Rakenduse mannekeenid mannekeenide kuvamiseks: Vaadake Interneti-põhiseid näpunäiteid: 2020ونه یک وبلاگ موفق را در سال 2020 شروع کنیم

آیا تاکنون خواسته اید وبلاگ خود را شروع کنید؟ یا،،آشش شزاق اق آا آا آا آا آا


اگر پاسخ شما "بله" است ، این صفحه محلی است که بابد.

Contents

در این راهنمای وبلاگ نویسی یاد خواهید گرفت:

  چرا این راهنمای وبلاگ نویسی؟ کمی درباره خودم

  من اسرار میزبان وب میزبانی وب (WHSR) را در سال 2008 تاسیس کردم و تا حدودی به دلیل استقبال فراوان از طرف انجمن وبلاگ نویسی که از قدرت به قدرت رسیده ایم متشکرم. از آن زمان WHSR به عنوان یکی از سایت های پیشرو در زمینه مشاوره در زمینه میزبانی وب تبدیل شده است, و من برخی از قوی ترین صداها را در وبلاگ نویسی معاصر به این برند جلب کردم – همه آنها ورودی خود را در این کتاب و سایت جلب کرده اند. این منبع به منابع برای هر کسی که از مسیر وبلاگ نویسی خود میزبانی کند شروع می کند.

  با استفاده از این راهنمای بدون مزخرف, من به شما چند راه حل سریع, آسان برای درک و مهمتر از همه مؤثر برای مشکلات وبلاگ نویسی شما – که از تجربه خودم و از ذهن افرادی که از آنچه انجام می دهند لذت می برم.

  فحه پروفایل نویسنده Problogger منMinu صفحه پروفایل نویسنده در Problogger.net – من بین سالهای 2015 – 2018 بطور منظم در تعدادی از سایتهای راهنمای بااشخصم.

  فصل 1. تنظیم وبلاگ از ابتدا

  روع یک وبلاگ در سال 2020.

  محبوب ترین نرم افزار وبلاگ نویسی ، WordPress.org ، رایگان است. قالب ها و افزونه های توسعه یافته حرفه ای وردپرس رایگان هستند. و به معنای واقعی کلمه میلیون ها آموزش رایگان برای شروع کار وجود دارد (از جمله این یکی). تنها هزینه لازم برای شروع یک وبلاگ ، لولی است برای یی هاست وب و نام دامنه پرداخت می کنید.

  مطمئناً ، این می تواند در مivia اما به طور کلی ، وبلاگ نویسی برای همه افرادی که رایانه ایا با اتصال اینترنتی دارند ، امکان پذیر. در واقع شما می توانید یک وبلاگ ایجاد کرده و در 20 دقیقه آینده آن را اجرا کنید. مراحل ذکر شده در مراحل زیر دقیقاً چگونگی ایجاد وبلاگ هایم در ابتدا است.

  اساساً تنها کاری که باید انجام دهید اینست:

  1. یک میزبان وب و نام دامنه خوب را انتخاب کنید
  2. DNS-i päring خود را به هاست وب خود – نشان دهید
  3. WordPress را در هاست جدید وب خود نصب کنید (با نصب خودکار بسیار آسان).
  4. وارد وردپرس خود شوید و اولین پست.
  5. و … این همه

  آسان به نظر می رسد؟ شرط می بندی!

  من قصد دارم شما را از طریق مراحل زیر قدم بزنم. در صورت تمایل به اگر می دانید چگونه وبلاگ خود را تنظیم کنید.

  1. میزبان وب و نام دامنه خوب را انتخاب کنید

  برای شروع یک وبلاگ خود میزبان ، ابتدا بهای یس نام دامنه و یک حساب میزبانی وب احتیاج دارید.

  دامنه شما نام وبلاگ شماست. این چیزی نیست که بتوانید آنرا لمس کنید یا ببینید. بلکه صرفاً یک سری کاراکترها هستند که بب سایت شما هویت می دهند – مانند عنوان یک کتاب یا یک مکن. دامنه شما به بازدید کنندگان خود می گوید از چه نوع وبلاگهایی بازدید می کنند.

  زززط د ف گگ فف فف طف طف طف –طف –طف –طف –طف –طف –ف –ف –ف بب ،ب ،ب ،ب گب گب گب گب گب گل.

  نام دامنه – کجا ثبت نام کنیم؟

  می توانید نام دامنه خود را از طریق یک ثبت دامنه انتخاب و ثبت کنید. نیک, NameCheap, شناورو دامنه. Com برخی از محبوب ترین ثبت کنندگان در بازار هستند.

  توجه داشته باشید که جدا کردن ثبت دامنه از هاست وب مهم است. فقط به النل الکل کک ک ک ک ک تت تت تت تت تت NimiCheap استفاده می کنم. NimiCheap استفاده می کنم. اما سایر ثثتک با انجام این کار ، من می توانم دامنه خود را در هر زمان که می خواهم تغییر دهم و از قفل شدن با من اکیداً توصیه می کنم همین کار را برای محافظت از خود انجام دهید.

