Intervistë me ekspertin: Louisa Claire e markës takon këshilla të aksioneve në blog për Bloggerin në trafik të ulët

Si të gjeni punë kur jeni një bloger me trafik të ulët?

Louisa


Të qenit një bloger me trafik të ulët mund të jetë frikësues, veçanërisht kur takoni blogerë me emër të mëdhenj. Mund të bëjë që të ndjeheni si një peshk i vogël në një pellg të madh, duke luftuar me vetëbesimin tuaj të blogeres, vetëvlerësimin tuaj dhe fushat tuaja. Ju mund të gjeni veten duke pyetur veten nëse edhe ju vlen të paguheni.

Këtë javë, pata kënaqësinë të intervistoja Louisa Claire.

Ajo drejton Blog Meets Blog, një agjenci informatike për blogerët që punon me bizneset udhëheqëse dhe blogeret pasionante. Louisa ka këshilla të shkëlqyera se si një bloger me trafik të ulët mund të shkojë në fazën tjetër të një biznesi për blogezimin: duke punuar me markat. Le të hedhim një vështrim në disa nga këshillat e saj dhe si mund t’i përdorni ato.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map