רשת וירטואלית פרטית (VPN): מדריך מפורט מאוד עבור Newbies

Виртуалната частна мрежа (VPN) Визуализира се הם נת נושא חם בימינו מאז הפרטיות באינטרנט מגיע תחת אש מכיוונים רבים. חברות מנסים לאסוף נתונים נוספים על המשתמשים שלהם עד כמה ה הופך להיות פולשנית מדי (רוצה דוגמה? ראה) זֶה, זֶה, זֶה זֶה ד ד זֶה זֶהזֶה.


* Heatmap של מיקומים שבהם NSA אוספת נתונים מקוונים באמצעות Boundless Informant, כלי ניתוח נתונים גדול בשימוש על ידי הסוהס וקיה העמיה (((((((((((((((((ი מקור: האפוטרופוס

במשך שנים אנו משתמשים במוצרים מרכזיים כגון פייסבוק, גוגל, תוכנות מיקרוסופט ועוד, אבל הטכנולוגיה המתקדמת במהירות פיתתה את החברות הללו לסחוט משתמשים את כל המידע שהם יכולים למטרות מסחריות.

ובעוד שממשלות עשויות להיאבק לשלוט על המצב, במקרים מסוימים הם עצמם אשמים באותם חטאים שהקורפורטים מסתבכים בהם – חדירה של פרטיות ואיסוף בלתי חוקי של נתונים פרטיים.

אז, נחנ אנחנו יכולים לעשות כמו הפרט כדי להגן על הפרטיות שלנו באינטרנט? תשובה מובילה אותנו לנושא VPN שלנו.

Contents

טיפים מומחים

ספקי מסוימים בשוק לא יכול להיות כנים עם הצעות השירות שלהם. הם טוענים להציע שרתים פיזיים במקומות שונים, אבל כמה מהם למעשה וירטואלי. במילים אחרות, ייתכן שאתה מחובר לשרת הממוקם במדינה אחת, אך מקבל כתובת IP שהוקצה לארץ אחרת. לדוגמה, שרת בסין יכול למעשה להיות מארה"ב.

זה רע כי זה אומר הנתונים שלך עובר דרך שרתים מרובים בחלקים שונים של העולם לפני שהגיע ליעד הסופי. אין ערובה לכך שסייבר-פשיסטים, סוכנויות מודיעין חשאיות או ציידי הפרת זכויות יוצרים יש להם יד באחד משרני ההםנ.

כדי להימנע מבעיה זו, על המשתמשים לבצע בדיקות מתאימות כדי לאמת את המיקומים האמיתיים של VPN. להלן ארבעה כלים שתוכלו להשתמש בהם –

 1. Ping כלי הבדיקה על ידי CA App Синтетичен монитор
 2. Traלי Traceroute על ידי CA App Синтетичен монитор
 3. BGP Toolkit על ידי הוריקן שירותי חשמל
 4. ודה שורת הפקודה כלי aka CMD в Windows

– חמזה שהיד, BestVPN.co

אבטחה

VPירותי VPN רבים כיום גם מתחילים ליישם אמצעי אבטחה גדולים יותר לטובת המשתמשים שלהם. זה התחיל בעיקר כדי לעזור לחסום איסוף נתונים מקוונים ומעקב אבל עכשיו התרחב לכלול מודעות וסמת ובמקרים מסוינ ווננופמופםפם.

כיצד עובד VPN

זה קצת קשה לתאר איך VPN עובד אלא אם כן קצת פרט טכני מעורב. , זאת, עבור מי רק רוצה את הרעיון הבסיסי, VPN יוצר מנהרה מאובטחת מהמכשיר שלך לשרת Nשך ששךש VP VP VP.

בפירוט רב יותר, ה- VPN קובע תחילה פרוטוקול תקשורת מהמכשיר שלך. פרוטוקול זה יגדיר את גבולות האופן שבו הנתונים יעברו מהמכשיר שלך לשרת ה- VPN. ישנם כמה פרוטוקולים VPN העיקריים אשר נפוצים, אם כי כל אחד יש יתרונות משלהם וחסרון.

פרוטוקולי VPN נפוצים

אמנם יש פרוטוקולי תקשורת רבים, יש כמה אלה המיינסטרים אשר נתמכים בדרך כלל ללא קשר למותג שירות VPN. חלקם מהר יותר, חלקם איטיים יותר, חלקם בטוחים יותר, אחרים פחות. בחירה היא שלך בהתאם לדרישות שלך, אז זה עשוי להיות סעיף טוב לך לשים לב אם אתה הולך להשתמש VPN.

