VPN וירטואלית פרטית (VPN): מדריך מפורט מאוד עבור Neulinge

Virtuelles privates Netzwerk (VPN) שירותים הם קצת נושא חם בימינו מאז הפרטיות הפרטיות באינטרנט מגיע תחת אש מכיוונים רבים. (רוצה דוגמה?.


* Heatmap SA מיקומים SA NSA אוספת נתונים מקוונים ound Grenzenloser Informant, NSA (NSA). מקור: האפוטרופוס

במשך שנים אנו משתמשים במוצרים מרכזיים כגון פייסבוק, גוגל, תוכנות מיקרוסופט ועוד, אבל הטכנולוגיה המתקדמת במהירות פיתתה את החברות הללו לסחוט משתמשים את כל המידע שהם יכולים למטרות מסחריות.

בהם שממשלות עשויות להיאבק לשלוט על המצב, במקרים מסוימים הם עצמם אשמים באותם חטאים בהם בהם – חדירה של פרטיות ואיסוף בלתי חוקי של נתונים.

אז, מה אנחנו יכולים לעשות כמו הפרט הפרט כדי על הפרטיות הפרטיות שלנו? לנושא מובילה אותנו לנושא VPN שלנו.

Contents

טיפים מומחים

ספקי מסוימים בשוק לא יכול להיות כנים עם הצעות השירות השירות. הם טוענים להציע שרתים פיזיים במקומות שונים, אבל כמה מהם למעשה וירטואלי. במילים אחרות, ייתכן שאתה מחובר לשרת הממוקם הממוקם אחת, אך מקבל כתובת IP שהוקצה לארץ אחרת. לדוגמה, שרת בסין יכול למעשה למעשה להיות"ב.

זה רע כי זה אומר הנתונים שלך עובר דרך שרתים מרובים בחלקים בחלקים שונים של העולם לפני שהגיע ליעד הסופי. אין ערובה לכך שסייבר-פשיסטים, סוכנויות מודיעין חשאיות או ציידי הפרת זכויות יוצרים יוצרים יש יד באחד משרתי משרתי הביניים האלה.

של להימנע מבעיה זו, על המשתמשים לבצע בדיקות מתאימות של של לאמת את של של של VPN. להלן ארבעה כלים שתוכלו להשתמש להשתמש –

 1. Ping App הבדיקה על ידי CA App Synthetic Monitor
 2. כלי Traceroute על CA App Synthetic Monitor
 3. BGP Toolkit על ידי הוריקן שירותי חשמל
 4. כלי שורת הפקודה כלי aka CMD על Windows

– חמזה שהיד, BestVPN.co

אבטחה

שירותי VPN רבים כיום גם מתחילים ליישם ליישם אמצעי אבטחה גדולים יותר לטובת המשתמשים שלהם. זה התחיל בעיקר כדי לעזור לחסום איסוף נתונים מקוונים ומעקב אבל עכשיו התרחב לכלול מודעות חוסמת ובמקרים מסוימים אפילו פתרונות פתרונות וירוס.

כיצד עובד VPN

איך קצת קשה לתאר איך VPN עובד אלא אלא כן קצת פרט פרט טכני. VPN זאת, עבור מי רק רוצה את את VPN, VPN יוצר מנהרה מנהרה מאובטחת לשרת לשרת VPN לשרת מכן מכן אל האינטרנט ברחבי העולם.

בפירוט רב יותר, ה- VPN קובע תחילה תחילה תקשורת מהמכשיר שלך. VPN זה יגדיר את גבולות האופן שבו הנתונים הנתונים VPN VPN VPN VPN- VPN. פרוטוקולים כמה פרוטוקולים VPN העיקריים אשר נפוצים, אם כי כל אחד יש יתרונות יתרונות משלהם.

פרוטוקולי VPN נפוצים

שירות יש פרוטוקולי תקשורת רבים, יש כמה אלה המיינסטרים אשר שירות שירות שירות שירות שירות שירות שירות שירות VPN. חלקם מהר יותר, חלקם איטיים יותר, חלקם בטוחים יותר, אחרים פחות. להשתמש היא שלך בהתאם לדרישות שלך, אז זה עשוי להיות סעיף להשתמש להשתמש להשתמש להשתמש להשתמש להשתמש להשתמש להשתמש להשתמש VPN.

