30 odborníků způsoby, jak získat více sledujících Twitter

Twitter může být skvělým způsobem, jak distribuovat obsah angažovaným stoupencům. Můžeme být v kontaktu se čtenáři, potenciálními zákazníky a nasměrovat provoz na naše webové stránky.


Výzvou je, jak získat více následovníků?

Od 1. čtvrtletí 2017 mělo Twitter asi 330 milionů aktivních uživatelů, což je asi 10 milionů od Q4 2016 (zdroj). Přestože růst je pomalý, existuje zde skupina potenciálních uživatelů. Abychom mohli využít velké potenciální publikum, musíme si vybudovat neustálý proud angažovaných následovníků.

Aktivní uživatelé na TwitteruPočet aktivních uživatelů služby Twitter na celém světě měsíčně

Stejně jako jiné sociální sítě, vyžaduje úspěch času a energie, aby uspěl na Twitteru.

Získávání tisíců následovníků se nestane přes noc. Pokud vás zajímá, jak začít na Twitteru, dal jsem dohromady tipy odborníků na toto téma:

“Jak získat více sledovatelů Twitteru?”

Zde je seznam našich přátel v žádném konkrétním pořadí –

Gary Loper / Nicholas Scalice / Janice Wald / Aaron Lee / Adam Connell / John Paul Aguiar /
Tomas Laurinavicius / Alex Morrison / Patrick Coombe / Ivana Taylor / Allan Pollett / Bill Gassett /
Barry Sproston / Arman Assadi / Meghan Monaghan / Madeline Osman / Lilach Bullock / Jacob Cass /
Chris Carroll / Raul Tiru / Gail Gardner / Evan Carmichael / Susan Dolan / Daniel Scocco / Mitt Ray /
Ben Brausen / Harris Schachter / Ruben Gamez / Ann Tran

Pojďme začít věci!

TL; DR: Šest rychlých letů

Téma rostoucí stoupenci Twitteru rozhodně není nové. Obrátil jsem se na odborníky z různých prostředí, jako je blogger, obchodník, realitní agent, autor, řečník, podnikatel atd..

Zdá se, že to pocházejí z většiny z nich.

 1. Vybudujte cílené publikum. Kvalita nad kvantitou.
 2. Twitter je hlučné místo. Uveďte kvalitní obsah, který zajímá vaše publikum.
 3. Komunikujte s následovníky, reagujte na tweety a připojte se k chatům Twitter.
 4. Zahrnout účet Twitter spolu s dalšími marketingovými kampaněmi.
 5. Pomocí nástrojů, platforem a služeb spravujte účet Twitter nebo hledejte obsah.
 6. Nesmíme přehlížet základy.

Ocenění všem našim přátelům za to, že udělali čas a reagovali na naše téma o tom, jak získat více sledujících na Twitteru. Jsem si jistý, že tyto tipy nabízejí některé nápady, jak znovu sladit naše marketingové strategie v oblasti Twitteru a sociálních médií.

Pokud bych vám nabídl tip č. 30, abyste mohli začít růst své sledující na Twitteru – řekněte „Ahoj“ výše uvedeným lidem. Užívat si!

Pokud chcete přidat něco jiného, ​​dejte nám vědět na Twitteru nebo Facebooku.

Gary Loper

Místo: seriózní

Scalice zdůrazňuje, že nejlepším způsobem, jak získat více sledujících na Twitteru, je vytvořit velký objem kvalitního obsahu a často ho sdílet.

Twitter se stal hlučným místem. Abychom vynikli, musíte poskytnout větší hodnotu než kdykoli předtím.

Scalice, konzultant růstu marketingu ve společnosti Earnworthy, nepodporuje uživatele, aby jednoduše sdílel nekvalitní obsah.

