VPN خصوصی مجازی (VPN): یک راهنمای بسیار دقیق برای مبتدیان

(VPN) VPNات صی مجامج (VPN) شرکت ها در ا ا ا ا ا ا ا ا.


* NSA منبع: گاردین

سالهاست که ما از محصولات مهم مانند فیس بوک, گوگل, نرم افزار مایکروسافت استفاده کرده ایم و تکنولوژی بیشتر, اما به سرعت در حال پیشرفت, این شرکت ها را وسوسه کرده است تا کاربران را از هر گونه اطلاعاتی که می توانند برای اهداف تجاری تجدید کند ، به حساب آورند.

و در حالی که دولتها ممکن است برای کنترل وضعیت مبارزه کنند, در برخی موارد, آنها خودشان هستند که گناهان مشابهی را برای شرکت در معرض دشواری قرار می دهند – نفوذ حریم خصوصی و جمع آوری غیر قانونی داده های خصوصی.

بنابراین ، ما می توانیم به عنوان فردی برای حفاظت از حریم خصوصی ما در اینترنت اقدام کنیم؟ زاسخ ما را به موضوع ما از VPN ها منتهی می کند.

Contents

راهنمایی کارشناسان

برخی از ارائه دهندگان در بازار ممکن است با ارائه خدمات خود صادق باشند. آنها ادعا می کنند سرورهای فیزیکی را در مکان های متنوع ارائه می دهند, اما برخی از آنها در واقع مجازی هستند. Es ist IP. به عنوان مثال ، سرور در چین می تواند در واقع از ایالات متحده باشد.

این بد است زیرا این به این معنی است که اطلاعات شما از طریق سرورهای چندگانه در نقاط مختلف جهان پیش از رسیدن به مقصد نهایی عبور می کند. هیچ تضمینی وجود ندارد که مجرمان سایبری, سازمان های اطلاعاتی مخفی یا شکارچیان نقض حق نسخه برداری دست در یکی از این سرورهای متوسط ​​قرار گیرند.

یکای جلوگیری از این مشکل ، کاربران باید برای بررسی مکانهای واقعی یک VPN ، آزمایش های مناسب را انجام دهند. در اینجا چهار ابزار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید –

 1. ابزار تست پینگ توسط CA برنامه مانیتور مصنوعی
 2. Traceroute Tool توسط CA برنامه مانیتور مصنوعی
 3. BGP Toolkit توسط خدمات برق هورکرانه
 4. ابزار Eingabeaufforderung به نام CMD در ویندوز

– V شهید ، BestVPN.co

امنیــت

یاری از سرویس های VPN امروز نیز شروع ا اجرای اقدامات امنیتی بیشتری برای به نفع کاربران خود می کنند. این عمدتا به منظور جلوگیری از جمع آوری و ردیابی داده های آنلاین به طور عمده آغاز شد, اما اکنون گسترش یافته است تا شامل آگهی مسدود کردن و در مواردی حتی راه حل های ضد ویروس باشد.

نحوه کار VPN

یک توضیح دهید چگونه یک VPN کار می کند ، ینکه اینکه جزئی از جزئیات فنی باشد. یکا این حال ، برای کسانی که فقط مفهوم پایه را می خواهند ، VPN VPN.

جزئیات بیشتر VPN اولین پروتکل ارتباطی را از دستگاه شما ایجاد می کند. این پروتکل محدوده هایی را از نحوه انتقال داده ها از دستگاه شما به سرور VPN تعیین می کند. ی پروتکل اصلی VPN وجود دارد که رایج هستند ، هرچند که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

VPNل VPN مشترک

اگر چه بسیاری از پروتکل های ارتباطی وجود دارد, برخی از جریان های اصلی که معمولا بدون در نظر گرفتن نام تجاری سرویس VPN پشتیبانی می شوند وجود دارد. بعضی از آنها سریعتر هستند ، ا از آنها آهسته تر هستند ، ا امن تر هستند ، بعضی دیگر کمتر. Es geht um VPN.

