7 neobvyklých (ale výkonných) sociálních sítí pro blogenty na volné noze

Které sociální sítě vám pomohly vybudovat doposud nejsilnější komunitu kolem vašeho blogu?


V listopadu 2014 jsem napsal dlouhý průvodce, který má pomoci manažerům SMM a blogerům vytěžit maximum z nejpopulárnějších sociálních platforem.

Existuje však více sociálních sítí a komunit, některé docela neobvyklé a málo slyšené mezi blogery, ale rozhodně silné, pokud hrajete karty dobře.

Na které karty se můžete zeptat? Zde je seznam:

 • Vaše nika nebo průmysl
 • Vaše cílové publikum
 • Váš konkrétní přístup a úhel, kolem kterého jste si vytvořili svou hlavní zprávu.

Sedm neobvyklých, ale silných sociálních sítí představených v tomto příspěvku bude pro vás nejvhodnější, pokud budete mít tyto tři ukazatele (opravdu váš USP, jedinečný prodejní návrh) již jasné ve vaší mysli.

1. Kingged

Kingged

Navštivte online: https://www.deviantart.com

Použil jsem DeviantART k propagaci svého obsahu v průběhu let několikrát, buď do mé komunity pozorovatelů (sledovatelů) prostřednictvím záznamů a hlasování v deníku, nebo prostřednictvím odchylek (podání)..

Kromě blogových příspěvků jsem také propagoval povídku na DeviantART tím, že zveřejnil výňatek a poté odkazoval na stránku na mém webu, kde si čtenáři mohli přečíst celý příběh a zanechat kritiku. Provoz a komentáře k mému příběhu (a mým blogovým příspěvkům) byly značné, zejména do 7 dnů poté, co jsem odeslal svoji odchylku.

3. InfoBarrel

InfoBarrel.com

Navštivte online: https://gnu.io/social/

GNU Social je open source druh „federované“ sociální sítě podobné Twitteru, a to v tom smyslu, že můžete hostit vlastní instanci (například social.yourdomain.com) nebo se připojit k existující komunitě, ale svou přihlašovací identita ve všech federovaných sítích. Můžete například použít stejné přihlašovací jméno ze stránky social.yourdomain.com na adrese community.frienddomain.net.

Zde je seznam sítí, které v současné době používají platformu GNU Social. Můj oblíbený je Quitter.no – více podobný Twitteru, pokud jde o UX, našel jsem příjemné a loajální publikum pro své marketingové etiky a robotiky související příspěvky.

Jak GNU Social pomáhá vašemu úsilí o blogování? Jakmile spustíte účet ve federované síti výběru a začnete propagovat vaše příspěvky na blogu, budou tyto příspěvky viditelné celé komunitě v mnoha dalších federovaných sítích.

5. Scoop.it

Scoop.it

Navštivte online: http://www.bizsugar.com

Podobně jako Kingged je BizSugar optimalizován pro obchodní bloggery, kteří chtějí navštěvovat své příspěvky, videa a další typy obsahu, a také se spojit a propojit se s dalšími bloggery ve stejném oboru nebo oboru..

Pokud provozujete velmi specifický blog, BizSugar pro vás bude fungovat jako síťový nástroj mnohem lépe než jiné, obecnější typy sociálních sítí..

7. MyBlogU

MyBlogU

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map