„Místo toho, aby se stejný obsah opakoval znovu a znovu, nebo jednoduše sdílel obsah ze zdrojů třetích stran, je nejlepší se postavit jako autorita ve svém výklenku a často sdílet své odborné znalosti. Ale buďte opatrní, abyste nezněl opakovaně! “

Janice Wald

Místo: Askaaronlee

Podle Aarona Leeho je získání stoupenců těžší než před několika lety. “Tehdy Twitter měl méně hluku, lepší interakci a méně spamu.” Bylo to jednodušší, kdybyste někoho náhodně následovali. Lidé vás také snadno najdou. “

Abychom mohli rychle získat více sledujících na Twitteru, Lee doporučuje dnes pomocí nástrojů jako Social Quant automatizovat proces vyhledávání a sledování lidí na Twitteru.

Social Quant má algoritmus, který dokáže najít relevantní a poutavé lidi, kteří s větší pravděpodobností vás následují. Tato metoda je lepší ve srovnání se slepým sledováním lidí ručně, což je časově náročné a neefektivní a budete sledovat spamové roboty a jednotlivce, kteří nejsou ve vašem oboru cíleni..

Lee, manažer země v Agorapulse, dodává: „Samozřejmě se ujistěte, že váš účet zůstane aktivní sdílením obsahu, který přidává hodnotu i osobní příspěvky. To vám pomůže udržet váš účet osobní a oddělit vás od vypadání jako bota. “

Adam Connell

Místo: JohnPaulAguiar

Hlavní způsob, jakým John Paul Aguiar roste na Twitteru, sestupuje do několika kroků. Tyto kroky je třeba provést společně a každý den.

 1. Sdílejte kvalitní, cílený obsah od vás nebo od ostatních a vaši následovníci budou pro vás užitečné.
 2.  Sdílejte tento obsah konzistentně, buďte aktivní DENNĚ.
 3. Buďte k dispozici, jak vaše tweety vycházejí, odpovídat na komentáře, odpovídat na otázky atd.…
 4. Buďte aktivní ve svém sledování, učte se sledovat lidi a získejte cílené nové sledovatele každý den, týden a měsíc.

“Děláte to všechno, abyste se stali zdrojem, který lidé každý den navštěvují, protože vědí, že sdílíte užitečný obsah, ze kterého se mohou učit, a také poslouchat své publikum,” sdílí. “Čím více lidí vás vidí jako zdroj, tím více lidí vás bude následovat.”

Tomas Laurinavicius

Místo: Malamax

Jedním ze způsobů, jak Alex Morrison pěstuje své sledující na Twitteru, je vytváření a čerpání vlastního obsahu. Myslí si, že Twitter může být obrovským zdrojem pro bloggery k získání následovníků a také k získání nových očních bulví obsahu.

Morrison, specialista na marketing obsahu, s námi sdílela strategie, které pro ni pracovaly:

 • Vytvořte plán a držte se ho. Vydal jsem týdenní blogový příspěvek, takže mám stálý tok obsahu, který mohu sdílet. Používám Social Jukebox, abych měl nepřetržitou smyčku svého nejlepšího obsahu.
 • Musíte používat poutavé obrázky a každý týden pípat 10-15krát. U každého příspěvku použijte 1 nebo 2 relevantní hashtagy.
 • Pokud je to možné, připojte hashtag #BloggersBlast. Tento účet má více než 30 000 sledujících a tento hashtag je přiměje, aby přesměrovali váš příspěvek.
 • Najděte relevantní lidi, sledujte je a zjistěte, zda se nesledují. Tohle je obrovský čas a já jsem začal používat Social Quant, abych to pro mě udělal.
 • Použijte své další sociální profily k vzájemné propagaci. Dejte svým sledujícím na Facebooku a Instagramu vědět, jak se s vámi spojit na Twitteru.
 • Sdílejte obsah ostatních lidí, děkujte lidem, kteří sdílejí váš, a veřejně reagujte na všechny zmínky. Lidé to milují a povzbuzuje je ke sdílení více vašich věcí. Můžete automatizovat spoustu věcí, ale nemůžete automatizovat vaše zapojení.