  میزبانی وب – وبلاگ خود را در کجا می توان میزبانی کرد؟

  در مورد میزبانی وب ، مرا بررسی کنید بهترین گزینه های میزبانی وب و فهرست بررسی هاستینگ.

  برای مبتدیان ، توصیه می کنم از یک میزبان وب مشترک شروع به کار کوچک کنید.

  در میزبانی مشترک – اگرچه منابع میزبانی در مقایسه با سایرین کوچکتر است (VPS ، pilv و غیره) ، برای شروع <5 دلار در ماه / ماه) نیاز دارید. هنگام انتخاب میزبان وب برای وبلاگ خود ، این پنج عامل در نظر گرفتن هستند

  1. قابلیت اطمینان – وبلاگ شما باید 24 × 7 پایدار و در دسترس باشد.
  2. سرعت – شما به میزبان نیاز دارید که سریع بارگیری شود زیرا سرعت بر تجربه کاربر و رتبه بندی جستجو أث أث.
  3. قیمت گذاری – میزبانی با <5 دلار در هر ماه شروع خوبی است ، اما در این مرحله به خدمات برتر نیاز ندارید.
  4. اتاق برای رشد – به محض رشد وبلاگ شما ، به ارتقاء هاستینگ (ویژگی های اضافی ، قدرت بیشتر سرور و غیره) نیاز خواهید.
  5. پشتیبــان – ای نم را خشخص شخصخ اشخص اا شخص شخص شخص شخص شخص شخص ا ا دا دا دک دک دک دک دک.

  میزبانی وبلاگ برای Newbies

  1 InMotioni veebikülg

  و Inل گب خد InMM MMM In MشMMInMotioni hostimisprogramm on saadaval 3,99 eurot, kui soovite kasutada InMotioni majutust.

  بازدید از وب سایت: https://www.hostinger.com/

  هاستینجر یکی از ارزانترین میزبان وب در اطراف ، به ویژه در دوره ثبت نام ماه عسل است. با وجود اینکه یک شرکت میزبان بودجه است ، هاستینجر ویژگی های میزبانی ممتاز و مناسب را برای وبلاگ.

  3 SiteGround

  وبلاگ خود را با استفاده از SiteGround شروع کنیدSiteGround به دلیل ایجاد یک وبلاگ ، 3,95 دلار در ماه هزینه دارد.

  نرم افزار نکته: فقب به دلیل محبوب بودن یک میزبان وب ، به این معنی نیست که برای وبلاگ شما بهترین است. Lähim الزام المگام العربي العربية.

  2. DNS دامنه را به هاست خود نشان دهید

  در مرحله بعد, شما باید رکورد DNS را در ثبت نام دامنه (جایی که دامنه خود را در مرحله شماره 1 ثبت کردید) به روز کنید تا به سرورهای میزبان وب خود (InMotion Hosting, Hostinger یا SiteGround) اشاره کنید.

  DNS مخفف domeeninimede süsteem است و از آن برای هدایت هر کاربر ورودی به سمت آدرس IP سرور استفاده می شود. بنابراین ، هنگامی که کاربر وارد "WebHostingSecretRevealed.net" DNS-i Interneti-ühenduse loomine IP-IP-võrguühenduse loomine Interneti-ühenduse loomine Interneti-ühenduse loomine Interneti-ühenduse loomine Interneti-ühenduse loomine.

  اشاره به سرورهای دامنهMobiil: InMotion دشadD D GoشرDD In In Go Go In In Go.

  در اینجا دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد به روزرسانی وبلاگ DNS شما در اینجا آمده است نیک või Namecheap.

  3. وردپرس را در هاست وب خود نصب کنید

  برای شروع وبلاگ نویسی با استفاده از وردپرس ابتدا باید سیستم را در هاست خود نصب کنید. این کار به صورت دستی یا بصورت خودکار با استفاده از یک برنامه نصب ی کلیک انجام می شود هر دو روش نسبتاً ساده هستند و به راحتی.

  نصب دستی وردپرس

  با نگاهی گذرا ، مراحلی که باید انجام دهید در اینجا آمده است:

  1. بسته وردپرس را به کامپیوتر محلی خود باز کنید و از آن جدا کنید.
  2. کککپپ د کدد Myک My Myچ My My My My My My My My My My My My My My Myک My Myک My My My My My My MyS MyS م م م م ام.
  3. فایل wp-config-sample.php را به wp-config.php تغییر نام دهید.
  4. wp-config.php را در ویرایشگر متن (notepad) باز کنید و جزئیات پایگاه داده خود را پر کنید.
  5. فایل های وردپرس را در محل دلخواه خود در وب سرور خود قرار دهید.
  6. با استفاده از wp-admin / install.php در مرورگر وب خود ، اسکریپت نصب وردپرس را اجرا کنید. اگر WordPress را در دایرکتوری ریشه نصب کردید ، باید از این آدرس بازدید کنید: http://example.com/wp-admin/install.php ؛ اگر شما وردپرس را در دایرکتوری خود به نام وبلاگ خود نصب کرده اید ، برای مثال ، باید بازدید ککیددددددد
  7. و شما انجام می شود

  ن ب یک کلیک وردپرس

  امروزه بیشتر وبلاگ نویسان وردپرس خود را به صورت دستی نصب نمی کنند.