לסיכום –

 • OpenVPN: פרוטוקול קוד פתוח המהיר של מהירות ממוצעת ממוצעת תומך תומך חזקה.
 • L2TP / IPSec: משתמשי די נפוץ גם מציעה מהירויות הגון הגון אבל הוא בקלות משתמשי משתמשי משתמשי משתמשי משתמשי משתמשי משתמשי משתמשי VPN.
 • SSTP: לא כל כך נפוץ זמין מלבד ההצפנה ההצפנה אין הרבה להמליץ ​​להמליץ ​​על.
 • IKEv2: חיבור מהיר מאוד וטוב במיוחד למכשירים ניידים, אך מציע סטנדרטים חלשים יותר.
 • PPTP: מהר מאוד, אבל כבר דבק פרצות אבטחה אבטחה השנים.

השוואה בין פרוטוקולי VPN –

1 – OpenVPN

OpenVPN פרוטוקול קוד פתוח פרוטוקול VPN וזה גם הכוח שלה, כמו גם חולשה אפשרית שלה. חומר מקור פתוח ניתן לגשת לכל אחד, כלומר לא רק משתמשים לגיטימיים להשתמש זה זה זה אבל אבל.

V זאת, OpenVPN הפך להיות מיינסטרים מאוד מאוד אחד אחד הפרוטוקולים המאובטחים ביותר הזמינים. הוא תומך רמות הצפנה גבוהות מאוד, כולל מה שנחשב ביותר כמו "שבירה" 256-Bit-XNAX-Bit-RSA, 2048-Bit-SHA160.

בזכות היותו קוד פתוח, הוא גם הותאם לשימוש כמעט בכל הפלטפורמות כיום, החל מ- Windows-ו- iOS לפלטפורמות אקזוטיות יותר, כגון נתבים ומיקרו-התקנים כמו ה- Ps.

V – ידי PN הנתמכים על V NordVPN – שים לב כיצד כל מכשיר מכשיר תומך במערכת הפרוטוקולים שלו

למרבה הצער, אבטחה גבוהה יש Nachteile שלה OpenVPN נתפסת לעתים לעתים להיות להיות מאוד. Off עם זאת הוא יותר של off- aus, שכן זה נורמלי כי ככל ששיעורי הצפנה בשימוש, יותר זמן ייקח כדי לעבד זרמי נתונים.

2- שכבת 2 פרוטוקול מנהרה (L2TP)

שכבת 2 פרוטוקול L (L2TP) PP PP PP PP PP של PP PP PP PP (PPTP) ו פרוטוקול העברת שכבות 2 (L2F). Sec הצער, מאז זה לא היה מצויד להתמודד עם הצפנה זה sec sec sec sec sec sec sec IPsec. עד כה, שילוב זה נתפס כבטוח ביותר ביותר נתקל עדיין פגיעויות.

DP אחד DP כי פרוטוקול DP DP UDP על, 500, כלומר אתרים שאינם תנועה תנועה VPN יכול לזהות ולחסום אותו בקלות.

3 – Sichere Buchse מנהור פרוטוקול (SSTP)

Secure Socket (SSTP), Windows, SP1 Vista.

באמצעות גם מאובטח מאוד, באמצעות 256-Bit-SSL מפתחות 2048-Bit-SSL / תעודות TLS. זה גם קניינית למרבה הצער מיקרוסופט, אז זה לא פתוח הציבור – שוב, גם טוב וגם רע.

4 – Exchange אינטרנט Exchange Exchange 2 (IKEv2)

גרסת 2 של Austausch von Internetschlüsseln (IKEv2) פותחה בשיתוף של מיקרוסופט וסיסקו וסיסקו ונועדה במקור פשוט כפרוטוקול מנהור. PS היא עושה שימוש גם I- IPSec לצורך הצפנה. של של בחיבור מחדש לחיבורים לחיבורים שאבדו הפכה לפופולרי לפופולרי של של s s של של של של VPNs.

5 – PP מנהור נקודה לנקודה (PPTP)

PP מנהור נקודה PP (PPTP) הוא אחד אחד בין פרוטוקולי VPN. של הישנים ביותר של VPN. אמנם יש עדיין כמה מקרים של שימוש, פרוטוקול זה נפל במידה רבה על ידי הדרך בשל גדולים, נועזים בביטחון שלה.

יש מספר נקודות תורפה ידועות ו נוצל על ידי שני טוב טוב לפני רב, מה שהופך אותו כבר לא רצוי. למעשה, זה רק שמירת החסד הוא הוא המהירות. כפי שציינתי קודם, ככל שהחיבור מאובטח יותר, כך סביר יותר שהירידה תראה ירידה.

שיטות הצפנה וחוזק

הדרך הפשוטה ביותר לתאר את ההצפנה שאני יכול לחשוב עליה היא מידע מידע מידע כך כך.

