Iesلاگ نویسی برای Dummies: چگونه یک وبلاگ موفق را در سال 2020 شروع کنیم

آیا تاکنون خواسته اید وبلاگ خود را شروع کنید؟ یا ، آیا شما از قبل وبلاگ دارید که مطمئن نیستید که چگونه به سطح بعدی بروید؟


اگر پاسخ شما "بله" است ، این صفحه محلی است که باید باشد.

Contents

در این راهنمای وبلاگ نویسی یاد خواهید گرفت:

  چرا این راهنمای وبلاگ نویسی؟ کمی درباره خودم

  من اسرار میزبان وب میزبانی وب (WHSR) را در سال 2008 تاسیس کردم و تا حدودی به دلیل استقبال فراوان از طرف انجمن وبلاگ نویسی که از قدرت به قدرت رسیده ایم متشکرم. از آن زمان WHSR به عنوان یکی از سایت های پیشرو در زمینه مشاوره در زمینه میزبانی وب تبدیل شده است, و من برخی از قوی ترین صداها را در وبلاگ نویسی معاصر به این برند جلب کردم – همه آنها ورودی خود را در این کتاب و سایت جلب کرده اند. این منبع به منابع برای هر کسی ا از مسیر وبلاگ نویسی خود میزبانی کند شروع می کند.

  با استفاده از این راهنمای بدون مزخرف, من به شما چند راه حل سریع, آسان برای درک و مهمتر از همه مؤثر برای مشکلات وبلاگ نویسی شما – که از تجربه خودم و از ذهن افرادی که از آنچه انجام می دهند لذت می برم.

  Bl پروفایل نویسنده Problogger منMein bl پروفایل نویسنده در Problogger.net – من بین سالهای 2015 – 2018 بطور منظم در تعدادی از سایتهای راهنمای بلاگر با مشخصات بالا منتشر کردم.

  1.ل 1. تنظیم وبلاگ از ابتدا

  2020 یک وبلاگ در سال 2020 آسان و ارزان است.

  . ، نرم افزار وبلاگ نویسی ، WordPress.org ، رایگان است. قالب ها و افزونه های توسعه یافته حرفه ای وردپرس رایگان هستند. و به معنای واقعی کلمه میلیون ها آموزش رایگان برای شروع کار وجود دارد (از جمله این یکی). تنها هزینه لازم برای شروع یک وبلاگ ، پولی است که برای یکاه وب و نام دامنه پرداخت می کنید.

  مطمئناً ، این می تواند در مرحله بعد بسیار مشکل باشد. اما به طور کلی ، وبلاگ نویسی برای همه افرادی که رایانه ای اباااااااااااااا در واقع شما می توانید یک وبلاگ ایجاد کرده و دقیقه 20 دقیقه آینده آن را اجرا کنید. مراحل ذکر شده در مراحل زیر دقیقاً چگونگی ایجاد وبلاگ هایم در ابتدا است.

  اساساً تنها کاری که باید انجام دهید اینست:

  1. یک میزبان وب و نام دامنه خوب را انتخاب کنید
  2. منهامنه DNS خود را به هاست وب خود نشان دهید
  3. WordPress کنیدا در هاست جدید وب خود نصب کنید (با نصب خودکار بسیار آسان).
  4. وارد وردپرس خود شوید و اولین پست خود را منتشر کنید.
  5. و … این همه

  آسان به نظر می رسد؟ شرط می بندی!

  من قصد دارم شما را از طریق مراحل زیر قدم بزنم. در صورت تمایل به اگر می دانید چگونه وبلاگ خود را تنظیم کنید.

  1. میزبان وب و نام دامنه خوب را انتخاب کنید

  برای شروع یک وبلاگ خود میزبان ، ابتدا به یک نام دامنه و یک حساب میزبانی وب احتیاج دارید.

  دامنه شما نام وبلاگ شماست. این چیزی نیست که بتوانید آنرا لمس کنید یا ببینید. بلکه صرفاً یک سری کاراکترها هستند که به وب سایت شما هویت می م – مانند عنوان یک کتاب یا یک مکان. دامنه شما به بازدید کنندگان خود می ز از چه نوع وبلاگهایی بازدید می کنند.

  از طرف دیگر میزبانی وب مکانی است که شما محتوای وبلاگ خود را ذخیره می کنید – کلمات, مضامین وبلاگ, تصاویر, فیلم ها و غیره.

  نام دامنه – کجا ثبت نام کنیم؟

  می توانید نام دامنه خود را از طریق یک ثبت دامنه انتخاب و ثبت کنید. نیک, NameCheap, شناورو دامنه. Com برخی از محبوب ترین ثبت کنندگان در بازار هستند.

  توجه داشته باشید که جدا کردن ثبت دامنه از هاست وب مهم است. فقط به این دلیل که میزبان وب شما دامنه رایگان ارائه می دهد به این معنی نیست که شما باید به شرکت میزبان اجازه دهید ثبت دامنه شما را کنترل کند. C شخصه ، من برای مدیریت ثبت دامنه خود از NameCheap استفاده می کنم. اما سایر ثبت کنندگان دامنه معتبر باید خوب باشند. Es wird von ا من اکیداً توصیه می کنم همین کار را برای محافظت از ا انجام دهید.