  با پشتیبانی از خدمات نصب یک کلیک مانند Softaculous و بازار مگو بازار (بستگی به میزبان وب شما در حال استفاده دارد), مراحل نصب بسیار مستقیم است و فقط با چند کلیک ساده می توانید انجام دهید.

  برای مرجع خود ، تصاویر زیر نشان می دهد که در آن می توانید ویژگی نصب خودکار روی داشبورد Hostinger را پید. برای نصب وردپرس کافیست روی نماد دایره ای کلیک کنید و دستورالعمل های کد لره را دنبال کنید.

  Veebisaidi Hostinger WordPressبه عنوان مثال: شما می توانید WordPress را فقط با چند کلیک بر روی میزبان وب خود نصب کنید و با استفاده.

  ممکن است چیزهایی برای میزبان های مختلف وب متفاوت به نظر برسد اما این روند اساساً یکسان است. بنابراین اگر از یکی از میزبانانی که در اینجا نشان می دهم استفاده نکنید ، نگران نباشید.

  چرا وردپرس؟

  Kui soovite kasutada WordPressi uusimaid uustulnukaid, siis WordPressi uusimaid versioone. بر اساس آماری از ساخته شده با ، بیش از 95 ٪ وبلاگها در ایالات متحده با استفاده از WordPress ساخته شده ان. در سطح جهان تقریبا وجود دارد 27 میلیارد وبلاگ در وردپرس اجرا می شوند.

  4. صفحه و ورود به مدیر وردپرس خود را پیدا کنید

  پس از نصب سیستم وردپرس خود ، به شما URL داده می شود تا به صفحه مدیر WordPress خود وارد شوید. در بیشتر موارد ، URL چیزی شبیه به این خواهد بود (بستگی به پوشه ای یه وردپرس ن ب کردید) است:

  http://www.exampleblog.com/wp-admin

  Uus URL URL بروید و با نام کاربری و رمزعبور از پیش تعیین شده خود وارد شوید. و از آنجا, اکنون شما در قسمت پشتی (داشبورد) سایت وردپرس خود قرار خواهید گرفت – این بخشی از وبلاگ است که فقط شما به عنوان مدیر قادر به دسترسی به آن هستید.

  وبلاگ جدید ایجاد کنیدایجاد یک وبلاگ جدید در وردپرس جدید گوتنبرگ.

  آخرین نسخه وردپرس در این زمان نوشتن نسخه 5.3.2 است – به طور پیش فرض شما از آن استفاده خواهید کرد وردپرس گوتنبرگ به عنوان ویرایشگر متن گوتنبرگ انعطاف پذیری زیادی را برای پلتفرم وردپرس به ارمغان می آورد. این خصخص بپص سیستم بلوک به مدیریت طرح مقاله نیز کمک می کند.

  برای نوشتن و انتشار یک پست جدید ، ساده به سمت نوار کناری سمت چپ حرکت کنید ، روی «پست»> «افزودن جدید» کلیک کنید و به صفحه نوشتاری هدایت می شوید. روی «پیش نمایش» کلیک کنید تا پیش نمایش کنید که چطور در قسمت جلویی ظاهر می شود (آنچه خوانندگان شما می بینند), پس از اتمام پست, روی «انتشار» کلیک کنید.

  هلا! اکنون اولین پست وبلاگ خود منتشر شده است.

  بازدید: دایرکتوری تم وردپرس

  اینجاست که می توانید تمام مضامین رایگان وردپرس را دریافت کنید. مضامین ذکر شده در این دایرکتوری از استانداردهای بسیار محکمی ارائه شده توسط توسعه دهندگان وردپرس پیروی می کند, از این رو به نظر من این بهترین مکان برای دریافت طرح های تم رایگان و بدون اشکال است.

  2. باشگاه مضامین وردپرس پرداخت شده

  راه دیگری برای دریافت تم با کیفیت بالا پرداخت شده است برای عضویت در باشگاه تم وردپرس.

  اگر این اولین بار است که از Theme Club شنیده اید, در اینجا چگونگی عملکرد آن آمده است: شما برای پیوستن به این باشگاه مبلغ مشخصی را پرداخت می کنید و طرح های مختلفی را که در این باشگاه ها ارائه می شود دریافت می کنید. مضامین ارائه شده در teemaklubi معمولاً بصورت منظم طراحی و به روز می شوند.

  تم زیبا, استودیو مطبوعاتو تم های هنرمند سه باشگاه تم وردپرس هستند که توصیه می کنم.

  وجود دارد خیلی بیشتر از دیگران خارج می شوند – برخی از باشگاه ها حتی به صنعت خاصی نظیر Vahendamine یا مدارس می پردازند; اما ما تنها در این مقاله سه را پوشش خواهیم داد.