לסיכום –

 • OpenVPN: פרוטוקול קוד פתוח המהיר של מהירות ממוצעת אך תומך בהצפנה חזקה.
 • L2TP / IPSec: זה נפי נפוץ גם מציעה מהירויות הגון אבל הוא נחסם בקלות על ידי כמה אתרים אשר לא לטובת משתמשי VPN.
 • SSTP: לא כל כך נפ ץ ןין מלבד ההצפנה טוב אין הרבה להמליץ ​​על עצמו.
 • IKEv2: חיבור מהיר מאוד וטוב במיוחד למכשירים ניידים, אך מציע סטנדרטים חלשים יותר.
 • PPTP: מהר מאוד, אבל כבר דבק פרצות אבטחה לאורך השנים.

וואה בין פרוטוקולי VPN –

1 – OpenVPN

OpenVPN הוא קוד פתוח פרוטוקול VPN וזה גם הכוח שלה, כמו גם חולשה אפשרית שלה. חומר מקור פתוח ניתן לגשת לכל אחד, כלומר לא רק משתמשים לגיטימיים להשתמש ולשפר על זהל זהל זה אםם תאא ששכ ככלל ללללא ללאלללל ללככלללללללללללל.

Наистина, OpenVPN הפך להיות מיינסטרים מאוד ונשאר אחד הפרוטוקולים המאובטחים ביותר הזמינים. וא תומך רמות הצפנה גבוהות מאוד, כולל מה שנחשב ביותר כמו "שבירה" 256-битов מפתח הצפנה הדורשת אימות XNAX-битов RSA, 2048-битов SHA160 חשיש היש האלגוריתם.

בזכות היותו קוד פתוח, הוא גם הותאם לשימוש כמעט בכל הפלטפורמות כיום, החל מ – Windows ו- iOS לפלטפורמות אקזוטיות יכגםה יכגה בוקנ יובו יוםו יוםו לו ,ו יוםו יכגםה בי ,הב.

דוגמה – חלק מההתקנים הנתמכים על ידי NordVPN – שים לב כיצד כל מכשיר תומך במערכת הפרוטוקולים שלו

למרבה הצער, אבטחה גבוהה יש downsides שלה OpenVPN נתפסת לעתים קרובות להיות איטי מאוד. זה עם זאת הוא יותר של סחר- off, שכן זה נורמלי כי ככל ששיעורי הצפנה בשימוש, יותר זמן ייקח כדי לעבד זרמי נתונים.

2- שכבת 2 פרוטוקול מנהרה (L2TP)

2בת 2 פרוטוקול מנהרה (L2TP) הוא יורשו דה פקטו של הצבע על פרוטוקול מנהור נקודת (PPTP) ו פרוטוקול העברת שכבות 2 (L2F) למרבה הצער, מאז זה לא היה מצויד להתמודד עם הצפנה ה היה מופץ לעתים קרובות יחד עם פרוטוקול האבטחה IPsec. עד כה, שילוב זה נתפס כבטוח ביותר ולא נתקל עדיין פגיעויות.

DPבר אחד לציין כי פרוטוקול זה משתמש UDP על יציאה 500, כלומר אתרים שאינם מאפשרים תנועה VPN.

3 – Защитен гнездо מנהור פרוטוקול (SSTP)

Secure Socket מנהור פרוטוקול (SSTP) הוא אחד כי הוא פחות ידוע בקרב אנשים רגילים, אבל זה מאוד שימושי פשוט כי זה כבר ניסו לחלוטין, נבדק קשור כל גלגול של Windows Vista SP1 מאז ימי.

גם מאובטח מאוד, в 256-битов SSL מפתחות 2048-битов SSL / תעודות TLS. זה גם קניינית למרבה הצער מיקרוסופט, אז זה לא פתוח לעיון הציבור – שוב, גם טוב וגם רע.

4 – גירסת אינטרנט Exchange Exchange 2 (IKEv2)

2-годишна интернет обмен на ключове (IKEv2) פותחה בשיתוף של מיקרוסופט וסיסקו ונועדה במקור פשוט כפרוטוקול מנהור. לפיכך היא עושה שימוש גם ב- IPSec לצורך הצפנה. הזריזות שלו בחיבור מחדש לחיבורים שאבדו הפכה אותו לפופולרי מאוד בקרב מי שממנף עליו לפריסה ניידת שלש VPNs.

5 – Предварителен преглед (PPTP)

Направете най-доброто (PPTP) הוא אחד הדינוזאורים בין פרוטוקולי VPN. הפרוטוקולים הישנים ביותר של VPN. אמנם יש עדיין כמה מקרים של שימוש, פרוטוקול זה נפל במידה רבה על ידי הדרך בשל פערים גדולים, נועזים בביטחון שלה.

