Si të shtypni Buletinin Elektronik dhe Ndihmë për Blogun e Iyong?

Nëse ju dëshironi të blini një blog, ju do të dëshironi të gjeni një listë për të gjetur postin tuaj dhe të shkoni në të gjithë. Sa më shumë që ju lutemi dëshironi të bëni një lidhje me mambabasa në prodhime më të mira dhe më shumë.


Në buletinin elektronik, me email do të keni mjetet për të kërkuar para se të filloni të merrni me vete. Me anë të mediave sociale, nëse ju jeni falas në telefonin tuaj, ju lutemi kërkoni që të kontaktoni me email: Shkruaj sa më shumë është personale, isa-sa-isang e-mail, ju do të gjeni një buletin të ri (pa rinovuar) ose më shumë. i-konvertohet nga plumbi në një linjë.

Nauunawaan mo ang "Bakit" Ju lutemi bëni një buletin të ri përmes emailit – ju lutemi kërkoni që të gjeni "Paano"? Shërbimi i newsletter-it të postës elektronike si prodhues dhe prodhim i faqes tuaj në blog-un?

Shërbime Newsletter Email-i në Blogun e Iyong

Nëse ju doni të nënvizoni më shumë se Pinakasikat Na Kontaktoni Me Makinerinë Makinerisë dhe Paraprakisht.

1- Kontakt i vazhdueshëm

ConstantcontactKontaktoni Kontakt me ofruesin e buletinit tuaj në email, për sa i përket mirëmbajtjes së biznesit dhe jofitimprurës.

Për vitet e 90-ta, me Kontaktin e vazhdueshëm, ju lutemi dëshironi të vizitoni. Përdorni më shumë se klientët tanë më të mirë për blerjen e lajmeve për blerjen e shërbimeve elektronike në gazetat elektronike me email për para se të shkoni në zona të mira për biznesin jofitimprurës.

Kontrolloni më shumë – Kontrolloni Kontaktin e Përhershëm

Pangunahing tampok

 • Modeli email me email
 • Redaktori WYSIWYG na dërgon me email nga redaktori
 • Analitika në kohë reale
 • Shkarkimet në ipangkat në qoftë se ju doni të kontaktoni ose kategori të kategorive
 • Lidhje në subaybayan dhe blerje të eCommerce
 • Studim i studimeve në sondazh

rekuizitë

 • Kontaktoni me Konstantin kur ju dëshironi të kontaktoni me telekomunikacionin
 • Alingmenduritë e mëparshme dhe teknikë të mprehtë teknik
 • Shtesat shtesë për lista

Disbentaha

 • Sistemi automatik i përgjigjes Kakaibang

Kontaktoni me Pinakamahusay para sa:

Përmbledhje e faqeve me interes jofitimprurës dhe kanalizime të audiencës së synuar. Kjo është një teknikë e mprehtë në teknologjinë më të mirë në internet dhe lutje për të parë, Falas shkarkuar Pamje Eksitim Kontaktoni me Kontaktet e tjera për t’u kujdesur..

2- MailChimp

MailChimpShkarkoni më 2001, dhe me postë postare, ju do të gjeni më shumë shërbime elektronike dhe email në merkado.

Faleminderit për postën MailChimp si mund të shfaqet bukur me maskot, Fredi. Për më tepër, ju lutemi gjeni një listë të plotë për ofruesit e buletinit tuaj në email. MailChimp sa më shumë të keni nevojë për kanalizime, duke ndërhyrë ndërfaqen e reklamave, në email për mashtrim.

Pangunahing tampok

 • Modelimi për email i maramingut
 • Redaktues fleksibël tërheqës-dhe-lëshues i postës elektronike
 • Pagsubok na A / B
 • Segmentimi Pangunahing
 • Shihni autoresponders
 • Shërbime të tregtisë elektronike (Magento, WooCommerce, 3dcart, atbp.)
 • Ndërtuar në analitikë në Google Analytics
 • Paraprakisht, nëse ju doni të gjeni email në ekran
 • Buletini RSS-me-e-mail i avancuar mund të na tërheq porosinë

rekuizitë

 • Përfaqësimi i ndërfaqes nuk është në gjendje të fillojë më shumë se sa matematikore
 • Maraming magagandang, shabllon miqësor me celularin
 • Redakto për redaktimin e redaktorit të postës elektronike – i personalizoni me shkrim (font, kulay, laki, atbp) duke kërkuar kodin anumang
 • Magbayad habang nagpaplano ka para sa më shumë miq për nagpadala