קחו למשל מילה אחת – Cat.

הצפנה אני מחיל הצפנה 256-Bit על מילה אחת, זה יהיה לגמרי מקושקשים ולא ניתנים ניתנים. -להחיל העל החזק ביותר בעולם בעולם מיליוני שנים שנים–את הצפנת הצפנת הצפנת 256-Bit להחיל עליה.

-כן, רמות ההצפנה הן מעריכות, ולכן-128-Bit אינה מציעה מציעה חצי אבטחה הצפנת 256-Bit. למרות עדיין אדיר, מומחים מאמינים כי הצפנת 128-Bit תשבור בקרוב.

שיטות הצפנה וחוזק אלה מוחלות באופן אוטומטי, בהתאם לאילו יישומים אנו, כגון דוא"ל, דפדפנים או תוכניות אחרות. VPNs שלנו שני מאפשרים לנו לבחור אילו סוגי סוגי אנחנו רוצים, שכן סוג שאנו בוחרים ישפיע שלנו שלנו שלנו VPN.

בדרך זו אנו יכולים "להתאים" שירות הביצועים של שירות VPN שלנו. לדוגמה, חלקם עשויים להעדיף הצפנה קיצונית ולהיות ולהיות מוכנים מהירות. אחרים עשויים להעדיף מהירות ולכן מקבלים רמה נמוכה יותר יותר הצפנה.

,, יש צורך מושפע מושפע הצפנה כאשר כאשר לשירות לשירות VPN, הנתונים שאתה שולח בעת ניסיון לגלוש באינטרנט חיבור חיבור VPN מוצפן.

חוויית VPN- VPN שלי

VPN אני כבר מחקר, בדיקה וניסוי VPN- VPN במשך רוב השנה. S אני לא יכול להיות מומחה טכני VPNs עדיין, יש לי בטוח נמצא יותר מאשר אי פעם פעם באמת רציתי על השירותים האלה.

S שלי כללו את השימוש VPNs על פלטפורמה שונים, כולל האפליקציות הניידות Android Android- Android, תוספים לדפדפן ועם דגמי שימוש שונים. כמה אני מופתע לטובה, אבל כמה מאוכזבת לחלוטין.

אני חייב לומר כי בסופו של דבר, לא משנה את היכולות של, אין שום סיבה לאף אחת מהחברות האלה האלה שירות שירות לקוחות רע. וכן, אני דרג את חוסר היעילות ואת ואת העצלן "שירות לקוחות רע".

הציוד

מבוסס פי רוב, הבדיקות שלי בוצעו באמצעות לקוח קוד פתוח VPN או יישום VPN מותקן על מבוסס מבוסס Windows. מגביל בדרך כלל בסדר, ומצאתי כי זה בדרך כלל במקרה שבו שבו החומרה מגביל מגביל מגביל מגביל VPN שלנו יותר מאשר את השירות עצמו.

VPN החשוב ביותר שלמדתי על ציוד הוא שאם אתה מתכוון. אלה מוגבלים בדרך כלל את טווח אה ‘אה-אלוהים-אלוהים’ של נתבים לצרכן, וגם אז, הם מוגבלים למדי.

Us, ניסיתי כמה VPNs על us Asus RT-1300UHP אשר אם בסדר עבור רוב הבתים. Ab בהחלט) להתמודד להתמודד ab Gigabit מלא (דרך LAN) ועד 400 + Mbit / s ב- WiFi. M זאת, זה רק הצליח תפוקה תפוקה M 10 Mbit / s לאחר VPN הוקם. בקצב כזה, המעבד כבר מתאמץ כל הזמן 100 – 100%.

G הנתב שאתה צריך שאנחנו מאמרים קשורים עליו של G ROG Rapture GT-AC5300 oder משקי קשורים – יקר ולא הנורמה עבור רוב משקי משקי. גם אז, אם מהירויות האינטרנט שלך מהר – צוואר הבקבוק יישאר הנתב שלך.

חיבור האינטרנט

בדיקות את בדיקות VPN על נתן MNps 50 אשר נתן לי קרוב המפורסם המפורסם – אני בדרך כלל יש -4 40-45 Mbit / s. M של דבר עברתי לקו 500 Mbit / s שעבורו אני מקבל 80% מהמהירות שפורסמה – בדרך -4 400-410 Mbit / s.