Patrick Coombe

Web: DiyMarketers

Ivana Taylor si myslí, že mít na Twitteru důležité mít správné rozhovory se správnými lidmi. “Nejsem si jistý, zda existuje nový a vylepšený způsob, jak v roce 2017 získat více sledujících.” Navrhuje nám “

Řekl bych, že v roce 2017 nejde ani tak o více následovníků, ale o to, že jsme zahrnuti do správných rozhovorů se správnými lidmi. Čím větší je Twitter, a čím více lidí znečišťuje Twitter spamovými prodejními zprávami a odkazy, tím více energie budete muset vložit do vytváření komunity ve svém oboru..

Taylor, hostitel pro #BizapaloozaChat na Twitteru, věří, že nejlepším způsobem, jak pěstovat čtenáře Twitteru, je najít a účastnit se chatů na Twitteru.

Řekla: „Právě jsem objevila skvělý nástroj, který se snaží dokumentovat co nejvíce Tweetů chaty a sdílet o nich data – Iconhash.“ Taylor, ovlivňovač malých podniků, dodává, že: „Právě teď je to zdarma a můžete snadno zjistit, zda je velký nebo malý a kdo jsou nejvlivnější účastníci. Jako někdo, kdo hostí #BizapaloozaChat – věřte mi – chtějí vás tam.

“Použijte seznamy Twitter k seskupení a správě těchto důležitých vztahů a věřte mi, že nebudete jen pěstovat následovníky, ale budete mít také vlivné vztahy.”

Související článek: Kompletní průvodce pro chatování na Twitteru pro majitele malých podniků.

Allan Pollett

Web: MaxRealEstateExposure

Bill Gassett se domnívá, že nejlepším způsobem, jak rozšířit pokračování na jakémkoli kanálu sociálních médií, a zejména na Twitteru, je vzájemné sdílení, když někdo sdílí váš obsah..

RE-tweeting někoho, kdo si udělal čas na sdílení vašeho obsahu, prochází dlouhou cestou. Všichni chceme vidět naše jméno v centru pozornosti. RE-tweeting obsah je skvělý způsob, jak poděkovat. Hledejte nejlepší tweet tohoto člověka a sdílejte jej s vaší sítí. Tímto způsobem přirozeně vyzvednete více sledujících než kdokoli jiný.

Gassett, agent RE / Max, navrhuje nástroj, který pracuje na základě vzájemnosti a pomůže zvýšit počet sledujících.

Radí, že existuje skvělý způsob, jak rychle zvýšit počet následovníků připojením se ke službě s názvem Co-promotion. „Podpořte díla na principu vzájemnosti. Při každém sdílení něčího obsahu získáte body. Tyto body pak mohou být proplaceny za sdílení vašeho obsahu. K dispozici jsou bezplatné a placené možnosti. Bezplatná verze je dobrá, ale placená volba dá vaše tweety na steroidy! “

“Takto jsem si rozrostl svůj obsah pro obsah, který sdílím z mého blogu o nemovitostech.”

Barry Sproston

Místo: ArmanAssadi

Assadi Assadi, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Superhuman Labs, radí, že musíme jednat a komunikovat s lidmi v našem výklenku. Navrhuje se vyhýbat krátkodobým taktikám, které pro angažovanost dělají jen málo.

„90 +% lidí‘ hledá; pro růst svých sledujících na Twitteru používejte povrchní, automatizovanou a krátkodobou taktiku. To má za následek nárůst počtu sledujících, ale malé zapojení. Jaké použití je počet povrchních následovníků bez zapojení? “

Twitter vyžaduje hluboký a osobní kontakt a angažovanost.