  میزبانی وب – وبلاگ خود را در کجا می توان میزبانی کرد؟

  در مورد میزبانی وب ، مرا بررسی کنید بهترین گزینه های میزبانی وب و فهرست بررسی هاستینگ.

  برای مبتدیان ، توصیه می ز از یک میزبان وب مشترک شروع به کار کوچک کنید.

  V میزبانی مشترک – اگرچه منابع میزبانی در مقایسه با سایرین کوچکتر است (VPS ، Wolke و غیره) <5 دلار در ماه / ماه) نیاز دارید. هنگام انتخاب میزبان وب برای وبلاگ خود ، این پنج عامل در نظر گرفتن هستند:

  1. قابلیت اطمینان – ×لاگ شما باید 24 × 7 پایدار و در دسترس باشد.
  2. سرعت – شما به میزبان نیاز دارید که سریع بارگیری شود زیرا سرعت بر تجربه کاربر و رتبه بندی جستجو تأثیر می گذارد.
  3. قیمت گذاری – میزبانی با <5 دلار در هر ماه شروع ست است ، شما در این مرحله به خدمات برتر نیاز ندارید.
  4. اتاق برای رشد – به محض رشد وبلاگ شما ، ا ارتقاء هاستینگ (ویژگی های اضافی ، قدرت بیشتر سرور و غیره) نیاز خواهید داشت.
  5. پشتیبــان – اینترنت همیشه در حال تغییر است, همیشه خوب است که شخصی داشته باشد که شما را در سمت فنی پشتیبان خود قرار دهد.

  میزبانی وبلاگ برای Neulinge توصیه می شود

  1 وبانی وب InMotion

  Mلاگ خود را با استفاده از میزبانی InMotion شروع کنیدM وبلاگ را در InMotion Hosting با قیمت 3.99 دلار در ماه برگزار کنید.

  بازدید از وب سایت: https://www.hostinger.com/

  هاستینجر یکی از ارزانترین میزبان وب ا اطراف ، به ویژه در دوره ثبت نام ماه عسل است. با وجود اینکه یک شرکت میزبان بودجه است, هاستینجر ویژگی های میزبانی ممتاز و مناسب را برای وبلاگ نویسان ارائه می دهد.

  3 SiteGround

  Gلاگ گ را با استفاده از SiteGround شروع کنیدSiteGround 95 دلیل ایجاد یک وبلاگ ، 3.95 دلار در ماه هزینه دارد.

  نرم افزار نکته: فقط به دلیل محبوب بودن یک میزبان وب ، ین این معنی نیست که برای وبلاگ شما بهترین است. قبل از تصمیم گیری ، به عملکرد میزبانی نگاه کنید و با دقت بررسی کنید.

  2. DNS دامنه را به هاست خود نشان دهید

  رکورد مرح In رکورد رکورد ب ب رکورد رکورد رکورد رکورد رکورد رکورد رکورد رکورد منه منه منه منه منه منه منه کردید کردید.

  DNS مخفف Domain Name System است و از آن برای هدایت هر کاربر ورودی به سمت آدرس IP سرور استفاده می شود. بنابراین ، هنگامی که کاربر وارد "WebHostingSecretRevealed.net" بق شود ، سوابق DNS آدرس IP میزبان وب من را واکشی می کند و سایت من را به کاربر ارائه می دهد.

  اشاره به سرورهای دامنهMال: اشاره به وب سایت به سرورهای میزبان InMotion در GoDaddy.

  گ اینجا دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد به روزرسانی وبلاگ DNS شما در اینجا آمده است نیک oder Namecheap.

  3. وردپرس را در هاست وب خود خود کنید

  برای شروع وبلاگ نویسی با استفاده از وردپرس ابتدا باید سیستم را در هاست خود نصب کنید. این کار به صورت دستی یا بصورت خودکار با استفاده از یک برنامه نصب یک کلیک انجام می شود. هر دو روش نسبتاً ساده هستند و به راحتی قابل انجام هستند.

  نصب دستی وردپرس

  با نگاهی گذرا ، مراحلی که باید انجام دهید ا اینجا آمده است:

  1. بسته وردپرس را به کامپیوتر محلی خود باز کنید و از آن جدا کنید.
  2. MySQL ربر ر ر S S ربر S S S S S.
  3. Wایل wp-config-sample.php را به wp-config.php تغییر نام دهید.
  4. wp-config.php noteا ب ویرایشگر متن (Notizblock) باز کنید و جزئیات پایگاه داده خود را پر کنید.
  5. فایل های وردپرس را در محل دلخواه خود در وب سرور خود قرار دهید.
  6. Pا استفاده از wp-admin / install.php در مرورگر مرورگر خود سکریپت اسکریپت نصب وردپرس را اجرا کنید. اگر WordPress را در دایرکتوری ریشه نصب کردید ، یداید از این آدرس بازدید کنید: http://example.com/wp-admin/install.php باید بازدید کنید: http://example.com/blog/wp-admin/install.php
  7. و شما انجام می شود

  نصب یک کلیک وردپرس

  امروزه بیشتر وبلاگ نویسان وردپرس خود را به صورت دستی نصب نمی کنند.