  تم زیبا

  وردپرس باشگاه تم را پرداخت کردنمونه های تم زیبا – بیش از 80 حق بیمه تم وردپرس ، اینجا کلیک کنید برای نمایش نسخه ی نمایشی تم واقی.

  بازدید: StudioPress.com. Kohalik hind: 129,95 dollarit / تم یا 499,95 dollarit / kasutatud eluruumi

  Pگششش ززززززز ززززززززززززززززززززززززززززززززززززز Tarkvara SEO veebisaidi vaatamine StudioPressi veebipõhine tarkvara SEO ja virtuaalserver.

  StudioPress قیمت های انعطاف پذیر را براساس نیازهای شما ارائه می دهد. چارچوب پیدایش با موضوع کودک برای پرداخت یکبارۀ $ 59,99 یکبار در دسترس است. تم حق بیمه ، که شامل چارچوب پیدایش است ، هزینه هر 99 dollarit. اگر می خواهید دسترسی به تمام تم ها داشته باشید ، می توانید 499 را پرداخت کنید.

  تم های هنرمند

  سایت های آماده شدهسایت های آماده ساخته شده توسط Teemad Artisan.

  بیشتر بدانید: در اینجا چندین کار ساده دیگر وجود دارد که می توانید برای محافظت از بلاگ وردپرس خود انجام دهید

  افزونه هایی برای عملکرد

  افزونه W3 kogu vahemälu WordPress

  وقتی نوبت بهینه سازی عملکرد وبلاگ می رسد ، W3 مجموع کش و عملکرد سریع گزiver

  دو افزونه عملکرد دیگر که باید به آنها توجه کنید ابر شعلهو WP سوپر کش. Pilv Flare کک ااا ززا شه ،،ه CD،، CD CD،، Nس CD Nس CD Nس، N،، ،،، ،،، Lisateave WP Super Cache – Donncha ja Automattic Kasutusjuhend WordPressi lisamine – WordPressi lisamine – WordPressi lisamine – Unustasid salasõna?.

  افزونه کش در دنیای وبلاگ نویسی مدرن یک امر ضروری است – با افزایش عملکرد سرور, کاهش زمان لازم برای بارگیری و کاهش سرعت بارگذاری صفحه, تجربه کاربر را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

  اگر وبلاگ شما تصاویر زیادی در آن دارد – اضافه کردن آن را در نظر بگیرید EWWW بهینه ساز تصویر. این یک بهینه ساز تصویر با یک کلیک است که می تواند فایل های تصویری موجود در کتابخانه شما را بهی. هچدیی ز و با ب زز شا.

  بیشتر بدانید: SEO 101, veebisaidid, veebisaidid, veebisaidid, veebisaidid, veebisaidid

  افزونه بلوک های گوتنبرگ

  بلوک های گوتنبرگ سفارشی

  با معرفی ویرایشگر گوتنبرگ در وردپرس 5,0 ، وبلاگ نویسان هم اکنون می توانند با استفاده از یک ویراین به طور پیش فرض ، وردپرس مجموعه ای از بلوک های محتوای اصلی مانند پاراگراف ، تصویر ، دکمه تماساب با افزودن افزونه های بلوک Gutenberg, می توانید عناصر جذاب تری (به عنوان مثال – سؤالات متداول, آکاردئون, مشخصات نویسنده, چرخ فلک, کلیک به توییت, بلوک های GIF و غیره) به وبلاگ خود اضافه کنید.

  Kootud virnastatav, uus versioon CoBlocks سه افزونه آسان و رایگان Gutenbergi blokeerimine برای امتحان کردن است.

  فصل 4. پیدا کردن یک طاقچه و ایجاد محتوا

  این به طور معمول است که یک تازه کار وبلاگ خود را شروع می کند: آنها روز دوشنبه در مورد کار خود می نویسند, سرگرمی ها در روز سه شنبه, فیلم هایی که چهارشنبه آنها را تماشا کرده اند, و دیدگاه های سیاسی در آخر هفته . بهططخخخخ،،،،،، ،ا رر ی.

  بله ، این وبلاگ ها یک پیوند دائمی میان دوستان و خانواده هایشان ایجاد می کنند ؛ اما در مورد آن.

  داشتن تعداد قابل توجهی از خوانندگان وفادار هنگام وبلاگ نویسی به طور تصادفی بسیار دشوار است زیرا مردم نمی دانند منتقد فیلم, داوری مواد غذایی یا منتقد کتاب هستید. تبلیغ کنندگان نیز تمایلی به تبلیغ با شما ندارند زیرا آنها نمی دانند که در مورد چه چیزی هستید. برای ساختن یک وبلاگ موفق ، باید طاقچه بیابید.

  چگونه طاقچه وبلاگ نویسی مناسب را انتخاب کنیم؟

  برای یافتن طاقچه مناسب وبلاگ نویسی برای بارتا.

  1. نیاز را پر کنید

  اگر تا به حال فکر کرده اید "من آرزو می کنم کسی در مورد این وبلاگ وبلاگ"، این لحظه a-ha است. اگر موضوعی است که مایل به دانستن بیشتر در مورد آن هستید ، احتمالا موضوعی است که افراد دیگر می.