Disbentaha

 • Ju do të regjistroheni në një regjistrim të kufizuar në të gjitha nivelet më të kërkuara nga HTML / CSS
 • Nëse ju doni të bëni segmentimin në automatizim dhe themelor, ju lutemi
 • Shërbimet për blerjen e blerjes së faqeve të palës së tretë janë falas
 • Suporta sa telepono

Dërgoni një postë në postë elektronike:

Për Tregtinë tuaj si audiencë e synuar për të postuar MailChimp, në një kohë që ju dëshironi të zgjidhni këtë. Nëse keni nevojë për produkte në internet, ju lutem kërkoni për MailChimp për të lira. Për më tepër MailChimp për BlogScript për të lira, ju jeni në internet me buletinin tuaj me email në fushatë, duke e bërë RSS për sa i përket listës (falas, kur ju jeni në pajtim me 2000!). Nëse ju jeni në MailChimp, ju do të gjeni një RSS në RSS.

3- Sendinblue

Nëse ju lutemi dërgoni poste automatike, ju lutemi bëni personalizimin në email me postë automatike, për të bërë automatizimin tuaj në marketing..

Dërgoni një mjet mjeti për përdorimin e automjeteve dhe mjeteve elektronike për SMB dhe makineritë e përdorimit në platformën e përdorimit të emailit tuaj, SMS, automatizim të marketingut, CRM, chat në maramete.

Pangunahing tampok

 • Matalinong I-drag në Redaktuesin e postës elektronike
 • Nëse ju jeni duke përparuar në segmentin tuaj të marketingut në automatizimin e automjeteve, ju do të gjeni marketing në shënjestër të mëtejshme për telefonin tuaj falas, me email, agjentë në vend, ATBP
 • Ndihmoni me SMS në automjete për të parë përgjigjet
 • Analizat në kohë reale mund të klikoni në hartën, duke kërkuar GA
 • E-mail transaksionale
 • Ju lutemi bëni një zgjedhje
 • CRM në Chat

rekuizitë

 • Mababang presio
 • Kontaktoni me kontaktin kufizues
 • Ndihmoni mjetin për krijimin e plumbit, CMS në platformën elektronike të tregtisë

Disbentaha

 • Nëse dëshironi të përdorni këtë program, ju lutemi dëshironi të kontaktoni 300 email me email
 • Llogari shumë-përdoruese ka një planifikim për Premium në Ndërmarrje

Për më tepër Pinakamahusay para sa:

Përdorimi i marketingut me email në internet, ju lutemi përdorni programet kompjuterike, plotësoni suporte, në hyrje të mashtrimeve për çdo ditë, duke dërguar disa sende..

4- AWeber

AweberAWeber dhe ju do të gjeni më shumë se sa më shumë për telefonin tuaj për të postuar email me email.

Itinatag 1998, AWeber është një kompani e-mail për ofruesin e email-eve në buletinin. Kilala sa kanilang magagaling na tampok, ju mund të përdorni më shumë falas për t’u garantuar në garanci për t’u pëlqyer.

Pangunahing tampok

 • Modeli email me email
 • segmentimi i listahanit
 • Mjet mjet proaktiv për spam para përdorimit të faqes
 • Pagsubok na A / B
 • Analitika

rekuizitë

 • Malavakët dhe analet në analitikë; mahusay para sa më shumë negociata na mund pangangailangan na panatilihin ang lahat ng mga miyembro ng koponan sa parehong pahina
 • Mund të kërkohet nga kjo faqe: Të lutemi të kërkosh më shumë falënderime për admirim, në një program të përparuar
 • Përdorues të klientëve në telefonin tuaj, bisedo live, o email
 • Mund të përdorni hyrje në bibliotekën tuaj për të ofruar libra më të mirë të aksioneve

Disbentaha

 • Segmentimi a ipinatupad i bezdisshëm. Pajtohem si abonentë duke u maranguar me kung nasa maraming listahan sila – na maaaring magmaneho iyong pagpepresyo.
 • Faleminderit çdo gjë themelore. Hindu ka maaaring awtomatikong hatiin anglisht tagsuskribi batay sa kanilang mashtrim.
 • Redaktori i postës elektronike mund të bëjë reputacionin sa më shumë interesante për përdorimin e gjuhës indiane.

AWeber a Pinakamahusay para sa:

Nëse jeni të interesuar për blerjen e faqes tuaj, tregtarët me email do të kontaktoni me email në internet. Sa për të parë, ju lutem shikoni për një javë më parë, ju lutemi dëshironi të përdorni indiferentë nga blogerët që dëshironi të krijoni një platformë para se të bëni një presion të lirë..

5- GetResponse

GetResponseNëse GetResponse do të kontaktoni me email me emailin tuaj, ju nuk keni nevojë për ndihmë në fushën e analitikës dhe avancuar.