  با پشتیبانی از خدمات نصب یک کلیک مانند Softaculous و بازار مگو بازار.

  Ingerای مرجع خود ، تصاویر زیر نشان می دهد که در آن می توانید ویژگی نصب خودکار روی داشبورد Hostinger را پیدا کنید. برای نصب وردپرس کافیست روی نماد دایره ای کلیک کنید و دستورالعمل های ضد لکه را دنبال کنید – سیستم وردپرس شما باید در کمتر از 5 دقیقه فعال باشد.

  Inger خودکار Hostinger WordPressبه عنوان مثال: شما می توانید WordPress را فقط با چند کلیک بر روی میزبان وب خود نصب کنید و با استفاده از نصب خودکار Hostinger (از Hostinger اینجا بازدید کنید).

  ممکن است چیزهایی برای میزبان های مختلف وب متفاوت به نظر ا اما این ا اساساً یکسان است. بنابراین اگر از یکی از میزبانانی که ا اینجا نشان می ا استفاده نکنید ، نگران نباشید.

  چرا وردپرس؟

  کنم شخصاً فکر می کنم WordPress بهترین بستر وبلاگ نویسی برای Neulinge است. بر اساس آماری از ساخته شده با, بیش از 95% وبلاگها در ایالات متحده با استفاده از WordPress ساخته شده اند. رد سطح جهان تقریبا وجود دارد 27 میلیارد وبلاگ در ا اجرا می شوند.

  4. صفحه و ورود به مدیر وردپرس خود را پیدا کنید

  URL از نصب سیستم وردپرس خود ، ، شما URL داده می شود تا به صفحه مدیر WordPress خود وارد شوید. ، بیشتر موارد ، URL چیزی شبیه ین این خواهد بود (بستگی به ا ای که وردپرس نصب) است:

  http://www.exampleblog.com/wp-admin

  ین این URL بروید و با نام کاربری و رمزعبور از پیش تعیین شده خود وارد شوید. و از آنجا ، اکنون شما در قسمت د (داشبورد) سایت وردپرس خود قرار خواهید گرفت – -.

  وبلاگ جدید ایجاد کنیدایجاد یک وبلاگ جدید در وردپرس جدید گوتنبرگ.

  3. این امر مخصوصاً برای مبتدیان مفید است زیرا بسیاری از مواردرد سیستم بلوک به مدیریت طرح مقاله نیز کمک می کند.

  برای نوشتن و انتشار یک پست جدید ، ساده به سمت نوار کناری سمت چپ حرکت کنید ، پست «پست»> «افزودن جدید» کلیک کنید و به صفحه نوشتاری هدایت می شوید. روی “پیش نمایش”.

  هلا! اکنون اولین پست وبلاگ خود منتشر شده است.

  بازدید: دایرکتوری تم وردپرس

  اینجاست که می توانید تمام مضامین رایگان وردپرس را دریافت کنید. مضامین ذکر شده در این دایرکتوری از استانداردهای بسیار محکمی ارائه شده توسط توسعه دهندگان وردپرس پیروی می کند, از این رو به نظر من این بهترین مکان برای دریافت طرح های تم رایگان و بدون اشکال است.

  2. باشگاه مضامین وردپرس پرداخت شده

  راه دیگری برای دریافت تم با کیفیت ااا پرداخت شده است برای عضویت در باشگاه تم وردپرس.

  اگر این اولین بار است ا از Theme Club Clubامین ارائه شده در Themenclub معمولاً بصورت منظم طراحی و به روز می شوند.

  تم زیبا, استودیو مطبوعاتو تم های هنرمند سه باشگاه تم وردپرس هستند که توصیه می می.

  وجود دارد خیلی بیشتر از دیگران خارج می شوند – برخی از باشگاه ها حتی به صنعت خاصی نظیر Makler یا مدارس می پردازند ؛ اما ما تنها در این مقاهه.

  تم زیبا

  وردپرس باشگاه تم را پرداخت کردنمونه های تم زیبا – بیش از 80 حق بیمه تم وردپرس ا اینجا کلیک کنید برای نمایش نسخه ی نمایشی تم واقعی.

  بازدید: StudioPress.com. قیمت: $ 129,95 / تم 49ا $ 499,95 / عمرل عمر

  Pressگر شما یک کاربر وردپرس قدیمی هستید ا احتمالا از StudioPress شنیده اید. Pressای آن محبوب است پیدایش چارچوب ، چارچوب وردپرس کوچک و متنوع SEO برای همه تم های StudioPress.

