejlépe odrážejí vaše cílové publikum. Přidejte si tyto blogy ke svým čtenářům RSS, přihlaste se k odběru jejich zpravodajů nebo si stránky přidejte do záložek. Prostudujte si nejlepší blogy pro typy konverzací, které jsou relevantní pro vaši práci, a prohlédněte si sekci komentářů, abyste viděli, jak lidé na toto téma komunikují. Začněte hledat problémy, které byste mohli pomoci vyřešit se svými specifickými znalostmi, nebo jiným způsobem, jak můžete pomoci této komunitě.

3. Vytvořte seznam klíčových slov pomocí Twitteru

4. Vytvořte seznam klíčových slov pomocí jiných platforem sociálních médií

Tyto kroky můžete také zopakovat s jinými platformami sociálních médií. Jednoduše hledejte lidi, kteří spadají do vaší požadované demografické skupiny a vypadají, jako by se zapojili do vašeho uměleckého díla a vašeho příběhu. Hledejte lidi, kteří mají co říci něco zajímavého a kteří jsou aktivní v konverzacích v rámci zvolené platformy sociálních médií.

5. Poslouchejte rozhovory s ostatními

Začněte zapojovat lidi do příslušných konverzací pomocí těchto platforem. Hledejte lidi, kteří kladou skutečné otázky, a poskytněte užitečné umělecké dílo související nebo neodpovídající. Buďte zde skutečným člověkem a zapojte se do konverzace. Poskytujte odpovědi, rady nebo jednoduše udělejte krásný komentář a postupem času začněte budovat silné vztahy s lidmi.

Poslechněte si pozorně konverzace a začněte poskytovat zdroje nebo články, které pomáhají cílovému publiku vyřešit problém nebo poskytují zábavu. Vytvářejte bezplatné e-knihy nebo manifesty, které nějakým způsobem poskytují cenné informace o vašem příběhu. Naše pletací maminka může vytvořit e-knihu tipů pro pletení pro nováčky pletařky. Vampire-posedlý romanopisec může poskytnout krátké příběhy zdarma jako knihu Kindle a umístit týdenní teasers o spiknutí na svém blogu.

Možnosti jsou nekonečné pro propojení publika s uměleckým dílem. Buďte kreativní a poskytněte něco hodnotného, ​​s čím se lidé mohou setkat na hluboké úrovni. Vytváření komunity a spojení vytvoří solidní kmen, který věří ve vaše umělecké dílo a vytvoří smysluplný online svět, ve kterém budete pracovat.

Autentičnost a opravdová péče o ostatní je tím nejlepším přístupem k budování Tribe a podpoře vašeho příběhu v online světě. Skutečně se spojí s vaší kresbou pouze jedna osoba a vytvořili jste fanouška. Pokračujte v budování těchto vztahů a budete mít poutavou a smysluplnou online komunitu – a kmen oddaných fanoušků.

Kredit: Článek a obrázky od Crystal Street.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map