יש מספר נקודות תורפה ידועות ו נוצל על ידי שני טוב ורעים לפני זמן רב, מה שהופך אותו כבר לא רצוי. למעשה, זה רק שמירת החסד הוא המהירות שלה. כפי שציינתי קודם, ככל שהחיבור מאובטח יותר, כך סביר יותר שהירידה תראה ירידה.

שיטות הצפנה וחוזק

הדרך הפשוטה ביותר לתאר את ההצפנה שאני יכול לחשוב עליה היא אולי בלגן מידע, כך שרק אדם שיש לי אל לתוזה לתוך לתוך להכבבבבבהב.

קחו למשל מילה אחת – Кат.

Това е 256-битово устройство, което е най-важното за вашето הצפנה ,יה לםרי םושקשים ולא ניתנים לפענוח. אפילו מחשב העל החזק ביותר בעולם ייקח מיליוני שנים בניסיון לפענח את המילה היחידה עם הצפנת 256-bit להחיל עליה.

256-битов, 128-битов, 128-битов, 128-битов, 256-битов אי איטחה טחהל שת הצפנת הצפנת הצפנת הצפנת. למרות עדיין אדיר, מומחים מאמינים כי הצפנת 128-bit תשבור בקרוב.

שיטות הצפנה וחוזק אלה מוחלות באופן אוטומטי, בהתאם לאילו יישומים אנו משתמשים, כגון דוא"ל, דפדפנים או תוכניות אחרות. VPN-ите са най-добри за VPN-тата, за да се свържете с VPN-тата и да ги използвате за VPN.

בדרך זו אנו יכולים "להתאים" את הביצועים של שירות VPN שלנו. לדוגמה, חלקם עשויים להעדיף הצפנה קיצונית ולהיות מוכנים להקריב מהירות. אחרים עשויים להעדיף מהירות ולכן מקבלים רמה נמוכה יותר של הצפנה.

כל זה יש צורך מושפע הצפנה כי כאשר אתה מחובר לשירות VPN, הנתונים שאתה שולח בעת ניסיון לגלוש באינטרנט עובר חיב.

חוויית ה- VPN שלי

עכשיו אני כבר מחקר, בדיקה וניסוי ב- VPN במשך רוב השנה. אמנם אני לא יכול להיות טכנומחה טכני VPNs עדיין, יש לי בטוח נמצא יותר מאשר אי פעם באמת רציתי על השירותים האלה.

הניסויים שלי כללו את השימוש виртуални частни мрежи על פלטפורמה שונים, כולל האפליקציות הניידות שלהם ב- Android, תוספים לדפדפן ועם דגמי שימוש שונים. כמה אני מופתע לטובה, אבל כמה מאוכזבת לחלוטין.

אני חייב לומר כי בסופו של דבר, לא משנה את היכולות של המוצר, אין שום סיבה לאף אחת מהחברות האלה יש ששעוררת וכן, אני דרג את חוסר היעילות ואת העצלן כמו "שירות לקוחות רע".

הציוד

Можете да използвате, за да видите, че VPN се използва VPN и да се използва за Windows. אלה בדרך כלל בסדר, ומצאתי כי זה בדרך כלל במקרה שבו החומרה שיש לנו בבית מגביל VPN שלנו יותר מאשר את השירהש.

Nבר החשוב ביותר שלמדתי על ציוד הוא שאם אתה מתכוון לפרוס את VPN ישירות על הנתב שלך, אתה צריך להיי טהםג VPNדע VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP אלה מוגבלים בדרך כלל את טווח המחירים ‘אה-אלוהים-אלוהים’ של נתבים אלחוטיים לצרכן, וגם אז, הם מ מוגלים.

Наистина, вашите VPN мрежи ще се появят на Asus RT-1300UHP, за да се свържете с тях. םבור רוב הבתים. Имате гигабит в мрежата (на LAN LAN) с 400 + Mbps от WiFi. Изтеглете, отредете се с 10 Mbps за VPN. בקצב כזה, המעבד כבר מתאמץ כל הזמן ב- 100%.

OGוג הנתב שאתה צריך שאנחנו מדברים עליו הוא בטווח של ROG Rapture GT-AC5300 или מאמרים קשורים – יקר ולא הנורמה עבר רבב גם אז, אם מהירויות האינטרנט שלך מהר – צוואר הבקבוק יישאר הנתב שלך.

חיבור האינטרנט

VPתחלתי את בדיקות VPN על קו MNps 50 אשר נתן לי קרוב למהירויות המפורסם – אני בדרך כלל יש סביב 40-45 Mbps. Изтегляне на скоростта на 500 Mbps Изтеглете скоростта на 80% от скоростта на изчакване – от 400-410 Mbps.