  StudioPress قیمت های انعطاف پذیر را براساس نیازهای شما ارائه می دهد. 5ارچوب پیدایش با موضوع کودک برای پرداخت یکبارۀ $ 59.99 یکبار در دسترس است. $ حق بیمه ، که شامل چارچوب پیدایش است ، هزینه هر 99 $. اگر می خواهید دسترسی به تمام تم ها داشته باشید ، می توانید 499 را پرداخت کنید.

  تم های هنرمند

  سایت های آماده شدهArtایت های آماده ساخته شده توسط Themen Handwerker.

  بیشتر بدانید: در اینجا چندین کار ساده دیگر وجود دارد که می توانید برای محافظت از بلاگ وردپرس ا انجام دهید

  افزونه هایی برای عملکرد بهتر وبلاگ

  افزونه W3 Gesamt-Cache WordPress

  3 نوبت بهینه سازی عملکرد وبلاگ می رسد 3 W3 مجموع کش و عملکرد سریع گزینه های محبوب ترین هستند

  هو افزونه عملکرد دیگر که باید به آنها توجه بر ابر شعلهو WP سوپر کش. Wolkenfackel شرکت افزونه رایگان است که توسط N CDN ، Wolkenfackel ارائه شده است. Super Superالی که WP Super Cache توسط Donncha و Automattic ساخته شده است ، شرکتی که کنون اکنون WordPress را توسعه داده و فعالیت می کند.

  افزونه کش در دنیای وبلاگ نویسی مدرن یک امر ضروری است – با افزایش عملکرد سرور, کاهش زمان لازم برای بارگیری و کاهش سرعت بارگذاری صفحه, تجربه کاربر را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

  اگر وبلاگ شما تصاویر زیادی در آن دارد – اضافه کردن آن را در نظر W EWWW بهینه ساز تصویر. این یک بهینه ساز تصویر با یک کلیک است که می تواند فایل های تصویری موجود در کتابخانه شما را بهینه کند. همچنین از ویژگی فشرده سازی تصویر اتوماتیک برای کاهش اندازه تصاویر هنگام بارگذاری آنها برخوردار است. با بهینه سازی تصاویر می توانید زمان بارگذاری صفحه را کاهش داده و به عملکرد سریعتر سایت منجر شوید.

  بیشتر بدانید: SEO 101 برای اولین بار برای وبلاگ نویسان

  افزونه بلوک های گوتنبرگ

  بلوک های گوتنبرگ سفارشی

  با معرفی ویرایشگر گوتنبرگ در وردپرس 5.0, وبلاگ نویسان هم اکنون می توانند با استفاده از یک ویرایشگر مبتنی بر بلاک, محتوا ایجاد کنند. به طور پیش فرض, وردپرس مجموعه ای از بلوک های محتوای اصلی مانند پاراگراف, تصویر, دکمه تماس با عمل, کد کوتاه و غیره را ارائه می دهد. Gutenberg.

  نیدانید stapelbar, بلوک های نهاییو CoBlocks سه افزونه آسان و رایگان Gutenberg Block برای امتحان کردن است.

  4.ل 4. پیدا کردن یک طاقچه و ایجاد محتوا

  این به طور معمول است که یک زهازه کار وبلاگ خود را شروع می کند: . به طور خلاصه ، این افراد به سادگی در مورد موضوعات متنوع و بدون ص اصلی می نویسند.

  بله, این وبلاگ ها یک پیوند دائمی میان دوستان و خانواده هایشان ایجاد می کنند; اما در مورد آن است.

  داشتن تعداد قابل توجهی از خوانندگان وفادار هنگامم تبلیغ کنندگان نیز تمایلی به تبلیغ با شما ندارند زیرا آنها نمی دانند که در مورد چه چیزی هستید. برای ساختن یک وبلاگ موفق ، باید طاقچه بیابید.

  چگونه طاقچه وبلاگ نویسی مناسب را انتخاب کنیم؟

  برای یافتن طاقچه مناسب وبلاگ نویسی ، ا اینجا نکات کلیدی مورد بررسی قرار گرفته است.

  1. نیاز را پر کنید

  اگر تا به حال فکر کرده اید "من آرزو می کنم کسی در ین این وبلاگ وبلاگ"، این لحظه a-ha است. اگر موضوعی است که مایل به دانستن بیشتر در مورد آن هستید, احتمالا موضوعی است که افراد دیگر می خواهند بدانند.

  دانش منحصر به فرد شما چیست؟ چگونه می توان چیزی را که منحصرا برای این موضوع ارائه می دهد فراهم نکنید؟ این حتی می تواند از طریق یک مصاحبه با متخصص باشد.

  مثال: وبلاگ جینا ، درک ناکافی ، در کمک به مادران و نوجوانان با نیازهای ویژه تمرکز تمرکز کند.

  2. چیزی که شما به آن علاقه مند هستید

  به خاطر داشته باشید که شما برای هر چند روز یک بار روزنامه نوشتاری, خواندن و صحبت در مورد موضوع خود را خواهید داشت. Es geht darum,.

  به علاوه ، شما از این مطالب به ذت لذت خواهید برد.