הבנתי היה רק ​​כאשר עברתי לקו מהירות גבוהה יותר, כי הבנתי VPNs רבים במאבק במאבק במהירויות כאלה בשל שילוב שילוב של גורמים. שרת כולל את המכונה אתה מפעיל את זה, המרחק בינך שרת שרת VPN תבחר, מה שיעורי הצפנה אתה, ועוד.

משמש אני כבר משמש VPN עבור

1- הזרמת

בהתחלה זה היה בעיקר בדיקות מהירות, רק כדי לשמור על רקורד כמו כמו הניסוי. ברגע שאני הקימה בסיס, התחלתי לבדוק אתרי הורדה אחרים או הזרמת וידאו. S פי רוב, מצאתי כי כמעט כל VPNs מסוגלים k 4k קטעי HD UHD.

2- טורנט

גם הטורנט נבדק, כמובן, ומצאתי את זה קצת מאכזב. שירותי חושב שכאשר האינטרנט שלך במהירויות להגיע לנקודה מסוימת, תגלו כי הביצועים שירותי שירותי VPN שלך טיפות באופן, אלא אם להשקיע באופן משמעותי לתוך תשתית טובה.

3- משחקים

ביצועים לא ממש משחק הרבה (ביצועים לא את המשחקים ביצועים ביצועים VPN) אבל אני לא שם לב פעמים פינג. להשתמש אתה גיימר בתקווה להשתמש VPN כדי לגשת לגשת זה מחוץ למדינה שלך, אתה עלול להיות מאוכזב. , פעמים להגדיל הרבה הרבה יותר אתה שרתי VPN, גם אם במהירויות הן הן ויציבות.

VPN FA נפוצות (FAQ)

VPN אני זקוק לחיבור אינטרנט אינטרנט להשתמש VPN- VPN?

VPN שלך להסוות ולהגן על המיקום והנתונים שלך, אך עדיין נדרש חיבור לאינטרנט.

כמה עולה שירות VPN?

חברות כל נותני השירותים, גם חברות VPN רוצות שתישאר איתן זמן, מכיוון שזה זרם ההכנסות שלהן. VPN ספקי שירותי VPN- VPN מציעים תנאי תשלום שונים כגון חודשי, רבעוני וכן הלאה. ברוב הפעמים ככל שהתוכנית ארוכה יותר, התעריף החודשי שלך יהיה זול, אך תצטרך לשלם את החוזה כולו מראש. בין לשלם בממוצע בין 9 ל -12 דולר לחודש בממוצע עבור חוזים, עם הנחות של% 75% עבור חוזים ארוכי טווח.

שירותי רשימת ה- שירותי VPN הטובים ביותר ביותר אנו משווים את את המחירים.

VPN השימוש VPN- VPN יאט את מהירות האינטרנט שלי?

VPNs נועדו בראש ובראשונה להגן על זהותך זהותך ולשמור בטיחות בטיחות הנתונים. לרוע המזל, אחת מתופעות הלוואי של ההצפנה המשמשות להגנה על הנתונים הנתונים שלך היא מאטה את חיבור חיבור האינטרנט. % אצבע, צפו להשיג לא יותר 70- 70% VPN הקו הקו בפועל בעת VPN VPN- VPN. , אחרים כגון מרחק משרת VPN, עומס שרתים וכן הלאה ישפיעו ישפיעו גם על מהירות האינטרנט באמצעות באמצעות באמצעות VPN.

חיבורי מהר חיבורי VPN יכולים לעבור?

VPN ספקי שירותי VPN- VPN יגידו לך לך לא יגבילו את את המהירות שלך. עם זאת, ישנן נסיבות אחרות שיש לקחת בחשבון גם גם. כאמור, צפו לקבל לא יותר מ של של מהירות הקו.

חיבור קשה להגדיר חיבור VPN?

בזכות זה אמור להיות פשוט כמו התקנת יישום והזנת שם המשתמש המשתמש והסיסמה. לשרת כל שעליך לעשות הוא הוא ללחוץ על כפתור לשרת VPN. למרבה הצער, זה לא תמיד הפיתרון הטוב ביותר וייתכן שיהיה צורך לבצע התאמה התאמה קשרים מסוימים כדי לבצע ביצועים ביצועים מיטביים. שירותי שירותי VPN רבים כגון NordVPN, סורפשארק V ExpressVPN יהיו הדרכות כיצד לעשות זאת, כאשר לא הגיע הזמן ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלהם.

להפעיל מכשירים אוכל להפעיל VPN?

שירותי תלוי באיזה ספק שירותי VPN אתה נרשם. OS כל הספקים יתמכו Mac, MacOS ולינוקס יחד עם פלטפורמות סלולריות רגילות. Asp יתמכו גם בפריסת הנתב () בעוד שחלקם מספקים מכשירים אקזוטיים יותר כמו R- Raspberry Pi.