  دانش منحصر به فرد شما چیست؟ چگچگن مو چو چ ک ک ب ب بی عی عی عی عی ع این حتی می تواند از طریق یک مصاحبه با متخصص باشد.

  مثال: وبلاگ جینا ، درک ناکافی ، در کمک به مادران و نوجوانان با نیازهای ویژه تمرکز می کند.

  2. چچزکک شش ششب

  به خاطر داشته باشید که شما برای هر چند روز یک بار روزنامه نوشتاری ، خواندن و صحبت در مورد موضت اگر شما در مورد موضوع وبلاگ خود علاقه مند نباشید ، ن را بسیار سخت می شود به طور مداوم چوب نگه.

  به علاوه ، شما از این مطالب به نوشتن لذت Vaata lähemalt برد.

  3. موضوعی که قدرت ماندگاری دارد (محتوای همیشه سبز)

  در حالی که بحث بزرگ است ،، به عنوان مثال ، اگر شما درباره Vine بسیار پرشور هستید و یک وبلاگ را در آن قرار می دهید ، مزننی ی ایده بهتر این است که بر روی یک موضوع کلیتر تمرکز کنید ، مانند "برش لبه های رسانه های اجتماعی" یا "برنامه های تصویری که راک". به این ترتیب ، ا،ر محو شدن از مد بیرون بیایید ، وبلاگ شما همچنان می تواند به این ترتیب به دنبال جایگزینی برای.

  4.-4

  وبلاگ شما باید وارد شود یک طاقچه که می توانید از آن پول بدست آورید.

  از خود بپرسید که آیا این موضوعی است که خوانندگان را به خود جلب می کند و درآمد ایجاد می کند ات اگر شما برای حمایت از مشاغل موجود خود در حال ایجاد بلاگ هستید ، آیا این وبلاگ مشتری جدیدی را ای اگر فقط به دلیل علاقه مند بودن به موضوع مشغول وبلاگ نویسی هستید ، آیا راهی برای کسب درآمد از وبل

  من استفاده می کنم SpyFu ، یک ابزار تبلیغاتی با هر کلیک ، برای ارزیابی سودآوری یک طاقچه گاهی. منطق من در مورد این – اگر تبلیغ کنندگان هزاران دلار به گوگل ادوردز پرداخت می کنند ، باید در این در اینجا دو نمونه وجود دارد:

  _niche2 ماهانه بودجه - sportselles1. number: این آمار تبلیغاتی برای تولید کننده پوشاک ورزشی است (فار می کنم مارک های ورزشی مانند ددید با تببببب Sp Sp Sp Sp Sp Spز زاا,000,000,000,000ززدززز,000ززز,000,000ز,000ز,000,000ز,000,000ز.Nišš nr 3 - KASUTAMINE IT-le - IT-võrk - Kõik õigused kaitstud. IT-moodul - Interneti-ühenduse loomine. 10 - 15 Internetis tutvumine ja müümine. این شرکت به دنبال کلمات کلیدی 3,846 در Google می پردازد و هر ماه مبلغ 60 000 را می پردازد.Kuul # 2: IT-haru این آمار تبلیغ برای ارائه دهنده راه حل. در این طاقچه تقریبا 20 دیگر بازیکنان بزرگ وجود داشت. Viimati lisatud versioon 3,846 را در Google’i versioon خریداری کرد و در حدود 60 000 dollarit در هر ماه فرف 46رد.

  بیشتر بدانید: چگونه حداقل یک مطالب عالی در هفته بنویسیم

  فصل 5. رشد مخاطبان وبلاگ شما

  حقیقت غم انگیز برای بسیاری از وبلاگ نویسان در خارج از کشور ، آنها را بیش از حد زمان کرده تات بتت دریافت 1000 صفحه نمایش اول آنها می تواند ماه ها طول بکشد ، و برخی از وبلاگ های بسیار تخصصی هرگز به د.

  در اینجا پنج استراتژی اساسی وجود دارد که به شما کمک می کنندد وبلاگ خود را از روز اول تا 1 Tõlgi Lõpuks.

  1. چیزی بنویسید که مردم می خواهند بخوانند

  مردم در حال به روزرسانی در رسانه های اجتماعی ، فید خبری ، ایمیل و انواع تبلیغی در حال غرق شدن. این باعث می شود که مردم بتوانند مطالب شما را بخوانند. با این وجود ، ا،ر می دانید مخاطبان ایده آل شما چه کسانی هستند و به دنبال چه چیزی هستند ب می می. به شکاف طاقچه خود بیاندیشید ، چه نوع محتوا را از دست داده و چگونه می توانید ارزش بیشتری را برای.