  3. موضوعی که قدرت ماندگاری دارد (محتوای همیشه سبز)

  در حالی که بحث بزرگ است ، آن را تضمین نمی کند که شم خوا خواهد شد ا اینجا هفته آینده. به عنوان مثال, اگر شما درباره Vine بسیار پرشور هستید و یک وبلاگ را در آن قرار می دهید, زمانی که از مد بیرون می آید, از محتوای خارج می شوید. ایده بهتر این است که بر روی یک موضوع کلیتر تمرکز کنید ، مانند "برش لبه های رسانه های اجتماعی" یا "برنامه های تصویری که راک". به این ترتیب ، اگر محو ز از مد بیرون بیایید ، وبلاگ شما همچنان می تواند به دنبال جایگزینی برای آن باشد.

  4- سودآور

  وبلاگ شما باید وارد شود یک طاقچه که می توانید از آن پول بدست آورید.

  از خود بپرسید که آیا این موضوعی است که خوانندگان را به خود جلب می کند و درآمد ایجاد می کند – از طریق تبلیغات یا فروش. اگر شما برای حمایت از مشاغل موجود خود در حال ایجاد بلاگ هستید ، آیا این وبلاگ مشتری جدیدی را ایجاد می کند؟ اگر فقط به دلیل علاقه مند بودن به موضوع مشغول وبلاگ

  Y استفاده می کنم SpyFu ، یک ابزار تبلیغاتی با هر کلیک ، برای ارزیابی سودآوری یک طاقچه گاهی. منطق من در مورد این – – در اینجا دو نمونه وجود دارد:

  _niche2 ماهانه بودجه - sportselles1ال # 1: این آمار تبلیغاتی برای تولید کننده پوشاک ورزشی است (فکر می کنم مارک های ورزشی مانند آدیداس یا مانده جدید ، اما کوچکتر). Yا توجه به Spyfu ، این شرکت ز از 100.000 $ در ماه در AdWords صرف کرد.Nische # 3 - ارائه دهنده راه حل IT - بازار جهانی نی اکثر افرادی که سایت را اجرا می کنند به آنها نیاز دارند. 10 - 15 بازیکنان بزرگ دیگر در این زمینه وجود دارد. این شرکت به دنبال کلمات کلیدی 3.846 در Google می پردازد و هر ماه مبلغ 60.000 را می پردازد.2ال # 2: این آمار تبلیغ برای ارائه دهنده راه حل IT است. در این طاقچه تقریبا 20 دیگر بازیکنان بزرگ وجود داشت. 8 ویژه این شرکت ، تبلیغات در کلمات کلیدی 3.846 را در Google خریداری کرد و در 60 $ 60.000 در هر ماه صرف کرد.

  بیشتر بدانید: چگونه حداقل یک مطالب عالی در هفته هفته به طور مداوم

  5.ل 5. رشد مخاطبان وبلاگ شما

  حقیقت غم انگیز برای بسیاری از وبلاگ نویسان در خارج از کشور, آنها را بیش از حد زمان کرده تا بتوانند مخاطبان خود را تقویت کنند. فتافت 1.000 صفحه نمایش اول آنها می تواند ماه ها طول بکشد ، و ز از وبلاگ های بسیار تخصصی هرگز به نظر نمی رسد که به آنجا برسند.

  در اینجا پنج استراتژی اساسی وجود دارد که به شما کمک می کنندلاگ خود را از روز اول تا 1 صفحه مشاهده کنید.

  1. چیزی بنویسید که مردم می خواهند بخوانند

  مردم در حال به روزرسانی در رسانه های اجتماعی ، فید خبری ا،ل و انواع تبلیغی در حال غرق شدن هستند. این باعث می شود که مردم بتوانند مطالب شما را بخوانند. با این وجود, اگر می دانید مخاطبان ایده آل شما چه کسانی هستند و به دنبال چه چیزی هستند, می توانید خوب عمل کنید. به شکاف طاقچه خود بیاندیشید, چه نوع محتوا را از دست داده و چگونه می توانید ارزش بیشتری را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورید.

  در اینجا مواردی وجود دارد که می تواند در تحقیقات شما به شما کمک کند:

  • برای ردیابی محتوای موفق در رسانه های اجتماعی از ابزارهای رسانه های اجتماعی استفاده کنید. در چنین دور ، شما می توانید ایده های محتوایی تولید کنید که بازخورد خوبی از رسانه های اجتماعی کسب می کند.
  • از ابزارهای محتوا مانند استفاده کنید پاسخ عمومی برای جستجوی لالات رایج افرادی که در Google سؤال می کنند.
  • درای یافتن موضوعاتی که افراد علاقه مند ا از تعداد بازدیدها در YouTube استفاده کنید.
  • برای تعیین موضوعات خاص مورد ا افراد در طاقچه شما از یک ابزار تحقیق در ک کلید واژه استفاده کنید. شما می توانید بر اساس آن کلمات کلیدی محتوا تولید کنید.

  2. با جامعه خود ارتباط برقرار کنید

  "Geteilt und fertig" دیگر نام بازی نیست.