Për GetResponse ose Shfrytëzimi i mjeteve të reja për bashkim dhe WHSR do të merret me pyetjet e tua. 2. Rishikimi i vlerësimeve të Jerry-së për GetResponse ditar.)

Pangunahing tampok

 • Segmentim i përparuar
 • Kontrolloni automatikisht: Shkarkoni në email me postë elektronike ose elektronike për të parë me një klikim të shpejtë, transaksyon, kaarawan, atbp.
 • Biblioteka falas për imazhet eStockphoto
 • Tërhiqeni në faqen e uljes nga faqja kryesore
 • Nëse ju lutemi bëni një model, ju lutemi kërkoni formularin tuaj, nëse dëshironi të dilni nga pop-up, formularin lëvizës, kutinë e shkundjes, atbp.
 • Shërbimet Webinar, ju do të dëshironi të bëni imitim në modelin tuaj pa pagesë
 • Pagsubok A / B na mund të keq për analitikë

rekuizitë

 • Gjithë-në-një sistem për të kërkuar në email-eve, ju do të dëshironi të shikoni faqen për të ulur në shtëpi, pasi të keni nevojë për forma të tjera.
 • Shkarkimet e Ndara për Ndarje dhe Përzierjen e Ujit-Zgjedhja dhe Zgjedhja e Email-it në internet

Disbentaha

 • Modeli juaj, në qoftë se është kufizuar, në redaktuesin tuaj është që të përdorë mashtrime në lojëra mashtruese

Për GetResponse Ay Pinakamahusay para sa:

Nëse ju keni një tregtar dixhital, ju do të dëshironi të dërgoni postë elektronike përmes emailit, duke kërkuar që të keni një funksion të avancuar për të funksionuar keq dhe për të kërkuar shërbime për GetResponse. Nëse ju dëshironi të përdorni në shtëpi (faqe ulje, webinar, analitikë, atbp.) Përdorni një nga faqet e tjera për të lira, ju lutemi bëni një kohë të gjatë për të lira..

6- ConvertKit

convertkitShkarkim nga ConvertKit në marketing përmes emailit për blogerët më të mirë të na mund të përparojnë ndarjen në automatizim.

Për vitin 2013, nga ConvertKit do të keni një goditje të fortë, ju do të dëshironi të kontaktoni më shumë se një spërkatje e shpejtë dhe të ngrënë në një rrugë të shpejtë dhe më të mirë. Shërbimet e reklamave të Bloggerit dhe Bloggerit në Ngjarje dhe Shërbime të Krijuara Produkte, në një kohë të shpejtë dhe ConvertKit për katoladë për më shumë. Për më tepër, ju lutemi dëshironi që të shkruani blogerët për poste elektronike dhe të dërgoni postë elektronike në poste elektronike, duke u ngarkuar me një telefonatë më të mirë për t’u tërhequr nga prodhimet serbe..

Nëse dëshironi të kontaktoni më shumë, ju do të dëshironi të kontaktoni online ose me email nga Buletini i emailit në kanalin e telefonit tuaj, marrja e masave të kërkimit tuaj nga ConvertKit:

Convertkit ROCKS kung mayroon kang maranging tinguj në internet më shumë sabay-sabay o mayroon kang maraming paraan na na maraaring ipasok do të gjeni ose email listat tuaja. Nëse ju lutemi përdorni Ndihmuesin në Etiketat në Kthim [Gumagawa], ju lutemi përdorni një klient të ri për të kërkuar nga klientët tuaj në kërkimin e klientëve dhe klientëve tuaj për të dëshiruar të përdorni email. Marissa Stone dhe Simon Thotë Sociale.

Marissa Stone dhe Simon Thotë Sociale.

Shkarkime për MailChimp për sa më shumë se panahon – lolo aka sa gayon ay mayroong libreng automatizimi atbp ayos ito hanggang sa ginamit ko ito upang tumakbo si is kurs. Nëse jeni duke kërkuar një listë falas për të parë më shumë se një kohë më shumë, ju lutem bëni një indibidwal na paghahatid, në kung kailangan kong ilipat anglisht isang tao mula sa isang listahan sa isa pa manu-manong magdagdag a tu bao akin magpakailanman. Napagtanto kong gumugol ako ng halos kalahating oras o kaya bawat ilang araw ay tiyakin lamang na gumagana ang mga bagay. Shkarkoni më shumë nga Convertkit për të parë atë. Nëse jeni duke kërkuar për 15 minuta më shumë, ju lutemi bëni një email për 30 orë ose më shumë se sa herë që ju lutemi importoni në listën më të madhe dhe më shumë dramë. Masaya është Super për të kërkuar para se të filloni me të gjitha këto – mahusay na malaman na ito ay gumagana lamang. Studio Helen Stringfellow në Design Design Equilateral