  در اینجا مواردی وجود دارد که می تواند در تحقیقات شما به شما کمک کند:

  • برای ردیابی محتوای موفق در رسانه های اجتماعی از ابزارهای رسانه های اجتماعی استفاده کنید در چنین دور ، شما می توانید ایده های محتوایی تولید کنید که بازخورد خوبی از رسانه های اجتماعی کسن.
  • از ابزارهای محتوا مانند استفاده کنید پاسخ عمومی برای جستجوی سؤالات رایج افرادی که در Google سؤال می.
  • برای یافتن موضوعاتی که افراد علاقه مند هستند از تعداد بازدیدها در YouTube’i استفاده کنید.
  • برای تعیین موضوعات خاص مورد نظر افراد در طاقچه شما از یک ابزار تحقیق در مورد کلید واژه استفاده. شما می توانید بر اساس آآک.

  2. با جامعه خود ارتباط برقرار کنید

  "Jagatud ja tehtud" دیگر نام بازی نیست.

  شما باید مرتباً پست های خود را به اشتراک بگذارید. اگر از شما دعوت شده است به گروه هیئت مدهره اگر به لیستی از وبلاگ نویسان هم فکر بپیوندید ، احتمال دارد که مطالب یکدیگر را بطور مرتب الگان الگگان این به رشد مخاطبان و تعامل شما کمک می کند.

  پیوسته قبیله خود را جستجو کنید – به اعضای دیگر در آن پاداش دهید و با آنها در ارتباط باشید.

  در مهمانی های تویتتر در مورد سایر اعضا نظر دهید مقالات را در خبرنامه های خود به اشتراک بگذارید. وبلاگ هایی را که دوست دارید با ارائه یک بار در هر هفته یا ماه ، گرد آورید و به آنها پاداش دهید.

  بپرسید چگونه می توانید به یک نفر با یک پست مهمان یا با ارائه نقاط پست مهمان کمک کنید. فروش محصولات خود ، استفاده از لینک های وابسته خود ، لینک های خود را در رسانه های اجتماعی اور الباب به عنوان فرصت برای جذب وبلاگ نویسان ، این وبلاگ نویسان کمک شما را با یاد می آورند و شما را بی.

  3. اطمینان حاصل کنید که وبلاگ شما به راحتی قابل خواندن است

  من ناامید می شوم وقتی وبلاگی را با عنوانی پیدا می کنم, کاملا هیجان زده می شوم فقط مطالب را با یک تکه بزرگ از متن, چند پاراگراف, بدون عنوان یا گلوله و فونت های ریز پیدا کنید. این مرا دور می کند.

  بالاتر از آنچه که در بالا تجربه کردم ، وبلاگ شما نباید خوانندگان را با استفاده از پنجره های بان درعوض ، مطالب را به طرز ماهرانه ای در اختیار خوانندگان خود قرار دهید. محدودیتهای زمانی خوانندگان خود را بشناسید و بدانید چه چیزی آنها را برای ماندن در سایت شما سوق.

  در اینجا کارهایی که می توانید برای آسانتر خواندن وبلاگ خود انجام دهید وجود دارد:

  • وبلاگ خود را با استفاده از هدرها ، زیر هدرها ، نقاط گلوله یا لیست های شماره دار بهینه سازی کنید. این کمک می کند تا محتوای شما سازمان یافته تر ظاهر شود.
  • محتوای وبلاگ خود را به بخش یا پاراگراف تقسیم کنید. دیواری از متن می تواند خوانندگان را مرعوب و ترسناک جلوه دهد.
  • از استفاده از قلم های فانتزی خودداری کنید. Armaani ، Georgia ، ajalehed ،ه فارا Arاial ial،.
  • زز اگایی یاسا کسی کفا. ی خواندن مقاله خود را برای دانش آموز کلاس هشتم هدف گذاری کنید.

  4. اظهار نظر در وبلاگ

  نکته اول اینکه, اظهار نظر در مورد وبلاگ ها احتمالا بیشترین نادیده گرفته شدن روش برای ایجاد ترافیک وبلاگ است – بیشتر به این دلیل که مردم در ساخت مکالمات با کیفیت و معنادار با افراد غریبه (که خودم نیز در آن قرار دارند) مکیدن هستند. با این حال ، اس ا ر ر ر ر بم م مم مم مم!

  دو قانون طلایی برای اظهار نظر در وبلاگ وجود دارد:

  1. همیشه یک نظر با کیفیت بنویسید. اگر چیز معناداری برای افزودن به بحث ندارید ، نظری نگذارید (نظرات "با تشکر از شما – eesti keeles" … آنها بی فایده هستند)
  2. فقط یک لبنک را در هر چقدر وسوسه‌انگیز باشد ، اسپم نکنید. این به شما آتش می زند.

  در حالی که یک قانون دیگر (یک قانون طلایی نیست) ، اگر پیوندی را رها کنید ، فقط آدرس وبلاگ کود رات. درعوض ، به پست مربوطه خود پیوند دهید که به پست و بحث اصلی اضافه می کند. ارتباط در اینجا مهم است.

  5. سکوهای پرسش و پاسخ

  انجمن ها و سکوهای Q&A مکان های خوبی برای بدست آوردن صندلی در مقابل مخاطبان ذیربط شما هستند. این ترفند نظارت بر مکالمات مداوم دا طاقچه شماست ، تا بتوانید برای تهیه این کار به یک خواننده خوراک خوب مانند Feedly نیای دارید.