  شما باید مرتباً پست های خود را به اشتراک بگذارید. Es geht um Pinterest. اگر به لیستی از وبلاگ نویسان هم فکر بپیوندید, احتمال دارد که مطالب یکدیگر را بطور مرتب – هفتگی یا روزانه – به اشتراک بگذارند. این به رشد مخاطبان و تعامل شما کمک می کند.

  پیوسته قبیله خود را جستجو کنید – به اعضای دیگر در آن پاداش دهید و با آنها در ارتباط باشید.

  در مهمانی های توییتر راهنمایی کنید. در مورد سایر اعضا نظر دهید مقالات را در خبرنامه های خود به اشتراک بگذارید. وبلاگ هایی را که دوست دارید با ارائه یک بار در هر هفته یا ماه, گرد آورید و به آنها پاداش دهید.

  بپرسید چگونه می توانید به یک نفر با یک پست مهمان یا با ارائه نقاط پست مهمان کمک کنید. فروش محصولات خود, استفاده از لینک های وابسته خود, لینک های خود را در رسانه های اجتماعی خود را ارتقا دهید و آنها را برچسب گذاری کنید. به عنوان فرصت برای جذب وبلاگ نویسان ، این وبلاگگ.

  3. اطمینان حاصل کنید که وبلاگ شما به راحتی قابل خواندن است

  من ناامید می شوم وقتی وبلاگی را با عنوانی پیدا می کنم, کاملا هیجان زده می شوم فقط مطالب را با یک تکه بزرگ از متن, چند پاراگراف, بدون عنوان یا گلوله و فونت های ریز پیدا کنید. این مرا دور می کند.

  بالاتر از آنچه که در بالا تجربه کردم, وبلاگ شما نباید خوانندگان را با استفاده از پنجره های بازشو و کلیک کردن بار سنگین کند. درعوض ، مطالب را به طرز ماهرانه ای ا اختیار خوانندگان خود قرار دهید. محدودیتهای زمانی خوانندگان خود را بشناسید و بدانید چه چیزی آنها را برای ماندن در سایت شما سوق می دهد.

  در اینجا کارهایی که می توانید برای آسانتر خواندن وبلاگ خود انجام دهید وجود دارد:

  • وبلاگ خود را با استفاده از هدرها ، زیر هدرها ، نقاطط این کمک می کند تا محتوای شما سازمان یافته تر ظاهر شود.
  • محتوای وبلاگ خود را به بخش یا پاراگراف تقسیم کنید. دیواری از متن می تواند خوانندگان را مرعوب و ترسناک جلوه دهد.
  • از استفاده از قلم های فانتزی خودداری کنید. Ialا فونت های وب ایمن مانند Arial ، Georgia ، Times و غیره استیک کنید.
  • از انگلیسی ساده استفاده کنید و با جملات کوتاه بنویسید. خواندن مقاله خود را برای دانش آموز کلاس هشتم هدف گذاری کنید.

  4. اظهار نظر در وبلاگ

  نکته و و در ظه با این حال, اظهار نظر در وبلاگ روشی با کیفیت برای ایجاد ترافیک در ساختمان است که به صورت رایگان نیز رخ می دهد – نمی توانید با آن استدلال کنید!

  دو قانون طلایی برای اظهار نظر در وبلاگ وجود دارد:

  1. همیشه یک نظر با کیفیت بنویسید. اگر چیز معناداری برای افزودن به بحث ندارید ، نظری نگذارید (نظرات) "با تشکر از شما – پست عالی" … آنها بی فایده هستند)
  2. فقط یک لینک را در صورت لزوم رها کنید. هر چقدر وسوسه‌انگیز باشد ، اسپم نکنید. این به شما آتش می زند.

  در حالی که یک قانون دیگر (یک قانون طلایی نیست) درعوض ، به پست مربوطه خود پیوند دهید که به پست و ا لصلی اضافه می کند. ارتباط در اینجا مهم است.

  5. سکوهای پرسش و پاسخ

  انجمن ها و سکوهای Q.&A مکان های خوبی برای بدست آوردن صندلی در مقابل مخاطبان ذیربط شما هستند. این ترفند نظارت بر مکالمات مداوم در طاقچه شماست, تا بتوانید وقتی حرف مفیدی برای گفتن دارید (و نه, همه پستها فرصتی نخواهند بود – اما برخی از آنها). Lyای تهیه این کار به یک خواننده خوراک خوب مانند Feedly نیاز دارید.

  پیدا کردن یک متناسب یا فرصت های مناسب به اندازه کافی؟

  برخی از محتوای سفارشی مربوط به یک مکالمه به خصوص داغ ایجاد کنید. به عنوان مثال, اگر شخصی سؤال کند که چگونه می توانید با کد .htaccess کاری انجام دهید, می توانید یک آموزش بنویسید و آنرا در وبلاگ خود ارسال کنید – سپس در بخش پرسش و پاسخ سایت, با یک تیزر به درخواست کننده پاسخ دهید و آنها را به وبلاگ خود پیوند دهید. برای به دست آوردن کدهای کامل و نمایشی احتمال این است که اگر یک نفر از این سؤال بپرسید, سایر افراد نیز همین سؤال را دارند – و پاسخ و پیوند انجمن شما در هنگام مشاوره به شما توصیه خواهد کرد.