שהצפנת שהצפנת 256 סיביות תאט תאט חיבורי הרבה, האם זה בטוח עבורי להשתמש בהצפנת 128 סיביות?

זה קצת טריקי, מאז הם די חזקים. השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך צריכה להיות, ‘כמה שווה לי הפרטיות והבטיחות המקוונת שלי?’

VPN יידע שאני משתמש VPN- VPN?

משתמשי אינטרנט מסוימים מנסים לשמור לשמור על VPN ויש להם דרכים לזהות אם אם חיבור משרת משרת משרת VPN. למרבה המזל, VPNs מודעים לכך ויש להם להם עם עם הנגד. חפשו ספקי שירות המציעים התגנבות, או שרת ערפול.

דפדפן אוכל פשוט להשתמש להשתמש דפדפן VPN?

דפדפן כמה הרחבת דפדפן VPN ומצאתי כי על פי רוב, אלה נופלים לשתי קטגוריות עיקריות. יש כאלה אשר פועלים כמו Proxy ופשוט להקפיץ את החיבור שלך לשרת, וחלקם לשמש בקרת דפדפן יישום יישום VPN מלא. יישום האחרון אומר שאתה עדיין עדיין יישום VPN מותקן על מנת להשתמש בתוסף. דפדפן דפדפן VPN הן בדרך בדרך לא שירותי VPN מלאים.

האם VPNs חוקיים לשימוש?

כן ולא. , שלרוב המדינות אין חוקים נגד ב VPN- VPN, חלקם אוסרים זאת על הסף. VPN קיצוניים, מדינות מסוימות לא רק אוסרות על VPN VPN- VPN אלא VPN גם להשתמש VPN VPN- VPN בכלא. על המזל, יש רק קומץ מדינות מדינות על על VPN עד כה.

עם אני לא ניתן לעקוב לעקוב עם VPN?

VPN תלוי במידה רבה ובאופן בטוח שאתה שאתה ה VPN- VPN שלך ובאיזה ובאיזה שאתה בוחר. משתמשי מקרים רבים בהם נעצרו משתמשי VPN לאחר שהאמינו בספק שירותי שבסופו שבסופו של דבר העביר יומני משתמש לרשויות.

מסקנה: האם אתה צריך VPN?

הפרטיות הפרטית באינטרנט נמצאת תחת מצור מכיוונים רבים כל כך ונראה שזה שזה קרה בין לילה. חלפו הימים שבהם היינו צריכים רק לדאוג פושעים סייבר.

VPN טבעי, הצורך שלך VPN- VPN יהיה במידה רבה תלוי באיזו מדינה אתה אתה נמצא מכיוון שלכל אחד יש רמות איום שונות. השאלה אינה דבר שניתן לענות עליו על ידי כן כן לא.

גלובלי שוק גלובלי VPN (מיליארד דולר) – מקור: Statista

VPN זאת, משיעור הגידול הערך של VPN VPN- VPN העולמי, אני אומר שזה סביר מאוד שאתה צריך אחד אחד במוקדם או במאוחר. זה הזמן האחרון, כי משתמשים בודדים החלו לקחת את הפרטיות והאבטחה והאבטחה כמובן מאליו ולחפש דרכים לאבטח את המידע המידע שלהם.

אנחנו כבר משתמשת באינטרנט בצורה דומה באותה הדרך שבה יש תמיד, רק גלישה כמו דאגה כפי שניתן. נכון, וירוסים ותוכנות זדוניות הפכו אותנו זהירים אבל, אבל לא הרבה השתנה.

אישית, אני מרגיש כי כי אימוץ שירות VPN צריך להיות הצעד הבא הבא כל משתמש באינטרנט מתחייב. יש צורך דחוף לפרוץ את החשיבה שאנחנו לא מאוימים על ידי מה מה שאנחנו עושים באינטרנט.

קחו לדוגמא מישהו שרק רוצה להיכנס לאינטרנט ולחפש ולחפש תמונות של כמה כמה חתולים חמודים. תוך כדי כך, מידע כמו הרגלי הגלישה לייקים, לייקים / לא אהובים, מיקום ועוד ועוד שנאסף על ידי הרשויות הרשויות או. האם מחשבה זו אינה מפחידה מפחידה בכדי לכפות לכפות איזושהי?

-, אני אומר כן, גם אם אתה חושב שאתה צריך צריך VPN – אתה באמת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map