به طور خلاصه –

 • OpenVPN: پروتکل منبع باز که از سرعت ا استا پشتیبانی قوی رمزگذاری را ارائه می دهد.
 • L2TP / IPSec: VPN.
 • SSTP: به طور معمول در دسترس نیست و به ا از رمزگذاری است تا به خود را توصیه برای خود ندارد.
 • IKEv2: اتصال بسیار سریع و مخصوصا برای دستگاه هایی.
 • PPTP: بسیار سریع ، اما در طول سالهای گذشته از نقاط ضعف امنیتی پر شده است.

یایسه پروتکل های VPN –

1- OpenVPN

OpenVPN VPN است پروتکل VPN منبع باز و این هم قدرت و هم ا احتمالی آن است. مواد منبع باز می تواند توسط هر کسی قابل دسترسی باشدکه بدین معنی است که کاربران قانونی نمیتوانند از آن استفاده کنند و در آن بهبود پیدا کنند, اما افرادی که نیات بسیار خوبی دارند, می توانند آن را برای نقاط ضعف و سوءاستفاده از آن مورد بررسی قرار دهند.

Vا این حال ، OpenVPN تبدیل شده است بسیار جریان اصلی و باقی مانده یکی از امن ترین پروتکل های موجود است. این پشتیبانی از سطوح رمزنگاری بسیار بالا از جمله آنچه که بیشتر به عنوان "رمزگذاری" SAاری کلید رمزگذاری کلید 256 بیت نیاز به احراز هویت RSA 2048 بیتی و الگوریتم Hash SHA160 بیتی 1 محسوب می شود.

با تشکر از آن که منبع باز است, آن را نیز برای استفاده در تقریبا تمام سیستم عامل امروز, از ویندوز و IOS به پلت فرم های عجیب و غریب مانند روتر و دستگاه های کوچک مانند Himbeere Pi اقتباس شده است.

NordVPN – NordVPN – NordVPN –

Vا انه ، امنیت بالا دارای دامنه های خود است و OpenVPN اغلب بسیار کند است. با این حال بیشتر از یک تجارت است ، زیرا طبیعی است که هر چه رمزگذ ا اااا.

Tunnelل Tunnel 2 – Schicht 2 (L2TP)

Tunnelل Tunnelschicht 2 (L2TP) PPاTP 2اقعی است نقطه به پروتکل تونل زدن PP (PPTP) و لایه پروتکل انتقال 2 (L2F). منیتیاسفانه ، از آنجایی که آن را برای رسیدگی به رمزگذاری نتوانستند ، اغلب با پروتکل امنیتی IPsec توزیع شد. تا به امروز ، این ترکیب به عنوان امن ترین و بدون آسیب پذیری دیده می شود.

یک نکته مهم این است که این پروتکل از در UDP-Port 500 استفاده می کند, به این معنی که سایت هایی که اجازه نمی دهند ترافیک VPN به راحتی بتواند آن را شناسایی و مسدود کند.

Tunnelل Tunneling سوکت 3- Sicher (SSTP)

پروتکل Tunneling Socket Secure (SSTP) ز زز.

این نیز بسیار امن است ، با استفاده از کلیدهای SSL 256 بیتی و گواهی SSL / TLS 2048 بیتی. همچنین متاسفانه مایکروسافت اختصاصی است ، بنابراین بازرسی عمومی ب – باز هم خوب و ست است.

نسخه 4 – Exchange Key Exchange 2 (IKEv2)

Exchange Key Keyboard نسخه 2 (IKEv2) توسط. PSابراین از IPSec برای رمزگذاری نیز استفاده می کند. مهارت آن در اتصال مجدد به اتصالات از بین رفته باعث شده است که در بین کسانی که برای استقرار موبایل VPN ها از آن استفاده می کنند, بسیار محبوب شود.

5 – PPل TPل زنی نقطه به نقطه (PPTP)

PPل تونل زدن نقطه به نقطه (PPTP) یکی از دایناسورها در میان پروتکل های VPN است. ی ترین پروتک ه ی ی ی ب ی ینکه ی.