  من از نظر استفاده از سیستم عامل های Q.&A ، توصیه می کنم

  • Quora ، Klout و Yahoo! پاسخ ها – این سه بهترین سیستم عامل Q.&A عمومی است
  • StackOverflow – اگر ناشر هستید که کتابهای برنامه نویسی را می فروشید.
  • Adاور Tripad – برای وبلاگ نویسان سفر

  بیشتر بدانید: BloggingTips.com 60.000 N XNUMX دلار.

  7.ل 7. استفاده از ابزارهای بلاگ نویسی رایگان

  اگرچه ابزارها و خدمات وب رایگان مفید به صورت آنلاین وجود دارد, مشکل در جمع آوری آنها در میان سایر ابزارها یا ابزارهای قدیمی است.

  به عنوان هدیه ای که برای خواندن راهنمای من به اینجا می آید, من قصد دارم فهرستی از ابزارهای رایگان را که ما تمام وقت در WHSR استفاده می کنیم, ارائه دهیم. موفق باشید ، و در سفر وبلاگ نویسی به شما آرزوی موفقیت می کنم.

  نوشته

  • پس از پایان مهلت – پیش زمینه و بررسی گرامر.
  • Grammatik – محبوب ترین دستیار نوشتن وب.
  • همینگویی برنامه – با این ابزار کوتاه و جسورانه بنویسید.
  • Freedom.to – وب سایت های پریشان را مسدود کنید تا بتوانید روی نوشتن تمرکز کنید.
  • ByWord – ابزار نوشتن پریشانی.
  • Evernote – ابزاری که نیاز به معرفی دارد.

  ویرایش تصویر

  • Fotor – orایش و طراحی ابزار تصاویر زیبا برای پست های رسانه های اجتماعی ، پوسترها ، دعوت نامه و غیره.
  • کواوا – طراحی تصاویر زیبا و پست های رسانه های اجتماعی.
  • جادوگر طراحی – با استفاده از قالب های رایگان و تصاویر آماده ، تصاویر زیبا ایجاد کنید.
  • JPEG مینی – اندازه پرونده های .jpeg را کاهش دهید.
  • PNG کوچک – اندازه پرونده های ppng را کاهش دهید.
  • Skitch – گرفتن یادداشت های تصویری.
  • عکس میمون – ابزار ویرایش تصویر برنده جوایز.
  • پیک به نمودار – ابزار ساده ایجاد اینفوگرافیک.
  • Pixlr – ابزار ویرایش تصویر.
  • Favicon.io – بهترین تولیدکننده فاویکون ، تا کنون.

  عکس ها و تصاویر رایگان

  • آیکون یاب – فهرست بزرگ آیکون رایگان.
  • پرونده مورگول – بیش از 350.000 ، XNUMX تصویر برای استفاده تجاری.
  • اسنپ ​​سهام – سایت دایرکتوری تصویر با عکس های زیبا و رایگان که ض اضافه می شود.
  • WHSR ن ​​های رایگان – آیکون های رایگان طراحی شده توسط طراح داخلی ما.

  منابع و تحقیقات

  • جهانی علمی – خبرنامه دانشگاهیان آزاد.
  • کتاب واقعیت جهان – بدون شوخی – اطلاعات جهان به طور ا از سیا.
  • تکریپوبلیک – مقالات ، گزارش ها و مطالعات موردی در زمینه فناوری.
  • بازاریابی شرپا – گزارشهای بازاریابی رایگان.
  • Pub Pub – مجلات رایگان ، روزنامه های سفید ، و مطالعات موردی.
  • Spابخانه Hubspot – منبع مرجع خوب در بازاریابی.
  • CrunchBase – اخبار مربوط به شرکت های نوپا.
  • محبوبیت BuzzFeed – uzz موضوعات داغ را در BuzzFeed پیدا کنید.
  • خلاق نوشتن سریع – ایده ها و ترغیباتی برای غلبه بر بلوک های نوشتن.
  • هشدارهای گوگل – درباره محتوای جدیدی که پیگیری می کنید ا لیمیل های هشدار دریافت کنید.