Assadi dále rozpracovává: „Pusťte lidi do svého výklenku, sledujte je, nasměrujte je a nabídněte pomoc. Jsou to lidé, kteří vás skutečně sledují, přidají vás do seznamu, sledují vaše tweety, komunikují s vámi a dokonce kliknou na vaše odkazy. Fakulty budou i nadále ignorovány a oddaným se bude i nadále dařit. “

Meghan Monaghan

Web: The-Blogsmith

Madeline Osman má ve skutečnosti několik rychlých tipů, jak pěstovat naše sledovatele Twitteru.

Nejjednodušší způsob, jak získat více sledujících Twitter, je aktivní přítomnost na platformě. Musíte však také použít určité signály, které ukazují, že jste člověk, který stojí za to následovat. Několik rychlých tipů:

 • Optimalizujte svůj životopis včetně odkazu, na který lze kliknout (Váš profil na LinkedIn funguje, pokud nemáte web).
 • [Přidat] obsah několikrát denně, včetně kombinace originálních tweetů a relevantních zpráv. Vyrovnávací paměť je skvělý nástroj, který pomáhá předem naplánovat obsah.
 • Připojte se a aktivně se účastněte průmyslových chatů Twitter, abyste organicky rozšířili svou přítomnost u příslušných sledovatelů.
 • Využijte automatizaci sociálních médií na platformách, jako je IFTTT nebo Archie, k znásobení vašeho úsilí, ale NIKDY automatickou odpověď ani automatickou přímou zprávu ostatním uživatelům – snadno vidět.

Osman, SEO Copywriter a digitální marketing, věří, že „Vytvořením takové strategie s více hroty, jako je tato, nebude možné ve vaší snaze získat více následovníků.“

Lilach Bullock

Web: JustCreative

Pokud jde o získávání nových sledovatelů Twitteru, Jacob Cass si myslí, že křížová propagace je klíčová.

Křížová propagace je klíčem k získání nových sledovatelů Twitteru nebo jakékoli platformy v této věci.

Cass, webový designér a blogger, navrhuje: „Sdílejte a propojujte své profily na své stránce, webu a dalších sociálních profilech pro maximální expozici!“

Jako příklad uvedl na své kontaktní stránce a na všech stránkách svého webu odkazy na své profily sociálních médií. V sekci o mém Facebooku odkazuji na své další sociální profily. Na Twitteru mohu sdílet svůj profil FB a naopak! “

“Je to skvělé pro budování publika na nových platformách!”

Chris Carroll

Místo: RaulTiru

Raul Tiru shromáždil spoustu tipů, nástrojů online marketingu a zdrojů, které pomáhají rozvíjet startup

Tiru doufá, že v roce 2017 rozšíří své sledovatele na Twitteru až na 50 tisíc. Vyzkouší něco nového.

Je zřejmé, že tweeting často, přidání správných hashtagů a obrázků a označování lidí pomůže hodně a já budu pokračovat v tom, ale jsem také zvědavý, kolik sledujících mohu získat prostřednictvím svého blogu. V nadcházejících měsících budu experimentovat s růstem mého Twitteru pomocí Smart Bar SumoMe.

Možná se můžeme pokusit dodržovat metodu, kterou používá Tiru.

Gail Gardnerová

Místo: EvanCarmichael

Evan Carmichael, autor a podnikatel, doporučuje nabízet větší hodnotu, je způsob, jak získat více sledujících na Twitteru. Řekl: „Přestaňte jen posílat propagační zprávy. Více péče. Stejně jako cokoli jiného, ​​čím více vložíte, tím více se dostanete ven. “

Carmichael dodává, že neočekává úžasné výsledky, pokud neuvedete úžasné úsilí.

Vytvořte tweety, které chcete jednou ukázat svým vnukům. Uveďte pouze obsah, na který jste opravdu hrdí. Vytváříte na této úrovni? To je důvod, proč nemáte sledovatele Twitter, jaké chcete. Váš počet sledujících je přesně to, co si zasloužíte. Vaše jednání vás přivedlo k tomuto bodu.

