10 Burime për Paraqitjet e pavarura nga Trabaho

Sa për 10 orë në blogun tuaj në internet, ju mund të përdorni sa herë që ju lutemi kontaktoni faqet e internetit. Falas shkarkuar Pamje Eksitim Ju lutemi shikoni më shumë se sa më shumë se sa më shumë që ju interesojnë freelance na manunulat dhe magjepsurimi i mashtrimeve të mashtruara nga puna më e pavarur.


Nëse ju keni qenë të interesuar në këto gjuhë, ju duhet të bëni falas nga faqja e internetit:

Anong Uri ng Trabaho ang Nagsusulat?

Una, kailangan mong malaman kung anong uri ng trabaho ang Gusto mo.

Kung ikaw a blog is blog, maraming blogging in a fantazmë Blogging trabaho (ay ay, blog-nang e kredisë dhe kreditë më të mira).

Për më tepër, ju lutemi të mësoni se ju lutemi të dëshironi në një ambasadë të markës, duke kërkuar produkte, produkte O, shkrimtari. Kakailanganin mo ang karanasan sa kahit anong lugar na iyong susubukan, kaya kung mayroon kang anumang, idagdag ito sa iyong rinisë. Kung alam mo ang malapit na kontakteve sa më shumë, nëse jeni duke kërkuar që të keni një shërbim të madh në shërbime të kufizuara në një numër të madh, apo më shumë se sa duhet të keni, ju lutem bëni falas. Hindu Ko Pinapayo Na Gawin Ang Isang Ungjing Tingujor Me Mug Kumpanya në Tatak Ay Palaging Kapaki-Pakinabang.

Anong Bajad?

Iba-iba ang e bayad para sa pagsulat. Për më tepër, ju jeni falas për të kërkuar para se të bëni salcë, ju do të gjeni dhe tarifat e sheshta.

Dahil ang kumpetisyon a matigas, anglisht panibagong paniniwala ay maaaring maniwala na hindi sila maaaring magsulat para sa kahit ano higit sa ilang mga dolyar.

Nëse ju dëshironi të bëni këtë $ 0.05, ju lutem dëshironi, për të mësuar më shumë, ju do të merrni $ 5 për 500 dollarë më shumë.

Ju do të dëshironi të gjeni një faqe interneti në internet për të kërkuar më shumë se sa më shumë që ju dëshironi – Ju lutem bëni një reklamim. Nëse ju jeni në faqen e internetit më shumë, ju lutemi bëni një shpërblim ose një shpërblim më shumë, në rast se ju duhet të paguani mababa o wala.

Ju lutem, ju lutemi përdorni 100 shkrimtarë të pavarur për UpWork, duke kërkuar që të kërkoni mesatarisht me 299 dollarë $ / $ ora mund të gjeni 200 $ / oras në 30 $ / muaj më parë.

Nëse dëshironi të bëni këtë post, ju lutem bëni një vlerësim më të mirë, duke kërkuar që të bëni një magjepsje me tulad tulad ngrënë me një maraming trabaho para se të filloni më shumë..

Këshillë Pro: Huwag Sumulat falas Libre (O Murang)!

Falas shkarkuar Pamje Eksitim Ju lutemi kërkoni dhe kërko më shumë gjuhë trabahador, ngushtë, hindi ito nangangahulugan na sumulat ka para pa pagesë.

Ito ay isang masamang kaugalian. Për më tepër, ju lutemi klikoni këtu për t’u parë me portalin në internet në Facebook, duke u mbështetur në një përmbledhje të mostrave më të lira. Tanggihan ito.

– Pardeep Goyal, Paano gumawa si per mashtrim ne Malajzia Trabahador na Manunulat

Nëse dëshironi të dëshironi më shumë, por ju lutem dëshironi, por ju lutem dëshironi të dëshironi më shumë se sa herë ju dëshironi, ju lutem dëshironi, por ju lutem dëshironi, por ju lutem dëshironi, por ju lutem dëshironi të dëshironi dhe të dëshironi të dëshironi dhe më shumë se çfarë të doni. Nëse dëshironi të jeni duke kërkuar në këtë faqe, ju lutemi dëshironi të bëni një reklamim të mabutëve në Maitatag dhe iyong reputacion. Kung mashkull, Këngë Hindi, Këngë Magjike dhe Këngë Na Natanggap Me a Nagkakahalaga Ndihmoni Oyong në Falsisikap, Me Maturo Matukso Kang Magsulat Me Masababang Piraso Falas Kalidad.

Payscale - Paga e Shkrimtarëve NilalamanJu lutemi bëni një ndihmë më shumë për Estados Unidos (Hunyo 2019). Përmbledhja e letrave me vlerë mesatare nga SH.B.A., mesatarisht, 44,366 dollarë amerikanë në sondazhin e pagave të shkallës (Mesatarja e vlerësimit tuaj për vitin 2017 – 42.042 $).

Kung Saan Unë-botoj dhe Iyong Mga Halimbawang Post

Kung Wala Kang është në faqen e internetit në internet ose blogun tuaj, nëse jeni duke kërkuar për portofolin tuaj, ju lutemi kërkoni që të merrni online falas.

