Pokud jste někdy hráli nějaké ze série her Sim, pak víte, jak návykové mohou být tyto hry. Jsou to série životních simulací videoher, které nabízejí schopnost dělat cokoli od pomoci simulované osobě dělat každodenní úkoly až po vybudování kompletního města..


Podle CNN bylo od roku 2013 prodáno více než 175 milionů kopií her „The Sims“. Sim City bylo poprvé vydáno v únoru 1989. Tato původní hra se nyní nazývá SimCity Classic. Jedná se o simulační hru, která vám umožní vybudovat město. Ačkoli počáteční hra byla poměrně jednoduchá, proměnila se v mnoho různých funkcí, které jsou docela podobné běhu skutečného města.

simcity

Funkce správy SimCity vs. sociální média

Správa města vyžaduje spoustu práce, stejně jako správa sociálních médií. Mnoho dovedností potřebných k udržení běhu virtuálního města lze převést do dovedností správy sociálních médií.

Sim CitySpráva sociálních médií
OblastiSim City je tvořeno zónami, obytnými i komerčními. Hráč se musí vyvíjet ve správných zónách. Správa sociálních médií je podobná. Váš web potřebuje obchodní přítomnost (komerční), která je oddělená od vašich osobních účtů sociálních médií (rezidenčních).
Zdroj napájení Aby město fungovalo efektivně, musíte mít dostatek energie k tomu, aby věci fungovaly nebo dodávaly energii. Chcete-li, aby sociální média fungovala hladce, potřebujete čas a úsilí k vytváření příspěvků. Toto je vaše napájení. Funkci plánování můžete využít prostřednictvím různých pluginů (více k tomu později) nebo prostřednictvím webů jako HootSuite a IFTTT.
Přeprava Ve hře Sim City máte na starosti vytvoření dopravního systému. To by mohlo zahrnovat silnice, železniční systémy a dokonce i to, kolik městských autobusů se dá na ulici.Ve správě sociálních médií musíte pro své příspěvky vytvořit způsob, jak oslovit čtenáře. To může zahrnovat pozvání lidí, aby se vám líbí a sdílet vaše příspěvky, jakož i umístění tlačítek sdílení sociálních médií na váš web.
Havarijní připravenostVe městě Sim se na růst vašeho města projevují všechny druhy katastrof, od požárů po zemětřesení až po tornáda..V podnikání mohou vaše sociální média a váš web ovlivnit různé mimořádné události, včetně prostojů a špatných obchodních rozhodnutí. Naplánujte si tyto mimořádné události a jak je využijete k překonání sociálních médií.
ZločinnostHra vám dává statistiky ke správě. Například, pokud je úroveň kriminality vysoká, možná budete muset postavit další policejní stanici a zavést některá další opatření, aby se vaše město stalo bezpečnějším.Bezpečnost vašeho duševního vlastnictví je důležitá. Zároveň však chcete, aby lidé sdíleli příspěvky na sociálních médiích a pomohli vám to promluvit. Správce sociálních médií, který byl hráčem Sim City, může mít v tomto ohledu jedinečnou perspektivu.

I když by se mohlo zdát, že člověk ztrácí čas budováním falešného města a hraním videoher, jak vidíte z výše uvedeného grafu, existuje mnoho důležitých dovedností, které lze naučit ze Sim her.

Co hledat ve Správci sociálních médií

Pokud uvažujete o najmutí manažera sociálních médií, je pravděpodobné, že se vaše firma rozrostla do té míry, že je třeba delegovat některé každodenní úkoly na někoho jiného. Jak aktivní a prospěšné jsou vaše příspěvky na sociálních médiích, však může mít přímý dopad na vaše konečné výsledky, zejména pokud získáváte mnoho svých potenciálních zákazníků ze sociálních médií.

Zážitek z psaní

Search Engine Watch vydal 12 otázek, aby se před jejich najímáním zeptal manažerů sociálních médií.