است چند آسیب پذیری شناخته شده است و از مدت ها قبل هم از افراد خوب و بد استفاده شده است و هم از نظر دیگر مطلوب نیست. در حقیقت ، تنها آرامش بخشیدن به سرعت ست است. همانطور که قبلا ذکر شد تص اتصال امن تر امن ا است ، سرعت بیشتر به دیدن کاهش است.

روشهای رمزگذاری و قدرت

ساده ترین راه برای توصیف رمزگذاری که می توانم آن را در نظر بگیرم شاید اطلاعات را خراب کنم, به طوری که تنها فردی که راهنمای آن را داشته باشد می تواند آن را به معنای اصلی آن ترجمه کند.

به عنوان مثال یک کلمه – گربه را نگاه کنید.

اگر رمزگذاری 256 بیت را به آن یک کلمه بفرستم ، می توان آن را به طور کامل تکرار و غیر قابل شناسایی کرد. حتی سوپرکامپیوتر قدرتمند بر روی زمین, میلیون ها سال تلاش برای رمزگشایی این کلمه با رمزگذاری 256 بیتی که به آن اعمال می شود, می شود.

ري سطح رمزنگاري نمايي است ، بنابراين رمزنگاري 128 بيتي نيمي از امنيت رمزنگاري 256 را ارائه نمي دهد. ریارشناسان معتقدند که اگر چه هنوز باشکوه است رمزگذاری 128 بیتی به زودی شکسته خواهد شد.

این روش های رمزنگاری و نقاط قوت معمولا به صورت خودکار به کار می رود, بسته به برنامه ای که ما از آن استفاده می کنیم, مانند ایمیل, مرورگرها و یا برنامه های دیگر. VPN-VPN-VPN.

کرد این ترتیب ما می توانیم عملکرد VPN ما را تنظیم کنیم. برای مثال ، برخی ممکن است رمزگذاری شدید را امتحان کنند و مایل باشند قربانی سرعت شوند. دیگران ممکن است سرعت را ترجیح دهند و برابراین سطح پایین تر رمزنگاری را قبول می کنند.

VPN اا.

تجربه VPN شخصی من

در الان هستم تحقیق ، آزمایش و آزمایش در VPN ها برای بخش بهتر یک سال. VPN.

آزمایش های من شامل استفاده از VPN ها در پلت فرم های مختلف از جمله برنامه های تلفن همراه آندروید خود را, پلاگین های مرورگر و با استفاده از مدل های مختلف. بعضی از آنها خوش طعم هستند م اما بعضی ها کاملا نا امید شده اند.

من باید بگویم که در پایان روز, بدون توجه به توانایی یک محصول, هیچ دلیلی برای هیچ یک از این شرکت ها برای خدمات بد خدمات مشتری وجود ندارد. و بله ، من بی کفایتی و خجالت را به عنوان "خدمات بد خدمات مشتری" می شناسم.

تجهیزات

مشتری بیشتر بیشتر رد رد ، ه ی ی ب مشتری مشتری مشتری Dies ist ein VPN-VPN.

رید چیزهایی که من در مورد تات آموختم این است که اگر قصد دارید VPN این معمولا محدود به محدوده قیمت "Oh mein Gott" از روترهای بی سیم مصرفی است و حتی در آن نیز کاملا محدود است.

Asus RT-1300UHP usاگر برای بسیاری از خانه ها مناسب باشد. این قطعا می تواند حتی سرعت کامل گیگابیت (از طریق LAN) و ا 400 + Mbit / s در WiFi. Mا این حال ، تنها زمانی که VPN راه اندازی شد ، توانایی در M 10 Mbps را مدیریت کرد. ٪ این نرخ ، پردازنده در حال حاضر به طور مداوم در 100 ٪ Belastung.

ROG Rapture GT-AC5300 oder Netgear Nighthawk X10 – گران قیمت و نه عادی برای اکثر خانوارها. حتی اگر سرعت اینترنت شما سریع باشد ، تنگنا روتر شما خواهد بود.