זה היה רק ​​כאשר עברתי לקו מהירות גבוהה יותר, כי הבנתי VPNs רבים במאבק לנהל במהירויות כאלה בשל שילוב שלג. זה כולל את המכונה אתה מפעיל את זה, המרחק בינך לבין שרת VPN תבחר, מה שיעורי הצפנה אתה מעדיף, ועוד.

מה אני כבר משמש VPN עבור

1- הזרמת

בהתחלה זה היה בעיקר בדיקות מהירות, רק כדי לשמור על רקורד כמו גם הניסוי. ברגע שאני הקימה בסיס, התחלתי לבדוק אתרי הורדה אחרים או הזרמת וידאו. Продължавайте, ,אתי כי כמעט כל VPNs מסוגלים הזרמת 4k קטעי וידאו UHD.

2- טורנט

גם הטורנט נבדק, כמובן, ומצאתי את זה קצת מאכזב. אני חושב שכאשר האינטרנט שלך במהירויות להגיע לנקודה מסוימת, תגלו כי הביצועים של שירותי VPN שלך טיפות באופן דרמטי, אלא אם להשקיע באופן משמעותי לתוך תשתית טובה יותר.

3- משחקים

אני לא משחק הרבה (לפחות לא את המשחקים שחשובים ביצועים VPN) אבל אני לא שם לב פעמים פינג. אם אתה גיימר בתקווה להשתמש VPN כדי לגשת למשחק זה מחוץ למדינה שלך, אתה עלול להיות מאוכזב. VPינג פעמים להגדיל הרבה יותר אתה מן שרתי VPN, גם אם במהירויות הן מהירות ויציבות.

VPN שאלות נפוצות (FAQ)

אם אני זקוק לחיבור אינטרנט כדי להשתמש ב- VPN?

VPN נועד להסוות ולהגן על המיקום והנתונים שלך, אך עדיין נדרש חיבור לאינטרנט.

כמה עולה שירות VPN?

כמו כל נותני השירותים, גם חברות VPN רוצות שתישאר איתן זמן רב, מכיוון שזה זרם ההכנסות שלהן. מרבית ספקי שירותי ה- VPN מציעים תנאי תשלום שונים כגון חודשי, רבעוני וכן הלאה. ברוב הפעמים ככל שהתוכנית ארוכה יותר, התעריף החודשי שלך יהיה זול יותר, אך תצטרך לשלם את החוזה כולו מראש. След 9 минути -12 минути, ще получите най-доброто от 75%, а от 75% от най-високата цена..

להלן רשימת ה- שירותי VPN הטובים ביותר שם אנו משווים את המחירים והתכונות.

האם השימוש ב- VPN יאט את מהירות האינטרנט שלי?

VPN-ите са най-добрият, за да се свържете с тях. VPלעד זהל הגןל זהותך ולשמור על בךיחות הנתונים שלך. לרוע המזל, אחת מתופעות הלוואי של ההצפנה המשמשות להגנה על הנתונים שלך היא שהיא מאטה את חיבור האינטרנט שלך. Налице е, 70% ממהירות הקו בפועל בעת שימוש ב- VPN, צפו להשיג לא יותר מ- 70%. גורמים אחרים כגון מרחק משרת VPN, עומס שרתים וכן הלאה ישפיעו גם על מהירות האינטרנט שלך בזמן באמצעות VPN.

כמה מהר חיבורי VPN יכולים לעבור?

רוב ספקי שירותי ה- VPN יגידו לך שהם לא יגבילו את המהירות שלך. עם זאת, ישנן נסיבות אחרות שיש לקחת בחשבון גם כן. כאמור, צפו לקבל לא יותר מ של מהירות הקו בפועל.

קשה להגדיר חיבור VPN?

בזכות זה אמור להיות פשוט כמו התקנת יישום והזנת שם המשתמש והסיסמה שלך. VPN-שעלישע לעשות הוא ללחוץ על כפתור ותתחבר לשרת VPN. למרבה הצער, זה לא תמיד הפיתרון הטוב ביותר וייתכן שיהיה צורך לבצע התאמה של קשרים מסוימים כדי לבצע ביצועים מי לבצע ביצועים מי. Можете да използвате VPN, за да използвате NordVPN, да използвате ExpressVPN и да го направим, да го направите, да го направите..

באילו מכשירים אוכל להפעיל VPN?