Jedna z hlavních otázek se týkala vysoké školy a psaní. Pro tuto otázku existuje důležitý důvod. Váš správce sociálních médií vám chystá napsat kopii. Je pravda, že se jedná o krátkou kopii, ale někdo, kdo má zkušenost s psaným slovem, bude mít z nejmenších slov největší dopad. I když nesouhlasím s tím, že osoba musí mít vysokoškolské vzdělání, domnívám se, že potřebuje dobrý výběr typů obchodního psaní, aby byla skutečně účinná v tomto typu práce..

Zkušenosti s kopírováním

Má osoba zkušenost s psaním kopií reklamy?

Jednou z věcí, které pro své klienty dělám, je dát jim tým. Nejen, že je kopie napsaná zkušenými spisovateli, ale je také zkontrolována někým, kdo má komerční reklamní pozadí nebo PR zkušenosti. Důvodem je psychologie toho, proč lidé klikají na věci, které dělají, příkazy k akci a mnoho dalších prvků, které tvoří klikatelný a sdílený příspěvek. Zážitek z psaní nestačí. Musíte se také podívat na to, jaký druh psaní a propagační zážitek má daná osoba.

Služby zákazníkům

Při rozhovorech se sociálními manažery byste se měli určitě ptát, jaká je jejich filozofie pro služby zákazníkům. Chcete najít manažera sociálních médií se stejnými hodnotami, jaké máte pro svou společnost. Poslední věcí, kterou chcete, je někdo, kdo bude negativně jednat s lidmi, kteří okomentují vaše stránky sociálních médií. Mohlo by to znít samo-vysvětlující, že sociální mediální manažer by věděl, že zachází se všemi lidmi s úctou a neúčastní se negativních debat, ale byl byste překvapen. Je lepší dostat tento hash brzy, ujasnit si, jak očekáváte, že se s takovými situacemi vyrovná a uloží vaší společnosti negativní vůli trapné situace.

Grafický design

Konstrukční záležitosti. Jaké zkušenosti s tím má osoba? Věděli jste, že příspěvky na sociálních médiích s obrázky fungují mnohem lépe, zejména na webech, jako je Google+? Jerry Low napsal případovou studii s názvem Jak zlepšit vaše post Google Interakce po příspěvcích o 8 400%? to přesně vysvětluje důvody, proč to funguje.

S ohledem na to opravdu chcete, aby někdo spravoval vaše sociální média, který nemá grafické pozadí nebo designéra v týmu?

Dobrá míra

Správa sociálních médií může stát jen několik stovek měsíčně až tisíce dolarů měsíčně.

Mějte na paměti, že aby kampaně na sociálních sítích byly účinné, musí být průběžné, pravidelné, různorodé a jejich budování může trvat dlouho. Správce sociálních médií nejen vytvoří příspěvky, ale pomůže vám získat nové sledovatele, interakci těchto sledovatelů a bude pracovat na zapojení do více platforem. To je časově náročné a zaplatíte za příslušný čas. Získejte nabídky od několika v horní části seznamu o tom, co budou účtovat, ale ne jen automaticky jděte s nejnižší nabídkou.

Nabídka, která je mnohem nižší než u jiných kandidátů na manažery sociálních médií, může naznačovat, že daná osoba nerozumí času, který je na efektivní propagaci vašich stránek potřeba..

Reference

Požádejte o reference. Někdo se spokojenými klienty by měl být schopen poskytnout alespoň několik referencí.

Zatímco některé práce na volné noze vyžadují dohody o mlčenlivosti, což znamená, že správce nebude moci sdílet, pro koho práci vykonává, jiné nikoli. Některé otázky, které by se měly zeptat na reference, by zahrnovaly, jak jsou spokojeni s prací manažera sociálních médií a zda je spolehlivý a dobře informovaný o současných trendech..

Věřte svému střevu

V závislosti na vašem rozpočtu a na tom, kdo je v současné době k dispozici, může být počet kandidátů omezen.

Nakonec, po položení všech otázek a shromáždění několika lidí, kteří odpovídají vašim potřebám v propagaci sociálních médií, budete muset učinit konečné rozhodnutí. Věřte svým střevním instinktům a najměte si osobu, o které si myslíte, že je pro vaše firemní hodnoty a image nejlepší.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me