„Pokud chcete více, musíte upravit své akce tak, aby poskytovaly větší hodnotu pro vaše publikum. Dejte jim skutečný důvod k péči. “

Susan Dolan

Web: DailyWritingTips

Daniel Scocco, zakladatel webu, sdílí s námi své 4 způsoby, jak rozšířit svůj účet na Twitteru:

 1. Propagujte na svém webu účet Twitter, včetně někde odznaku „Následujte nás“.
 2. Propagujte svůj Twitter účet na ostatních sociálních účtech (např. Facebook, Instagram).
 3. Publikujte skvělé věci, abyste získali mnoho zpráv a sdílení.
 4. Najděte lidi s účtem Twitter (hledejte na Twitteru související hashtagy) na stejném výklenku a vyměňte si doporučení, abyste se navzájem sledovali.

Na webu je více než 75 tisíc sledujících Twitter – jsem si jistý, že Scocco vynaložilo hodně tvrdé práce.

Mitt Ray

Místo: BenBrausen

“Začínáme na Twitteru může být výzvou.” Ben Brausen si ve skutečnosti myslí, že i když má skvělý obsah, je těžké pěstovat na Twitteru pokračování, pokud nikdo neví, že existujeme.

Abyste tuto výzvu překonali a rozšířili své sledování, musíte jim dát vědět, že jste tam.

Brausen, novinář a vychovatel, doporučuje, aby byl tento proces rozdělen do 3 vět. První fází je zvládnutí základů.

„Než dáte ostatním vědět o vašem úžasném novém účtu (a necháte je sledovat), musíte se rozhodnout, že je třeba sledovat. Plně nastavte všechny aspekty svého profilu, jako je obrázek profilu, obrázek hlavičky, bio, web a všechna ostatní pole. Pak musíte začít sdílet skvělý obsah. “

Druhá věta je vykřikovat váš obsah potenciálním následovníkům.

“I když se může zdát hloupé sdílet skvělé věci, když nikdo nesleduje, nikdo nechce následovat někoho, kdo nesdílí nic zajímavého nebo užitečného.” Naplnění časové osy alespoň 20-50 kvalitními tweety (nezapomeňte zahrnout obrázky a odkazy, ale nezačněte ještě prodávat) znamená, že potenciální následovníci budou mít něco, aby viděli, proč by měli následovat. “

Třetí věta má být konzistentní.

“Teď, když máš skvělý účet, je čas to dát vědět.” Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je začít následovat ty, které byste chtěli sledovat. Každý den sledujte 20–50 účtů, které byste za vás chtěli sledovat. To jim oznámí vaši existenci, nechá vás zkontrolovat vás a doufejme, že to povede k rychlému růstu následníků vašeho nového účtu. “

Harris Schachter

Web: Bidsketch

Ruben Gamez sdílí jednu z jeho nejúčinnějších strategií pro získávání následovníků na Twitteru: „Navrhováním, aby sledovali na Twitteru prostřednictvím našich marketingových e-mailů.“

V roce 2017 zdvojnásobují tuto strategii na stránkách s poděkováním.

„To znamená, že každá stránka s poděkováním je příležitostí navrhnout nějaký druh akce. A každá provedená akce vede k další stránce s poděkováním. Takto použijeme vybrané stránky s poděkováním pro povzbuzení na Twitteru. “

Gamez nám ukazuje několik příkladů, jak tuto strategii využil.

Například, když se někdo rozhodne přihlásit si hlavní magnet, může stránka s poděkováním / potvrzení požádat, aby udělali dvě věci (na této stránce), aby odemkli bonusové video školení. Věc č. 1 by měla odpovědět na otázku (například: „Jaká je vaše výzva č. 1 právě teď?“). A věc č. 2 bude následovat na Twitteru.

Ann Tran

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map