תלוי באיזה ספק שירותי VPN אתה נרשם. Насладете се на MacOS, но за MacOS и най-добрите за вас. Macלטפורמות סלולריות רגילות. רבים יתמכו גם בפריסת הנתב () בעוד שחלקם מספקים מכשירים אקזוטיים יותר כמו ה- Raspberry Pi.

256יוון שהצפנת 256 סיביות תאט את חיבורי הרבה, האם זה בטוח עבורי להשתמש בהצפנת 128 סיביות?

זה קצת טריקי, מאז הם די חזקים. אלה שאתה צריך לשאול את עצמך צריכה להיות, ‘כמה שווה לי הפרטיות והבטיחות המקוונת שלי?’

מישהו יידע שאני משתמש ב- VPN?

אתרי אינטרנט מסוימ םים לשמור על משתמשי VPN ויש להם דרכים לזהות אם חיבור נכנס הוא משרת VPN. Наистина, VPN-тата са най-добрият, за да се свържете с тях. חפשו ספקי שירות המציעים התגנבות, או שרת ערפול.

אם אוכל פשוט להשתמש בתוסף דפדפן VPN?

ניסיתי כמה הרחבת דפדפן VPN ומצאתי כי על פי רוב, אלה נופלים לשתי קטגוריות עיקריות. יש כאלה אשר פועלים כמו proxy ופשוט להקפיץ את החיבור שלך לשרת, וחלקם לשמש בקרת דפדפן עבור יישום VPN מלא. האחרון אומר שאתה עדיין צריך יישום VPN מותקן על מנת להשתמש בתוסף. הרחבות דפדפן VPN הן בדרך כלל לא שירותי VPN מלאים.

Наименование на VPN-тата?

ו ולא. למרות שלרוב המדינות אין חוקים נגד שימוש ב- VPN, חלקם אוסרים זאת על הסף. במקרים קיצוניים, מדינות מסוימות לא רק אוסרות על שימוש ב- VPN אלא גם עלולות להשתמש במשתמשים ב- VPN בכלא. Продължавайте, можете да се свържете с VPN..

אם אני לא ניתן לעקוב לחלוטין עם VPN?

זה תלוי במידה רבה ובאופן בטוח שאתה משתמש בחיבור ה- VPN שלך ובאיזה ספק שאתה בוחר. היו מקרים רבים בהם נעצרו משתמשי VPN לאחר שהאמינו בספק שירותי שבסופפ של דבר העביר יומני משתמש לרשויות.

מסקנה: האם אתה צריך VPN?

הפרטיות הפרטית באינטרנט נמצאת תחת מצור מכיוונים רבים כל כך ונראה שזה קרה בין לילה. חלפו הימים שבהם היינו צריכים רק לדאוג פושעים סייבר, אבל עכשיו אנחנו גם צריכים לדאוג לחברות ו ממשממששנששתת גנצתתתתתתתתתתתתת.

באופן טבעי, הצורך שלך ב- VPN יהיה במידה רבה תלוי באיזו מדינה אתה נמצא מכיוון שלכל אחד יש רמות איום שונות. השאלה אינה דבר שניתן לענות עליו על ידי כן או לא.

VPווי שוק גלובלי VPN (מיליארד דולר) – :ור: Statista

עם זאת, משיעור הגידול הערך של שוק ה- VPN העולמי, אני אומר שזה סביר מאוד שאתה צריך אחד במוקדם או במאוחר. זה הזמן האחרון, כי משתמשים בודדים החלו לקחת את הפרטיות והאבטחה באינטרנט כמובן מאליו ולחפש דרכים לאבטח את המידע שלהם.

אנחנו כבר משתמשת באינטרנט בצורה דומה באותה הדרך שבה יש לנו תמיד, רק גלישה כמו דאגה כפי שניתן. נכון, וירוסים ותוכנות זדוניות הפכו אותנו זהירים יותר, אבל לא הרבה השתנה.

אישית, אני מרגיש כי אימוץ של שירות VPN צריך להיות הצעד הבא כל משתמש באינטרנט מתחייב. יש צורך דחוף לפרוץ את החשיבה שאנחנו לא מאוימים על ידי מה שאנחנו עושים באינטרנט.

קחו לדוגמא מישהו שרק רוצה להיכנס לאינטרנט ולחפש כמה תמונות של כמה חתולים חמודים. תוך כדי כך, מידע כמו הרגלי הגלישה שלו, לייקים / לא אהובים, מיקום ועוד ועוד שנאסף על ידי הרשויות או אר וג. אם מחשבה זו אינה מפחידה דיה בכדי לכפות איזושהי פעולה?

אז, אני אומר כן, גם אם אתה חושב שאתה לא צריך VPN – אתה באמת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map