اتصال به اینترنت

M شروع به آزمایش VPN ها در خط 50 Mbit / s شد که به سرعت به تبلیغ شد – من منلا حدود 40-45 Mbit / s را در اختیار داشتم. M نهایت من به خط 500 Mbit / s منتقل شدم که حدود 80 ٪ از سرعت های تبلیغ شده – به طورل 400-410 Mbit / s را می گیرم.

این تنها زمانی بود که من به یک خط سرعت لالاتر رفتم که متوجه شدم که اا از VPN VPN-VPN-VPN.

یک یک VPN را استفاده کرده ام

1- جریان

در ابتدا تست سرعت بالا بود ، فقط برای حفظ یک رکورد و همچنین تجربه. هنگامی که یک خط پایه را ایجاد کردم ، من شروع به تست یرایر سایت های دانلود یا جریان های ویدیویی کردم. مای اکثر موارد ، متوجه شدم که تقریبا تمام VPN ها قادر به پخش ویدئوهای XHTML UHD 4k هستند.

2- Torrenting

البته تورنتینگ نیز مورد آزمایش قرار گرفت و من متوجه شدم که ناامید کننده است. من فکر می کنم زمانی که سرعت اینترنت شما در اینترنت به یک نقطه مشخص برسد, خواهید دید که عملکرد سرویس VPN ها به طور چشمگیری کاهش می یابد مگر اینکه به طور قابل توجهی به زیرساخت های بهتر سرمایه گذاری کنید.

3- بازی

کرد واقعا نمی توانم بازی کنم (حداقل بازی هایی که برای عملکرد VPN اهمیت دارند) ، اما زمان های پینگ را در نظر گرفتم. VPN. VPN VPN. سروران های پینگ خیلی بیشتر از شما از سرور VPN ، گر اگر سرعت سریع و پایدار هستند.

VPN FAالات متداول (FAQ)

زا برای استفاده از VPN به اتصال اینترنت نیاز دارم؟

یک VPN برای جابجایی و حفاظت از مکان و داده های شما طراحی شده است ا،ا شما هنوز هم نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

هزینه سرویس VPN چقدر است؟

VPN. VPN تار تان خدمات VPN شرایط پرداخت های مختلفی از جمله ماهانه ، سه ماهه و غیره را ارائه می دهند. بیشتر مواقع طولانی تر از این طرح, نرخ ماهیانه شما ارزان تر خواهد بود, اما شما مجبورید کل قرارداد را از قبل پرداخت کنید. پیش بینی می کنید برای قراردادهای ماهانه به طور متوسط ​​بین 9 تا 12 دلار در ماه پرداخت کنید و تخفیف های مربوط به قراردادهای بلند مدت تا 75% نیز دارند.

ت اینجا لیست وجود دارد بهترین خدمات VPN جایی که ما قیمت ها و ویژگی ها را با هم مقایسه می کنیم.

زا استفاده از VPN سرعت اینترنت من را کاهش می دهد؟

VPN-Verbindung. متأسفانه, یکی از عوارض جانبی رمزگذاری که برای محافظت از داده های شما استفاده می شود این است که اتصال اینترنت شما را کند می کند. به عنوان یک قانون اساسی, انتظار دارید که هنگام استفاده از VPN بیش از 70% از سرعت واقعی خط خود را بدست آورید. سروراکتورهای دیگری مانند فاصله از سرور VPN ، بار سرور و غیره نیز در ینترنت اینترنت شما تأثیر می گذارد با استفاده از VPN.

اتصالات VPN چقدر سریع می تواند ادامه یابد؟

ت ارائه دهندگان خدمات VPN به شما خواهند گفت که سرعت شما را محدود نمی کند. با این حال ، شرایط دیگری نیز باید در نظر گرفته شود. همانطور که در بالا ذکر شد ا انتظار داشته باشید چیزی ا از a دریافت نکنید از سرعت خط واقعی شما

VPN اتصال VPN چقدر دشوار است؟

به درستی آن باید به سادگی نصب برنامه و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود باشد. سرور تنه ک ری ری ری ید ید ید م سرور متأسفانه ، این همیشه بهترین راه حل نیست و ا است از اتصالات برای عملکرد مطلوب مورد نیاز باشند. Vاری از ارائه دهندگان خدمات VPN مانند NordVPN, Surfshark و ExpressVPN.