  پیدا کردن یک متناسب

  برخی از محتوای سفارشی مربوط بг به عنوان مثال, اگر شخصی سؤال کند که چگونه می توانید با کد .htaccess کاری انجام دهید, می توانید یک آموزش بنویسید و آنرا در وبلاگ خود ارسال کنید – سپس در بخش پرسش و پاسخ سایت, با یک تیزر به درخواست کننده پاسخ دهید و آنها را به وبلاگ خود پیوند دهید. برای به دست آوردن کدهای کامل و نمایشی احتمال این است که اگر یک نفر از این سؤال بپرسید, سایر افراد نیز همین سؤال را دارند – و پاسخ و پیوند انجمن شما در هنگام مشاوره به شما توصیه خواهد کرد.

  من از نظر استفاده از سیستم عامل های Q&A ، توصیه می کنم

  • Quora – Klout Yahoo! پاسخ ها – این سه بهترین سیستم عامل Q&A عمومی است
  • StackOverflow – اگر ناشر هستید که کتابهای برنامه نویسی را می فروشید.
  • مشاور Tripad – Uus-Meremaa

  بیشتر بدانید: روشهای بیشتری برای کسب درآمد از وبلاگ خود پیدا کنید و کوین مالتون را بخوانید مطالعه موردی در در.

  فصل 7. استفاده از ابزارهای بلاگ نویسی رایگان

  اگرچه ابزارها و خدمات وب رایگان مفید به صورت آنلاین وجود دارد ، مشکل در جمع آوری آنها در میای.

  به عنوان هدیه ای که برای خواندن راهنمای من به اینجا می آید, من قصد دارم فهرستی از ابزارهای رایگان را که ما تمام وقت در WHSR استفاده می کنیم, ارائه دهیم. موفق باشید ، و در سفر وبلاگ نویسی به شما آرزوی موفقیت می کنم.

  Versioon

  • پس از پایان مهلت – پیش زمینه و بررسی گرامر.
  • Grammarly – محبوب ترین دستیار نوشتن وب.
  • همینگویی برنامه – با این ابزار کوتاه و جسورانه بنویسید.
  • Freedom.to – وب سایت های پریشان را مسدود کنید تا بتوانید روی نوشتن تمرکز کنید.
  • ByWord – Interneti-ühenduse loomine.
  • Evernote – ابزاری که نیاز به معرفی دارد.

  ویرایش تصویر

  • Fotor – ویرایش و طراحی ابزار تصاویر زیبا برای پست های رسانه های اجتماعی ، پوسترها ، دعوت نامه و غیر.
  • کواوا – طراحی تصاویر زیبا و پست های رسانه هاب.
  • جادوگر طراحی – با استفاده از قالب های رایگان و تصاویر آماده ، تصاویر زیبا ایجاد کنید.
  • JPEG مینی – اندازه پرونده های .jpeg را کاهش دهید.
  • PNG کوچک – اندازه پرونده های ppng را کاهش دهید.
  • Skitch – گرفتن یادداشت های تصویری.
  • عکس میمون – ابزار ویرایش تصویر برنده جوایز.
  • پیک به نمودار – ابزار ساده ایجاد اینفوگرافیک.
  • Pixlr – ابزار ویرایش تصویر.
  • Favicon.io – بهترین تولیدکننده فاویکون ، تا کنون.

  عکس ها و تصاویر رایگان

  • آیکون یاب – فهرست بزرگ آیکون رایگان.
  • KASUTATUD KASUTATUD – KASUTATAKSE 350 000 ، XNUMX صصییرر رییی ییو سو NجوNل.
  • اسنپ ​​سهام – سایت دایرکتوری تصویر با عکس های زیبا و رایگان که هفتگی اضافه می شود.
  • WHSRi raadio- ja raadiosagedusala – آیکون های رایگان طراحی شده توسط طراح داخلی ما.

  منابع و تحقیقات

  • جهانی علمی – خبرنامه دانشگاهیان آزاد.
  • کتاب واقعیت جهان – Uus-Meremaa – اطلاعات جهان به طور مستقیم از سیا.
  • تکریپوبلیک – مقالات ، گزارش ها و مطالعات موردی در زمینه فناوری.
  • بازاریابی شرپا – گزارشهای بازاریابی رایگان.
  • Pubi pubi – مجلات رایگان ، روزنامه های سفید ، و مطالعات موردی.
  • کتابخانه Hubspot – منبع مرجع خوب در بازاریابی.
  • CrunchBase – اخبار مربوط به شرکت های نوپا.
  • BuzzFeed – BuzzFeed – lisateave BuzzFeed – BuzzFeed.
  • خلاق نوشتن سریع – ایده ها و ترغیباتی برای غلبه بر بلوک های نوشتن.
  • هشدارهای گوگل – درباره محتوای جدیدی که پیگیری می کنید ، ایمیل های هشدار دریافت کنید.