Studio Helen Stringfellow në Design Design Equilateral

Pangunahing tampok

 • Automatizimi i avancuar i na mund të tonelada ju mund të Nxitni dhe Shko tek faqet e mia
 • Segmenti I do të mund të tregojë se çfarë mund të shikoni
 • Analitika, shkalla e shkallës së shndërrimit në shndërrime dhe forma më të mira për t’u zgjedhur
 • Ju lutemi të kërkoni në email në adresën automatike

rekuizitë

 • Përfaqësimi i marrëdhënies së informacionit në lidhje me çështjet e çmendura
 • Përzierja e tyre në lidhje me listat e komisionit në listën e faqeve
 • Platformë Summama për Rainmaker
 • Me rastin e Gumroad, ju lutemi ofroni email për telefonin tuaj
 • Si rezultat i kësaj, ju lutemi bëni një faqe në vendin e uljes
 • Falas shkarkuar Pamje Eksitim në internet, nëse ju lutemi dëshironi të zgjidhni një zgjedhje në FreeBies para se të gjeni listat (mahusay para sa ju lutem azhurnoni më shumë)

Disbentaha

 • Kinezisht, ju lutem bëni një kohë të gjatë në internet, duke kërkuar që të mësohet me një kafshë shtëpiake në hinaharap
 • Redaktues në email me kufizime: Shkruaj një shkrim në gjuhën shqipe ose shkronja elektronike për të dërguar email me kod kodin

Konvertoni këtu për më tepër Pinakamahusay:

ConvertKit a partikular për idetë e para të blogerit në tregtarin dixhital, për të ofruar shërbime për prodhime dhe shërbime. Kur ju dëshironi të mësoni me email, ju lutemi vendosni deri në gypin më të mirë ose ndarje për ndarjen në internet, ATB, Këngë gay dhe ConvertKit ose më shumë.

7. Omnisend

omnisendNëse ju lutemi zgjidhni një kanal social, ju lutem bëni kujdes për gazetën.

Përmbledhja e faqeve të reja, ju lutemi merrni një buletin të ri me email, si dhe reklamimi i automjeteve gjithëpërfshirëse, duke filluar nga data e ardhshme për biznesin tuaj në tregti elektronike. Takim në internet, duke kërkuar që ju të dëshironi të tregtoni në industrinë e marketingut në eCommerce dhe kompanitë elektronike për reklamim përmes emailit tuaj për marketing, keni nevojë për shërbime më të mira në internet. blerësit e e-tregtisë.

Pangunahing tampok

 • Shkrirja e faqeve vizuale me email vizual
 • Automatizimi dhe blerja e automjeteve në automjetin e marketingut
 • Segmentimi inteligjent për qëllime të mëdha
 • Falas paketave dhe telefonatave të tjera kontaktoni katalogën e faqes, forma statike, faqja e uljes, në formën dinamike të Wheel of Fortune

rekuizitë

 • Për më tepër, ju lutemi të përdorni këtë kanal për automatizimin e automjetit
 • Objektivat e faqes kryesore janë të njohura, pakicipag-ugnayan në kampanya, në profilin e të dhënave
 • Etiketat vizuale para se të dëshironi të dëshironi për t’u lutur që mund të bëni një model profesikonal në shabllon tuaj më të mirë
 • Nëse jeni duke kërkuar për këtë kanal, ju lutemi përdorni: Facebook Messenger, email, SMS, njoftim për shtytje në internet, WhatsApp, Viber, atbp

Disbentaha

 • Aplikacioni Walang celular
 • Ju jeni në një shabllon të kufizuar

Shtypni Omisend para sa:

Platforma për të kërkuar më shumë në internet, në internet, në internet, në internet, do të kontaktoni me klientët tuaj për t’u tërhequr. Ju lutemi përdorni një buletin të thjeshtë për buletinin automatik për automatizimin e marketingut, për të gjitha shtojcat dhe mjetet personale për çdo rast.

Shkarkime në Buletini Serbisht Puna dhe Newsletter

A keni nevojë për shtyp për gazetën në e-mail me email në internet kur ka sigurime kung aling ofrues apo gagamitin? Nëse dëshironi të ofroni një shërbim të mahnitshëm, nëse keni nevojë për këtë program, ju do të dëshironi të përdorni këtë libër falas në internet falas dhe falas..

Nëse ju dëshironi të bëni këtë listë, ju lutemi bëni një shërbim të email-it për ofruesin e email-eve për buletinin në telefonin tuaj në makineritë e bëra nga lista elektronike.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map