نم دستگاه هایی را می توانم VPN را روشن کنم؟

این بستگی به ارائه دهنده خدمات VPN با شما دارد. زاً همه ارائه دهندگان به همراه سیستم عامل های اصلی تلفن همراه از Windows ، MacOS و Linux پشتیبانی می کنند. Aspاری از استقرار روتر نیز پشتیبانی می () ().

از آنجا که رمزگذاری 256 بیت اتصال من را بسیار کند می کند آیا استفاده از رمزگذاری 128 بیتی برای من بی ا است؟

از آنجا که این کمی مشکل است کاملاً قوی هستند سوالی که باید از خود ا این است: "حریم شخصی و امنیت آنلاین من برای من چقدر ارزش دارد؟"

زا کسی می داند که ز از VPN استفاده می کنم؟

ن از وب سایت ها سعی می ا از کاربران VPN خوشبختانه ، VPN ها از این اطلاعاتت مراقب باشید که ارائه دهندگان خدماتی که خفیف یا سرور را هدف قرار می دهند.

مرورگرا فقط می توانم از افزونه مرورگر VPN استفاده کنم؟

مرورگر برخی از افزونه های مرورگر VPN را امتحان کردم و متوجه شدم که بیشتر آنها به دو ا لصلی تقسیم می شوند. Dies ist ein VPN. VPN. VPN VPN. مرورگر مرورگر VPN معمولا خدمات VPN کامل نیست.

زا استفاده از VPN قانونی است؟

زله و خیر گرچه اکثر کشورها قوانینی علیه استفاده از VPN ندارند ، اما برخی صریح آن را ممنوع اعلام می کنند. ز موارد شدید ، ز از کشورها نه تنها استفاده از VPN بلکه کاربران بالقوه زندان VPN را نیز ممنوع می کنند. کنونانه ، تعداد معدودی از کشورها هستند که تاکنون VPN ها ممنوع شده اند.

VPNا با VPN کاملاً غیرقابل ردیابی هستم؟

این امر تا حد زیادی به میزان اطمینان شما از اتصال VPN و ارائه دهنده مورد نظرتان بستگی دارد. VPN.

نتیجه گیری: آیا به VPN نیاز دارید؟

حریم خصوصی شخصی آنلاین تحت محاصره از بسیاری جهات است و به نظر می رسد که تف ا اتفاق افتاده است. Ich bin ا.

یک طور طبیعی ، نی زاز به یک ت ت یک یک سؤال چیزی نیست که بتوان با پاسخ ساده یا نه پاسخ داد.

ارزش بازار جهانی VPN (میلیارد دلار) – منبع: Statista

نیا این حال ، از میزان افزایش در ارزش بازار جهانی VPN ، من می حتم اکهالا شما به زودی یا بعدا نیاز دارید. زمان گذشته است که کاربران فردی از حریم خصوصی و امنیت خود برای دسترسی به اینترنت مطلع شده و به دنبال راهی برای اطمینان از اطالعات خود هستند.

Es wird von ا درست است که ویروس ها و تروجان ها ما را محتاط تراس اند ا اما تغییرات زیادی نداشته است.

سرویسا احساس می کنم که پذیرش یک سرویس VPN باید مرحله بعدی هر کاربر اینترنت باشد. نیاز فوری به خارج شدن از ذهنیت وجود دارد که ما با آنچه که ما به صورت آنلاین انجام می دهیم تهدید نمی شود.

مثلاً شخصی را انتخاب کنید که فقط بخواهد آنلاین شود و به لال چند ا از برخی ه یای ناز باشد. در حینحین

یکابراین ، من بله می گویم ، ا گر فکر می کنید شما یک VPN نیاز ندارید – شما واقعا انجام بده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map