  رسانه های اجتماعی ، بازاریابی و سئو

  • بینگ ابزار وب مستر – ابزار تشخیصی سایت رایگان بینگ.
  • Google Webmasteri tööriist – ابزار تشخیصی سایت رایگان گوگل.
  • دنبال کردن – رقبای خود را بدوزید
  • Parim SEO – uus versioon (CF / TF) را CF CF CF CF CF CF CFا CF CF CFا CF CF (CF / TF) را برر CF CFیی CF ککیی.
  • خلع سلاح پلت فرم اتوماسیون بازاریابی ، فروش و خدمات همه در یک
  • جستجوگر مشابه صفحه – صفحات کپی شده را در وبلاگ خود بررسی کنید.
  • مانند اکسپلورر – معیارهای اجتماعی محتوای (یا رقبا) خور را.
  • صدای جیر جیر دک – چند اکانت توییتر را در یک داشبورد مژده کنید.
  • بوم سومی – بامت مطالب.
  • هیئت مدیره برچسب – تحقیقات بازار رسانه های اجتماعی.
  • IFTTT – مطالب را در چندین سیستم.

  تجزیه و تحلیل وب و بهره وری وب

  • Kasutusjuhend آوگل آنالیز – آمار وب رایگان.
  • Matomo – Google Analyticsi Google.
  • YouTube Analytics – آمار در مورد ویدیوهای YouTube’i شما.
  • آمار WP – وبلاگ وردپرس خود را با دیگران مقایسه کنید.
  • خیابان فرآیند – فرآیند ساده و مدیریت جریان کار.

  تست سرعت وب سایت

  • 10 aastat tagasi بتراتا – بررسی سرعت.
  • تست صفحه وب – سرعت صفحه وب را با جزئیات Vaata lisaks -.
  • GT Metrix – سرعت بارگیری صفحه وب را با جزئیات تست و پیگیری کنید.

  وبلاگ نویسی که سوالات متداول دارند

  1. هزینه وبلاگ چقدر است؟

  هزینه برآورد شده برای شروع یک وبلاگ که شامل نام دامنه و میزبانی وب است ،یر 100 دلار در سال (کمتر) این هزینه بر اساس وبلاگ خود میزبان (eesti keeles با استفاده از وردپرس) تقسیم هزینه می تواند باشد: سالانه 15 دلار برای نام دامنه .com و سالانه 60 دلار برای هزینه میزبانی وب.

  2. چگچگو و نورن

  برای به دست آوردن یک تصویر بهتر از نحوه پرداخت بلاگرها, من آنها را به دو نوع طبقه بندی کردم – یکی جایی است که شما مستقیما با مشتری یا تبلیغ کننده سروکار دارید و دیگری در جایی است که به برنامه ای ارائه می دهید که توسط یک شرکت یا شبکه ارائه می شود.

  هنگامی که مستقیمم می توانید از طریق:

  – فروش محتوای برتر (سایت عضویت)
  – تبلیغات مستقیم
  – فروش محصول خود
  – تابلوهای شغلی
  – نوشتن و انتشار پست های حمانت

  3. چگونه بلاگ را به صورت رایگان شروع کنیم؟

  سیستم عامل های بیشماری وجود دارد که می توانید امروز یک وبلاگ رایگان را شروع کنید ، این شاال WordPress.com. WordPress.com. برای ایجاد یک وبلاگ رایگان ، تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام است و می توانید Uuendatud.

  4- نتیجه گرفتن سکوی وبلاگ نویسی رایگان چیست؟

  در دنیای ما هیچ چیز رایگان نیست. با یک پلتفرم وبلاگ نویسی رایگان معایب زیادی وجود دارد:

  – قوانینی وضع شده توسط هر پلتفرمی وجود دارد که باید رعایت کنید
  – به نظر می رسد نام دامنه وبلاگ شما یک زیر دامنه مانند "myblogname.wordpress.com" یا "myblogname.tumblr.com"
  – قابلیت های محدود
  – معمولاً سیستم عامل های رایگان امکان کسب درآمد از وبلاگ شما را محدود می کنند

  من اکیداً پیشنهاد می کنم وبلاگ خود را با استفاده از WordPress.org خود میزبان شروع کنید (به عنوان آنچه د) علاوه بر غلبه بر محدودیت وبلاگ رایگان ، رشد بالقوه والاگ.

  سیستم عامل های بیشماری وجود دارد که می توانید امروز یک وبلاگ رایگان را شروع کنید ، این شاال WordPress.com. WordPress.com. برای ایجاد یک وبلاگ رایگان ، تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام است و می توانید Uuendatud.

  اما ، اینجا گرفتن است:

  • قوانینی تنظیم شده توسط هر سکو که باید رعایت کنید
  • به نظر می رسد نام دامنه وبلاگ شما یک زیر دامنه مانند "myblogname.wordpress.com" یا "myblogname.tumblr.com"
  • قابلیت های محدود
  • معمولاً ، سیستم عامل های رایگان امکان کسب درآمد از وبلاگ شما را محدود می کنند

  صفحه گرفته شده از صفحه سیاست تبلیغات وردپرس.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map