Karamihan sa më shumë që trabahu dhe poshtërimi do të ju lutem – sa më shumë nuk ju pëlqen të bëni makinat tuaja për të kërkuar karamasan. Kaya ju do të gjeni faqet e internetit në internet për të dëshiruar reklamat në këtë sit; Ju jeni në Clippings.Me shumë të ngarkuar dhe instaloni çdo fotografi. Clippings.Ai isangang propesyonal, pinakintab, at naka-target për më shumë manunulat. Falas shkarkuar Pamje Eksitim Ju mund të bëni falas për të lira, falas.

Si për të kërkuar një punë të pavarur për shkrime?

Për vitin 2008, duke diskutuar më shumë se një blogger në internet, nuk do të kërkojnë më shumë aplikacione për site-in më të mirë për faqet e internetit..

Ju lutemi të përdorni një numër më të mirë, ju lutem vizitoni këtu për shumë reklama në internet, por nuk keni nevojë për të kërkuar nga Blogger për Blogger, në SEO në internet Ndihmë.

Përdorimi i një numri më të mirë të bordit në një tabelë më të mirë, ju lutemi vizitoni një kohë të gjatë, ju lutemi vizitoni më shumë: Mësoni më shumë se një herë në internet, duke u ngarkuar me një reklamim të mëtejshëm për të rinovuar pinasadya na mga sampol sa pagsusulat.

1. Bordi i Punës Problogger

Bordi i Punës ProbloggerBordi i Punës Problogger

Ju lutemi shikoni këtë faqe interneti për ProBlogger, ku ju lutemi përdorni një tabelë në faqen tuaj për të gjetur një blog-un dhe faqet e tjera në internet. Përzgjidh një detyrë, duke kërkuar që të kontaktoni sa më shumë që ju dëshironi, duhet të bëni një eksperiment kur ju keni nevojë për karrierë-marunong në parametrat e më të mirë. Nëse ju lutemi dëshironi të kontaktoni rrjetin tuaj në blog, ju lutem shikoni se si të gjeni këtu për të lira. Nëse dëshironi të martoheni në faqen e internetit, ju lutem vizitoni faqen tuaj në internet.

Falas FreelanceWritingGigs.com

3. Media Bistro

bistro mediatikeMedia Bistro bordi i faqes trabaho

Bordi në të gjitha mjetet tuaja lokale për media, ju mund të gjeni në internet me mushkëritë e pangunahing mushkëritë e zjarrit në një vend më të mirë, duke kërkuar që të keni një listë të rregullt.

Mayroon silang është falas për punë në distanca të panumërta në internet, duke kërkuar që të mos ju pëlqejnë të gjitha kohërat, kur ju dëshironi të bëni media falas. Kjo është në qoftë se ju jeni duke kërkuar për t’u tërhequr nga faqet e lokacionit. Faqet e kërkimit për të parë ose më shumë se sa herë që ju lutemi shikoni në media për media në shtëpi pritëse për t’u kujdesur për të.

Shënime dhe Mga Trabaho në Gazetari

5. Ndiqni Lokal në CraigsList

Craigslist - Ndihmë Mjete lokale në dyqane dhe baltë në internetCraigslist

Kontrollimi i informacionit në të njëjtën kohë, duke u mbështetur në këtë faqe interneti.

Falas ProBlogger dhe Freelance Writing Gigs, ju lutemi kërkoni një faqe interneti, gayunpaman, hindi it, nangangahulugan dhe hebraisht në çdo muaj, duke kërkuar që të shkoni në KraigsList. Nëse keni probleme për të lidhur me të, ju mund të lidhni lidhjen tuaj me një spammy të fuqishëm. Kung ito ay mukhang at nararamdaman tulad ngulit ad lamang magaralgal, "magtrabaho mula sa bahay!" Maaari mong siguraduhin na ito ay spam.

Newsletter Kafe Mëngjesi

7. Lidhja me Manunulat në Indie

Punë për shkrime të pavarura

Faqen e Internetit për të kuptuar më shumë se ju dëshironi të paguani / propozoni një zyrë për të klikuar në kompjuter, duke kërkuar që të mos punoni më shumë. Shërbimet e tregut do të ju lutemi të shtypni për herë të parë në shtyp dhe shtyp.

Shënime nga Bordi i Punës për Blogim

9.Lidhjet në punë

Falas LinkedIn

Dëshironi të pëlqyeshme nga faqja e faqes për anglisht, në lidhje me LinkedIn si dhe ju lutemi të gjeni më shumë se aksione, detalye iyong karanasan sa trabaho, mangolekta si mashtrim në kumonekta sa mga kunganya at mogut sa. Pamje nga puna, pipiliin më shumë në lidhje me kontaktet në kung paano mo nais na maabot nila sa iyo.

Kjo është në të njëjtën kohë, kur ju lutem vizitoni këtë faqe interneti, duke mos diskutuar më shumë në lidhje me kawili-wiling proyekto sa pamamagitan ju lutem kontaktoni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map