  رسانه های اجتماعی ، بازاریابی و سئو

  • بینگ ابزار وب مستر – ابزار تشخیصی سایت رایگان بینگ.
  • Google Webmaster-Tool – ابزار تشخیصی سایت رایگان گوگل.
  • دنبال کردن – رقبای خود را بدوزید
  • شکوه SEO – CF رایگان به شما امکان می دهد مشخصات پروفایل سایت (CF / TF) را به سرعت بررسی کنید.
  • خلع سلاح پلت فرم اتوماسیون بازاریابی ، فروش و خدمات همه در یک
  • جستجوگر مشابه صفحه – صفحات کپی شده را در وبلاگ خود بررسی کنید.
  • مانند اکسپلورر – معیارهای اجتماعی محتوای (یا رقبا) خود را بررسی کنید.
  • صدای جیر جیر دک – چند اکانت توییتر را در یک داشبورد مژده کنید.
  • بوم سومی – یافتن مطالب و تأثیرگذار محبوب در شبکه های مهم رسانه های اجتماعی.
  • هیئت مدیره برچسب – تحقیقات بازار رسانه های اجتماعی.
  • IFTTT – مطالب را در چندین سیستم عامل رسانه اجتماعی به راحتی منتشر کنید.

  تجزیه و تحلیل وب و بهره وری وب

  • گوگل آنالیز – آمار وب رایگان.
  • Matomo – Google Analytics یای Google.
  • YouTube Analytics – YouTube یار در مورد ویدیوهای YouTube شما.
  • آمار WP – وبلاگ وردپرس خود را با دیگران مقایسه کنید.
  • خیابان فرآیند – فرآیند ساده و مدیریت جریان کار.

  تست سرعت وب سایت

  • بتکاتا – بررسی سرعت سایت از 10 مکان.
  • تست صفحه وب – سرعت صفحه وب را با جزئیات بررسی کنید.
  • GT Metrix – سرعت بارگیری صفحه وب را با جزئیات تست و پیگیری کنید.

  وبلاگ نویسی که سوالات متداول دارند

  1. هزینه وبلاگ چقدر است؟

  هزینه برآورد شده برای شروع یک وبلاگ که شامل نام دامنه و میزبانی وب است, زیر 100 دلار در سال (کمتر از 10 دلار در ماه) است. این هزینه بر اساس وبلاگ خود میزبان (با استفاده از وردپرس) انجام می شود. تقسیم هزینه می تواند باشد: سالانه 15 دلار برای نام دامنه .com و سالانه 60 دلار برای هزینه میزبانی وب.

  2. چگونه وبلاگ نویسان حقوق می گیرند؟

  برای به دست آوردن یک تصویر بهتر از نحوه پرداخت بلاگرها, من آنها را به دو نوع طبقه بندی کردم – یکی جایی است که شما مستقیما با مشتری یا تبلیغ کننده سروکار دارید و دیگری در جایی است که به برنامه ای ارائه می دهید که توسط یک شرکت یا شبکه ارائه می شود.

  هنگامی که مستقیماً با مشتریان یا تبلیغ کنندگان سر و کار دارید ، کنترل بیشتری بر قیمت گذاری دارید. می توانید از طریق:

  – فروش محتوای برتر (سایت عضویت)
  – تبلیغات مستقیم
  – فروش محصول خود
  – تابلوهای شغلی
  – نوشتن و انتشار پست های حمایت شده

  3. چگونه بلاگ را به صورت رایگان شروع کنیم؟

  .Com عامل های بیشماری وجود دارد که می توانید امروز یک وبلاگ رایگان را شروع کنید ا اا برای ایجاد یک وبلاگ رایگان, تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام است و می توانید شروع به انتشار مطالب خود کنید.

  4- نتیجه نتیجه سکوی وبلاگ نویسی رایگان چیست؟

  در دنیای ما هیچ چیز رایگان نیست. با یک پلتفرم وبلاگ نویسی رایگان معایب زیادی وجود دارد:

  – قوانینی وضع شده توسط هر پلتفرمی وجود دارد که باید رعایت کنید
  – به نظر می رسد نام دامنه وبلاگ شما یک زیر دامنه مانند "myblogname.wordpress.com" یا "myblogname.tumblr.com"
  – قابلیت های محدود, افزونه ها و انتخاب موضوعهایی که می توانید در وبلاگ خود ایجاد کنید وجود دارد
  – معمولاً سیستم عامل های رایگان امکان کسب ز از وبلاگ شما را محدود می کنند

  ز اکیداً پیشنهاد می کنم وبلاگ خود را با استفاده از WordPress.org (به عنوان آنچه در این راهنما ین داده ام). علاوه بر غلبه بر محدودیت وبلاگ رایگان ، رشد بالقوه وبلاگ شما بی حد و ا است.

  WordPress.com ، Tumblr Bloggerا Blogger است. برای ایجاد یک وبلاگ رایگان, تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام است و می توانید شروع به انتشار مطالب خود کنید.

  اما ، اینجا گرفتن است:

  • قوانینی تنظیم شده توسط هر سکو که باید رعایت کنید
  • به نظر می رسد نام دامنه وبلاگ شما یک زیر دامنه مانند "myblogname.wordpress.com" یا "myblogname.tumblr.com"
  • قابلیت های محدود, افزونه ها و انتخاب موضوعهایی که می توانید در وبلاگ خود ایجاد کنید وجود دارد
  • معمولاً ، سیستم عامل های رایگان امکان کسب ادرآمد وبلاگ شما را محدود می کنند

  صفحه گرفته شده از صفحه سیاست تبلیغات وردپرس.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map