* Poznámka: Toto je nová revize našeho starého průvodce Pinterestem. K našim tipům jsou přidány nové změny na Pinterestu a další fakta / výzkumy.


Pokud existuje něco, co činí lidi 21. století zcela odlišnými od lidí 19. nebo 20. století, je to jejich potřeba vizuálního obsahu pouze prostřednictvím textu..

Stejně jako Instagram se Pinterest zrodil, aby vyhověl moderní potřebě vizuálů.

Obrázky, fotografie, ilustrace, infografiky a e-malování – všichni přenášejí zprávy do mozku pomocí pouze očí lidí jako svého vozidla a koncepty jsou uchovávány rychleji. Důvodem je to, že pro mozek je snazší získat „větší obrázek“ spíše s vizuálními slovy než slovy, kde musí udělat extra práci, aby porozuměl konceptu jako celku..

Tady je tedy otázka:

Jak uspokojit potřebu vizuálního obsahu vašich publika?

Co může špendlík udělat? Zobrazit celý infographic zde.Co může špendlík udělat? Zobrazit celý infographic zde.

Pokud jste přemýšleli, jak proměnit Pinterest v marketingové aktivum, tento příspěvek je pro vás.

1. Jako infografika? Pinterest je místo

Vytvářejte infografiky vhodné pro připínáčky a propagujte je svým následovníkům a na vašem webu.

Infografika a Pinterest marketing jsou dobře vyhovující zápas. Vzhledem k vizuálnímu nastavení Pinterestu je pro infografiky přirozené místo k nalezení publika a sdílení.

V roce 2017 aplikace Pinterest (pro iPhone, Android a web) představila Okamžité nápady, což je funkce, která umožňuje uživatelům klepnout na kruh na každém špendlíku a zobrazit související nápady (příklad: více receptů se stejnými ingrediencemi) a vylepšit svůj zdroj. To je dobrá zpráva, když používáte Pinterest primárně pro infografiku, protože

2. Komentář k vývodům a odpovědi na komentáře

Nemusíte jen líbit nebo znovu sdílet své oblíbené špendlíky – můžete také komentovat špendlíky a odpovídat svým komentátorům.

Ve svém příspěvku na téma Business2Community Dillon Diatio říká, že zatímco Pinterest je většinou vizuální deska než sociální síť, stále můžete vytvořit komunitu kolem obsahu, který sdílíte nebo sdílíte, a dejte ostatním lidem šanci se k němu připojit a získat Pinterest uživatelům, aby vás poznali pro vaše myšlenky, nejen pro vaši vizuální stránku.

Také komentáře obecně byly skvělým způsobem, jak získat nové stoupence a navázat vztahy od narození prvních sociálních komunit (fóra a blogy), takže bude fungovat i na Pinterestu.

3. Použijte přidružené odkazy nebo získejte kreativitu

Po oznámení Pinterestu, datovaném únoru 2015, které zavedlo pravidlo zákazu všech přidružených identifikátorů na pinech, se nyní všichni bloggerové a obchodníci na celém světě těší ze zpráv, že od května 2016 jsou opět povoleny odkazy na Pinterest na Pinterestu.

“V minulosti jsme z Pinterestu odstranili přidružené odkazy, protože je zneužívali spammeři,” řekla Adelin Cai, vedoucí politického týmu v Pinterestu. “Nyní, když je náš systém detekce spamu mnohem silnější, jsme připraveni znovu povolit přidružené odkazy.”

Pokud však stále chcete hrát bezpečně, můžete si vytvořit kreativitu a přidat vrstvu obsahu mezi Pinterest a váš partnerský odkaz. Napište blogový příspěvek nebo vytvořte specializovaný web, na kterém budete recenzovat přidružený produkt a přidávat obrázky, posudky (nebo pozvat čtenáře, kteří produkt použili, aby k příspěvku přidali komentář) a přidat na stránku velké tlačítko „Koupit“..

Adresa URL, kterou připnete na Pinterest, bude adresa vašeho blogového příspěvku.

4. Vytvořte „Pinnable“ blogové příspěvky

Počínaje rokem 2016 se počty repinů mění z jednotlivých na agregované, takže již nejsou spolehlivé jako míra zapojení na jeden pin. Existují však stále analytické nástroje Pinterest – například Pin Inspector -, které zobrazují jednotlivé počty pinů, takže možná budete chtít doplnit svoji Pinterest analytiku pomocí nástroje tohoto druhu, abyste mohli sledovat, jak se vaše kolíky daří.

Kromě toho, aby byly vaše příspěvky „Pinnable“, můžete je také sdílet!

Od prosince 2017 společnost Pinterest spustila chatovací chat pro Facebook Messenger, takže uživatelé mohou sdílet kontakty s kontakty na Messengeru.

Tip je, aby čtenáři (a uživatelé Pinterestu) věděli, že pomocí této možnosti mohou snadno sdílet váš Pin se svými přáteli z Facebooku; pokud je to relevantní pro vaše cíle, naznačte tuto možnost ve spodní části Pin a vašeho příspěvku.

5. Připojte své podnikání!

V lednu 2017 společnost Pinterest zavedla reklamní sestavy pro placené kampaně, aby inzerentům usnadnila přiřazení rozpočtu konkrétním skupinám. Tato nová funkce vám pomůže inteligentně spravovat rozpočet a nasměrovat jej na relevantní demografické údaje a geografická umístění.

Před utrácením peněz si můžete vyzkoušet své reklamy, takže stojí za to vyzkoušet.

Úžasná rada od Deepanshu Gahlaut:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me